Magnetifico – feromóny pre mužov (podrobná recenzia exkluzívnej značky parfumov)

Peter Kacián Téma 31. augusta 2020 0

Magnetifico – feromóny pre mužov, ktorí takto razantne dokážu zvýšiť svoju príťažlivosť u opačného pohlavia? Áno, aj takto sa prezentuje rad populárnych pánskych parfumov tejto značky. A niečo na tom asi naozaj bude. Prečo si to myslím? Pretože parfumy už dávno nie sú iba doménou žien – muži vhodne zvolenou vôňou dokážu zapôsobiť minimálne rovnako tak ako nežné polovičky u nás. Plus, ak sa k tomu pridá pár molekúl vhodne zvolených feromónov… Tieto látky inak majú v prírode na svedomí množstvo aktivít vrátane zvýšenej pohlavnej aktivity. A hoci ich vplyv na človeka ešte nie je celkom potvrdený, respektíve ich pôsobenie nie je celkom uspokojujúco vysvetlené, existuje celkom dosť produktov pre pánov i dámy, ktoré ich obsahujú a v obľúbenosti si nezadajú ani s tými najznámejšími značkami parfumov..

V recenzii pánskych feromónových parfumov značky Magnetifico sa dozviete všetky podstatné informácie o kompletnej produktovej rade. Čo od parfumov možno reálne očakávať a čo nie – a to aj na základe skúseností samotných mužov (a žien). Magnetifico – feromóny pre mužov je inak rad parfumov so 4 základnými typmi, ktoré sa od seba líčia ako vôňou, tak i svojim zameraním. Je to konkrétne Pheromone Selection, Pheromone Allure, Pheromone Seduction a Pheromone Secret Scens – poďme si o nich povedať viac.

💡 🔝 TIP: Magnetifico – feromóny pre mužov, pár tipov na úvod na pánske parfumy s unikátnymi vôňami: ✅ Pheromone Seduction, ✅ Pheromone Allure, ✅ Pheromone Selection a ✅ Pheromone Secret Scent.

Magnetifico – feromóny pre mužov: pár slov o výrobcovi

Ako už vyplýva z názvu samotnej kolekcie parfumov, za týmto produktom je značka Magnetifico. Tú zastrešuje spoločnosť Valavani, ktorá má v portfóliu okrem zaujímavých feromónových parfumov pre ženy a mužov aj výživové doplnky intímneho zamerania – napríklad Andrimax (a mnohé ďalšie), a tiež originálnu kozmetiku.

 

Feromóny pre mužov – o čo vlastne ide?

O feromónoch sa toho dá dnes už naštudovať strašne mnoho a k tomu sa neustále sa objavujú nové a nové látky, ktoré by sa z určitého hľadiska dali považovať aj za feromóny. Pár všeobecných faktov a zistení na základné objasnenie tejto problematiky tak určite nezaškodí:

 • feromóny produkuje každý živý organizmus na zemi vrátane hmyzu, určite to nie je len doména cicavcov
 • každý jedinec – napríklad človek – produkuje rozdielne množstvo feromónov
 • feromóny nevoňajú – aspoň nie klasicky a nachádzajú sa často v pote a slinách
 • štruktúrou a funkciou sa feromóny podobajú hormónom – s tým rozdielom, že pôsobia mimo tela jedinca, ktorý ich vylučuje (iný názov: ektohormóny)
 • vylúčené feromóny vyvolávajú v ďalšom jedincovi, ktorý je v dosahu, určitý typ aktivity (aj sexuálneho charakteru)
 • feromóny nie je možné zachytiť čuchom, ale iba pomocou špeciálneho orgánu (Jacobsonov orgán, či inak vomeronazálny orgán VNO)
 • vôbec však doteraz nie je celkom isté, či ho človek aj využíva a ak vôbec, tak ako… je totiž známe, že pre ľudí sú veľmi dôležité aj vizuálne podnety a sociálne signály
 • medzi najznámejšie „mužské“ feromóny patrí Androsteron, Androstenón a Androstenol

❤️ Androsteron

Androsteron je endogénny steroidný hormón čiže neurosteroid. Tento predpokladaný feromón je slabší androgén s účinnosťou približne z 1/7 účinnosti testosterónu (metabolit testosterónu a dihydrotestosterónu/DHT). Androsterón sa nachádza v ľudskom podpazuší a koži, ako aj v moči a môže byť vylučovaný aj mazovými žľazami. Má mierne pižmový zápach (podobný androstenolu). Androsterón ovplyvňuje ľudské správanie – v žene vyvoláva pocit, že jeho šíriteľ je mužný typ, ktorý jej poskytne maximum bezpečia a istoty.

❤️ Androstenón

Androstenón je takisto steroidný hormón. Poprvýkrát bol izolovaný z diviačích slín, a bol tiež prvý, ktorý bol identifikovaný u cicavcov. Je veľmi obľúbenou súčasťou špeciálnych feromónových parfumov pretože na ženy pôsobí obzvlášť naliehavo… Pozor, ak je však jeho koncentrácia privysoká, pôsobí skôr nepríjemne a muža predstavuje príliš dominantne. Inak, tento feromón sa vytvára v takzvaných Leydingových bunkách v semenníkoch a v pohlavnej dospelosti putuje zo semenníkov až do slinných žliaz, odkiaľ sa dostáva slinami do ovzdušia.

❤️ Androstenol

Androstenol je steroidný feromón/neurosteroid u ľudí a ďalších cicavcov. Má charakteristický pižmový zápach, pre ktorý je obľúbený ako špeciálna prísada parfumov. U zasiahnutého jedinca vyvoláva romantické pocity a vyvoláva pocit empatie voči šíriteľovi Hladina tohto feromónu býva vyššia u mužov, ktorí sú viac dominantní. Navyše má tiež sociálny význam – aj vďaka nemu sa dajú jednoduchšie a rýchlejšie nadväzovať kontakty s parterom či partnerkou (účinkuje ako na ženy, tak aj na mužov).

 

Feromóny pre mužov a špeciálne parfumy

Feromóny nezriedka bývajú súčasťou špeciálnych parfumov. Takých, ktoré ich nositeľom sľubujú zvýšenú príťažlivosť u opačného pohlavia – v tomto prípade mužov u žien. Viacerí vedci a psychológovia tvrdia, že pri prvom stretnutí očakávame na základe videného (vzhľad, gestikulácia, hlas) aj určitý typ vône. Ak skutočná vôňa tejto osoby nekorešponduje tejto predstave, tak nás bude priťahovať oveľa menej v porovnaní s tým, ak by sa vôňa trafila do celkového obrazu. Takže ako sami vidíte – druhá šanca na získanie pozitívneho prvého dojmu potom vlastne ani neexistuje.

Aj preto je dôležitý výber toho správneho parfumu. Vôňu si preto vyberajte s vedomím, že nejde len o váš osobný vkus, ale aj o vaše pôsobenie na okolie a to, čo od vás ostatní môžu očakávať. V tomto smere sú parfumy s feromónmi podľa mňa neprekonateľné. Práve preto sú medzi mužmi aj také obľúbené.

 

Zloženie pánskych parfumov Magnetifico a typ vône*

 

➡️ Pheromone Seduction

💡  Magnetifico parfém Seduction pre mužov s feromónmi - flakón, detailMagnetifico Pheromone Seduction je vôňa, ktorá definuje silných a aktívnych mužov, ktorým nie je vzdialený pohyb a aktívny životný štýl. Je svieža a podmanivá, o svojom nositeľovi hovorí, že je to komplexný muž, ktorý vďaka neodolateľnej príťažlivosti boduje takmer u každej ženy.

🌿 Typ vône: citrusovo kvetinovo pižmová

💡 Hlava: citrónová kôra, rozmarín, kardamón
💕 Srdce: palisander, lístky jazmínu
⭐️ Základ: vetiver, dubový mach, pižmo

Pozri v eshope

Ako reálne vyzerá Magnetifico parfém pre mužov „Seduction“

➡️ Pheromone Allure

💡  FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE MUŽOV 50MLMagnetifico Pheromone Allure pre mužov osloví nežnejšie pohlavie sviežimi elegantnými tónmi v kombinácii s rýdzo mužskou vôňou. Distingvovaná hrejivá vôňa sa hodí na celoročné nosenie, na výnimočné udalosti aj vo všedný deň. Muža definuje ako schopného a cieľavedomého jednotlivca, ktorý vie, ako ovplyvniť ženské rozhodnutia.

🌿 Typ vône: drevito citrusovo kvetinová

💡 Hlava: bergamot, mandarínka, citrón, listy fialky
💕 Srdce: listy fialky, muškátový oriešok, koža, jazmín, santalové drevo, pačuli
⭐️ Základ: pačuli, cédrové drevo, pižmo, koža, tonka

Pozri v eshope

 

➡️ Pheromone Selection

💡  FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV 100MLMagnetifico Pheromone Selection charakterizuje vôňa plná kontrastov – počiatočné ovocné tóny sú prekvapivo obalené sviežou mätou, škoricou a jazmínom. Sladšia korenisto drevitá vôňa najviac svedčí mužom, ktorí preferujú eleganciu a luxus pri každej príležitosti. U žien dokáže podnietiť fantáziu a túžbu po nepoznanom.

🌿 Typ vône: ovocno drevitá

💡 Hlava: jahoda, jablko, ananás, rasca, šalvia, grapefruit, elemi
💕 Srdce: mäta, suchý strom, jazmín, škorica, muškátový oriešok
⭐️ Základ: tonka, vanilka, pižmo, pomarančový kvet

Pozri v eshope

 

➡️ Pheromone Secret Scent

💡  FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE MUŽOV 20MLMagnetifico Pheromone Secret Scent je výrazná citrusovo drevitá vôňa pre sebaistých a nezávislých mužov. Nositeľovi zvyšuje sexuálnu príťažlivosť – ženu dôsledne opantá dômyselná vôňa s mužným základom, v ktorom sa ukrývajú aj tajomné drevité tóny, ambra či pižmo. Pomôže mu tiež zvýšiť rešpekt u sokov v láske.

🌿 Typ vône: citrusovo drevitá

💡 Hlava: bergamot, citrón, mandarínka, zelené jablko, levanduľa, koriander
💕 Srdce: jazmín, ruža, pačuli, čierne korenie, drevo
⭐️ Základ: dubový mach, koža, ambra, vetiver, pižmo

Pozri v eshope

 

💡  *Parfum (vôňa) je zmes prvkov, látok s rôznou prchavosťou. Základné prvky vône a ďalšie látky tvoria takzvanú vonnú kompozíciu, pričom komponenty každej kompozície je možné v podstate rozdeliť na tri fázy:

 • hlava (1. fáza) – rýchlo prchavé látky, ktoré cítime najprv, pričom vôňa rýchlo odoznie
 • srdce (2. fáza) – stredne prchavé látky tvoria takzvaný buket, charakter, vône – vôňa sa rozvinie do niekoľko minút
 • základ (3. fáza) – pomaly prchavé látky pôsobia najdlhšie, rádovo aj niekoľko hodín

 

Aplikácia a používanie parfumov Magnetifico

Všetky pánske (aj dámske) parfumy Magnetifico power of pheromones sú pravé parfumy*, pretože obsahujú viac ako 15% vonných zložiek! Majú tak dlhú výdrž a vôňa je intenzívnejšia. Parfémy tejto značky sú dodávané v dizajnovo veľmi vydarených elegantných flakónoch s integrovaným rozprašovačom, takže ich aplikácia je veľmi ľahká. Môžete ich používať celoročne vlastne kedykoľvek – ako často, závisí len a len od vášho vkusu.

Najlepšie miesta kde parfum aplikovať sú miesta s vyššou cirkuláciou krvi, ktoré pokrýva sieť jemných krvných vlásočníc. Tam sa totiž vôňa udrží najdlhšie a uvoľňuje sa postupne. Ideálne na krk (krčná tepna), za uši, na zápästie a lakťovú jamku. Je tiež dobré vedieť, že na nový parfum a vôňu si vaše okolie najprv musí zvyknúť, preto je dôležité, aby ste vôňu aplikovali a používali pravidelne v primeranej intenzite.

💡 TIP: Kolínska, toaletná voda, parfumovaná voda a parfém je rozdiel

Kolínska voda – Eau de cologne (EDC) je 1-3% zmes vonných látok. Toaletné vody (Eau De Toilette) sú takisto slabšie a majú menší podiel parfémovej kompozície – len okolo 4 až 8 %, naproti tomu parfumované vody (Eau de Parfum) už do 15 % týchto zložiek.

Najväčší podiel vonných zložiek v kompozícii má parfém (Parfum), od 15 až do 25 % (platí aj pre feromónové parfumy Magnetifico – pre mužov i pre ženy).

 

Magnetifico – feromóny pre mužov: Účinky a charakteristika

Magnetifico – feromóny pre mužov majú jednoznačne ako hlavný cieľ zvýšiť atraktivitu nositeľa parfumu u opačného pohlavia. Tento účinok sa dá docieliť správnou kombináciou overených vôní a feromónov – a táto značka si na tom dala celkom záležať. Takto máte šancu aby vás dáma vášho srdca zaregistrovala nielen čuchom, ale aj pomocou maličkého orgánu umiestneného medzi nosom a ústami v kosti zvanej čerieslo, ktorý podľa všetkého zachytáva špeciálne molekuly feromónov.

Dlhodobým používaním týchto špeciálnych parfumov by sa muž mal stať pre ženy priam neodolateľný – samozrejme je to len jeden dielik skladačky, pretože úspech u žien ovplyvňuje množstvo ďalších faktorov. Ale tak prečo neprijať pomocnú ruku, keď tu taká možnosť je (a popravde aj keby to bolo len placebo, tak to zvýšenie sebavedomia aj tak stojí za to – a aj samotná vôňa parfumov je fakt príjemná).

Pre všetky pánske parfumy Magnetifico platia tieto základné vlastnosti:

 • ide o vysoko koncentrované parfumy
 • v zložení sa nachádzajú overené vonné esencie
 • vďaka ich vyššiemu podielu je vôňa intenzívna a dlhodobá
 • prevedenie parfumu (flakón + rozprašovač) je kvalitné a naozaj praktické pre pohodlnú a jednoduchú aplikáciu
 • parfumy obsahujú špeciálnu feromónovú formulu

 

❤️ Špeciálna formula feromónových parfumov Magnetifico

Ako podľa vlastných slov tajomné a jedinečné zloženie parfumov prezentuje samotný výrobca?

Rada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

 

Nežiadúce účinky

Kozmetika a parfumy pôsobia na pokožku naozaj rôzne a je preto dôležité vedieť či konkrétny produkt nespôsobuje v tomto smere žiadne problémy. Pokiaľ sa u vás nevyskytne alergická reakcia na niektorú zo zložiek, tak iný vedľajší účinok od parfumov Magnetifico očakávať už nemusíte. V tomto ohľade sú úplne bezproblémové a to i pri dlhodobom používaní.

 

Magnetifico – feromóny pre mužov: dostupné balenia a cena

Parfumy Magnetifico – feromóny pre mužov sa dajú kúpiť podľa obsahových látok a typu vône momentálne v štyroch rôznych variantách. Každý z nich je balený vo flakóne s rozprašovačom (okrem Secret Scent). Vyskúšať môžete aj menšie vzorky – a to buď samostatne, alebo ako kompletnú sadu. → pozri vzorky v eshope

Toto je kompletný prehľad jednotlivých typov pánskych parfumov značky Magnetifico aj s cenou a objemom:

💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Selection pre mužov
FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV 100ML
 • elegantná a luxusná vôňa pre akúkoľvek príležitosť
 • typ vône: ovocno drevitá
 • objem: 100 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Allure pre mužov
FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE MUŽOV 50ML
 • odvážna a rýdzo mužská vôňa
 • typ vône: drevito citrusovo kvetinová
 • objem: 50 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Seduction pre mužov
Magnetifico parfém Seduction pre mužov s feromónmi - flakón, detail
 • svieža a silne návyková pánska vôňa
 • typ vône: citrusovo kvetinovo pižmová
 • objem: 30 ml
💡 TIP na produkt - Magnetifico Pheromone Secret Scent pre mužov
FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE MUŽOV 20ML
 • neodolateľná a tajomná vôňa nielen na výnimočnú udalosť
 • typ vône: citrusovo drevitá
 • objem: 20 ml

 

Kde kúpiť parfumy Magnetifico – feromóny pre mužov

Pánske feromónové parfumy Magnetifico nekúpite v klasickej predajni s drogériou, nekúpite ich ani v obchode s kozmetikou či klasickej parfumérii (ani kamenné prevádzky, ani eshopy…).

Značku totiž nájdete iba v oficiálnom obchode Magnetifico, prípadne partnerských eshopoch. Táto možnosť mnohým vyhovuje, a najmä mužom, ktorí na chodenie do parfumérií veľmi nie sú. Okrem toho je takýto online nákup na internete obľúbený pre svoju pohodlnosť a rýchlosť dodania. Nemusíte nikam chodiť – parfum, ktorý si vyberiete, je vždy skladom a hlavne originál, čo je výhoda hlavne v dnešnej dobe, kedy je trh s parfumami pod veľkým tlakom falšovateľov a napodobovateľov. Preto vás chcem dôrazne odradiť od nákupu akýchkoľvek parfumov prostredníctvom pochybných inzerátov na internete, kupujete totiž doslova iba mačku vo vreci.

 

Ako prebieha objednávka + doprava a doručenie

Nákup prostredníctvom spomínaného eshopu je veľmi jednoduchý, pohodlný a v podstate v porovnaní s inými klasickými eshopmi v tom nevidím žiaden väčší rozdiel. Každý obchod má však svoje špecifiká, preto teraz v skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – napríklad nejaký z feromónových parfumov pre mužov, či akýkoľvek iný produkt zo širokej ponuky
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju odošlete (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

💡 DOPRAVA + PLATBA

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom SPS – Slovak Parcel Service, alebo Slovenskou poštou
 • služby SPS: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou, s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • služby Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 100 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 4 € (+ 1 € dobierka), s doručením do 3 pracovných dní po expedícii zo skladu obchodu
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet, kartou alebo Paypal (zadarmo)

 

Magnetifico – feromóny pre mužov: Aké sú skúsenosti?

Parfumy Magnetifico s feromónmi sa v rámci obľúbenosti vyšplhali už celkom vysoko. Muži veľmi kladne hodnotia ich účinky na opačné pohlavie – čo znamená jednak väčšiu príťažlivosť u nositeľa vybranej vône, a tiež zvýšenie sexuálneho apetítu alias libida u žien. Pozitívne je hodnotená aj príjemná vôňa parfumov a ich dlhotrvajúci účinok za prijateľnú cenu.

Na druhú stranu, brať tieto pánske feromóny ako zaručený spôsob zbalenia ženy je fakt niekde z oblasti sci-fi. Takže aby ste boli u tej nežnejšej časti našej populácie úspešní, musíte vedieť zaujať aj inak (starostlivosť o svoj zovňajšok, komunikačné schopnosti…). Každopádne je však každá pomoc vítaná a feromóny naozaj v tomto môžu napomôcť, hlavne ak im dáte šancu pôsobiť dlhšie.

Magnetifico – feromóny pre mužov – VIDEO

MAGNETIFICO - power of pheromones - feromony pro muže a ženy

 

Najčastejšie otázky

Pre úplnosť tejto recenzie som sa ešte poobzeral po rôznych diskusných fórach a hľadal, čo ešte na feromónových parfumoch značky Magnetifico mužov zaujíma. Najčastejšie otázky s odpoveďami prikladám:

❓ Sú to vlastne klasické parfumy?

Magnetifico – feromóny pre mužov majú s klasickými parfumami veľa spoločného, no v jednej veci sa od nich odlišujú. Obsahujú totiž už spomenuté feromóny, ktoré by mali zvýšiť príťažlivosť muža v očiach žien. Či sa tak môže udiať aj vám, odporúčam zistiť doslova na vašej vlastnej koži.

❓ Prečo nie sú dostupné v drogérii či parfumériách?

Magnetifico parfumy sa výrobca (Valavani) rozhodol predávať po vlastnej osi prostredníctvom vlastných či partnerských eshopov. Je to legitímne rozhodnutie, podľa výrobcu len takto vie pre svojich zákazníkov zabezpečiť najlepšiu cenu a garantovanú kvalitu. Výhoda je aj na strane užívateľa – produkt je totiž v podstate dostupný okamžite, nemusíte ho pracne vyhľadávať po iných obchodoch.

❓ Ako dlho sa má parfum používať, aby sa účinok prejavil v dostatočnej miere?

Tak dlho ako bude treba. Parfum nie sú tabletky, ktoré majú nejakú „merateľnú“ účinnosť, takže je pri nich nutné rátať s individuálnymi výsledkami. Tak ako je každý nos iný a preferuje iné vône, tak aj každá žena je svojská a inak reaguje na určitú koncentráciu mužských feromónov v jej blízkosti…

❓ Nie sú tieto parfumy príliš drahé?

Nemyslím, skôr mám pocit, že vzhľadom k ich kvalite možno aj cenovo poddimenzované. Samozrejme nie je to úplný bagateľ, ktorý musíte do kúpy parfumov Magnetifico zainvestovať, no návratnosť by mala stáť zato.

❓ Čo robiť ak nezaúčinkujú?

Tak v tom prípade bude problém asi aj niekde inde ako len vo vôni. Skúste sa zamyslieť kde robíte chybu a popracujte na jej odstránení. Vyskúšať však samozrejme môžete aj iné parfumy. U mňa napríklad veľmi dobre zarezonovali aj pánske afrodiziakálne Zerex parfumy.

názovurčenie a výhodypredajcacena
50 ml
Zerex Gentleman
Zerex Gentleman - recenzia
➡️ vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
➡️ mužná a dlhotrvajúca vôňa
✅ nadpriemerná účinnosť
✅ vysoká koncentrácia - intenzívna vôňa dlhšiu dobu
✅ solídny pomer ceny a kvality
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Sport
Zerex Sport
➡️ svieža a energická vôňa
➡️ pre aktívneho a stále pozitívne naladeného muža
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Hunter
Zerex Hunter recenzia
➡️ energická pánska vôňa
➡️ pre vyrovnanú a charizmatickú osobnosť
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac

 

Magnetifico – feromóny pre mužov a pár slov na záver

Na záver by som chcel ešte jednu vec. Samotný parfum s feromónmi určite nie je žiaden čarovný prútik a len jeho pričinením opačné pohlavie veru len tak neočaríte, nech si reklamné slogany výrobcov hovoria čo chcú. Aby chlap naozaj zaujal, musí dbať okrem vône aj na svoje vystupovanie a celkový dojem. S tým jednoducho nepohnete.

Ak hľadáte zaujímavú vôňu, ktorá vám s tým môže pomôcť, pokojne stavte aj na tie od Magnetifico… Ide o zaujímavé a atraktívne mužské vône, nadôvažok s feromónmi, s ktorými sa určite ľahšie popasujete s nástrahami milostného dvorenia.

💡 🔝 TIP: Magnetifico – feromóny pre mužov, pár tipov na na koniec na pánske parfumy s unikátnymi vôňami: ✅ Pheromone Seduction, ✅ Pheromone Allure, ✅ Pheromone Selection a ✅ Pheromone Secret Scent.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Upozornenie

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných a syntetických látok, vrátane liekov či doplnkov výživy tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov a aj preto v žiadnom prípade neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, že riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, je každopádne na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.