Spain Fly Extreme Women – španielske mušky pre ženy, ktoré chcú viac vzrušenia (recenzia kvapiek)

Vladimír Rejholec Recenzia 23. októbra 2021 0
Spain Fly Extreme Women 30 ml
 • Balenie: 30 ml
 • Dávkovanie: 2 x 30 kvapiek denne (max. 4 ml)
 • Dostupnosť: Skladom
12,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Kondomshop.sk

Spain Fly Extreme Women sú kvapky, ktoré už podľa názvu vieme zaradiť medzi účinné afrodiziaká. Španielske mušky sú totiž v tomto smere naozaj vychýrené. Na druhú stranu, klasické kvapky pripravené z chrobákov sú aj veľmi nebezpečné – preto pri Spain Fly Extreme Women stavil výrobca na bezpečnú alternatívu – prípravok je zložený z overených látok, ktoré u žien majú zvýšiť sexuálnu túžbu a pôžitok pri sexe bez hrozby zdravotných problémov. Či to tak aj naozaj je, si povieme v tejto recenzii.

Priblížime si totiž presné zloženie týchto kvapiek a účinky, ktoré od nich reálne očakávať. Partnerka tieto mušky užívala osobne a preto v nej nájdete aj reálne skúsenosti (spolu s hodnoteniami ostatných žien). Ak po nich chcete siahnuť, nájdete tu aj informácie kde a za akú cenu si ich dokážete pohodlne zadovážiť.

doba testovania prípravku2 týždne
prvé účinkyna štvrtý deň
na recept⛔️ NIE
posilnenie libida⭐️⭐️⭐️
viac vzrušenia⭐️⭐️
intenzívnejší orgazmus⭐️⭐️
vedľajšie účinky⛔️ NIE
pre koho je určený / veková hranicapre ženy / 18+
diskrétnosť a rýchlosť dodania
kde kúpiť
✅ ÁNO, do 1-2 dní po objednávke
OBJEDNAŤ
lepšia alternatívaAphrodisia v pre ženy
Aphrodisia G krém
porovnanie cien
Kondomshop.sk ⭐️ obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)
⭐️ aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)
⭐️ rýchla a disktrétna doprava
12,99 € Do obchodu Kondomshop.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
zistiť cenu Do obchodu Heureka.sk

Spain Fly Extreme Women – charakteristika, balenie a určenie

Spain Fly Extreme Women sú kvapky s prírodným zložením. Neobsahujú žiadne zbytočne škodlivé prímesy a látky, takže riziko nežiadúcich vedľajších účinkov je len minimálne. Produkt tiež spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Jedná sa o voľne dostupný výživový doplnok.

➡️ Výrobca

Spain Fly Extreme Women sú produktom rakúskej spoločnosti Hot Productions & Vertriebs GmbH. Spoločnosť HOT je od svojho založenia v roku 1999 angažovaná hlavne vo výrobe a distribúcii kozmetických výrobkov a potravinových doplnkov pre dospelých v EÚ aj inde vo svete. S vlastnými značkami HOT, SHIATSU, ERO, PRORINO a COME má spoločnosť v portfóliu viac ako 200 výrobkov, ako sú krémy, parfémy, darčekové sady a afrodiziaká erotického zamerania pre dospelých. Značku HOT dnes nájdete vo všetkých dobre zásobených erotických sexshopoch.

 

➡️ Určenie

Spain Fly Extreme Women sú kvapky, respektíve výživový doplnok vhodný pre každú dospelú ženu, ktorá chce podporiť svoju sexuálnu výkonnosť, zvýšiť svoj sexuálny pôžitok a zlepšiť libido. Môžu ho dokonca využiť aj muži, ktorí riešia problém s predčasnou ejakuláciou.

 

Kompletné zloženie a účinné látky

Spain Fly Extreme Women obsahuje tri základné zložky. Tou prvou je L-arginín na podporu a lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy ženy, druhou extrakt z koreňa angeliky čínskej, ktorý podporuje cirkuláciu a teda aj zlepšenie krvného obehu, a tou poslednou je vitamín C.

 

Presné zloženie prípravku v dennej dávke (4 ml)

 • L-arginín: 12 mg
 • Angelika čínska, extrakt z koreňa (0,78%):
 • vitamín C (L-ascorbic acid): 16,8 mg
 • E211 (benzoan sodný), konzervant
 • E202 (sorban draselný), konzervant
 • voda
 • alkohol (etanol): 20% obj.
 • polysorbát 20, emulgátor

Viac o hlavných zložkách prípravku:

➡️ L-Arginín

L-arginín kapsuly, aminokyselina

L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá je z pohľadu normálneho fungovania pohlavnej sústavy veľmi dôležitá, pomáha totiž účinne rozširovať krvné cievy. Aj preto býva súčasťou mnohých prípravkov určených na posilnenie sexuálnych funkcií (pravdou je, že zväčša pre mužov na podporu erekcie, potencie, libida). No tiež dokáže zabezpečiť lepšie prekrvenie a citlivosť pohlavných orgánov a posilniť libido u ženy.

L-arginín má však viac pozitív na náš organizmus: prispieva napríklad aj k lepšiemu fungovaniu svalových buniek, uvoľňovaniu rastového hormónu, podporuje fyzický výkon, prispieva k rýchlejšiemu hojeniu vonkajších poranení a podporuje aj správnu funkciu imunitného systému. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni telové bunky pred oxidačným stresom (starnutím). 👍 Čítaj viac o aminokyseline na ❤️ Afrodiziakum.sk: L-Arginín – dôležitá aminokyselina nielen pre erekciu.

TIP: Pozri všetky aminokyseliny, ktoré podporujú zdravý intímny život muža i ženy.

➡️ Angelika čínska (Angelica chinensis)

Angelika čínska - koreň

Angelika čínska

Angelika čínska, ľudovo aj Archangelika, u domácich Dong Quai, sa často označuje aj ako “ženský ženšen”. Pomáha totiž stimulovať tvorbu estrogénu, čo je jednoznačne veľké pozitívum pre celú ženskú pohlavnú sústavu. Bylinka sa tiež často v tradičnom liečiteľstve používa aj pri problémoch s bolestivou menštruáciou a na „boj“ s nepriaznivými prejavmi menopauzy.

Angelika tiež veľmi dobre dokáže postarať o celkovú regeneráciu ľudského tela a dodať mu potrebnú energiu. Jedná sa teda o naozaj výnimočné tonikum, nie nadarmo prirovnávané k už spomínanému ženšenu.

➡️ Vitamín C

Vitamín C je najznámejší a najobľúbenejší vitamín vôbec. Jeho pozitívny vplyv na imunitný systém je totiž nenahraditeľný. To však nie je všetko. Vitamín C prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zvyšuje vstrebávanie železa, podporuje energetický metabolizmus, znižuje mieru únavy a vyčerpania a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Vitamín C však tiež pomáha zlepšovať prietok krvi, takže môže pomôcť aj sexuálnym funkciám. A keďže sa vitamín C v tele neukladá, nezabudnite ho dopĺňať organizmu každý deň. Čiastočne aj prostredníctvom prípravku Spain Fly Extreme Women.

 

Účinky Spain Fly Extreme Women

Kvapky dokážu vďaka zloženiu (zmes vitamínu C + L-arginín a extrakt z koreňa archangeliky) zvyšovať ženské libido u žien a v druhom slede môžu aj pomôcť s predčasnou ejakuláciou u mužov.

Ako prezentuje účinky Spain Fly Extreme Women samotný výrobca?

 • zvýšená citlivosť na sexuálne podnety
 • zvýšený sexuálny apetít, libido ženy
 • lepšia sexuálna kondícia
 • oddialenie ejakulácie u mužov

Aké sú reálne účinky? Tak v prvom rade treba povedať, že výraznejší efekt týchto kvapiek sa prejaví až po dlhšom užívaní (miniete minimálne 1 balenie). To mimochodom môže potvrdiť aj moja partnerka a ostatné ženy, ktoré tieto „španielske mušky“ užívali. Odporúčam sa teda aspoň na chvíľu obrniť trpezlivosťou a počkať kým pravidelný prísun aktívnych látok spraví svoje. Pre okamžitý účinok sú vhodnejšie iné prípravky ako je napríklad aj tento špeciálny krém pre ženy, ktorý zintenzívňuje pôžitok pri sexe už od začiatku užívania…

💡 TIP na produkt - Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
 • krém vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú lepšie prekrvenie intímnych partií
 • a intenzívnejší pocit pri vzrušení
 • a viac nabudené libido
 • a ešte lepší orgazmus
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú pôžitok ženy pri pohlavnom styku
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

Na predčasnú ejakuláciu u mužov skôr niečo iné…

Čo sa týka účinku na predčasnú ejakuláciu mužov, tak ja som ho kvôli tomu ani nechcel testovať. Jednak s tým nemám väčší problém. A jednak na to, aby to malo aj nejaký väčší význam, je podľa mňa potrebná vyššia koncentrácia látok a onakvejšia zmes afrodiziák samotných (i keď v tomto smere celkom nepopieram potenciálne účinky angeliky čínskej). Ak máte pocit, že je vaše vyvrcholenie prirýchle, siahnite radšej po tradičných kvalitných značkách, u mňa v tomto smere vedie eJoy LONG.

💡 TIP na produkt - eJoy LONG
eJoy Long
 • prírodné tabletky na oddialenie vyvrcholenia prémiovej značky
 • sú určené nielen na predĺženie sexuálneho styku
 • ale aj na zlepšenie erekcie
 • a zvýšenie libida a chuti na sex
 • má ideálne komplexné zloženie (maca, tribulus, ženšen + aminokyseliny a vitamíny)
27,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Ako som už spomínal, tak tieto kvapky majú prírodné zloženie a tak riziko vzniku vedľajších účinkov je minimálne. Samozrejme je potrebné dodržať výrobcom odporúčané dávkovanie, to jest maximálne 4 ml Spain Fly Extreme Women denne. Ak niekto neznáša, alebo nesmie alkohol, pozor, tieto kvapky ho v malej koncentrácii obsahujú. Inak ešte môže citlivejších jedincov prekvapiť alergická reakcia na niektorú zo zložiek tohto prípravku. Partnerka za celý čas užívania týchto kvapiek však v tomto smere nezaznamenala žiadne ťažkosti.

 

Kontraindikácie a interakcie

Spain Fly Extreme Women nie je určený deťom a tiež tehotným a dojčiacim ženámS užívaním tohto prípravku neboli doteraz spojené žiadne interakcie s inými doplnkami ani liekmi (informácia od výrobcu). V prípade akýchkoľvek pochybností súvisiacich s užívaním tohto prípravku ich však neváhajte konzultovať so svojim lekárom či lekárnikom.

Spain Fly Extreme Women je výživový doplnok, v žiadnom prípade ho teda nesmiete považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Tieto „španielske mušky“ by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme na chladnejšom mieste v pôvodnom (nepoškodenom) balení, mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby kvapky už určite neužívajte.

 

Kde kúpiť Spain Fly Extreme Women + cena a dostupné balenie

Tento zaujímavý prípravok sa najčastejšie predáva prostredníctvom rôznych eshopov a obchodov, ktoré majú v ponuke najrozmanitejší erotický tovar. Môj obľúbený obchod z tejto branže ✅ Kondomshop.sk ich má v ponuke samozrejme tiež. Ak ho budete pýtať v lekárni, tak vám ušetrím cestu. V žiadnej ho mať jednoducho nebudú – ani v sieti Dr. Max, ani v Pilulke, Benu lekárňach, sieti Vaša Lekáreň a podobne.

💡 TIP na produkt - Spain Fly Extreme Women
Spain Fly Extreme Women 30 ml
 • kvapky pre ženy na zintenzívnenie ich sexuálneho pôžitku a zvýšenie libida
 • vhodné pri problémoch s dosiahnutím orgazmu, prípadne aj frigidite
 • prírodné zloženie: L-arginín + angelika čínska + vitamín C
 • bez vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)💡 TIP č.2: aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)💡 TIP č.3: rýchla a disktrétna doprava

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Spain Fly Extreme Women je dostupný v samostatnom balení (30 ml) za 12,99 € (pozri v obchode). Momentálne nie je k dispozícii väčšie či výhodnejšie balenie produktu.

 

Ako kúpiť a objednať

Španielske mušky pre ženy Spain Fly Extreme Women si môžete pohodlne objednať na internete (nemusíte za nimi osobne do kamenného sexshopu). Je to pohodlné, rýchle a povedzme si na rovinu aj diskrétne. Konkrétne v eshope Kondomshop.sk s veľkým výberom kondómov, erotických pomôcok a intímnych doplnkov od výmyslu sveta to pri nákupe prebieha veľmi jednoducho. Stačí si vybrať produkt/-y a vhodné balenie, vložiť to do košíka a prejsť k samotnej objednávke, kde už len vyplníte údaje potrebné pre doručenie (meno a adresa) a zvolíte spôsob platby a dopravy. Pre istotu si to ešte skontrolujete a po potvrdení je objednaný tovar jednou nohou u vás. Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe:

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • možnosti platby: dobierka (1,50 €), prevodom na účet, platba kartou
 • doručenie je možné kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou, prípadne si balíček môžete vyzdvihnúť prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne

Doprava

💡 DOPRAVA

Slovenská Pošta – cena: 3,69 €, zadarmo pri nákupe nad 50 €, dodanie do 24 hodín odo dňa odoslania, úložná doba 10 dní
Kuriér UPS – cena: 3,49 €, zadarmo pri nákupe nad 50 €, dodanie do 24 hodín, platba je možná aj platobnou kartou, číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete v SMS
Zásielkovňa – cena: 1,99 €, zadarmo pri nákupe nad 35 €, dodanie na zvolené výdajné miesto už v následujúci pracovný deň od odoslania, úložná doba 7 dní, možnosť platby na dobierku alebo platobnou kartou, výber z viac ako 400 výdajných miest

 • všetky formy dopravy sú diskrétne, bez loga či značiek, obsah nikdy nepresvitá a z odosielateľa nie je zrejmé, o aký tovar sa jedná
 • tovar sa balí do kvalitnej, pevnej kartónovej krabice, v diskrétnej fólii, prípadne drobné objednávky do 5 € v kvalitnej ochrannej bublinkovej obálke
 • súčasťou zásielky je riadny daňový doklad / faktúra
 • zásielka je zvyčajne expedovaná do 24 hodín od prijatia objednávky, doručenie je v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Spain Fly Extreme Women

Spain Fly Extreme Women je prípravok určený ako na dlhodobejšie užívanie, tak aj na okamžité použitie pred pohlavným stykom. Správne dávkovanie a užívanie kvapiek:

 • 💊 2 x 30 kvapiek (celkom 4 ml) denne, čo je aj maximálna denná dávka (fľaštičku pred použitím pretrepte)
 • kvapky sa môžu užívať kedykoľvek počas dňa a nezávisle od príjmu potravy
 • na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča pravidelné užívanie dlhšie časové obdobie
 • výsledný efekt potom závisí aj od veku, zdravotného a psychického stavu ženy (či muža)

 

Najväčšie výhody prípravku z môjho pohľadu

 • prírodné afrodiziakum zamerané priamo na ženy
 • povzbudzuje sexuálny apetít a kondíciu
 • vhodný dokonca aj pre mužov, ktorých trápi rýchla ejakulácia
 • bez vedľajších účinkov
 • voľne dostupný výživový doplnok

 

Moje vlastné skúsenosti s užívaním Spain Fly Extreme Women

Z pochopiteľných dôvodov som Spain Fly Extreme Women neskúšal ja, ale moja partnerka (i keď mohol som, prípravok sa podľa výrobcu dá použiť aj mužmi na oddialenie ejakulácie). Ale keď je raz niečo pre ženy už v názve, tak je to pre ženy 🙂 A okrem toho, partnerka má už za sebou niekoľko testovaní intímnych produktov (vrátane najrôznejších doplnkov stravy a kozmetiky) a celkom ju to baví.

➡️ Ako konkrétne sa kvapky testovali?

Pri testovaní Spain Fly Extreme Women sme postupovali presne podľa pokynov výrobcu. To znamená, že sa užívalo maximálne 2 x 30 kvapiek denne a to jedna dávka ráno po raňajkách a jedna večer. Spotrebovali sa pritom 2 balenia prípravku, ktoré tak vydržali celkom 2 týždne.

➡️ Výsledky testovania

Prvé pozitívne účinky tabletiek partnerka začala pociťovať už po 3 dňoch, respektíve, keď si na 4 deň ráno dala svoju dávku, tak večer pri sexe pociťovala také výraznejšie brnenie v pohlaví a vyššiu citlivosť na dotyky. Nebolo to úplne že výrazné, ale podľa slov partnerky to zmena určite bola. Približne po týždni potvrdila, že sa pre sexe cíti o niečo viac vzrušenejšie už len keď na to myslí, intenzita vnemov bola o niečo silnejšia, pri orgazme však žiadnu výraznejšiu zmenu nezaznamenala. Tento stav sa už do konca veľmi nemenil, čo pripisuje tomu, že si naň telo zvyklo a nereaguje naň tak, ako by sa jej rátalo viac.

V porovnaní s konkurenčnými prípravkami radí tieto kvapky niekde na stred – existujú o dosť lepšie prípravky, s ktorými bola spokojná viac (s veľkým náskokom vedie séria produktov z radu Aphrodisiakrém a tabletky), no tiež množstvo ďalších, ktoré úroveň týchto španielskych kvapiek nedosahujú. Keď sme pri tých španielskych muškách – ocenila na týchto kvapkách aj fakt, že nepocítila žiadne vedľajšie účinky (verte tomu, že to nie je žiadna samozrejmosť) a nemusela riešiť stavy, ktoré vyvolávajú pravé španielske mušky (aké? to si prečítajte v našom článku o španielskych muškách, kde o nich nájdete prvé posledné).

🔝 TIP: Aphrodisia V pre ženy (tabletky) + Aphrodisia G krém pre ženy

Ak hľadáte niečo lepšie, tak ste mali skúsiť kombináciu Aphrodisia G krém pre ženy – krém s výraznými účinkami na vzrušenie ženy + tabletky Aphrodisia V pre ženy, ktoré majú dlhodobo pozitívny vplyv na ženské intímne zdravie…

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia
 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt
 • pozri recenziu Aphrodisia V pre ženy, pozri recenziu Aphrodisia G krém

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Skúsenosti ostatných (diskusie, fórum, Heureka)

Spain Fly Extreme Women má u nás už celkom slušnú reputáciu a po kvapkách siahlo množstvo žien (muža som nezaznamenal ani jedného, čo však ešte neznamená, že po nich nemôžete siahnuť aj vy spoločne s partnerom a dať nám vedieť v komentároch pod týmto článkom ako to celé dopadlo…). Každopádne existujú na tieto kvapky 2 základné referencie: fungujú, verzus nefungujú. Prvý výrok potvrdzujú na internete v rámci rôznych diskusných fór tie ženy, ktoré ich užívali dlhšie. Nespokojnosť zase prejavujú tie dámy, ktoré očakávali okamžitý účinok. Takže si z toho môžete urobiť vlastný obraz, ako sa s týmito kvapkami naložiť optimálne a nespoliehať sa na zázraky hneď po prvom užití. Pre lepšiu ilustráciu tiež teraz uvediem screenshoty s komentármi a hodnoteniami užívateľov z Heureky:

Spain Fly Extreme Women - skúsenosti, Heureka

+ pár postrehov z českej Heureky:

Spain Fly Extreme Women - skúsenosti, česká Heureka

Najčastejšie otázky

❓ Pre koho sú Spain Fly Extreme Women najvhodnejšie?

Po týchto kvapkách by mali siahnuť najmä tie ženy, ktoré potrebujú zvýrazniť svoj sexuálny pôžitok a pozdvihnúť svoje libido. Alebo hoci len z dôvodu ozvláštnenia stereotypného partnerského života. No a výrobca tvrdí, že po nich môžu siahnuť aj muži, ktorých trápi predčasná ejakulácia.

❓ Majú tieto španielske mušky nejaké vedľajšie účinky?

Narozdiel od originálu chvalabohu nemajú. Partnerka počas celej doby užívania Spain Fly Extreme Women nepociťovala žiadne negatívne prejavy. Takisto som nenašiel žiadne zlé skúsenosti od iných žien. V podstate je to výsledok ich prírodného zloženia.

❓ Kedy sa dajú očakávať prvé účinky?

Spain Fly Extreme Women nie sú kvapky na okamžitú vzpruhu, teda nie primárne. Aby ste pocítili výraznejší efekt, je potrebné dlhodobejšie užívanie. Nie, nemusí to byť „zrovna mesiac v kuse“, partnerka napríklad pocítila prvé pozitívne účinky už po 3 dňoch a plnom dávkovaní (30 kvapiek 2 krát denne).

❓ Môže sa Spain Fly Extreme Women kombinovať s inými doplnkami podobného zamerania?

V popise produktu obmedzenia v tomto smere nenájdete, no takáto kombinácia asi nebude robiť veľkú dobrotu. Zvyšuje sa tak totiž riziko vedľajších účinkov a niektoré látky z takýchto prípravkov sa môžu navzájom vyautovať. Takže v konečnom dôsledku nebudete mať prospech ani z jedného, ani z druhého.

❓ Dajú sa tieto kvapky kúpiť v lekárni?

Spain Fly Extreme Women si v lekárni určite nezaobstaráte. Je to produkt, ktorý musíte hľadať v obchodoch s erotickým tovarom – sexshopoch. Poteším vás, nemusíte tam chodiť osobne – majú ich aj v každom lepšom eshope s intímnym zameraním na internete (kde? pozri vyššie v recenzii).

 

Spain Fly Extreme Women a moje zhodnotenie na záver

Môžem povedať, že Spain Fly Extreme Women na základe skúseností mojej partnerky vyslovene že nesklamal…, ale na druhú stranu ani neohúril. Môžete si ho dopriať aj vy a vyskúšať ako španielske kvapky vôbec fungujú (páry môžu vyskúšať univerzálne španielske mušky ako sú napríklad tieto). Samozrejme si však treba uvedomiť, že originálne španielske mušky sú o niečom inom. Ale neviem, či by ste chceli pocítiť ich účinok a hazardovať tak so svojim zdravím (história je totiž plná prípadov, kedy to pri nich nedopadlo práve najlepšie). Spain Fly Extreme Women sú naproti tomu úplne bezpečné a pochádzajú od overeného kvalitného výrobcu.

Aký je teda náš verdikt na záver? Na osvieženie vo vzťahu a nakopnutie organizmu k lepším sexuálnym výkonom u dámy sú tieto kvapky ideálne. Na serióznejšiu podporu sexuálnych funkcií a výraznejší efekt však siahnite radšej po o niečo účinnejších produktoch.

 

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

Výhody

 • zvýšenie sexuálneho apetítu a pôžitku
 • bezpečné zloženie
 • overená značka
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Spain Fly Extreme Women - španielske mušky pre ženy, ktoré zvýšia sexuálny apetít a podporia lepší pôžitok pri sexe.

3.3

Spain Fly Extreme Women 30 ml

✅ Cena: 12,99 €
✅ Balenie: 30 ml
✅ Dávkovanie: 2 x 30 kvapiek denne (max. 4 ml)

Chcem Spain Fly Extreme Women Kondomshop.sk
Vývoj ceny Spain Fly Extreme Women

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
AFRODITKY Plus
FYTO AFRODITKY Plus 30 cps
➡️ doplnok stravy na podporu sexuálneho apetítu mužov i žien
✅ podporujú sexuálnu túžbu
✅ a zvyšujú sexuálny apetít
✅ napomáhajú k lepšej fyzickej a psychickej odolnosti organizmu
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

6,78 €
Chcem vedieť viac
15 ml
Spanish Fly
Spanish Fly 15 ml, recenzia
➡️ doplnok na zvýšenie a podporu lepšej sexuálnej aktivity
✅ prírodné afrodiziakum
✅ zvýšenie sexuálneho apetítu a aktivity
✅ vhodný pre mužov aj pre ženy
✅ bez vedľajších účinkov
Kondomshop.sk - eshop

⭐️ obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)
⭐️ aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)
⭐️ rýchla a disktrétna doprava

4,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Vladimír Rejholec

Som editorom niekoľkých tématických magazínov. Zaujíma ma tak technika, ako aj zdravý a aktívny životný štýl. Mám na starosti testovanie a vyhodnocovanie kvality produktov, pripravujem aj podrobné porovnania. Vediem redakciu Afrodiziakum.sk, vyberám témy, ktoré zaujímajú čitateľov a koordinujem tvorbu čo najkvalitnejších článkov.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.