Cvičenie na zväčšenie penisu: Ako zväčšiť penis?

Peter Kacián Téma 9. februára 2021 5

Nájdu sa aj muži, ktorí sa rozhodnú svoj penis zväčšiť rôznymi cvikmi a posilňovať ho podobným spôsobom ako ostatné svaly svojho tela. V tomto smere sú najobľúbenejšie Kegelove cviky, ktorými sa skvalitňuje sexuálna kondícia a posilňuje celé rozmnožovacie ústrojenstvo.

Vo viacerých prípadoch môžu skutočne napomôcť, ak chcete zlepšiť a predĺžiť svoju erekciu, oddialiť vyvrcholenie a mať pevný a zdravý penis. Pozitívne môžu vplývať na prostatu, samovoľné úniky moču, keďže posilňujú zvierače močového mechúra a vyrovnať erektívny uhol, teda zahnutie penisu smerom nadol. Na samotné zväčšovanie penisu však pôsobia Kegelove cviky len nepriamo a to tak, že prekrvujú tkanivá v penise, vďaka ktorým penis tvrdne a mohutnie. Ich podstata spočíva vlastne v tom, že sťahujete svaly panvového dna v momente, keď nemočíte a snažíte sa ich udržať napnuté čo najdlhšiu dobu.

jelquing-cvicenie

Obľúbenou formou cvičenia za účelom nárastu veľkosti penisu je aj jelq alebo jelquing. Podstatou tejto metódy je vytvoriť z palca a ukazováku krúžok, do ktorého si vložíte penis, prsty jemne zovriete a začnete penis masírovať smerom k hlavičke. Tento pohyb vytvára tlak na hladké svaly penisu, cievy a tkanivá a jeho častou aplikáciou sa penis skutočne môže stať o niečo širším, väčším a pevnejším, keďže svaly sa neustálym cvičením posilňujú a tvrdnú. Túto praktiku možno vykonávať aj nasucho, ideálnejšie však s pomocou nejakého lubrikantu na vodnej alebo olejovej báze.

Cvičenie je najlacnejšou metódou, keďže samotné nič nestoja, hoci niektoré návody na cvičenie rovnako ako knižné príručky spoplatnené sú. Vyskúšať ich môže prakticky každý muž a práve preto sú často prvou možnosťou, ktorú muž nespokojný s veľkosťou svojho penisu skúša. Za účelom predĺženia penisu sa využívajú hlavne cviky jelqing a rôzne formy naťahovania, zatiaľčo pre dlhšiu výdrž a zlepšenie erekcie sa odporúčajú skôr kegelové cviky alebo prehodenie uteráku cez penis v erekcii.

Extrémnejšou verziou cvikov je aj vešanie závaží na penis, to však pri nesprávnom používaní môže so sebou priniesť veľmi neblahé následky. V prípade záujmu sa jeho vyskúšanie odporúča len mužom, ktorí už majú skúsenosti s inými formami naťahovania penisu.

Tento článok patrí do série šiestich článkov “Ako zväčšiť penis?”


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

ja som skusal aj jelquing, aj kegelove cviky, aj tablety. Vsetko len docasne, par milimetrov. jedine, co mi trvalo zvacsilo penis je phallosan

Sevas Kakolko,tak tomu nechápem že ti pomohol phallosan ja nosím phallosan poctivo aj 10 hod. Denne uz 6ty mesiac a slabých 10mm podrástol žiadna sláva,zahrievam penis a 4krat do týždňa cvičím Jelging 20min,kde robím chybu?

Ahoj Filo, treba skusit a uvidis. Technika jelqing ma uz stovky rokov, ak by to nefungovalo tak sa to pravdepodobne nezachova. Treba hlavne lubrikacny gel, telove mlieka alebo kremy neoporucam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.