Zerex Sport – parfum pre mužov, ktorí žijú pohybom (recenzia afrodiziakálnej vône)

Peter Kacián Recenzia 14. júla 2020 0
Zerex Sport
 • Balenie: 50 ml
 • Aplikácia: podľa potreby
 • Dostupnosť: Skladom
39,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Zerex čo sa týka pánskych parfumov myslel aj na viac športovo založených a aktívnejších mužov. Pre nich je ako stvorený parfum Zerex Sport, ktorý v sebe spája kvetinovú a citrusovú zložku – čím sa teda trochu líši od svojich „kolegovcov“. Je preto viac svieži a v podstate aj viac rozpoznateľnejší. Aj táto vôňa má afrodiziakálne účinky a pre mnoho žien pôsobí naozaj veľmi príťažlivo. Muž, ktorý si zvolí práve Zerex Sport, má v porovnaní s inými mužmi nespornú výhodu: aktívny športovec + parfum na mieru = neodolateľný magnet pre ženy.

Všetko o tomto zaujímavom parfume nájdete v nasledujúcich riadkoch tejto recenzie (zloženie, účinky, kde ho kúpiť a za akú cenu, skúsenosti s jeho používaním…).

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

Zerex Sport – výrobca a pôvod produktu

Zerex je etablovaná značka na poli výživových doplnkov najmä pre pánov – tabletky tejto značky pozná snáď každý muž, ktorý už niekedy hľadal pomoc s intímnymi problémami. A keďže výsledky naozaj predčili aj tie najsmelšie očakávania, značka Zerex sa úspešne rozširuje ďalej. Ani pri parfumoch Zerex nemusí byť veľkých pochýb o tom, že sa jedná o vysokú kvalitu, konkurujúcu najznámejším pánskym vôňam. Zloženie parfumov má prírodný rastlinný pôvod pričom sa jedná o typické prírodné feromóny a afrodiziaká.

Značku u nás zastupuje a predáva spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne, ktorá má na našom trhu mnohoročnú históriu. Parfum Zerex Gentleman sa vyrába z najkvalitnejších ingrediencií s bezproblémovým pôvodom a vyrába sa v EÚ.

Balenie

Zerex Sport - krabičkaZerex Sport, podobne ako ostatné parfumy v produktovej rade, je „zabalený“ do naozaj elegantného skleneného flakónu s rozprašovačom, ktorý sa bude vynímať na každej poličke s pánskymi kozmetickými potrebami.

Táto tvarom exkluzívna fľaštička s ostrými hranami obsahuje celkom 50 ml Eau de Parfum. Prvotný dobrý dojem a zvýraznenie elegancie a štýlu ešte viac podčiarkuje aj originálne svetlomodré balenie s kvapkami vody.

💡 TIP: Toaletná voda, parfumovaná voda a parfém je rozdiel

Toaletné vody (Eau De Toilette) sú slabšie a majú menší podiel parfémovej kompozície – len okolo 4 až 8 %, naproti tomu parfumované vody (Eau de Parfum), ako je prípad aj Zerex Sport a ostatných v produktovej rade, obsahujú až do 15 % týchto zložiek. Napokon najväčší podiel v kompozícii má parfém (Parfum) od 15 až do 25 %.

Pozri recenzie aj na ostatné parfumy tejto značky

 

Pre koho je parfum určený

Pánska vôňa Zerex Sport je vhodná pre mužov, ktorí vyhľadávajú vzrušenie a adrenalín a žiadna pohybová aktivita pre nich nie je prekážkou. Hrdými nositeľmi tejto vône budú muži, ktorí sú silné osobnosti a dobre o tom vedia. Citrusová vôňa v kombinácii s opojnou kvetinovou esenciou dokáže v dobrom rozrušiť každú ženu – a o to tu predsa ide…

Pre koho je parfum Zerex Sport ideálny:

 • pre silné osobnosti
 • pre mužov, ktorí si vedia, že ich úspech je zaslúžený
 • pre chlapov, ktorých baví šport a adrenalín, dynamiku a zmeny
 • pre tých, ktorí chcú ešte viac zvýrazniť svoju silu a energiu
 • pre mužov, ktorí uprednostňujú výrazné a dlhotrvajúce vône

 

Zerex Sport – zloženie parfumu a účinné látky

Pánsky parfum Zerex Sport možno naozaj v tom najlepšom slova zmysle považovať za účinné afrodiziakum, ktorým muži dokážu zvýšiť svoju príťažlivosť – a keďže športujúci muž je sám osebe pre ženy a dievčatá, správny parfum už len podporí jeho nekompromisný „ťah na bránu“.

Presné zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral

 

Zerex Sport a jeho vlastnosti

Zerex Sport definuje vôňa, ktorá má typicky športový nádych a eleganciu. Tento parfum pridá svojmu nositeľovi patričnú dávku energie a vitality a pocit sebavedomia. Energická vôňa v sebe spája citrusové (pomaranč, limetka, citrón a mandarínka) a kvetinové prvky (ruža, fialka, hyacint, cyklámen). Vďaka tomu dobre naladí nielen dotyčného muža, ale aj osoby ženského pohlavia v jeho okolí – napríklad aj partnerku, nie však nevyhnutne iba ju, teda určite nie iba ju 🙂

💡 💕 Všetky pánske parfumy Zerex majú niečo do seba

Hoci si muži nepotrpia na výber parfumu tak ako dámy, predsa však musia mať príležitosť predviesť sa v každej situácii. Takúto možnosť ponúka ucelená rada parfumov Zerex, ktorou pokryjete všetky príležitosti. Skladba je podľa môjho názoru veľmi vydarená a potvrdzuje to množstvo pozitívnych referencií od ostatných mužov. Každý si medzi nimi vyberie presne taký, aký potrebuje…

Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Používanie a ako sa Zerex Sport aplikuje

Parfum Zerex Sport sa aplikuje presne tak ako väčšina vôní balených vo flakónoch s rozprašovačom – stačí ho priložiť k inkriminovanému miestu a stlačiť. Ktoré miesta sú na aplikáciu parfumu najvhodnejšie? Tie s vyššou cirkuláciou krvi, pretože vôňa sa tak dlhšie udrží a aj uvoľňuje. Patrí medzi ne krčná tepna, zápästie a lakťová jamka.

💡 💕 Pár slov o feromónových parfémoch pre mužov…

Zerex Sport môžeme pokojne zaradiť medzi parfémy, ktoré využívajú silu prírodných feromónov a afrodiziák. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako pánske feromóny a vône vlastne fungujú.

Feromóny sú špecifické látky, ktoré si vie v podstate v určitých prípadoch produkovať aj samo telo. Ich množstvo však značne kolíše a ich vnímanie dosť závisí od toho, čo máte oblečené, aký dezodorant ste použili a podobne. Aj preto sa na svetlo sveta dostali špeciálne feromónové parfumy. Ak chcete u žien dosiahnuť úspech, s dôverou sa na ne môžete kedykoľvek obrátiť. Samozrejme nikto nehovorí, že to dokážete iba použitím vhodného parfému – no vaše úsilie to určite podporí a šance na úspech jednoznačne zvýši.

 

Zerex Sport: Účinky a charakteristika

Zerex Sport a jeho účinky? Nuž tie sa dajú trefne popísať aj troma slovami: sviežosť, rýchlosť a energia. Parfum zvýrazní zdravý životný štýl a je vhodný nielen pre aktívnych športovcov, ale aj pre všetkých mužov v pohybe, ktorých definuje mocná životná energia, dynamika a ľahkosť. To všetko podčiarkuje aj erotický náboj, ktorý majú na svedomí afrodiziakálne a feromónové látky obsiahnuté v parfume.

Citrusové vône svojou sviežosťou zvyšujú atraktívnosť nositeľa a podporujú vyzývavosť, tie kvetinové zase prebúdzajú sexualitu a všetky ostatné ženské zmysly.

Účinky, ktoré pri pánskych parfumoch Zerex potešia najviac

 • zvýšenie atraktivity u nežného pohlavia
 • zvýšenie záujmu žien o osobu hrdého nositeľa afrodiziakálnej vône
 • zvýšenie sexuálneho apetítu a sexuálnej túžby u partnera
 • osvieženie a oživenie sexuálneho styku

 

Nežiadúce účinky

Keďže Zerex Sport je vyrobený z tých najkvalitnejších ingrediencií, nepôsobí na naše telo nijako nežiadúco. Na druhú stranu je to predsa len kozmetický výrobok, ktorý sa aplikuje priamo na pokožku a ako taký si samozrejme vyžaduje pozornosť aj v tomto smere. Na pozore by sa tak mali mať ľudia s citlivou pokožkou, u ktorých je predpoklad, že zle reagujú na niektoré tradičné látky v zložení. Za mňa môžem povedať, že použitie tohto parfumu je úplne bez problémov a to aj pri dlhodobejšom používaní (i keď je pravda, že Zerex Sport z trojice zerexových parfumov využívam najmenej, no ani pri jednom z nich som nepociťoval žiadne ťažkosti).

 

Zerex Sport – cena a balenie

Zerex Sport sa (ale aj ostatné parfumy v značkovej rade) čo sa týka balenia nijako nevymedzuje od ostatných konkurenčných značiek (i tých tradičnejších a slávnejších). Konkrétne? V efektnom hranatom flakóne nájdete 50 ml Eau de Parfum.

Okrem klasických 50 ml balení parfumov Zerex pre pánov si môžete objednať aj sadu vzoriek na vyskúšanie – to pre prípad, že by ste sa nevedeli rozhodnúť. Myslím však, že tu nie je čo riešiť, pretože Zerex čo sa týka ponuky kvalitných afrodiziakálnych parfumov u nás dominuje – takže ani s väčším balením určite „neprerobíte“.

💕 Pánsky afrodiziakálny parfum Zerex Sport

💡 TIP na produkt - Zerex Sport
Zerex Sport
 • vysoko koncentrovaný parfum pre športovo aktívnych mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • dlhotrvajúca vôňa, ktorá v žene dokáže vyvolať záujem
39,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💕 Sada vzoriek pánskych parfumov Zerex

💡 TIP na produkt - Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek

Sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex. Balenie obsahuje 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman, Zerex Hunter, a Zerex Sport.

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Kde kúpiť Zerex Sport

Zerex Sport, ale aj ostatné produkty značky Zerex, vrátane tabletiek budete v lekárňach hľadať márne. Parfumy tejto značky nekúpite ani v drogériách či parfumériách, ani ďalších obchodoch a eshopoch podobného zamerania.

Zerex Sport totiž najpohodlnejšie a samozrejme aj najvýhodnejšie kúpiteonline priamo z oficiálnej stránky výrobcu. Ak to stihnete ešte do 13.30, tak objednaný tovar máte doma už na druhý pracovný deň. Ak chcete 100%-ný originál, Zerex vždy kupujte priamo v tomto autorizovanom obchode priamo od výrobcu/distribútora. Nikdy nie pod rukou, prostredníctvom súkromnej inzercie na internete a podobne. Videl so dokonca aj také inzeráty, kde sa tieto parfumy predávali až s podozrivo nízkou cenou. Pozor! Nepodľahnite pokušeniu – s najväčšou pravdepodobnosťou sa totiž jedná iba o lacné napodobeniny!

💡 TIP na produkt - Zerex Sport
Zerex Sport
 • vysoko koncentrovaný parfum pre športovo aktívnych mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • dlhotrvajúca vôňa, ktorá v žene dokáže vyvolať záujem
39,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Objednávka, doprava a doručenie

Každý solídny predajca sa vždy prezentuje perfektnými službami pre zákazníkov a dokáže v rámci možností splniť ich predstavy takmer do bodky. Presne tak, ako je to máte aj pri Zerexe. V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Samotná objednávka prebieha v podstate rovnako ako u iných overených predajcov na internete. Prebehnime si ale aj tak teraz základný postup objednávky, vrátane dopravy a platby za tovar:

 • objednávka prebieha vždy online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne prostredníctvom Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu, konkrétne pri parfumoch iba pri neotvorenom balení

 

Najväčšie výhody parfumu ako ich vidím ja

 • výrazná, svieža a energická vôňa s výraznou „stopou“
 • je intenzívna po dlhšiu dobu
 • má vyšší podiel vonných esencií
 • základné vonné esencie sú z typicky afrodiziakálnych rastlín
 • nadpriemerná feromónová účinnosť parfumu
 • parfum je vyrobený priamo v EÚ (ČR) z najkvalitnejších surovín
 • exkluzívny dizajn flakónu, exkluzívna krabička je na darček ako stvorená
 • prostredníctvom autorizovaného eshopu kupujete originálny parfum – “pravý Zerex”, žiadne napodobneniny
 • doručenie je rýchle a diskrétne, objednávka online, a ak si to náhodou rozmyslíte – aj garancia vrátenia peňazí

 

Moje vlastné skúsenosti

Ak patríte medzi mužov, ktorí sú športovo vyťažení – aktívne či aj viacmenej len rekreačne – tak po Zerex Sport určite siahnite. Priznám sa, že to nie je celkom môj prípad. I keď pohyb mám aj ja v obľube, predsa len nie som deň čo deň v posilňovni, na cyklistickom chodníku, na korčuliach, s tenisovou raketou v ruke…

Zerex Sport sa vyslovene hodí športovcom, ak patríte do inej sorty mužov, tak siahnite skôr po Zerex Gentleman či Zerex Hunter. Moja partnerka vraví, že som sa v týchto dvoch vôňach naozaj našiel. K Zerex Sport nemá vyslovene že averziu, ale jednoznačne sa podľa jej názoru táto vôňa pre mňa nehodí, je totiž dosť špecifická. Čo ja pokladám za jediný mierny nedostatok, Hunter a Gentleman sú univerzálnejšie, schopné sa trafiť do osobnosti viacerých typov mužov.

 

Skúsenosti ostatných

Skúsenosti ostatných mužov a ich partneriek viac menej korešpondujú s tými mojimi. Čiže športovci si ho naozaj pochvaľujú, pričom najviac ich potešila trvácnosť vône, ktorá sa dala cítiť ešte 10 hodín po aplikácii. Dokonca som sa stretol so skúsenosťou dámy, ktorá tento parfum používa na sebe a považuje ho skôr za unisex ako typicky pánsky parfum. A keďže každá osobnosť, muž či žena je iná – platí aj to, že jedna vôňa bude na druhom pôsobiť vždy ináč – jedinečne. Treba skúsiť… Niekoľko zaujímavých hodnotení pripájam:

ℹ️ určite letia…

„Športová vôňa, ktorá ale rýchlo nevyprchá. Za mňa 4*, lebo zatiaľ ešte neviem či na ňu letia ženy…“ (Dodo)

ℹ️ Zerex Sport – vôňa do posilovne…

„Dávam si ju najmä do posilky, mám rád vyšportované ženy. A fakt sa v poslednej dobe obzerajú viac…“ (Martin)

ℹ️ originálny darček…

„Pre priateľa som hľadala nejaký originálny narodeninový darček. A práve celkom nedávno sa mi spomenul, že by chcel vyskúšať nejaký taký afrodizikálny parfum. Tak som mu ho teda kúpila. Vôňa sa nám obom páči, je jemná, svieža a nie je vôbec dotieravá. Fajn darček aj na Vianoce…“ (Jana)

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Najčastejšie otázky

Ak vás o tomto parfume zaujíma niečo viac a doteraz ste to v tejto recenzii nenašli, tak práve na tomto mieste sa to môže veľmi rýchlo zmeniť. Prejdeme so totiž teraz niekoľko najčastejších otázok, týkajúcich sa používania Zerex Sport, ktoré som našiel v rámci niekoľkých internetových fór a diskusií:

❓ Prečo na mne tento parfum vonia inak ako na iných?

Pretože hneď potom, ako parfum nanesiete na pokožku, začne sa rozkladať – ako? To už záleží na vašej pokožke. A že ju má každý inú to je snáď každému jasné. Jeden má pokožku suchšiu, druhý mastnejšiu, s iným pH, takisto stačí, že zjete niečo viac korenené a zmení to vôňu vašej pokožky, na ktorej sa parfum práve nesie… Platí to v podstate univerzálne na každý parfum a vôňu, Zerex Sport nevynímajúc.

❓ Môže parfum ako napríklad Zerex Sport vplývať na náladu?

Samozrejme. Vôňa bezprostredne pôsobí na psychické rozpoloženie. Príjemná vôňa náladu zlepšuje (prípad Zerex Sport aj ostatných v modelovom rade), prenikavá a intenzívna vôňa zas dokáže znepokojiť. Takisto je fakt, že rovnaká vôňa dokáže na človeka inak pôsobiť v rozličných životných obdobiach – skvelý príklad sú napríklad tehotné ženy, ktorým pred graviditou nejaká vôňa imponovala, no počas tehotenstva sa im presne tá istá môže veľmi ľahko vyslovene až hnusiť… Konkrétne Zerex Sport svojou citrusovo-kvetinovou vôňou pôsobí na človeka veľmi povzbudzujúco.

❓ Nestojí tento parfum príliš veľa?

Ak vás táto cenovka prekvapila, tak vedzte, že kvalitné parfumy podobného zamerania stoja aj o desiatky eur viac. Zerex Sport spĺňa všetky požiadavky a nároky, ktoré by naňho mal aj ten najnáročnejší užívateľ. Vysoká koncentrácia vonných esencií zaručuje tomuto parfumu naozaj dlhú účinnosť + nezabúdajte na ich unikátnu kombináciu s ambíciou zvýšiť atraktivitu u opačného pohlavia (v čom sa mu naozaj darí).

❓ Môže sa parfum niekde predom vyskúšať?

Keďže Zerex parfumy nedostanete kúpiť v klasických parfumériách, v eshope značky nájdete v prípade záujmu v ponuke aj vzorky jednotlivých vôní. Či sa to oplatí (hoci za symbolickú sumu) je otázne. Vzorka vystačí na 1-2 aplikácie, čo teda určite nedokáže predviesť účinok parfumu a vône v plnej kráse. Odporúčam vám teda objednať si rovno celý flakón vybranej vône na základe svojich preferencií a áno, nechať sa napokon príjemne prekvapiť.

❓ Môžu sa Zerex vône navzájom kombinovať?

A priori to samozrejme vylúčené nie je, no neodporúča sa to (platí pre všetky parfumy a vône). Prečo? Každý parfum je totiž jeden harmonický celok a ak sa použije súčasne aj iný, môže to skôr viesť k nepríjemným pocitom a disharmónii ako ku spokojnosti. Ani meniť ich po niekoľkých dňoch nie je ideálne – dosť času totiž trvá, kým si okolie zvykne na nový parfum. Rýchlym prestriedaním dámy skôr zmätiete ako očaríte.

❓ Kedy naň konečne zbalím nejakú ženu?

Upozorňujem vopred – nečakajte okamžitý účinok hneď po prvom či druhom dni používania. Takto to prosto nefunguje. To si skôr zaobstarajte prsteň od Arabely 🙂 teraz vážne, vôňu používajte aspoň 2 týždne nepretržite a výsledok sa určite dostaví – trpezlivosť ruže prináša aj v tomto prípade…

 

Zerex Sport a moje zhodnotenie na záver

Zerex Sport je parfum, ktorý dokáže naozaj zaujať. Dokáže to svojou vôňou, v ktorej sa snúbi sviežosť citrusov so sladkými kvetinovými tónmi. Nie je pre každého – ocení ho hlavne ten muž, ktorý preferuje aktívny štýl života a dámy, pre ktorých je chlap v skvelej kondícii a s príjemnou vôňou prosto neodolateľný. Ak však máte pocit, že ste skôr lovec, siahnite po Zerex Hunter, ak viac džentlmen, tak by to mal byť exkluzívny Zerex Gentleman. Výber vône je len a len na vás, kvalitu zas zaručuje prémiová značka.

Čo sa týka obchodu, v ktorom si parfumy môžete zaobstarať, tak naozaj veľmi pozitívne hodnotím aj samotný nákup. Objednávka je rýchla a pohodlná. Doručenie diskrétne, kvalita* a originalita parfumu vždy zaručená.

*Kvalitu parfumov Zerex zdôrazňuje aj fakt, že ide o vysokokoncentrované parfumy – Eau de parfum (EDP). A nie o slabšie verzie ako je toaletná voda – Eau de toilette (EDT), či kolínska voda – Eau de cologne (EDC). Takže môžete od nich očakávať naozaj intenzívnejšiu vôňu a jej dlhodobé trvanie.

Zdroje informácií

Výhody

 • parfum s vyšším podielom vonných esencií
 • príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
 • kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Originálny parfum s afrodiziakami na zvýšenie príťažlivosti u žien pre aktívnych a energických mužov.

4.3

Zerex Sport

✅ Cena: 39,00 €
✅ Balenie: 50 ml
✅ Dávkovanie: podľa potreby

Chcem Zerex Sport Zerex.sk
Vývoj ceny Zerex Sport

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Gentleman
Zerex Gentleman - recenzia
➡️ vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
➡️ mužná a dlhotrvajúca vôňa
✅ nadpriemerná účinnosť
✅ vysoká koncentrácia - intenzívna vôňa dlhšiu dobu
✅ solídny pomer ceny a kvality
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac
3 x 1,7 ml
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
➡️ sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex
✅ 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman, Zerex Hunter, Zerex Sport
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

3,90 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Hunter
Zerex Hunter recenzia
➡️ energická pánska vôňa
➡️ pre vyrovnanú a charizmatickú osobnosť
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.