Zerex Hunter – osobitá vôňa parfumu ako magnet pre ženy? Môže byť (originálna recenzia)

Peter Kacián Recenzia 5. júna 2020 0
Zerex Hunter recenzia
 • Balenie: 50 ml
 • Aplikácia: podľa potreby
 • Dostupnosť: Skladom
39,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Zerex Hunter je originálny parfum určený pánom, ktorí si vždy idú to svoje – drevitá vôňa s nádychom špecifických korenín a citrusov totiž jednoznačne charakterizuje muža s charizmou. Parfum má vysoký podiel esenciálnych olejov a vonných esencií z rastlín, ktoré sú známe svojimi afrodiziakálnymi účinkami na ženy a preto pokiaľ sa vyberiete na „lov“, určite nesmie na vašom tele chýbať.

Po dvoch recenziách zerexáckych pánskych parfumov, prichádza na rad tretia – na Zerex Hunter, ktorý má z nich podľa mňa najosobitejšiu vôňu. Hovorí sa, že to najlepšie nakoniec? Uvidíme. Prečítajte si recenziu parfumu a spravte si vlastný názor.

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

Zerex Hunter – výrobca a pôvod produktu

Zerex je značka, ktorú ani netreba, hlavne pánom, veľmi predstavovať. Tabletky tejto značky totiž predstavujú výraznú pomoc s intímnymi problémami na prírodnej báze – čo mnohí muži zistili „na vlastnej koži“. Ani pri parfumoch Zerex nemôže byť o ich kvalite a účinnosti žiadnej pochyby. Zloženie parfumov má prírodný rastlinný pôvod a pretože sa jedná o typické prírodné feromóny a afrodiziaká, úspech u žien je v podstate zaručený.

Značku u nás zastupuje a predáva spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne, ktorá má na našom trhu mnohoročnú históriu. Parfum Zerex Hunter charakterizuje aj bezproblémový pôvod použitých látok + vyrába sa v ČR na základe návrhu známeho českého parfuméra.

Balenie

Zerex Hunter - recenzia parfumu, krabičkaZerex Hunter nájdete zabalený v elegantnom sklenenom flakóne s rozprašovačom, ktorý sa dozaista bude dobre vynímať v každej kúpeľni.

Hranatá fľaštička obsahuje celkom 50 ml Eau de Parfum. Eleganciu tohto parfumu ešte viac podčiarkuje aj originálne a štýlové balenie.

💡 TIP: Toaletná voda, parfumovaná voda a parfém je rozdiel

Toaletné vody (Eau De Toilette) sú slabšie a majú menší podiel parfémovej kompozície – len okolo 4 až 8 %, naproti tomu parfumované vody (Eau de Parfum), ako je prípad aj Zerex Gentleman a ostatných v produktovej rade, obsahujú až do 15 % týchto zložiek. Napokon najväčší podiel v kompozícii má parfém (Parfum) od 15 až do 25 %.

Pozri recenzie aj na ostatné parfumy tejto značky

 

Pre koho je parfum určený

Vôňa parfumu Zerex Hunter osloví každého cieľavedomého muža a podporí jeho prirodzenú charizmu. Dámam z nej budú v brušku poletovať motýliky a vy tak máte k dispozícii dokonalý nástroj na ich balenie. Páni, ktorí sú už zadaní, by ho mali užívať s mierou – partnerky totiž môžu naňho a jeho účinky žiarliť. Oprávnene!

Pre koho je parfum Zerex Hunter priam ideálny:

 • pre silné a energické osobnosti
 • pre mužov, ktorí chcú zvýrazniť svoju charizmu
 • pre ambicióznych a úspešných pánov, ktorí vedia čo chcú
 • pre mužov, ktorí uprednostňujú výrazné dlhotrvajúce vône

 

Zerex Hunter – zloženie parfumu a účinné látky

Pánsky parfum Zerex Hunter je prírodné afrodiziakum, ktoré zaručene zvýši sexuálnu príťažlivosť u opačného pohlavia. Funguje to na prirodzenom základe, pretože sila tohto parfumu spočíva v sile prírodných feromónov a extraktov z tradičných afrodiziakálnych rastlín. Zerex Hunter je parfum s cédrom, santalovým a olivovým drevom, klinčekom, škoricou a citrónom.

Presné zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral

 

Zerex Hunter a jeho vlastnosti

Zerex Hunter pre vaše blízke okolie zvýrazní vašu silu, cieľavedomosť, napovie viac o vašom úspešnom živote, životnej energii a zároveň vám pridá na sexepíle. Je to elegantná klasická vôňa (citrusovo drevitá a exkluzívnymi prvkami škorice a klinčekov), ktorú môžete nosiť celoročne.

💡 💕 Všetky pánske parfumy Zerex majú niečo do seba

Hoci si muži nepotrpia na výber parfumu tak ako dámy, predsa však musia mať príležitosť predviesť sa v každej situácii. Takúto možnosť ponúka ucelená rada parfumov Zerex, ktorou pokryjete všetky príležitosti. Skladba je podľa môjho názoru veľmi vydarená a potvrdzuje to množstvo pozitívnych referencií od ostatných mužov. Každý si medzi nimi vyberie presne taký, aký potrebuje…

Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Používanie Zerex Hunter a ako ho aplikovať

Parfum Zerex Hunter je balený v exkluzívnom sklenenom flakóne s rozprašovačom a preto stačí ak ho priložíte k telu a stlačíte. Najlepšie miesta sú tie s vyššou cirkuláciou krvi (sieť jemných krvných vlásočníc) – tam sa totiž vôňa najdhšie udrží a postupne uvoľňuje. To znamená na krk (krčná tepna), za uši, na zápästie a lakťovú jamku.

💡 TIP: Zerex Hunter tiež mimoriadne dobre vyniká na odevoch z prírodných materiálov…

💡 💕 Pár slov o feromónových parfémoch pre mužov…

Zerex Hunter môžeme pokojne zaradiť medzi parfémy, ktoré využívajú silu prírodných feromónov a afrodiziák. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako pánske feromóny a vône vlastne fungujú.

Feromóny sú špecifické látky, ktoré si vie v podstate v určitých prípadoch produkovať aj samo telo. Ich množstvo však značne kolíše a ich vnímanie dosť závisí od toho, čo máte oblečené, aký dezodorant ste použili a podobne. Aj preto sa na svetlo sveta dostali špeciálne feromónové parfumy. Ak chcete u žien dosiahnuť úspech, s dôverou sa na ne môžete kedykoľvek obrátiť. Samozrejme nikto nehovorí, že to dokážete iba použitím vhodného parfému – no vaše úsilie to určite podporí a šance na úspech jednoznačne zvýši.

 

Zerex Hunter: Účinky a charakteristika

Zerex Hunter na baby účinkuje ako magnet – aj takto by sa so štipkou nadsázky dal charakterizovať parfum s touto originálnou vôňou. Tento parfum tak pôsobí hlavne vďaka perfektnej kombinácii vonných esencií, ktoré sú známe svojimi afrodiziakálnymi účinkami a ich vyššej koncentrácii.

Zerex Hunter zvýši sebavedomie, podporí zapamätateľnosť – dámy si vďaka tomuto parfumu vytvoria viac než príjemné spojenie vône a vašej osobnosti, vylepší vám náladu, upokojí telo aj myseľ…

Účinky, ktoré pri pánskych parfumoch Zerex potešia najviac

 • zvýšenie atraktivity u nežného pohlavia
 • zvýšenie záujmu žien o osobu hrdého nositeľa afrodiziakálnej vône
 • zvýšenie sexuálneho apetítu a sexuálnej túžby u partnera
 • osvieženie a oživenie sexuálneho styku

 

Nežiadúce účinky?

Prípadné nežiadúce účinky parfémov sú dôležitou informáciou, pretože ide vlastne o kozmetiku, ktorá prichádza do styku s pokožkou na citlivých miestach. Zerex Hunter ani v tomto smere nesklame – užívanie tohto parfumu je totiž úplne bezproblémové a to aj pri dlhodobej aplikácii. Jedinou výnimkou je prípadná alergická reakcia a precitlivenosť na niektorú z látok nachádzajúcich sa v parfume.

 

Zerex Hunter – cena a balenie

Zerex Hunter je dostupný v balení s 50 ml Eau de Parfum s typickým hranatým flakónom (podpis značky).

Okrem klasických 50 ml balení parfumov Zerex pre pánov si môžete objednať aj sadu vzoriek na vyskúšanie – to pre prípad, že by ste sa nevedeli rozhodnúť. Myslím však, že tu nie je čo riešiť, pretože Zerex čo sa týka ponuky kvalitných afrodiziakálnych parfumov u nás dominuje – takže ani s väčším balením určite „neprerobíte“.

💕 Pánsky afrodiziakálny parfum Zerex Hunter

💡 TIP na produkt - Zerex Hunter
Zerex Hunter recenzia
 • vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • energická a dlhotrvajúca vôňa pre muža s charizmou
 • očarí každú príslušníčku nežného pohlavia
39,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💕 Sada vzoriek pánskych parfumov Zerex

💡 TIP na produkt - Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek

Sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex. Balenie obsahuje 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman, Zerex Hunter, a Zerex Sport.

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Kde kúpiť Zerex Hunter

Zerex Hunter, ale aj ostatné produkty značky Zerex, vrátane tabletiek budete v lekárňach hľadať márne. Parfumy tejto značky nekúpite ani v drogériách či parfumériách, ani ďalších obchodoch a eshopoch podobného zamerania.

Zerex Hunter totiž najpohodlnejšie a samozrejme aj najvýhodnejšie kúpiteonline priamo z oficiálnej stránky výrobcu. Ak to stihnete ešte do 13.30, tak objednaný tovar máte doma už na druhý pracovný deň. Ak chcete 100%-ný originál, Zerex vždy kupujte priamo v tomto autorizovanom obchode priamo od výrobcu/distribútora. Nikdy nie pod rukou, prostredníctvom súkromnej inzercie na internete a podobne – odôvodnene vám hrozí riziko, že by ste si takto zaobstarali iba neúčinný falzifikát!

💡 TIP na produkt - Zerex Hunter
Zerex Hunter recenzia
 • vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • energická a dlhotrvajúca vôňa pre muža s charizmou
 • očarí každú príslušníčku nežného pohlavia
39,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Objednávka, doprava a doručenie

Každý solídny predajca sa vždy prezentuje perfektnými službami pre zákazníkov a dokáže v rámci možností splniť ich predstavy takmer do bodky. Presne tak, ako je to so Zerexom. V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Samotná objednávka, respektíve postup pri nej, je v podstate rovnaký ako u iných predajcov na internete. Prebehnime si teraz základné info čo sa týka objednávky, dopravy a platby za tovar:

 • objednávka prebieha vždy online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne prostredníctvom Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu, konkrétne pri parfumoch iba pri neotvorenom balení

 

Najväčšie výhody parfumu z môjho pohľadu

 • výrazná, ale určite nie vtieravá vôňa
 • celoročná vôňa zapamätateľná takmer okamžite
 • intenzívna po dlhšiu dobu
 • vyšší podiel vonných esencií s afrodiziakálnym účinkom
 • naozaj nadpriemerná účinnosť parfumu
 • je vyrobený priamo v EÚ z najkvalitnejších surovín
 • elegantný dizajn flakónu, exkluzívna krabička sa perfektne hodí ako darček
 • prostredníctvom autorizovaného eshopu kupujete originálny parfum – “pravý Zerex”, žiadne napodobneniny
 • doručenie je rýchle a diskrétne, objednávka online, a ak si to náhodou rozmyslíte – aj garancia vrátenia peňazí

 

Moje vlastné skúsenosti

Už to mám rokmi odskúšané – tá moja (dáma môjho srdca) najviac reaguje na santalové drevo, ktoré stimuluje zmysly a zvyšuje vzrušenie, a cédrové drevo, ktoré u nej zvyšuje sexuálny náboj. Zerex Hunter túto extra požiadavku splňuje dobodky. K tomu ešte treba prirátať klinčeky a škoricu, ktoré už len podčiarkujú silný afrodiziakálny účinok vône, plus citrusovú zložku, ktorá povzbudzuje a dodáva energiu (aj pre nositeľa vône).

Ja osobne Zerex Hunter využívam len pri špeciálnych príležitostiach – výročia, valentín… Priznám sa bez mučenia, že početnosť zvyšujem, keď vidím ako na ňu pôsobí – ale zase si dávam pozor a nesmiem to preháňať, aby jeho vôňa na mne pre ňu nezovšednela. Ak by som bol slobodný a nezadaný, nosil by som Hunter asi každý deň (takto som vybavený zdržanlivejším Zerex Gentleman, ktorý ma podľa môjho názoru vystihuje dokonca ešte lepšie).

 

Skúsenosti ostatných

Skúsenosti ostatných mužov sa nesú v podobnom duchu a so Zerexom Hunter prevláda maximálna spokojnosť (logicky). Silná a energická vôňa už očarila mnohých mužov aj vďaka dobrej výdrži a účinkom na dievčatá a ženy. Pričom však spomínajú, že nejde o okamžitý efekt – feromóny a afrodiziaká nemajú šancu zapôsobiť zo dňa na deň – pre postupné budovanie takéhoto imidžu je nutné vyzbrojiť sa kvapkou trpezlivosti. Odmenou vám bude podvedomá túžba ženy (neskôr aj vedomá) vyhľadávať práve vašu prítomnosť. Prečítajte si niekoľko zaujímavých komentárov a hodnotení parfumu:

ℹ️ Znesie porovnanie s najslávnejšími značkami…

„Dlhú dobu som bol zvyknutý na jeden parfum z dielne Hugo Boss. Avšak keď som zistil, že ju v našej parfumérii z neznámeho dôvodu prestali predávať, začal som hľadať niečo iné. Zerex Hunter je tomuto parfumu veľmi podobný….“ (Michal)

ℹ️ Zerex Hunter a priateľka…

„Ako správna priateľka som hľadala dokonalý darček pre svojho partnera. Lenže všetko už má. Tak som sa rozhodla pre niečo netradičné – tento parfum. A musím povedať, že to bola trefa do čierneho…“ (Maruška)

ℹ️ Zerex Hunter? Najlepší parfum aký som objavil…

„Túto vôňu mám ešte len chvíľu, ale už teraz viem, že si ju budem kupovať stále. Má perfektne vyrovnanú vôňu a priateľka sa ma nemôže nabažiť. Odporúčam. Za mňa najlepšie parfum, aký som kedy objavil!…“ (Luděk)

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Najčastejšie otázky

Na tomto mieste sa pozrieme na otázky (a odpovieme si na ne), ktoré najviac trápia ľudí v súvislosti s parfumami Zerex (vrátane Zerex Hunter):

❓ Zerex Hunter vonia na kamarátovi akosi inak. Prečo?

Pretože každý má inú pokožku – niekto suchšiu, iný mastnejšiu a tá potom inak reaguje na parfum, ktorý sa v okamihu kontaktu s kožou začne rozkladať. Preto každý muž (aj žena) vonia trochu inak aj keď použije tú istú voňavku.

❓ Vplýva parfum ako Zerex Hunter aj na náladu nositeľa?

Je dokázané, že vôňa bezprostredne pôsobí na psychické rozpoloženie človeka. Príjemná vôňa parfumu Zerex Hunter dokáže náladu zlepšiť, prenikavá a intenzívna vôňa lacnej voňavky zas pre zmenu často dokáže viac popudiť a znepokojiť akoby mala svojho nositeľa potešiť.

❓ Nestojí priveľa?

Myslím si, že cena za tento parfum je primeraná a plne odráža kvalitu a účinnosť parfumu Zerex Hunter. Za takúto cenu sa inak zvyknú predávať toaletné vody, ktoré majú nižšiu koncentráciu vonných esencií.

❓ Môže sa Zerex Hunter niekde predom vyskúšať?

Na Zerex parfumy nenatrafíte v klasickej parfumérii, takže ovoňať ich predtým ako ich kúpite nemôžete. Eshop však ponúka možnosť zaobstarať si vzorky jednotlivých pánskych vôní. Takáto vzorka však vystačí na 1-2 aplikácie, čo teda určite nedokáže predviesť účinok parfumu a vône v plnej kráse. Odporúčam vám preto objednať si rovno celý flakón vybranej vône na základe svojich preferencií a nechať sa príjemne prekvapiť.

❓ Môžu sa Zerex vône navzájom kombinovať?

Môžu, ale nemali by ste to robiť často. Ak ich budete striedať viac ako je bežné riskujete, že to bude viesť skôr k nepríjemným pocitom a disharmónii. Zmenou vône ženy vo vašom okolí skôr zmetiete, akoby ste ich mali priťahovať.

 

Zerex Hunter a moje zhodnotenie na záver

Ak preferujete mužné exkluzívne vône, v ktorých sa kombinuje efektná vôňa dreva s citrusmi, a ktorá sa nakoniec rozvinie do zmyselného základu, tak Zerex Hunter je pre vás ako stvorený. Je to energická vôňa, ktorá vám nesporne prinesie popularitu u opačného pohlavia všade tam, kde sa objavíte. A nosiť ju na sebe môžete pokojne aj celoročne.

Čo sa týka obchodu, v ktorom si parfumy môžete zaobstarať, tak naozaj veľmi pozitívne hodnotím aj samotný nákup. Objednávka je rýchla a pohodlná. Doručenie diskrétne, kvalita* a originalita parfumu vždy zaručená.

*Kvalitu parfumov Zerex zdôrazňuje aj fakt, že ide o vysokokoncentrované parfumy – Eau de parfum (EDP). A nie o slabšie verzie ako je toaletná voda – Eau de toilette (EDT), či kolínska voda – Eau de cologne (EDC). Takže môžete od nich očakávať naozaj intenzívnejšiu vôňu a jej dlhodobé trvanie.

Zdroje informácií

Výhody

 • parfum s vyšším podielom vonných esencií
 • príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
 • kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Vývoj ceny Zerex Hunter

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Gentleman
Zerex Gentleman - recenzia
➡️ vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
➡️ mužná a dlhotrvajúca vôňa
✅ nadpriemerná účinnosť
✅ vysoká koncentrácia - intenzívna vôňa dlhšiu dobu
✅ solídny pomer ceny a kvality
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Sport
Zerex Sport
➡️ svieža a energická vôňa
➡️ pre aktívneho a stále pozitívne naladeného muža
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.