Womanizer Premium - krátka recenzia

13. októbra 2021 0
Womanizer Premium
 • typ: na klitoris, iba pre ženy
 • materiál: silikón, ABS plast
 • vodotesný: áno
 • celková dĺžka: 16 cm
 • max. priemer: 4,8 cm
 • Dostupnosť: Skladom
157,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Womanizer Premium je výnimočný podtlakový vibrátor na klitoris, ktorý jednoducho nesmie chýbať v žiadnej spálni kde to žije. Zo všetkých Womanizérov a Satisfyerov je tento model najlepší ale aj najdrahší (veď premium). Za jeho výnimočnosťou stojí napríklad aj to, že okrem pulzujúceho podtlaku, ktorý šetrne stimuluje klitoris, má aj takzvaného autopilota. O čo ide? V skratke: nemusíte nič stláčať a i tak sa budú „diať veci...“. Zmeny vibrácií (ono sú to vlastne tlakové vlny) totiž neriadite vy, ale sa necháte prekvapiť ako to dopadne, keď sa k slovu dostane samotný prístrojček (mení intenzitu dráždenia podľa zväčšenia klitorisu). Takisto poteší funkcia automatického vypnutia keď ho vzdialite od pokožky, keď ho vrátite späť, znova sa sám spustí.

Tento nový model však láka aj na špeciálny tichý režim, perfektný dizajn a viac úrovní nastavenia intenzity pulzujúcich tlakových vĺn. Je akurát dlhý (17 cm) a široký (do 4 cm), perfektne sadne do ruky, jednoducho sa ovláda a dizajnovo je tiež na vysokej úrovni. Telo aj násada tohto vibrátora je zo 100%-ného silikónu a pod ním je tvrdý ABS plast. Náustok (planžeta) na klitoris je celý z mäkkého silikónu. A je plne vodotesný, takže vo vani či sprche sa uplatní tiež.

Čo sa týka nabíjania, tak za 4 hodiny je plne nabitý a v prevádzke potom vydrží celé 2 hodiny. Nabiť ho môžete cez USB, alebo s priloženou redukciou aj priamo cez zásuvku. A keďže funguje na magnetickom princípe, nemusíte sa báť, že časom poškodíte konektor.

Výhody

 • bezdotykový stimulátor klitorisu (bradaviek)
 • ľahké dosiahnutie orgazmu (vhodný aj pre tie ženy, ktoré s tým majú problém)
 • luxusné prevedenie a dizajn
 • jednoduché ovládanie
 • intuitívny autopilot
 • na jedno nabitie vydrží naozaj dlho
 • je z lekárskeho silikónu
 • má špeciálny tichý režim
 • funkcia automatického vypnutia
 • úplne vodotesný
 • jednoduchá údržba

Nevýhody

 • drahší model

Záver recenzie: Tento prémiový womanizér je naozaj inovatívny, elegantný a šikovný - a to vo všetkých ohľadoch, za tú cenu určite stojí.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
157,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Womanizer Premium píše eshop

Erotická pomôcka určená špeciálne pre ženy je vyrobená z na dotyk príjemného, ľahko udržiavateľného a zdravotne nezávadného lekárskeho silikónu. Pulzujúci tlak navodí príjemné pocity slasti, ktoré vyústia do rýchleho a strhujúceho orgazmu. Prakticky bez jediného dotyku pomôže dosiahnuť vrchol aj ženám, ktorým sa to doteraz nedarilo. Dvanásť úrovní intenzity sa dokonale prispôsobí vašim aktuálnym potrebám. Stimulátor je vodotesný, takže si ho môžete vychutnať i pod vodou. O diskrétnosť prístroja sa postará technológia Smart Silence, vďaka ktorej sa zapne až vo chvíli, keď sa priblíži k pokožke. Tento systém má za dôsledok nielen nižšiu hlučnosť pomôcky, ale aj šetrenie batérie. Opätovné nabitie možno zrealizovať prostredníctvom magnetického USB kábla.

Intenzívna rozkoš

Erotická pomôcka zľahka vsaje klitoris, ktorý následne jemne stimuluje pomocou tlakových vĺn. Ľahké, takmer bezdotykové pulzovanie ženám privodí pocit maximálnej slasti, ktorú zavŕši výbušný orgazmus.

Dokonalé uspokojenie

Tento prístroj môže pomôcť ženám, ktoré majú problémy s dosiahnutím orgazmu. Dvanásť úrovní intenzity sa totiž prispôsobí aktuálnym potrebám každej dámy.

Dokonalý relax

Nový typ vzrušenia určený pre všetky zmyselné povahy. Režim Autopilot ponúka náhodne zvolený rytmus tlakových vĺn a ich stupeň intenzity. Pripravte sa na neočakávané a stále prekvapujúce pocity.

Vodný živel

Mnoho žien si po dlhom a náročnom dni doprajte oddych vo vani plnej horúcej vody. Túto vodotesnú pomôcku si môžete vychutnať aj tam.

Diskrétna pomôcka

Stimulátor začne pracovať až vo chvíli, keď sa takmer dotýka pokožky. Keď ho od nej vzdialite, automaticky sa vypne. Vďaka tomuto mechanizmu je omnoho tichší a zároveň šetrí batériu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaWomanizer
Materiálsilikón
Dĺžka15.5 cm
Vodotesnosťáno
Vibrácienie
Typstimulátor klitorisu
Určeniepre ženy

Vývoj ceny Womanizer Premium


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.