Španielske mušky recenzia

Peter Kacián 19. marca 2015 6

Ak ste zatiaľ o španielskych muškách nepočuli, tak vedzte že ako afrodiziakum sa používajú už stovky rokov a hovorí sa o nich, že spôsobujú priam výbuchy vášne a silný chtíč. Je to skutočne tak? Rozhodli sme sa Vám tento produkt dostupný aj na Slovensku priblížiť, popísať jeho zloženie ako aj skúsenosti a názory ľudí, ktorí ho už sami vyskúšali.

Výrobok je pomenovaný podľa zeleného chrobáčika pľuzgiernika lekárskeho, v ktorého tele sa nachádza silný jed kantaridín a v minulosti sa práve ten používal ako hlavná prísada španielskych mušiek. Kantaridín je však vo väčšom množstve toxický, preto sa táto látka v súčasnosti nahrádza syntetickou verziou, ktorá pre človeka nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo a napriek tomu si zachováva podobný afrodiziakálny účinok ako pôvodný kantaridín z mušiek pľuzgiernika.

Keď sa táto látka dostane do tela človeka, najprv mu trochu podráždi močový mechúr a rúru a následne spôsobí prekrvenie pohlavných orgánoch spojené s príjemným pocitom tepla a vrnením, čo vlastne posilňuje sexuálnu túžbu a chuť na pohlavný styk. Dajte si ale pozor na odporúčané dávkovania a radšej to s nimi neprežeňte, pretože priveľká dávka tohto afrodiziaka môže viesť k príliš dlhej a bolestivej erekcii, spôsobiť opuch pošvy či dokonca až infekciu pohlavných orgánov alebo močových ciest.

kupit-spanielske-muskyNa Slovensku dnes dostanete viaceré druhy španielskych mušiek, predávajú sa však len cez internet alebo v sexshopoch, lekárne ich neponúkajú.

Cez internet si dnes môžete zakúpiť napríklad tieto druhy španielskych mušiek:

Klasické španielske mušky

ŠPANIELSKÉ MUŠKY 15 ml.Tieto kvapky s esenciou španielskych mušiek vo fľaštičke s objemom 15 ml kúpite už za 7,12€, dostupné sú však aj ešte lacnejšie a to za cenu 5,69€, kedy na ne dostanete 20% zľavu z celkovej normálnej ceny. Užiť ich môžu užiť sexuálni partneri oboch pohlaví a prejaví sa u nich nielen v podmanivom teplom pocite po celom tele ale aj v mocnej erotickej túžbe. Nakvapkajte si z nich 5 až 7 kvapiek do niečoho tekutého, čo potom vypijete alebo jednoducho pod jazyk a to minimálne polhodinu pred sexom. Pozrieť v obchode »

Love drops

Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml“Kvapky lásky” sa predávajú vo flaštičke s objemom 15 mililitrov a bežne stoja 9,67€, môžete ich však nájsť aj za zvýhodnenú cenu so 41% zľavou, teda za výsledných 5,69€. Práve tieto kvapôčky patria k najpopulárnejším, keďže sú vhodné pre mužov rovnako ako pre ženy a ich účinok sa prejavuje v príjemnom pocite, ktorý ovládne všetky intímne partie, zvýši libido a vyvolá u Vás zvýšenú chuť na sex. Odporúčané dávkovanie je 5-7 kvapiek pridaných do nápoja, alebo nakvapkaných pod jazyk približne pol až tri štvrte hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Pozrieť v obchode »

Cola Kicks – ODPORÚČAME

Španielske mušky COLA KICKSV tomto produkte dostanete k dispozícii španielske mušky v šiestich odlišných príchutiach, môžete si teda vybrať chuť, ktorú máte najradšej. Jednou z príchutí je napríklad kolová so sladkastokofeínovou arómou. Veľmi obľúbené sú aj ovocné príchute, ako napríklad jahodová alebo tropické kiwi. Tie nielen dobre chutia, ale aj voňajú. Aj tieto mušky sú vhodné tak pre mužov ako aj ženy, nakoľko u všetkých bez ohľadu na pohlavie vyvolávajú nárast sexuálneho chtíča. Nádobka s objemom 15 militrov sa zvyčajne predáva za 6,41€. Pozrieť v obchode »

Ero Guarana

Kvapky ERO GUARANA 30 mlPosledný druh španielskych mušiek je ponúkaný v objeme 30 mililitrov a jeho cena je stále veľmi prijateľná, bežne je produkt dostupný v hodnote 15,65€, môžete si ho však zakúpiť aj o viac než tretinu lacnejšie, za 10,35€. Tieto kvapky sú výnimočné tým, že okrem tradičného zloženia obsahujú aj extrakt z guarany, ten posilní ich potenciál a teda aj výsledný efekt. Guarana je už dávno známa ako účinné afrodiziakum, dokázateľne tiež znižuje únavu, dodáva energiu a zvyšuje pozornosť. Zároveň Vám dodá aj značnú dávku kofeínu, ktorého účinky sa prejavujú trochu neskôr, trvajú však oveľa dlhšie než efekt kofeínu v káve.Ero Guaranu si môžu vychutnať oba pohlavia a odporúča sa zaplniť ňou do polovice čajovú lyžičku, čo sú približne dva mililitre a tú potom buď neriedene alebo v nápoji piť tri krát denne. Pozrieť v obchode »

Zhrnutie

Názory na španielske mušky sa rôznia, sú napríklad ľudia ktorí po požití kvapiek žiadny efekt nepobadali a tvrdia teda, že ako afrodiziakum nefungujú. Ďalší zákazníci sú s účinkami spokojní, keďže im navodili nielen väčšiu chuť na sex ale ich aj lepšie uvoľnili a následný sexuálny styk si tak lepšie vychutnali. Podľa väčšiny názorov by ste nemali kvapky brať bezprostredne po jedle, radšej na lačno, pretože sa tak oveľa rýchlejšie vstrebú do krvi a ich výsledok sa dostaví raz-dva. Treba si tiež uvedomiť, že rovnako ako všetky ostatné afrodiziaká založené na prírodnej báze, aj španielske mušky môžu mať na rôzne osoby rôzne účinky.

Záver

Prevláda tiež názor, že v prípade španielskych mušiek veľa zohráva aj samotná myseľ a ich účinok môže viditeľne zvýšiť autosugescia. Často sa hovorí, že keď človek kvapky požije a očakáva od nich účinok, tak si ho tak aj čiastočne privolá a ich výsledok je teda čiastočne založený na placebo efekte. Zďaleka to však nemusí platiť automaticky ani vo všetkých prípadoch. Viaceré páry často zvyknú skúšať španielske mušky na svojom partnerovi/partnerke aj bez toho, aby o tom dotyčný/dotyčná vedel/vedela. Na základe väčšiny skúseností však vyplýva, tieto kvapky účinkujú oveľa lepšie, ak o ich používaní obaja partneri vedia, keďže u nich už len samotná predstava sexu okoreného o mýtické a silné afrodiziakum vyvolá vzrušenie, kuriozitu a následne si obaja sex veľmi pravdepodobne vychutnajú viac než kedy predtým.

button-najlacnejsisexshop

Španielske mušky recenzia
3.5 (69.52%) 21 hlasov
Španielske mušky recenzia
3.5 (69.52%) 21 hlasov

Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre

Vyskusali sme s frajerkou pri spolocnosm sexe. Ja som nepocitoval nejake extra ucinky, frajerka bola nadsena. Citila zvlastne chvenie a prekrvenie v pisulke. Za nas mozem teda napoli odporucat. davali sme 10 kvapiek do napoja.

Treba si vždy prečítať príbalový leták alebo pokyny k užívaniu, obvykled to býva okolo 8 kvapiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.