Nápoje na erekciu

Nápoje na erekciu a potenciuNápoje na erekciu sú v poslednom čase ozajstným hitom. Niežeby sa s nimi rovno roztrhlo vrece, no na pár kvalitných kúskov už môžete natrafiť. Prečo je to tak? Nuž, oslabená erekcia čoraz častejšie trápi aj mladších mužov a po takejto podpore tak nezriedka rád siahne už aj 30-40-tnik. A forma povzbudzujúceho nápoja, drinku či shotu ak chcete, je naozaj lákavá. Veď kto by odolal náprstku „živej vody“, ktorá z neho urobí kráľa v posteli.

Samozrejme to nie je úplne také bombastické ako to popisujem, no faktom je, že pri kvalitnom zložení týchto prípravkov (patria medzi výživové doplnky) môžete očakávaťaj zaujímavé výsledky. A prírodné zloženie shotov na erekciu v tomto prípade znamená aj minimálne riziko vedľajších účinkov. Poďme sa teraz na ne pozrieť spolu. Ale pekne poporiadku – čo sa to sa našou erekciu vlastne deje, že niekedy potrebujeme takéto podporné prostriedky?

💡 TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

Erekcia – čo to vlastne je a jej význam

Erekcia je vlastne stav úplného stoporenia penisu muža. Takýto väčšinou veľmi chcený stav je vyvolaný pohlavným vzrušením, ktorému predchádza priama alebo nepriama (napríklad vizuálna) sexuálna stimulácia. Takže erekcia je výsledok stoporenia a nikdy nie naopak.

➡️ Význam erekcie ako takej

Penis bez erekcie slúži na vylučovanie moču. Telo sa takto zbavovuje škodlivín a iných produktov nášho metabolizmu z tela. Penis v erekcii zase slúži primárne na rozmnožovanie druhu.

Pocity vzrušenia a následný orgazmus sú potom našou odmenou za to, že počúvneme náš pohlavný pud. Bez dostatočne kvalitnej erekcie tak nie je ani potomstvo, nie je ani vzrušenie, ani orgazmus… Ak to pokrivkáva práve v tejto oblasti, zúfalstvo muža býva niekedy až neznesiteľné. Aké poruchy erekcie sa u mužov prejavujú najčastejšie a aké sú ich základné príznaky?

 

Najčastejšie problémy s erekciou a ich príznaky

 • slabá erekciastoporenie penisu nie je stopercentné, k erekcii síce dochádza, no tá nemá potrebnú kvalitu, tvrdosť penisu je nedostatočná na to aby koitus vôbec prebehol
 • krátka erekciadĺžka erekcie nepostačuje k dostatočne uspokojivému pohlavnému styku (nemýľte si s predčasnou ejakuláciou)
 • kolísanie kvality erekcie počas styku či sexuálnej stimulácie – plná erekcia sa často strieda s ochabnutím penisu (veľmi nepríjemné a frustrujúce pre muža i jeho partnerku)
 • oneskorená erekcia – nástup erekcie je pomalší ako obvykle, čiže erekcia nastupuje po sexuálnej stimulácii s veľkým časovým odstupom
 • nepretržitá, permanentná erekcia – stav, kedy erekcia po vyvrcholení neustupuje dlhšiu dobu a je väčšinou bolestivá (odborne sa to volá priapizmus)
 • bolestivá erekcia – okrem už spomínaného priapizmu môže byť bolesť aj dôsledkom choroby zvanej Peyronieho porucha (neprirodzene zakrivený penis, ktorý spôsobuje problémy pri pohlavnom styku), problémov s prostatou (zápal, zväčšená prostata, rakovina), zápalu močových ciest, genitálneho herpesu, rakoviny penisu, fimózy čiže zúženej predkožky, krátkej uzdičky, poranenia alebo aj úrazu
 • príliš častá rýchla erekcia – najčastejšie sa jedná o dôsledok výrazne vysokého libida u mladých mužov, táto porucha však môže byť aj výsledkom chronického rozšírenia ciev

Všetky práve spomenuté problémy s erekciou sa dajú riešiť ešte relatívne ľahko prostredníctvom vhodných režimových opatrení, vrátane úpravy stravovania a zaradenia vhodných výživových doplnkov. Naopak neriešený problémový stav môže dospieť až k trvalej poruche, ktorá sa odborne nazýva erektilná dysfunkcia.

➡️ Erektilná dysfunkcia

Mužská erektilná dysfunkcia (ED) je definovaná ako trvalá neschopnosť dosiahnuť a/alebo udržať erekciu dostatočnú pre uspokojivý pohlavný styk (najmenej 6 mesiacov prítomná). Erektilná dysfunkcia samotná je “iba” príznak – nie je to choroba. Štandardná liečba potom môže zahŕňať nielen lieky na predpis, ale aj vákuové pumpy, implantáty, či dokonca až chirurgický zákrok.

💡 TIP: Ak hľadáte nápoj na erekciu – bylinný shot, ktorý naozaj funguje, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u mňa v tomto smere dosiahli najlepšie výsledky: ✅ Proerecta Shot (pozri aj recenziu) a ✅ Zerex Shot (recenzia).

💡 Všetko o erekcii:

 

Najčastejšie príčiny problémov s erekciou

Príčin problémov s erekciou môže byť hneď niekoľko. Najčastejšie sa jedná o fyzický alebo psychický charakter ich vzniku (prípadne kombináciou oboch). Vo väčšine prípadov ide o fyzické (organické príčiny) a problémy trápia hlavne starších mužov. Mladší muži majú problémovú erekciu viac z psychogénnych príčin.

Toto sú v skratke najhlavnejšie príčiny problémovej erekcie:

 • fyzické príčiny:
  • cievne ochorenia – vysoký krvný tlak, cukrovka
  • neurogénne ochorenia – Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba
  • hormonálne ochorenia – hypogonadizmus
  • anatomické ochorenia, úrazy alebo patologické stavy – Peyronieho choroba, poranenie miechy
  • metabolické ochorenia – obezita
 • psychické príčiny: depresia, úzkostné stavy, nervozita a stres
 • životný štýl: fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, užívanie omamných a toxických látok, málo pohybu, nadmerná únava, málo spánku
 • užívanie liekov: problémy s erekciou spôsobujú viaceré lieky ako napríklad niektoré cytostatiká, antihistaminiká, antiepileptiká, antidepresíva, antipsychotiká, diuretiká, antihypertenzíva, fibráty, kortikosteroidy, či antiandrogény

 

Ako zlepšiť erekciu – moje vlastné skúsenosti

Erekcia sa dá jednoducho zlepšiť a podporiť ešte predtým, ako to dospeje do urgentného štádia a je nutná odborná pomoc lekára. Existuje niekoľko spôsobov a možností ako na to a to dokonca prirodzenou a pomerne jednoduchou cestou. Sám som si problémami s erekciou prešiel a sám som si aj takto významne pomohol.

Pre mňa bolo najdôležitejšie dôsledné dodržiavanie vhodnej životosprávy s dostatkom pohybu a vhodných cvičení, a vyhýbanie sa zbytočnému stresu. Nesmiem zabudnúť ani na pomoc prírody, to znamená tradičné bylinky na erekciu a podporu všetkých sexuálnych funkcií, ktoré sa nachádzajú aj v overených prípravkoch (tabletkách aj nápojoch) vo forme výživových doplnkov.

➡️ Životospráva

Už len tým, že si dokážete vstúpiť do svedomia a začnete sa zdravšie stravovať, zlepšíte svoju erekciu o 100% oproti pôvodnému stavu. Bude za tým stáť najmä obmedzenie nezdravých a mastných jedál s vysokou kalorickou hodnotou a potlačenie prípadných nezdravých zlozvykov ako je fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu. Ak máte nejaký zdravotný problém, ktorý ovplyvňuje aj schopnosť erekcie (najčastejšie je to nadváha až obezita a s tým súvisiace zdravotné komplikácie s vysokým tlakom a cholesterolom), ideálne bude, ak ho začnete riešiť skôr ako bude neskoro – a nejde len o erekciu. Potrebujete pomoc na úvod? Pozrite si na našom webe najlepšie potraviny na erekciu.

➡️ Psychické zdravie

Nezabudnite, že za sebavedomím v posteli, ergo kvalitnou erekciou, stojí aj dobré psychické rozpoloženie. To dosiahnete jednoducho tak, že sa budete vyhýbať stresu, doprajete si dostatok relaxácie a oddychu, a samozrejme spánku – toto je môj najobľúbenejší spôsob ako sa dá zlepšovať erekcia.

➡️ Aktívny pohyb

Zdravie po fyzickej aj psychickej stránke úzko súvisí s pohybom. Cvičenie a dobrá fyzická kondícia je totiž najlepšia prevencia viacerých civilizačných ochorení, ktoré negatívne pôsobia aj na kvalitu erekcie. Pravidelný aktívny pohyb zlepší náladu, zvýši energiu a vytrvalosť, podporí vyššiu hladinu testosterónu v tele. Ako uznáte sami, pre erekciu sú to samé dobré veci.

➡️ Bylinky na erekciu

Môžete si pomôcť aj prírodou a jej nevyčerpateľnými prostriedkami. Existujú viaceré známe i exotické bylinky, ktoré účinne podporujú erekciu a v podstate aj všetky sexuálne funkcie. Len námatkovo spomeniem Ženšen, Maca, Ginko, Krpčiarka, Tribulus Terrestris, Muira Puama, Šafran, Chilli, Yohimbé… Pozri si ich viac v našom článku najlepšie bylinky na erekciu.

➡️ Prípravky – tabletky a nápoje na erekciu

Voľne dostupné prírodné prípravky (vrátane nápojov…) na erekciu sú takisto skvelou možnosťou ako sa popasovať s problémami pri erekcii. Mám to vyskúšané a preto viem o čom hovorím. Zloženie týchto doplnkov je vyskladané z rastlinných výťažkov a ďalších dôležitých látok tak, aby sa podporili viaceré oblasti sexuálneho zdravia, vrátane erekcie. Či už je to podpora normálnej hladiny testosterónu, pomoc s lepším prekrvením tkanív celej pohlavnej sústavy, posilnenie a naštartovanie sexuálneho apetítu (libida), podpora ejakulácie, alebo aj pozitívny vplyv na normálnu funkciu prostaty a podporu plodnosti.

Ako zlepšiť erekciu týmito prípravkami? Stačí si len dobre vybrať. Aj pri nápojoch na erekciu by ste mali siahnuť najmä po overených značkách s transparentnými účinkami a zložením. Tie najkvalitnejšie sú vždy kontrolované a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, majú bezpečné zloženie s látkami vo farmaceutickej kvalite. A majú dostatok referencií o ich reálnych účinkov od mužov, ktorí ich užívali a pochválili sa tým, napríklad aj prostredníctvom komentárov v diskusiách na internete.

 

Princíp a účinky nápojov na podporu erekcie

💡  Kvalitné nápoje s prírodným zložením môžu mať pri problémoch s erekciou naozaj svoj význam. Samozrejme nie je to žiaden všeliek a účinnosť v porovnaní s klasickými liekmi na erektilnú dysfunkciou v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky na erekciu totiž fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov (oslabená erekcia, nízke libido, problémy s potenciou, či predčasnou ejakuláciou).

Nápoje na erekciu majú prírodné zloženie, takže riziko negatívnych vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Dajú sa ľahko kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení často nájdete viaceré afrodiziaká a látky, ktoré majú výborné podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne. Zameranie takýchto nápojov je pomerne široké a neobmedzuje sa striktne len na erekciu. No práve v tejto oblasti je ich účinok zvyčajne najviac viditeľný.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Aj nápoje na erekciu sa oplatí užívať dlhšie. A to aj navzdory tvrdeniam niektorých výrobcov, že stačí užiť iba 1 drink/shot pred stykom a „báječný“ sex sa stane realitou. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov) hovoria, že práve dlhodobejšie užívanie nakoniec prináša v tomto smere svoje ovocie (čím častejšie si ho doprajete, tým lepší efekt môžete očakávať).

➡️ Voľne dostupné prémiové nápoje na erekciu a potenciu

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot

 • najlepší bylinný shot na podporu erekcie u nás
 • nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu mikrocirkulácie krvi v penise
 • výsledkom je kvalitná erekcia umožňujúca plnohodnotný pohlavný styk
 • prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
 • bez vedľajších účinkov

5,99 €

💡 TIP č.1: český eshop so zastúpením na Slovensku💡 TIP č.2: dodanie tovaru najneskôr do 2 dní💡 TIP č.3: diskrétne balenie bez popisu

💡 TIP na produkt - Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu

 • bylinný shot na podporu erekcie
 • nápoj na rýchlu podporu pevnej a kvalitnej erekcie
 • prírodné zloženie: overené rastlinné afrodiziaká a stimulanty + aminokyseliny + aróma čiernych ríbezlí
 • bez vedľajších účinkov

5,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Najčastejšie otázky

Hoci tekutá forma prírodných prípravkov na erekciu sa na našom trhu neobjavuje až tak dlho, predsa len stúpa počet mužov, ktorý sa o takýto druh pomoci dôsledne zaujímajú. Prečítajte si preto teraz odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nás mužov „trápia“ pri nápojoch na erekciu:

❓ Aké látky takéto nápoje na erekciu zvyknú obsahovať?

Už som to spomínal vyššie, základom týchto nápojov sú zložky s prírodným charakterom. Väčšinou ide o kombináciu osvedčených rastlinných afrodiziák (kotvičník, ženšen, maca a ďalšie) s aminokyselinami (arginín, citrulín) a ďalšími podpornými látkami ako je extrakt z chilli, piperín… Nezriedka sa v nich nachádzajú aj niektoré vitamíny a minerály na celkové posilnenie vitality organizmu.

❓ Existujú nejaké obmedzenia v ich užívaní?

V podstate ani veľmi nie, v zložení sa totiž nenachádzajú žiadne problematické látky. No jedno obmedzenie snáď treba spomenúť. Ich prípadné užívanie by mali prekonzultovať s lekárom tí muži, ktorí majú problémy s krvným tlakom, či prekonali nejaké srdcové ochorenie.

❓ Sú vôbec bezpečné?

Ak si ich zaobstaráte od overeného výrobcu, tak v podstate máte záruku, že sa v nich nebude nachádzať čokoľvek nevhodné. Výživové doplnky (kde nápoje pod erekciu patria) podliehajú schváleniu a musia byť registrované Úradom verejného zdravotníctva. Takisto prechádzajú rôznymi testami a skúškami v atestovaných laboratóriách.

❓ Ako je to s ich účinnosťou, keďže sú dostupné bez receptu?

To, že sú bez receptu, ešte neznamená, že to bude len nejaká „vodička“. Účinnosť totiž s týmto vôbec nesúvisí, ide skôr o to, že lieky na predpis obsahujú ako účinné látky registrované liečivá, kým pri doplnkoch sa jedná o rôzne prírodné látky. Samozrejme i tak musia tieto nápoje na erekciu ako voľne dostupné prípravky spĺňať určité štandardy a normy.

❓ Ako často a kedy si takýto drink dopriať?

Tak tu sa treba riadiť v prvom rade odporúčaním výrobcu. Príbalová informácia každého produktu bude obsahovať podrobné inštrukcie ako na presné dávkovanie. Spravidla sa tieto nápoje užívajú 30 až 60 minút pred stykom a to obvykle raz za 24 hodín. A dopriať si ich môžete aj častejšie a teda dlhodobo bez obáv z vedľajších účinkov.

❓ Kde sa dajú nápoje na podporu erekcie a potencie zadovážiť?

Podobne ako tabletky toho istého zamerania si ich môžete zaobstarať aj priamo od výrobcu prostredníctvom oficiálneho eshopu výrobcu a distribútora a môžete sa popozerať aj v lekárni či náhodou… Prípadne v ponuke eshopov s erotickým zameraním či obchodov s výživovými doplnkami a zdravou stravou.

 

Nápoje na erekciu, ktoré som osobne vyskúšal

Prírodné prostriedky na podporu erekcie a sexuálnej kondície sú podľa mojich vlastných skúseností naozaj vhodnou pomocou. O tom som sa presvedčil už viackrát. Tabletky a kapsuly sú k tomu ideálne a teraz keď sa do ponuky dostali aj nápoje, niet v podstate nad čím váhať. Všetky dobré vlastnosti tabliet ako prírodné zloženie, dlhodobé užívanie bez vedľajších účinkov, dostupnosť zostali a k tomu sa pridalo ešte bezproblémové užívanie v podobe chutného nápoja (táto forma býva tiež preferovaná aj kvôli lepšej prístupnosti vstrebaní aktívnych látok organizmom). A keďže sa na výrobu shotov dali aj tí známejší výrobcovia, kvalita je v podstate zaručená. Stačí vyskúšať, ktorý sadne najlepšie práve vám…

Najlepšie nápoje na erekciu

A ktoré drinky/shoty/nápoje ma najviac oslovili? Tu sú so stručným popisom spolu s cenou a odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot
➡️ bylinný shot/drink na podporu erekcie
✅ nápoj pre okamžitú a zrýchlenú podporu prekrvenia v penise
✅ kvalitná erekcia + vyššie libido a dlhší styk
✅ prírodné zloženie: rastlinné stimulanty + aminokyseliny a broskyňová príchuť
✅ bez vedľajších účinkov
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

5,99 €
Chcem vedieť viac
25 ml
Zerex Shot
Zerex Shot - recenzia prírodného bylinkového shotu na erekciu
➡️ bylinný shot na podporu pevnej erekcie a lepšej sexuálnej kondície
✅ rýchly účinok
✅ prírodné zloženie
✅ vysoká koncentrácia prírodných látok
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

5,90 €
Chcem vedieť viac
5 x 25 ml
Andrimax ERECTA
Andrimax ERECTA 5x25ml na podporu mužnosti
➡️ jednorázová podpora sexuálneho výkonu
✅ tekutá forma
✅ český produkt
✅ prírodné zloženie
IntimneNakupy.sk - eshop

28,00 €
Chcem vedieť viac

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!