Španielske mušky recenzia

Peter Kacián 21. októbra 2018 6

Ak ste zatiaľ o španielskych muškách nepočuli, tak vedzte že ako afrodiziakum sa používajú už stovky rokov a hovorí sa o nich, že spôsobujú priam výbuchy vášne a silný chtíč. Je to skutočne tak? Rozhodli sme sa Vám tento produkt dostupný aj na Slovensku priblížiť, popísať jeho zloženie ako aj skúsenosti a názory ľudí, ktorí ho už sami vyskúšali.

Výrobok je pomenovaný podľa zeleného chrobáčika pľuzgiernika lekárskeho, v ktorého tele sa nachádza silný jed kantaridín a v minulosti sa práve ten používal ako hlavná prísada španielskych mušiek. Kantaridín je však vo väčšom množstve toxický, preto sa táto látka v súčasnosti nahrádza syntetickou verziou, ktorá pre človeka nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo a napriek tomu si zachováva podobný afrodiziakálny účinok ako pôvodný kantaridín z mušiek pľuzgiernika.

Keď sa táto látka dostane do tela človeka, najprv mu trochu podráždi močový mechúr a rúru a následne spôsobí prekrvenie pohlavných orgánoch spojené s príjemným pocitom tepla a vrnením, čo vlastne posilňuje sexuálnu túžbu a chuť na pohlavný styk. Dajte si ale pozor na odporúčané dávkovania a radšej to s nimi neprežeňte, pretože priveľká dávka tohto afrodiziaka môže viesť k príliš dlhej a bolestivej erekcii, spôsobiť opuch pošvy či dokonca až infekciu pohlavných orgánov alebo močových ciest.

kupit-spanielske-muskyNa Slovensku dnes dostanete viaceré druhy španielskych mušiek, predávajú sa však len cez internet alebo v sexshopoch, lekárne ich neponúkajú.

Cez internet si dnes môžete zakúpiť napríklad tieto druhy španielskych mušiek:

Klasické španielske mušky

Španielske mušky Malinové 15 mlTieto kvapky s esenciou španielskych mušiek vo fľaštičke s objemom 15 ml kúpite už za 9,10 €, čo je fajn cena, vzhľadom k niektorým konkurenčným výrobkom. Majú malinovú príchuť. Užiť ich môžu užiť sexuálni partneri oboch pohlaví a prejaví sa u nich nielen v podmanivom teplom pocite po celom tele ale aj v mocnej erotickej túžbe. Nakvapkajte si z nich 10 až 15 kvapiek do nápoja, ktorý potom vypijete alebo jednoducho pod jazyk a to minimálne polhodinu pred sexom.
Pozrieť v obchode »

Spain Fly Extreme Women

Spain Fly Extreme Women 30 mlTieto španielske mušky značky Ero by Hot (určené špeciálne pre dámy) patria medzi najpopulárnejšie a najpredávanejšie. Sú určené špeciálne pre tie ženy, ktoré nemajú príliš chuť na milovanie a chcú si dopomôcť. Výrobca uvádza „Dámy s nie príliš častou chuťou na milovanie by mali dať šancu tomuto zázračnému produktu. Potreby žien kvapky svojim zložením uspokoja a pripravia ich na vášnivé okamihy.” Obsahujú bylinné esencie povzbudzujúce potenciu a túžbu po milovaní so zložkou vitamínu C, aminokyseliny L-Arginín a extrakt z koreňa angeliky pre zvýšenie sexuálneho apetítu u žien. Stoja 10,35 €, dávkovanie je 2 x denne 30 kvapiek (cca 4 ml).
Pozrieť v obchode »

Cobeco Spanish Fly

Spanish Fly 15ml – španielske muškyŠpanielske mušky od výrobcu Cobeco sú afrodiziakálny sexuálny stimulat pre mužov, aj ženy. U žien spôsobujú šteklivý pocit v oblasti genitálií a u mužov podporu erekcie. Prípravok je v koncentrovanej forme za cenu 8,90 €. Odporúčam použiť približne polhodinu pred sexom. Nakvapkajte si pod jazyk 3ml (15 kvapiek) a potom prehltnite. Prípadne nakvapkajte do nápoja. Nedávajte si viac ako 3ml za 24 hodín!
Pozrieť v obchode »

Zhrnutie

Názory na španielske mušky sa rôznia, sú napríklad ľudia ktorí po požití kvapiek žiadny efekt nepobadali a tvrdia teda, že ako afrodiziakum nefungujú. Ďalší zákazníci sú s účinkami spokojní, keďže im navodili nielen väčšiu chuť na sex ale ich aj lepšie uvoľnili a následný sexuálny styk si tak lepšie vychutnali. Podľa väčšiny názorov by ste nemali kvapky brať bezprostredne po jedle, radšej na lačno, pretože sa tak oveľa rýchlejšie vstrebú do krvi a ich výsledok sa dostaví raz-dva. Treba si tiež uvedomiť, že rovnako ako všetky ostatné afrodiziaká založené na prírodnej báze, aj španielske mušky môžu mať na rôzne osoby rôzne účinky.

Záver

Prevláda tiež názor, že v prípade španielskych mušiek veľa zohráva aj samotná myseľ a ich účinok môže viditeľne zvýšiť autosugescia. Často sa hovorí, že keď človek kvapky požije a očakáva od nich účinok, tak si ho tak aj čiastočne privolá a ich výsledok je teda čiastočne založený na placebo efekte. Zďaleka to však nemusí platiť automaticky ani vo všetkých prípadoch. Viaceré páry často zvyknú skúšať španielske mušky na svojom partnerovi/partnerke aj bez toho, aby o tom dotyčný/dotyčná vedel/vedela. Na základe väčšiny skúseností však vyplýva, tieto kvapky účinkujú oveľa lepšie, ak o ich používaní obaja partneri vedia, keďže u nich už len samotná predstava sexu okoreného o mýtické a silné afrodiziakum vyvolá vzrušenie, kuriozitu a následne si obaja sex veľmi pravdepodobne vychutnajú viac než kedy predtým.


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre

Vyskusali sme s frajerkou pri spolocnosm sexe. Ja som nepocitoval nejake extra ucinky, frajerka bola nadsena. Citila zvlastne chvenie a prekrvenie v pisulke. Za nas mozem teda napoli odporucat. davali sme 10 kvapiek do napoja.

Treba si vždy prečítať príbalový leták alebo pokyny k užívaniu, obvykled to býva okolo 8 kvapiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.