Andrimax ERECTA – vyskúšal som nápoj na erekciu, zaradí sa medzi tie lepšie? (recenzia)

Peter Kacián Recenzia 25. októbra 2021 0
Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti
 • Balenie: 5 x 25 ml
 • Dávkovanie: 1 fľaštička denne, asi 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nápoje na erekciu
28,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
IntimneNakupy.sk

Andrimax ERECTA je prírodný nápoj – shot, ktorý sa užíva na jednorázovú podporu sexuálneho výkonu a mužnosti. To hovorí výrobca, ktorý inak ponúka aj tabletky na erekciu tejto (Andrimax a Andrimax 24). Keďže som vyskúšal už dva podobné „drinky“ od konkurencie, nemohol som si nechať ujsť ani tento. Ako to dopadlo? To sa samozrejme dozviete v nasledujúcich riadkoch tejto recenzie.

Nájdete v nej samozrejme úplne všetko, čo o tomto prípravku potrebujete vedieť. To znamená jeho zloženie, predpokladané účinky, ale aj tie reálne, ktoré vám priblížim na základe vlastných skúseností + niekoľko postrehov od ostatných mužov. Ak sa vyskytujú nejaké vedľajšie účinky či obmedzenia v užívaní – povieme si aj o nich a tiež tu nájdete informáciu kde si Andrimax ERECTA môžete v prípade záujmu zaobstarať, v akom balení a cene.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

doba testovania produktupribližne 2 týždne
prvé účinkymenej výrazné hneď na prvý raz, lepšie na 4-5x
na recept⛔️ NIE
zlepšenie erekcie⭐️⭐️⭐️
rýchlejší nástup⭐️⭐️⭐️
dlhšia výdrž⭐️⭐️
posilnenie libida⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
veková hranica18+
zľava⛔️ NIE
Andrimax dostupné varianty➡️ Andrimax Erecta
➡️ Andrimax
➡️ Andrimax 24
Lepšia alternatívaProerecta Shot alebo ✅ Zerex Shot
kde kúpiť
IntimneNakupy.sk
28,00 € Do obchodu IntimneNakupy.sk

Andrimax ERECTA – základná charakteristika, balenie a určenie

Andrimax ERECTA je výživový doplnok vo forme nápoja. Nepotrebujete naň žiaden recept ani vyšetrenie u lekára a dostanete ho kúpiť v špecializovaných obchodoch zameraných na podporu zdravého intímneho života, ako je napríklad aj eshop IntimneNakupy.sk. V lekárni ho teda budete hľadať márne.

➡️ Výrobca

Za produktovou radou Andrimax stojí česká firma Valavani s.r.o., ktorá okrem zaujímavých doplnkov stravy (pre intímne zdravie mužov i žien, lepší sexuálny život, podporu erekcie, pokojnejšie obdobie menopauzy a ďalšie…) vyrába aj parfumy (určite poznáte značku feromónových parfémov Magnetifico pre mužov, či pre ženy), prípadne kozmetiku.

Pri výrobe svojich produktov sú dodržiavané všetky bezpečnostné a hygienické štandardy o čom svedčí aj vystavený certifikát o zdravotnej bezpečnosti (tento je konkrétne od nápoja Andrimax Erecta – pozri certifikát). Takže ako sami vidíte, výrobca je to overený, tradičný, výsledný produkt jeho snaženia ako stvorený na vyskúšanie a pravidelné užívanie…

Kompletná produktová rada Andrimax od Valavani:

 • Andrimax – podpora erekcie a sexuálnej kondície – na dlhodobé užívanie (čítaj recenziu)
 • Andrimax Erecta – jednorázová podpora erekcie a sexuálneho výkonu v tekutej forme (pred pohlavným stykom)
 • Andrimax 24 – jednorázová podpora erekcie a sexuálneho výkonu (pred pohlavným stykom)

Pozri jednotlivé varianty Andrimaxu v eshope:

Pozrieť ďalšie

➡️ Balenie

Tekutý doplnok stravy Andrimax ERECTA je balený v malej modrej fľaštičke (25 ml). Tých je celkom 5 v balení. Na obale potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

 

➡️ Určenie

Andrimax ERECTA je určený pre každého dospelého muža, ktorý hľadá okamžitú prírodnú podporu oslabenej erekcie, zlepšenie sexuálnej výkonnosti a zvýšenie telesnej túžby (libido).

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Andrimax ERECTA má podobne ako celý rad produktov „Andrimax“ prírodné zloženie, čo je naozaj dobrá správa. Na druhú stranu je tých zložiek na môj vkus naozaj príliš veľa… Andrimax ERECTA totiž obsahuje mix až 11 aktívnych látok, medzi ktorými prevládajú ✅ extrakty z bylín, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na mužské intímne zdravie (tribulus, maca, muira puama, schizandra, zelený čaj). V zložení však nachádza aj dôležitá ✅ aminokyselina L-arginín a tiež ✅ vitamín C a tiež ✅ kofeín, piperín, kakaový prášok.

➡️ L-Arginín

V Andrimax ERECTA sa L-arginín nachádza v najvyššej koncentrácii. Niet sa tomu ani veľmi čo čudovať, táto aminokyselina je totiž z pohľadu mužského sexuálneho fungovania snáď najdôležitejšou. Vďaka nej sa vlastne zlepšuje rozšírenie a spriechodnenie ciev (pôsobením oxidu dusnatého, ktorého je l-arginín prekurzorom). Takto sa zlepšuje prietok krvi, penis sa vie stoporiť rýchlejšie a je aj tvrdší.

To však nie je jediná úloha L-arginínu v organizme. Táto dôležitá aminokyselina totiž prispieva aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, k jednoduchšiemu uvoľňovaniu rastového hormónu, predĺženiu fyzického výkonu, k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a dokonca aj k posilneniu správnej funkcie imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam tiež chráni telové bunky pred oxidačným stresom.

👍 Čítaj viac o L-arginíne.

➡️ Kotvičník zemný

Andrimax ERECTA obsahuje aj extrakt z rastliny, ktorá má schopnosť podporiť normálnu hladinu testosterónu v krvi a to aj vo vyššom veku. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), o tejto bylinke je totiž reč, tak aj vďaka tomu prezývajú zelenou viagrou. Unikátne látky, ktoré obsahuje plod rastliny (rastlinné steroly a steroidné saponíny), podporujú aj rast svalovej hmoty a kotvičník tiež urýchľuje regeneráciu po namáhavom výkone (preto je populárny aj u športovcov).

👍 Čítaj viac o Kotvičníku.

➡️ Maca

Maca, alias Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), je nenápadná bylinka pochádzajúca z Peru. Svojimi účinkami už taká nenápadná veru nie je. Táto superpotravina podporuje mužské i ženské libido a zvyšuje výkon (volajú ju aj peruánska viagra). Vďaka množstvu aktívnych látok nachádzajúcich sa najmä v koreni (maca vzdialene pripomína našu redkvičku) podporuje normálnu hladinu testosterónu v tele, intenzívnejší pohlavný život, a takisto plodnosť – u muža prispieva k tvorbe kvalitných spermií.

Maca je tiež známa tým, že zmierňuje únavu a telu dodáva energiu. Veľmi sa cení aj jej pozitívny vplyv v psychickej oblasti, či u žien na zvládanie nepríjemných prejavov nastupujúcej menopauzy (pozri napríklad prípravok Menox 45).

👍 Čítaj viac o Mace.

➡️ Muira puama

Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) je menej známe afrodiziakum pochádzajúce z amazonských pralesov. Pre jeho skvelé účinky ho často volajú aj drevom potencie (potency wood). Okrem podpory libida má pozitívny vplyv na prekrvenie pohlavnej sústavy, čo sa premieta aj na kvalite erekcie. Muira puama tiež zlepšuje výdrž pri sexe – pomáha s oddialením vyvrcholenia. Najväčší obsah bioaktívnych látok (mastné kyseliny a ich estery, esenciálne oleje, steroly, terpény + vzácny rastlinný alkaloid muirapuamín) má kôra a koreň tejto dreviny.

👍 Čítaj viac o Muira Puama.

➡️ Schizandra čínska

Schizandra čínska (Schisandra chinensis) je bylinka známa najmä v rámci tradičnej ázijskej medicíny. Podobne ako ženšen pôsobí na ľudský organizmus ako tonikum a adaptogén. Rastlina obsahuje množstvo antioxidantov – takto pomáha s predčasným starnutím buniek. Prispieva tiež k lepšiemu prekrveniu tkanív, čím zlepšuje napríklad aj erekciu aj citlivosť penisu. Inak sa schizandra zvykne užívať aj na podporu psychického zdravia, či zvýšenú únavu. Je to totiž aj výborný stimulant a to, že sa práve nachádza aj v Andrimax ERECTA je nepochybne veľkým plusom.

➡️ Zelený čaj

V Andrimax ERECTA nájdete aj výťažok zo zeleného čaju – teda Čajovníka čínskeho (Camellia sinensis), ktorý je charakteristický tým, že sa pripravuje z nefermentovaných listov. Preto je naozaj bohatý na množstvo bioaktívnych látok ako sú fenoly, flavonoidy, kofeín a iné alkaloidy (theobromín, theofylín), aminokyseliny, steroly, saponíny, silice, triesloviny, vitamíny a minerály. Má tak skvelé stimulačné schopnosti, podporuje psychickú i fyzickú výkonnosť, aj metabolizmus.

➡️ Kakaový prášok

Kakaový prášok vzniká lisovaním semien získaných z kakaových bôbov stromu z názvom Kakaovník pravý (Theobroma cacao). Svetoznáme kakao obsahuje obrovské množstvo bioaktívnych látok (viac ako 300 je vedecky potvrdených). Asi najvýznamnejší je teobromín (alkaloid podobný kofeínu), ktorý v kombinácii s ďalšími látkami kakaa priaznivo pôsobí na srdcovocievny systém (rozširovanie ciev a znižovanie krvného tlaku), prispieva tiež k lepšej regulácii cholesterolu v tele a chráni telové bunky pred starnutím (antioxidant). Kakao je mimo to považované za výborný sexuálny stimulant.

➡️ Kofeín

Kofeín je zlúčenina, ktorá je veľmi dobre známa svojimi stimulujúcimi účinkami na centrálnu nervovú sústavu, ale aj krvný obeh. Účinkom kofeínu sa venovalo už strašne veľa výskumov a štúdií. Viaceré z nich preukázali, že má vplyv na zlepšenie funkcií mozgu, nálady, reakčného času a pamäti či bdelosti. Prítomnosť kofeínu v prípravku Andrimax ERECTA si vysvetľujem tak, že má muža nakopnúť pred sexuálnym výkonom. Nie každý však kofeín dobre znáša, takže túto zložku by som ja osobne v takomto produkte najradšej oželel.

➡️ Vitamín C

Vitamín C je určite najznámejší vitamín vôbec. Najvýznamnejší je jeho pozitívny vplyv na imunitný systém. To však samozrejme nie je všetko. Vitamín C prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zvyšuje vstrebávanie železa, podporuje energetický metabolizmus, znižuje mieru únavy a vyčerpania a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Vitamín C v istom zmysle pomáha aj zlepšovať prietok krvi, takže môže pomôcť aj sexuálnym funkciám.

➡️ Piperín

Piperín je vlastne výťažok z čierneho korenia (Piper nigrum). Piperín je známy tým, že urýchľuje proces látkovej výmeny a podporuje lepšie vstrebávanie živín. Práve vďaka tejto vlastnosti sa zlepšuje využiteľnosť niektorých látok obsiahnutých vo viacerých doplnkoch výživy. Kvôli tomu sa aj v Andrimax ERECTA nachádza. Piperín inak tiež povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov a znižuje výskyt žalúdočných vredov.

➡️ Zloženie prípravku v dennej dávke (25 ml fľaštička)

látkamnožstvo
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), extrakt100 mg
Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii), extrakt200 mg
Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt100 mg
Schizandra čínska (Schizandra chinensis), extrakt150 mg
Zelený čaj - Čajovník čínsky (Camellia sinensis)200 mg
L-arginín2000 mg
Kakaový prášok200 mg
Kofeín100 mg
Vitamín C (kyselina L- askorbová)80 mg (100 % Referenčná Hodnota Príjmu)
Piperin, extrakt5 mg

Andrimax ERECTA teda ako sami vidíte obsahuje naozaj zaujímavé látky a viaceré z nich sú naozaj osvedčené afrodiziaká a podpora mužnosti. Problém vidím v tom, že ich je až príliš veľa (aj na úkor ich koncentrácie v prípravku). Menej je naozaj niekedy viac ako sa hovorí…

 

Andrimax ERECTA a jeho účinky

Andrimax ERECTA je prípravok v tekutej forme a táto podľa mňa prostriedkom na podporu erekcie a sexuálnej kondície naozaj svedčí. Doteraz som bol s takýmito nápojmi viac menej spokojný, naozaj som bol zvedavý, či práve tento produkt nastúpi na vyšliapanú cestičku konkurencie. Ešte predtým ako vám prezradím reálne účinky Andrimax ERECTA, povedzme si ako ich prezentuje samotný výrobca a prejdeme si oblasti v ktorých by mal byť najplatnejší.

Takto to teda v skratke prezentuje výrobca – Andrimax ERECTA obsahuje látky, ktoré majú pozitívny vplyv na:

 • normálne funkcie pohlavných orgánov – erekciu a hormonálnu aktivitu (kotvičník)
 • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (maca)
 • fyzickú aktivitu (muira puama)
 • normálnu činnosť svalov (L-arginín, kotvičník)
 • duševný stav a výkon (zelený čaj)
 • pružnosť ciev (zelený čaj)
 • mentálnu pohodu (schizandra)
 • normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, zníženie miery únavy a vyčerpania (vitamín C)

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na niektoré oblasti predpokladaného pôsobenia prípravku:

💕 Kvalita a rýchlosť nástupu erekcie

Čo sa týka rýchlosti nástupu erekcie a jej kvality, tak toto je primárne sledovaný účinok tohto „drinku“. Ak však čakáte, že zafunguje rovno ako Viagra (či iné lieky na erekciu na predpis), tak svoje očakávania nasmerujte do reálnej roviny. Žiaden prípravok na prírodnej báze toto jednoducho nedokáže (a môže byť neviem ako vychvaľovaný). Princíp pôsobenia takýchto doplnkov je v tom, že kvalita erekcie, ergo mužská sexuálna vitalita sa zvyšuje postupne. Porovnajte si účinky po prvej a poslednej fľaštičke balenia Andrimax ERECTA a určite zbadáte rozdiel) Ja osobne som pozitívny účinok v tomto smere naozaj zaznamenal (i keď to bolo reálne citeľné až na 4-5 x).

TIP na produkt s lepšími referenciami v tejto oblasti

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot
 • najlepší bylinný shot na podporu erekcie u nás
 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise
 • výsledkom je kvalitná erekcia umožňujúca plnohodnotný pohlavný styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov
5,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

 

💕 Sexuálna výdrž

Andrimax ERECTA vie napomôcť aj s výdržou. Tiež však treba rátať s tým, že hneď tak zrazu to nepríde. Prírodné zložky, ktoré prípravok obsahuje naozaj zlepšujú sexuálnu kondíciu… No najviditeľnejší efekt docielite až vtedy, keď sa zameriate aj na ďalšie spôsoby zlepšovania intímneho života – cvičenie, životospráva atakďalej, atakďalej.

 

💕 Posilnenie libida

Pravidelným užívaním Andrimax ERECTA sa dá docieliť aj určité zvýšenie libida. Podobne však ako pri predošlom bode veľa spraví aj zdravý životný štýl a pestrá strava. Takáto pomoc je síce fajn, na zvýšenie libida by som vám však radšej odporúčal k prečítaniu náš článok: Potraviny na zvýšenie libida – afrodiziaká, ktoré musíte vyskúšať.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Andrimax ERECTA je výživový doplnok z dielne overeného výrobcu a má bezpečné prírodné zloženie. Preto jeho užívaním v podstate neriskujete žiadne prejavy vedľajších účinkov. Určite sa však treba držať výrobcom odporúčanej maximálnej dennej dávky – v prípade Andrimaxu ERECTA je to jedna fľaštička (25 ml) za deň.

Ja osobne som žiadne ťažkosti počas užívania tohto prípravku nepocítil. Je však pravda, že sa u iného nedajú so 100%-nou istotou vylúčiť. Najskôr však pôjde o alergickú reakciu na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane podporných pomocných látok, prípadne sa na začiatku užívania môžu prejaviť naozaj mierne ťažkosti s trávením a bolesti hlavy. Problémy však zvyknú veľmi rýchlo celkom ustúpiť.

 

Kontraindikácie a interakcie

Andrimax ERECTA určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Takisto by mali byť obozretní tí muži, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru. Tí by po správnosti mali tento prípravok užívať len po konzultácii s lekárom. Prípravok inak podľa výrobcu nemá žiadne interakcie k liekom či iným prípravkom. V prípade akýchkoľvek pochybností čo sa týka užívania tohto doplnku však úplne pokojne môžete osloviť lekára či lekárnika.

Skladovanie a iné upozornenia

Upozornenie: Andrimax ERECTA je výživový doplnok, určite nie náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku. Produkt skladujte v nepoškodenom obale na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení ho čím skôr spotrebujte.

 

Andrimax ERECTA – cena, zľava a akcia

Andrimax ERECTA je na našom trhu voľne dostupný a na to, aby ste si ich dokázali zaobstarať, nepotrebujete žiaden predpis či vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva zväčša prostredníctvom eshopov s doplnkami výživy a obchodoch s intímnym zameraním. V lekárni naň veľmi pravdepodobne nenatrafíte – čo viem, tak známe siete ako Dr.Max, Pilulka, či Benu ho v ponuke určite nemajú.

💡 TIP na produkt - Andrimax ERECTA
Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti
 • prírodný výživový doplnok
 • je v tekutej forme pre rýchle vstrebanie pred sexuálnou aktivitou
 • na jednorázovú podporu mužnosti a sexuálneho výkonu
 • dostupný bez vyšetrenia u lekára a receptu
28,00 €

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte perfektný bylinný shot na okamžitú podporu erekcie pred sexom, tak je to jednoznačne tento (odporúčam z vlastných skúseností): ✅ Proerecta SHOT – prečítaj si podrobnú recenziu.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Andrimax ERECTA – okamžitá podpora mužských sexuálnych funkcií a vitality sa predáva ako 💊 balenie s 5 dávkami (á 25 ml). Zaobstarať si však môžete aj cenovo výhodnejšie trojbalenie (15 x 25 ml).

 • Andrimax 5 x 25 ml: cena 28,00 €, cena za 1 fľaštičku (max. dennú dávku): 5,60 €
 • Andrimax 15 x 25 ml (2+1 balenie zdarma): cena 56 €, cena za 1 fľaštičku (max. dennú dávku): 3,73 €
 • pozri možnosti v eshope IntimneNakupy.sk

➡️ Značka Andrimax je na našom trhu dostupná aj v ďalších variantoch a to ako klasický Andrimax a Andrimax 24 vo forme tabliet. Porovnajte si jednotlivé produkty v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

variantcena / overená kúpa
Andrimax 120 kapsúl52,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 360 kapsúl104,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 24 30 kapsúl34,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax 24 90 kapsúl68,00 € / OBJEDNAŤ
Andrimax Erecta 5 x 25 ml28,00 € / OBJEDNAŤ

Andrimax 24 – okamžitá podpora (tabletky)

💡 TIP na produkt - Andrimax 24
Andrimax 24 – AKCIA 20 + 10 kapsúl na podporu potencie
 • prírodný výživový doplnok
 • na jednorázovú podporu potencie a sexuálneho výkonu
 • dávkovanie: 2 kapsuly denne pol hodinu pred stykom
 • obsahuje: L-arginín, Schizandra chinensis, Kofeín, Zelený čaj (Camellia sinensis), Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), Muira puama
 • dostupný bez receptu
34,00 €

Andrimax – dlhodobá podpora (tabletky)

💡 TIP na produkt - Andrimax
Andrimax
 • prírodný výživový doplnok na podporu erekcie, zväčšenia penisu a sexuálnej výdrže
 • určený na dlhodobé užívanie (výrobcom odporúčané minimum je 3 mesiace)
 • dávkovanie: 2 kapsuly 2 x denne (celkom 4 cps)
 • zloženie: ženšen, tribulus, maca, ginko, saw palmetto, muira puama, smilax, brusnica, L-arginín, vitamín E, koenzým Q10
 • dostupný bez receptu aj v lekárni
 • pre všetkých mužov bez obmedzenia veku (18+)
52,00 €
Andrimax v eshope IntimneNakupy.sk

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca a či predajca momentálne na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v eshope IntimneNakupy.sk máte možnosť využiť iné rôzne zľavy a zvýhodnenia na celý ponúkaný sortiment (ďalšie výživové doplnky s intímnym zameraním, vákuové vodné pumpy, feromónové parfumy a sviece, lubrikačné gély a mnoho ďalších…).

Toto sú aktuálne výhodné akcie eshopu:

 • akcia: lepšia cena v rámci balenia (v 3balení máte jedno z nich v podstate zadarmo)
 • DOPRAVA zdarma nad 100 €
 • rýchle a diskrétne zasielanie produktov

 

Kde ho kúpiť

Andrimax ERECTA je u nás riadne registrovaným a certifikovaným produktom a preto ho nájdete v ponuke viacerých internetových obchodov s doplnkami výživy a eshopoch zameraných na erotický sortiment ako je IntimneNakupy.sk. V ponuke lekární som ho teda ešte nezaregistroval, ale nevylučujem, že sa čoskoro môže objaviť aj tam. Každopádne však v prípade, že si ho budete chcieť zaobstarať aj vy, odporúčam ignorovať inzeráty na internete. Prečo? Pretože takto sa dostanete skôr k nejakej slabej napodobenine či horšie – zdraviu škodlivému falzifikátu (platí pre všetky prípravky a lieky na trhu nielen pre produkty značky Andrimax).

 

Ako ho kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom už spomínaného eshopu je veľmi jednoduchý, pohodlný a v podstate v porovnaní s inými klasickými eshopmi v tom nevidím žiaden väčší rozdiel. Každý obchod má však svoje špecifiká, preto teraz v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – napríklad aj tento Andrimax ERECTA, či akýkoľvek iný z celkom širokej ponuky eshopu
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju odošlete (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

💡 DOPRAVA + PLATBA

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom SPS – Slovak Parcel Service, Slovenskou poštou, či službou depo.sk
 • služby SPS: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou, s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 3 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • depo.sk: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 5 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu, zvoliť môžete momentálne jedno zo 170 výdajných bodov po celom Slovensku, kde na vás zásielka počká až 7 kalendárnych dní odo dňa dodania zásielky na výdajný bod, doba doručenia 5 pracovných dní
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet, kartou alebo Paypal (zadarmo)

 

Andrimax ERECTA: Užívanie a dávkovanie

Andrimax ERECTA výrobca odporúča užívať v množstve 💊 1 fľaštička (25 ml) 30 až 60 minút pred sexom. Stačí teda ak sa zmestíte do tohto intervalu a všetko je v poriadku. Výsledný efekt potom závisí aj od veku, zdravotného a psychického stavu muža.

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Práve naopak. Nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním doporučenej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Najväčšie výhody Andrimax ERECTA z môjho pohľadu

 • rýchlejší nástup účinkov (tekutá forma prípravku telu zabezpečí aj lepšiu prístupnosť aktívnych látok)
 • prírodné zloženie bez rizika vedľajších účinkov aj pri častejšom užívaní
 • jednoduché užívanie a dávkovanie (vždy iba 1 nápoj pred sexom)
 • prípravok je dostupný bez receptu
 • je vhodný pre mužov bez obmedzenia veku (18+)
 • registrovaný výživový doplnok od overeného “tuzemský” výrobcu (Česká republika)

 

Andrimax ERECTA a moje vlastné skúsenosti

Andrimax ERECTA je produkt, ktorý zaujme najmä svojou formou. Naozaj neexistuje veľa prípravkov na erekciu, ktoré by boli v tekutej forme. Asi predsa len sme my muži zvyknutí viac zvyknutí na tabletky. A pritom je to celkom škoda. Takýto prírodný „drink“ pred sexom môže potešiť obe pohlavia – muža zlepšenou erekciou a výkonom, ženu mužovou zlepšenou erekciou a jeho výkonom 🙂 Po pozitívnych skúsenostiach so shotmi konkurenčných značiek*, som sa teda rozhodol otestovať aj tento…

➡️ Ako som prípravok testoval ja?

Na testovanie prípravku som si na úvod zaobstaral 1 balenie Andrimax ERECTA s 5 fľaštičkami a „vybúchal“ som ich zhruba do 2 týždňov – to znamená 5 x sex.

➡️ Výsledky testovania

Pocity po otestovaní produktu? Zmiešané. Na to ako som sa tešil, som účinok pociťoval v menšej miere ako som očakával. Už na prvýkrát ma malo upozorniť, že s extra silnou účinnosťou počítať nemám. Na druhú stranu, účinok som pocítil reálne už po prvej fľaštičke a verím tomu, že tí muži, ktorí reagujú citlivejšie na prijaté látky môžu byť spokojní. Respektíve aj tí, ktorí nevyskúšali tak ako ja XY rôznych doplnkov, vrátane nápojov na erekciu*.

Tiež musím povedať, že postupne sa to o čosi zlepšilo a na 4-5x mi to dávalo viac. Čo vlastne? Tak v prvom rade to bola o niečo pevnejšia erekcia a penis sa mi pri zdal aj o niečo citlivejší a to nielen na začiatku kedy prípravok začína zaberať – zhruba do hodinky (ak nie ste veľmi prepchatý z večere aj do polhodinky) ale počas celej „akcie“. Čo sa týka výdrže, tak tam som extra vplyv nepocítil, akurát som bol pred sexom viac nabudený (čo pripisujem na konto kofeínu, ktorý prípravok obsahuje v množstve 100 mg/fľaštička). Viac nadržaný ako obvykle? Ani nie, moje libido teda takisto významnejšiu zmenu nepocítilo.

💡 🔝 *TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

 

Skúsenosti ostatných (diskusia, fórum, Heureka)

Skúsenosti ostatných mužov sa v porovnaní s mojimi v podstate ani veľmi nelíšia. Plusom pre mnohých je jeho prírodné zloženie a tiež to, že sa jedná o niečo nové a ako občasné osvieženie intímneho života poslúži dobre. Mínusom pre viacerých je slabšia intenzita účinkov a nespokojnosť prevláda aj pri cene, ktorá sa zdá pre takýto typ prípravku dosť premrštená. Na druhú stranu dodám ja, že zas sa nejedná o sumu, ktorá by vás extra zaťažila a určite vás nezruinuje… Niekoľko zaujímavých komentárov a hodnotení od ostatných mužov pripájam:

ℹ️ Na začiatok začneme pozitívne… pár skúseností z eshopu

„…Andrimax ERECTA sa stal mojim spoľahlivým pomocníkom, hlavne oceňujem tekutú formu a rýchly nástup. Super sú tiež praktické fľaštičky, ktoré môžem mať vždy pri sebe a nepotrebujem žiadnu vodu na zapíjenie tabletiek…“

“…Super produkt, silný, účinný, rýchly… spokojnosť…”

ℹ️ A teraz menej spokojnosti…

“…Tento produkt bol veľké sklamanie. Požadovaný výsledok sa nedostavil. Obom nám po požití tohto produktu prišlo zle...”

ℹ️ Andrimax ERECTA na Heureke (ako som už spomínal, veľmi neohúril…)

Andrimax ERECTA - skúsenosti, Heureka

 

Časté otázky

Andrimax je už celkom známa značka v oblasti podpory intímneho života, takže sa dajú na internete nájsť aj otázky smerujúce k praktickému využitiu prípravkov tejto značky. Toto sú najčastejšie týkajúce sa Andrimax ERECTA:

❓ Je nutné vyšetrenie u lekára aby som si prípravok zaobstaral?

Nie, nie je nutné. Andrimax ERECTA je výživový doplnok dostupný bez receptu či vyšetrenia u lekára. Pokojne preto po ňom môžu siahnuť všetci muži, ktorí pociťujú iba menšie problémy s erekciou (ak vôbec).

❓ Môže sa Andrimax ERECTA kombinovať s alkoholom?

Výrobca v tomto smere žiadne obmedzenie nespomína. Z vlastnej skúsenosti však kombináciu alkohol a prípravky na erekciu (potenciu) neodporúčam. Alkohol ešte viac zhoršuje prípadné problémy s erekciou. Z dlhodobého hľadiska ju doslova ničí.

❓ Môže sa tento doplnok užívať pravidelne a dlhodobo?

Môže. Má prírodné zloženie, ktoré vo väčšine prípadov nemá šancu spôsobovať akékoľvek problémy. Ťažkosti však môžu pocítiť tí, ktorí „nemusia“ kofeín. Toho je tam totiž v jednej fľaštičke 100 mg, pričom maximálna denná dávka kofeínu by sa mala pohybovať niekde v rozmedzí 150 až 200 mg.

❓ Je fakt možné, že Andrimax ERECTA nevyvolá žiadne pozitívne účinky?

Aj keď slabšie, ale účinky by ste po užití jednorázovej dávky pocítiť mali. Je to samozrejme individuálne a závisí to od viacerých faktorov (vek, zdravotný stav, životospráva…). Ak účinok bude pre vás naozaj nedostatočný, odporúčam vám, aby ste sa obrátili na lepšie prípravky, prípadne pri väčších problémoch v tejto oblasti vyhľadali odbornú lekársku pomoc.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

 

Andrimax ERECTA a moje zhodnotenie na záver

Adrimax ERECTA je prípravok na posilnenie mužskej sexuálnej kondície a vitality, ktorý zaujme svojou formou. Tento nápoj na erekciu má prírodné zloženie a niet sa teda prečo obávať vedľajších účinkov a na občasné potešenie a podporu pri sexe sa ozaj hodí. Toľko k plusom. Mínusom je naproti tomu menšia účinnosť v porovnaní s najbližšou konkurenciou a relatívne vyššia cena.

TIP na produkt s lepšími referenciami v tejto oblasti

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot
 • najlepší bylinný shot na podporu erekcie u nás
 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise
 • výsledkom je kvalitná erekcia umožňujúca plnohodnotný pohlavný styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov
5,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • tekutá forma
 • český produkt
 • prírodné zloženie
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Andrimax ERECTA - shot/nápoj pre mužov s prírodným zložením na podporu erekcie a potencie.

3.1

Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti

✅ Cena: 28,00 €
✅ Balenie: 5 x 25 ml
✅ Dávkovanie: 1 fľaštička denne, asi 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou

Chcem Andrimax ERECTA IntimneNakupy.sk
Vývoj ceny Andrimax ERECTA

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac
25 ml
Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
➡️ bylinný shot na podporu pevnej erekcie a lepšej sexuálnej kondície
✅ rýchly účinok
✅ prírodné zloženie
✅ vysoká koncentrácia prírodných látok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

5,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.