Zerex Gentleman – pánsky parfum ako afrodiziakum? Samozrejme (recenzia)

Peter Kacián Recenzia 5. júna 2020 0
Zerex Gentleman - recenzia
 • Balenie: 50 ml
 • Aplikácia: podľa potreby
 • Dostupnosť: Skladom
39,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Zerex.sk

Je fakt, že vôňa dokáže pôsobiť ako silné afrodiziakum. O tom snáď niet žiadnych pochýb. Akú však zvoliť, aby vám žena podľahla skôr ako začnete premýšľať nad tým, že Vianoce sú častejšie? Riešenie je naporúdzi hneď. Stačí siahnuť po jednom z rady originálnych afrodiziakálnych parfumov značky Zerex. Sám som tak prednedávnom spravil a konkrétne Zerex Gentleman som otestoval ako prvý (a hneď trefa, oslovil mňa aj moju partnerku). Hovoríte si a načo ho vôbec vyberal, keď má stabilnú partnerku – je parfum s afrodiziakami vtedy vôbec potrebný? Veru je.

Verte či nie, ale správny impulz (v tomto prípade elegantná a omamná citrusovo drevitá vôňa) dodá v dlhšie trvajúcom hoc i spokojnom vzťahu, nový šmrnc a iskru. Vaše sebavedomie tiež pohladká fakt, že takto zaujmete aj ostatné ženy, ktoré s vami prichádzajú do bližšieho kontaktu, ale i tie, ktoré náhodne stretnete na ulici.  Zerex Gentleman je preto jednoznačne dobrá voľba aj pre vás – prečítajte si túto recenziu, vyskúšajte ho, a uvidíte sami.

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

Zerex Gentleman – výrobca a pôvod produktu

Zerex pánom netreba ani veľmi predstavovať. Tabletky tejto značky pozná snáď už každý muž, ktorý vyhľadáva pomoc s intímnymi problémami na prírodnej a teda telu viac prirodzenej báze. A keďže výsledky hovoria sami za seba, ani pri parfumoch Zerex nemusí byť veľkých pochýb o tom, že sa jedná o kvalitu, ktorá dokáže presvedčiť každého muža. Zloženie parfumov má totiž tiež prírodný rastlinný pôvod a pretože sa jedná o typické prírodné feromóny a afrodiziaká, úspech u žien je viacmenej zaručený.

Značku u nás zastupuje a predáva spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne, ktorá má na našom trhu mnohoročnú históriu. Parfum Zerex Gentleman má tak k plusu aj bezproblémový pôvod použitých látok s produkciou v EÚ.

Balenie

Zerex Gentleman - krabičkaZerex Gentleman v tomto vôbec nezaostáva za známejšími značkami. Práve naopak, elegantný sklenený flakón s rozprašovačom sa bude dobre vynímať v kúpeľni na každej poličke s pánskymi kozmetickými potrebami.

Exkluzívna hranatá fľaštička s ostrými hranami (presne tak ako jeho omamná vôňa) obsahuje celkom 50 ml Eau de Parfum. Prvotný dobrý dojem a zvýraznenie elegancie a štýlu ešte viac podčiarkuje aj originálne tmavomodré balenie.

💡 TIP: Toaletná voda, parfumovaná voda a parfém je rozdiel

Toaletné vody (Eau De Toilette) sú slabšie a majú menší podiel parfémovej kompozície – len okolo 4 až 8 %, naproti tomu parfumované vody (Eau de Parfum), ako je prípad aj Zerex Gentleman a ostatných v produktovej rade, obsahujú až do 15 % týchto zložiek. Napokon najväčší podiel v kompozícii má parfém (Parfum) od 15 až do 25 %.

Pozri recenzie aj na ostatné parfumy tejto značky

 

Pre koho je parfum určený

Neodolateľná elegantná vôňa Zerex Gentleman osloví všetkých mužov s dobrým vkusom, ktorých poteší ešte vyššia dávka zdravého sebavedomia. Silná osobnosť jednoducho dokáže využívať naplno všetky dostupné možnosti a podporiť tak svoje schopnosti. Táto vôňa teda pristane mužom, ktorí majú svoj cieľ, sú energickí a o svojom úspechu u žien ani nepochybujú.

Pre koho je parfum Zerex Gentleman ideálny:

 • pre silné a úspešné osobnosti
 • pre mužov, ktorí si vedia vychutnať obdiv okolia
 • pre chlapov, ktorí dobre vedia o svojej sile a schopnostiach
 • pre tých, ktorí sú ambiciózni, cieľavedomí a úspešní
 • pre mužov, ktorí uprednostňujú výraznejšie citrusovo-drevité a dlhotrvajúce vône

 

Zerex Gentleman – zloženie parfumu a účinné látky

Pánsky parfum Zerex Gentleman je efektívne prírodné afrodiziakum, ktorým zaručene zvýšite svoju sexuálnu príťažlivosť u dám a dievčat vo svojom okolí. Funguje na prirodzenom základe – využíva silu prírodných feromónov a extraktov z rastlín, ktoré patria medzi známe afrodiziaká.

Presné zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral

 

Zerex Gentleman a jeho vlastnosti

Zerex Gentleman v prvom rade spája silu citrusov a drevín, ktoré sa rozvinú na začiatku spolu s netradičnou vôňou škorice – to sú hlavné zložky esencie. V pozadí sa potom prejaví tónom kvitnúcej ruže a naozaj jemnej vône kože.

Zerex Gentleman je mužná vôňa, ktorá je veľmi decentná a je ako stvorená pre vážne a dôležité situácie – dvorenie žene, vašej femme fatale

💡 💕 Všetky pánske parfumy Zerex majú niečo do seba

Hoci si muži nepotrpia na výber parfumu tak ako dámy, predsa však musia mať príležitosť predviesť sa v každej situácii. Takúto možnosť ponúka ucelená rada parfumov Zerex, ktorou pokryjete všetky príležitosti. Skladba je podľa môjho názoru veľmi vydarená a potvrdzuje to množstvo pozitívnych referencií od ostatných mužov. Každý si medzi nimi vyberie presne taký, aký potrebuje…

Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Používanie a ako sa Zerex Gentleman aplikuje

Parfum Zerex Gentleman sa, čo sa týka jeho používania a aplikácie, v ničom nelíši od ostatných „kolegov“. Je balený v exkluzívnom sklenenom flakóne s rozprašovačom – stačí teda ak ho priložíte k miestu a stlačíte. Najlepšie miesta sú tie s vyššou cirkuláciou krvi – takto sa totiž vôňa udrží a uvoľňuje dlhšie. Klasika na krk (krčná tepna), za uši, na zápästie a lakťovú jamku (posledne menované 2 miesta sú vhodné ak plánujete bližší kontakt…).

💡 💕 Pár slov o feromónových parfémoch pre mužov…

Zerex Gentleman môžeme pokojne zaradiť medzi parfémy, ktoré využívajú silu prírodných feromónov a afrodiziák. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako pánske feromóny a vône vlastne fungujú.

Feromóny sú špecifické látky, ktoré si vie v podstate v určitých prípadoch produkovať aj samo telo. Ich množstvo však značne kolíše a ich vnímanie dosť závisí od toho, čo máte oblečené, aký dezodorant ste použili a podobne. Aj preto sa na svetlo sveta dostali špeciálne feromónové parfumy. Ak chcete u žien dosiahnuť úspech, s dôverou sa na ne môžete kedykoľvek obrátiť. Samozrejme nikto nehovorí, že to dokážete iba použitím vhodného parfému – no vaše úsilie to určite podporí a šance na úspech jednoznačne zvýši.

 

Zerex Gentleman: Účinky a charakteristika

Účinok aký od tohto typu parfumu očakávať, vám predstavujem už od úvodu tejto recenzie. Je ním v prvom rade ZVÝŠENIE PRÍŤAŽLIVOSTI pre opačné pohlavie. Parfum Zerex Gentleman ešte viac zvyšuje pomyselnú latku a prirodzenú mužskú príťažlivosť obohacuje o ďalší výnimočný akcent – zmes afrodiziakálnych a feromónových látok.

Zerex Gentleman zdôrazní váš neotrasiteľný status a sebavedomie, podporí vašu eleganciu a decentný prejav. Je vhodný na každodenné nosenie, no ak ho budete viac používať iba pri extrašpeciálnych príležitostiach – takisto neobanujete – spravíte sa pre partnerku ešte viac výnimočným. Táto mužná a dlhodobo trvajúca vôňa na vás vydrží dlho aj vďaka použitému vyššiemu podielu vonných esencií.

Účinky, ktoré pri pánskych parfumoch Zerex potešia najviac

 • zvýšenie atraktivity u nežného pohlavia
 • zvýšenie záujmu žien o osobu hrdého nositeľa afrodiziakálnej vône
 • zvýšenie sexuálneho apetítu a sexuálnej túžby u partnera
 • osvieženie a oživenie sexuálneho styku

 

Nežiadúce účinky?

Prípadné nežiadúce účinky parfémov zaujímajú viac ženy, no na internete som sa s otázkami v tomto smere stretol aj u mužov. Predsa len sa jedná o kozmetiku, ktorá pôsobí priamo na pokožku a neradno teda riskovať nejaký problém. V tomto smere vás Zerex Gentleman poteší – užívanie tohto parfumu je totiž úplne bezproblémové (hovorím ja, partnerka, a ďalší muži) a to aj pri dlhodobej aplikácii. Jedinou výnimkou je prípadná alergická reakcia a precitlivenosť na niektorú z látok nachádzajúcich sa v parfume.

 

Zerex Gentleman – cena a balenie

Zerex Gentleman (ale aj ostatné parfumy v značkovej rade) sa čo sa týka balenia nijako nevymedzuje od ostatných kvalitných konkurenčných značiek slávnych parfumárskych dielní. 50 ml Eau de Parfum umiestnených v hranatom flakóne je toho dôkazom.

Okrem klasických 50 ml balení parfumov Zerex pre pánov si môžete objednať aj sadu vzoriek na vyskúšanie – to pre prípad, že by ste sa nevedeli rozhodnúť. Myslím však, že tu nie je čo riešiť, pretože Zerex čo sa týka ponuky kvalitných afrodiziakálnych parfumov u nás dominuje – takže ani s väčším balením určite „neprerobíte“.

💕 Pánsky afrodiziakálny parfum Zerex Gentleman

💡 TIP na produkt - Zerex Gentleman
Zerex Gentleman - recenzia
 • vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • mužná a dlhotrvajúca vôňa, ktorá očarí každú ženu

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💕 Sada vzoriek pánskych parfumov Zerex

💡 TIP na produkt - Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek

Sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex. Balenie obsahuje 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman, Zerex Hunter, a Zerex Sport.

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Kde kúpiť Zerex Gentleman

Zerex Gentleman, ale aj ostatné produkty značky Zerex, vrátane tabletiek budete v lekárňach hľadať márne. Parfumy tejto značky nekúpite ani v drogériách či parfumériách, ani ďalších obchodoch a eshopoch podobného zamerania.

Zerex Gentleman totiž najpohodlnejšie a samozrejme aj najvýhodnejšie kúpiteonline priamo z oficiálnej stránky výrobcu. Ak to stihnete ešte do 13.30, tak objednaný tovar máte doma už na druhý pracovný deň. Ak chcete 100%-ný originál, Zerex vždy kupujte priamo v tomto autorizovanom obchode priamo od výrobcu/distribútora. Nikdy nie pod rukou, prostredníctvom súkromnej inzercie na internete a podobne. Videl so dokonca aj také inzeráty, kde sa tieto parfumy predávali až s podozrivo nízkou cenou. „Na to bacha“, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o napodobeniny, takže by ste si obstarali iba neúčinný falzifikát!

💡 TIP na produkt - Zerex Gentleman
Zerex Gentleman - recenzia
 • vysoko koncentrovaný parfum pre mužov
 • obsahuje vonné esencie z afrodiziakálnych rastlín
 • mužná a dlhotrvajúca vôňa, ktorá očarí každú ženu

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Objednávka, doprava a doručenie

Každý solídny predajca sa vždy prezentuje perfektnými službami pre zákazníkov a dokáže v rámci možností splniť ich predstavy takmer do bodky. Presne tak, ako je to so Zerexom. V overenom oficiálnom eshope prebieha nákup produktov online. Samotná objednávka, respektíve postup pri nej, je v podstate rovnaký ako u iných predajcov na internete. Prebehnime si teraz základné info čo sa týka objednávky, dopravy a platby za tovar:

 • objednávka prebieha vždy online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne prostredníctvom Zásielkovne

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Slovenská Pošta Balíkomat – cena: 4 €, doručenie do 48 hodín od odoslania, vyzdvihnutie aj cez víkend, platba len platobnou kartou, úložná doba 72 hodín, overovací kód v SMS
Kuriér UPS – cena: 4 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 3 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • pri objednávke vo výške nad 70 € poštovné neplatíte
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • balenie je diskrétne, zásielka nie je označená žiadnym reklamným polepom (je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life)
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní
 • garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti je viazaná iba na produkty kúpené z autorizovaného internetového obchodu, konkrétne pri parfumoch iba pri neotvorenom balení

 

Najväčšie výhody parfumu ako ich vidím ja

 • výrazná, no nevtieravá a neopakovateľná vôňa (intenzívna po dlhšiu dobu)
 • vyšší podiel vonných esencií v parfume
 • obsahuje vonné esencie z typicky afrodiziakálnych rastlín
 • účinnosť parfumu je v dôsledku toho naozaj nadpriemerná
 • parfum je vyrobený priamo v EÚ z najkvalitnejších surovín
 • elegantný dizajn flakónu, exkluzívna krabička sa perfektne hodí ako darček
 • prostredníctvom autorizovaného eshopu kupujete originálny parfum – “pravý Zerex”, žiadne napodobneniny
 • doručenie je rýchle a diskrétne, objednávka online, a ak si to náhodou rozmyslíte – aj garancia vrátenia peňazí

 

Moje vlastné skúsenosti

Vôňa a pôžitok sú spojené nádoby. Určite si aj vy vybavíte vône, ktoré vás obklopovali napríklad počas detstva, pamätáte si tiež špecifickú vôňu svojej prvej lásky, spätne sa vám vybaví žena s ohurujúcou vôňou, ktorá prešla povedľa vás ešte niekedy pred mesiacom a vy ste pri tom len neveriacky pokrútili hlavou… Prečo to tak je? Čuch je totiž pre náš intímny život naozaj významný. Mozog na základe čuchom prijatých informácií štartuje emocionálne správanie, ktoré ovplyvňuje naše sexuálne ego a motiváciu. A najlepšie na tom je, že to platí ako pre mužov, tak i pre ženy. A obľuba špeciálnych parfumov, ktoré majú zaujať opačné pohlavie stále viac stúpa.

Zerex Gentleman je originálny parfum pre mužov, po ktorom dozaista radi siahnete aj vy. Ja som z ponúkaných vôní uprednostnil práve túto? Prečo? Nuž vyhovuje mi a mám rád vône, v ktorých sa mieša silná výrazná esencia zdôrazňujúca moje zdravé sebavedomie s nutným kúskom tajomna, ktorá v ženách vyvoláva silnú odozvu. Moja partnerka ma každé ráno odprevádza do práce s tým, že sa mám krotiť a nepodľahnúť zvodom mojich kolegýň. Samozrejme, že to trochu teraz preháňam. Môžete mať na sebe 100%-né afrodiziakum, po ktorom budú ženy šalieť, no ak k tomu nepridáte nutnú dávku šarmu a noblesy, nikdy z toho nič nebude… mám pravdu?

Ako to Zerex Gentleman podľa mňa robí? Tak v prvom rade je to správny mix špeciálnych vôní. Spojenie korenistých, citrusových, drevitých a kvetinových zložiek je naozaj ideálne. Všetko to podčiarkuje jemný tón ruže, ktorá sama o sebe na ženy pôsobí ako účinné afrodiziakum. Pánsky akcent zdôrazňuje aj vôňa kože. Je to môj najobľúbenejší Zerex parfum a nedám naň dopustiť 🙂 (žene sa ešte veľmi páči Zerex Hunter, ten si preto dávam pri výnimočných príležitostiach a intímne vyvrcholenie je vtedy naozaj úžasné – o tomto parfume si ale povieme viac v nasledujúcej recenzii).

 

Skúsenosti ostatných

Aké sú skúsenosti ostatných mužov? Nuž, odpoveď na túto otázku nie je taká jednoduchá ako by sa zdalo. Muži totiž hodnotiť vône a hlavne podeliť sa o to s inými, prosto nevedia (ja som svetlá výnimka pravdaže). No aj z tých pár hodnotení, ktoré som na internete našiel (diskusie, fóra…) som vyrozumel celkom dosť. Všetky sa niesli v podstate v pozitívnom duchu a oceňovali Zerex Gentleman ako silnú dlhotrvajúcu vôňu s viditeľným účinkom na ženy. Menšie námietky sa týkali ceny – tu však musím oponovať, mne sa práve zdá, že pomer ceny a kvality tohto parfumu je naozaj výborný, dokonca ak sa to porovná s najznámejšími značkami, tak je to vlastne vynikajúca cena.

Druhá výčitka smerovala k rôznej intenzite účinkov. Za seba môžem povedať, že toto je ten najmenší problém tohto parfumu, lebo faktom zostáva, že Zerex Gentleman na ženy funguje presne ako má – top účinok je, že dokonca vyhľadávajú vašu prítomnosť (je to síce podvedomé, ale o to viac potešiteľné). Samozrejme nepríde to zo dňa na deň, dámy si ju totiž na vás musia najprv všimnúť… Trpezlivosť páni, ako sa hovorí, ruže prináša, treba len vytrvať, výsledok sa určite dostaví. Pridám ešte niekoľko reálnych komentárov a hodnotení:

ℹ️ Konečne…

„Konečne som dostal perfektný darček. Tento Zerex Gentleman vonia naozaj super a používam ho najviac pri pracovných stretnutiach. Fakt zisťujem, že je zrazu okolo mňa väčší rozruch, hlavne keď som v prítomnosti dám…“ (Michal)

ℹ️ Zerex Gentleman a sebavedomie…

„Najpodstatnejšie je pre chlapa to, keď sa cíti v pohode a sebavedomo. Ženy to totiž vycítia a podľa mňa ich práve to priťahuje. Potom je aj zvádzanie jednoduchšie. S týmto parfémom sa tak cítim. Na rande ale aj keď idem do baru je to jasná voľba…“ (Stano)

ℹ️ Zerex Gentleman pre priateľa…

„Ja som ho kúpila priateľovi lebo sa mi veľmi páčila tá vôňa. Vždy ma to dostane keď ho na ňom zacítim. Neviem čo je na tom, ale pre istotu ho musí používať výlučne, keď trávi čas so mnou. Istota je predsa guľomet! Veď ktorú ženu by nepriťahoval nádherne voňajúci chlap….“ (Lucia)

💡 🔝 TIP: Ojedinelé afrodiziakálne mužské parfumy Zerex odporúčam z vlastnej skúsenosti – a partnerka si ich tiež veľmi pochvaľuje, na výber máte z 3 variánt: ✅ Zerex Gentleman, ✅ Zerex Hunter a ✅ Zerex Sport.

 

Najčastejšie otázky

V tejto časti sa pozrieme na najčastejšie otázky, ktoré užívatelia kladú v súvislosti s používaním toho zaujímavého mužského parfumu. Ak vás teda Zerex Gentleman zaujíma aj z tej praktickejšej stránky, nasledujúce otázky a odpovede sú určené vám:

❓ Nestojí až príliš veľa?

Zerex Gentleman ako afrodiziakálny parfum s prírodnými feromónmi určite nie. Nie je to totiž žiadna bežná záležitosť ako by sa niekomu mohlo zdať. Čo sa týka kvality a „sýtosti“ vône – tak to už dupľom nie. Vysoká koncentrácia vonných esencií zaručuje tomuto parfumu dlhú účinnosť. A áno, v cene je zahrnutá aj hodnota značky – pri kvalitných parfumoch to vždy tak bolo a vždy aj bude.

❓ Ako mám vedieť, že mi sadne, dá sa niekde vyskúšať?

Pre tento prípad máte v eshope k dispozícii vzorky jednotlivých vôní. Sú však ozaj malé, a účinok sa z nich veľmi nedozviete, pretože po jednej či dvoch aplikáciách to jednoducho možné nie je. Ideálne bude, ak si zaobstaráte flakón vône na základe inšpirácie z kvalitne vypracovaných recenzií (ako je napríklad aj táto). A ak sa aj vo výbere vône náhodou pomýlite, stále máte možnosť konkrétny parfum posunúť ďalej tomu, kto ho ocení viac.

❓ Môžu sa vône z tejto rady navzájom kombinovať?

Kombinovať ich môžete, no či to prinesie aj adekvátny ohlas, nie som si celkom istý. Ja síce okrem Zerex Getleman používam aj Zerex Hunter, ale robím tak naozaj len občas a ozaj len príležitostne (a keďže mi nevadí a tá vôňa partnerku dostatočne vzrušuje, nevidím dôvod prečo by som tak nerobil). Kombinovať vône sa vo všeobecnosti ani neodporúča – dosť času bude ženám trvať pokým si zvyknú na váš nový parfum, zbytočne ich častým prestriedaním zmätiete.

❓ Dá sa parfum poslať naspäť ak nezafunguje?

Takto, s parfumami je to už raz tak, otvorené balenie sa vracia ťažko všade a u väčšiny predajcov, ak nie u každého, je to nemožné. So Zerexom Gentleman ste na tom podobne. Poslať späť ho síce môžete s garanciou vrátenia peňazí, ale musí to byť neotvorené balenie. Ale myslím, že táto vôňa vás a vaše okolie tak osloví, že nad tým popravde ani nebudete uvažovať.

 

Zerex Gentleman a moje zhodnotenie na záver

Parfumy Zerex môžem odporučiť každému, kto hľadá originálnu vôňu, ktorou poteší nielen seba, ale zaujme aj ženy vo svojom okolí. Ja osobne mám najradšej Zerex Gentleman, ktorý mi vyhovuje zo všetkých najviac. Aký si zvolíte vy je len na vás – ideálne by bolo, ak by ste si postupne vyskúšali všetky varianty a zistili ako na ne dámy reagujú. Začať môžete aj so Zerex Gentleman, ktorého recenziu práve čítate, prípadne to môže byť Zerex Hunter – energická vôňa pre všetkých „lovcov žien“, prípadne aktívnym mužov sa oplatí siahnuť po osviežujúcom Zerex Sport.

Čo sa týka obchodu, v ktorom si parfumy môžete zaobstarať, tak naozaj veľmi pozitívne hodnotím aj samotný nákup. Objednávka je rýchla a pohodlná. Doručenie diskrétne, kvalita* a originalita parfumu vždy zaručená.

*Kvalitu parfumov Zerex zdôrazňuje aj fakt, že ide o vysokokoncentrované parfumy – Eau de parfum (EDP). A nie o slabšie verzie ako je toaletná voda – Eau de toilette (EDT), či kolínska voda – Eau de cologne (EDC). Takže môžete od nich očakávať naozaj intenzívnejšiu vôňu a jej dlhodobé trvanie.

Zdroje informácií

Výhody

 • nadpriemerná účinnosť
 • vysoká koncentrácia - intenzívna vôňa dlhšiu dobu
 • solídny pomer ceny a kvality
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Elegantný mužský parfum, ktorý vďaka obsahu prírodných afrodiziak zvýši vašu príťažlivosť a atraktivitu u opačného pohlavia.

4.4

Zerex Gentleman - recenzia

✅ Cena: 39,00 €
✅ Balenie: 50 ml
✅ Dávkovanie: podľa potreby

Chcem Zerex Gentleman Zerex.sk
Vývoj ceny Zerex Gentleman

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
3 x 1,7 ml
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
Pánske parfumy Zerex - sada vzoriek
➡️ sada vzoriek troch pánskych vôní z kolekcie afrodiziakálnych parfumov značky Zerex
✅ 3 x 1,7 ml odstrek parfumovej vody: Zerex Gentleman, Zerex Hunter, Zerex Sport
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

3,90 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Sport
Zerex Sport
➡️ svieža a energická vôňa
➡️ pre aktívneho a stále pozitívne naladeného muža
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac
50 ml
Zerex Hunter
Zerex Hunter recenzia
➡️ energická pánska vôňa
➡️ pre vyrovnanú a charizmatickú osobnosť
✅ parfum s vyšším podielom vonných esencií
✅ príťažlivá pánska vôňa pre všetky príležitosti
✅ kvalitné prevedenie a výroba v EÚ
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

39,00 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.