Zhrubnutie penisu. Je tenký? Aké máte možnosti…

Peter Kacián Téma 9. júna 2021 0

Keď nie dlhší, tak aspoň nech je trochu hrubší… aj takáto úvaha vás už niekedy napadla? Tak vedzte, že zhrubnutie penisu sa dá reálne dosiahnuť. Nie je to síce „extranášup“ ako sa hovorí, ale o určitom viditeľnom zväčšení sa dá naozaj hovoriť. Dokonca sa tak dá docieliť prirodzene prostredníctvom niektorých režimových opatrení. Prípadne aj podstúpením zákroku (ktorý však žiaľ neprinesie trvalé výsledky).

Chcete vedieť ako na zhrubnutie vášho penisu? Prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa. Mimo iné aj to, aká je optimálna hrúbka penisu a hlavne: aké sú vaše možnosti. Môžeme ísť na to?

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky nielen na zväčšenie a zhrubnutie penisu (buďme ale realisti a viac ako centimetrík naviac počas dlhodobého užívania týchto prípravkov ani neočakávajte), ale aj na podporu erekcie, potencie a mužského libida – osobne s nimi mám tie najlepšie skúsenosti: ✅ Vimax (pozri aj recenziu), ✅ eJoy (recenzia) a ✅ Zerex (recenzia).

Zhrubnutie penisu: o čo vlastne ide, definícia, význam a porovnanie

Príliš tenký penis má dosť často problém dokonale uspokojiť ženu, dokonca je hrúbka pre mnohé z nich podstatnejším faktorom ako jeho dĺžka. Prečo? Nuž preto, lebo ženy pociťujú intenzívnu stimuláciu v prvej tretine vagíny. To ale zas hneď neznamená, že to musí byť ďalší extrém – príliš hrubý penis.

Na druhú stranu, povedať, kedy je to už „zrelé na opravu“ je naozaj dosť obtiažne. V podstate je anatómia penisu a pošvy ženy taká individuálna, že čo niekomu vyhovovať určite nebude, tomu druhému zas poskytne toľko vzrušenia a slasti… Ale pekne poporiadku, najprv si hrúbku penisu musíme zadefinovať a povedať si ako sa vlastne meria.

➡️ Hrúbka penisu sa udáva najčastejšie ako jeho obvod. Merať sa má približne v strednej časti penisu, tam kde je v podstate najhrubší. Použiť k tomu môžete aj jednoduchý krajčírsky meter, len si dajte pozor aby bol správne napnutý. Štandard v tomto samozrejme žiaden neexistuje, záleží na viacerých faktoroch, ale tak odborne sa za priemerne hrubý penis považuje ten s 12,7 cm v obvode (zdroj).

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax

Dlhodobým užívaním Vimaxu môžete dosiahnuť reálne objemnejší penis pri erekcii (+ zlepšiť jej kvalitu) a zvýšiť svoju chuť na sex.

 • výživový doplnok na dlhodobo kvalitnú erekciu, lepšiu výdrž a zvýšenie libida u mužov
 • zdravšie spermie + pozitívny vplyv na prostatu
 • optimálne a vyvážené prírodné zloženie
 • vhodný na pravidelné užívanie (absolútne bez vedľajších účinkov)
39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

 

Zhrubnutie penisu: možné problémy a ich príznaky

Čo sa týka hrúbky penisu, tak v podstate existujú „len“ dva možné stavy, ktoré by si mohli vyžadovať zásah. Je to buď príliš tenký, alebo príliš hrubý penis. Subjektívne samozrejme – presná definícia v tomto prosto neexistuje.

 

➡️ Hrubý penis

Za hrubý penis možno považovať taký, ktorého veľkosť v obvode presahuje 12 cm. O koľko, to je otázne, je to 14 cm, alebo 15 cm? Čo niektoré ženy nezvládnu prijať, iné poteší… Iný prípad je evidentne neprirodzene zhrubnutý penis, napríklad v dôsledku nahromadeného podkožného tuku, prípadne sa jedná o nejaký opuch či reakciu na nejaký vonkajší faktor. Vtedy je najistejší spôsob riešenia návšteva lekára.

 

➡️ Tenký penis

Za tenký (tenší) penis zas možno považovať ten, ktorý má v obvode pod 12 cm. Takisto veľmi subjektívne, podľa môjho názoru to stojí za riešenie až v prípade, že penis pri erekcii nedosahuje ani 8-9 cm. Upozorňujem ešte raz – penis musí byť v stoporenom stave, takže v maximálne možnej hrúbke, ktorá sa dá namerať (a niekde v jeho strede).

 

Príčiny problémov

Zhrubnutie penisu je vec, ktorá sa dosiahnuť len po presnom stanovení príčiny problémov s jeho hrúbkou. Ak sa jedná o vrodené príčiny či radikálny chirurgický zásah (napríklad odstránenie prostaty), veľa možností nie je (chirurgická kozmetická úprava), ak je to získaný stav, tak tu sa nad zlepšením dá uvažovať aj vo forme dodržiavania niektorých opatrení a aplikáciou vhodných cvikov napríklad. Aké sú možné príčiny problémov s hrúbkou penisu?

🚫 Vývojové vady

Príliš krátky a príliš tenký penis môže byť dôsledkom nedostatočného vývoja svalov a väzív. Toto nezriedka začína už v období rastu plodu a nejedná zväčša iba o problém v tejto oblasti. Presné stanovenie príčiny je plne v rukách lekára a odborných vyšetrení.

Takisto sa môže jednať aj o problémy s hypotalamom, žľazy, ktorá má na starosti aj rast a vývoj pohlavnej sústavy, čo sa v podstate začína prejavovať hneď po narodení dieťaťa a výsledkom môže byť muž s mikropenisom.

🚫 Erektilná dysfunkcia

Čo môže skresliť výpovednú hodnotu merania hrúbky (ale aj dĺžky samozrejme) penisu je problém s normálnym prekrvením v genitálnej oblasti tela muža a problém s normálnym stoporením. To má v podstate za následok to, že penis nedosiahne optimálnu (rozumej maximálne možnú) veľkosť. Pod neschopnosť dosiahnuť normálnu erekciu sa podpisujú hlavne problémy s cievami a niektoré špecifické kardiovaskulárne ochorenia.

Problém s kvalitným stoporením však môže vyvolať aj chirurgicky odňatá prostata z dôvodu liečby karcinómu. V tomto prípade sa erektilná dysfunkcia rieši veľmi ťažko a hrúbka či veľkosť penisu sú potom asi tým „najmenším“ problémom, ktoré musí muž riešiť.

🚫 Menej podkožného tuku

Podkožný tuk samozrejme takisto podmieňuje hrúbku penisu, rovnako ako iných častí tela. Jeho nedostatok všeobecne môže prispieť k schudnutiu penisu – žeby to bol však nejaký veľmi viditeľný efekt, to sa tvrdiť naozaj nedá.

 

Zhrubnutie penisu: riešenie a aké sú vlastne možnosti

Pred chvíľou spomínané príčiny ťažkostí s hrúbkou penisu v podstate limitujú aj možnosti riešenia problému. Ak je možnosť, tak treba siahnuť prv po opatreniach, ktoré nie sú invazívne a pomocou nich skúsiť docieliť zlepšenie stavu. Druhou možnosťou je chirurgický zákrok, ktorý je vlastne jediným riešením, ktoré prináša okamžitý výsledok (i keď pravdupovediac stále neistý). Povedzme si preto o možnostiach ako docieliť zhrubnutie penisu viac. A hneď na úvod medicínske riešenie…

 

👍 Chirurgický zákrok / postup

Možnosťou ako na zhrubnutie penisu, ktorú spomeniem hneď na úvod (a o niečo podrobnejšie), je chirurgický zákrok – odborne faloplastia (vyplnenie tenkého podkožia penisu nejakým vhodným výplňovým materiálom).

➡️ Liposukcia, lipofiling, injekcie

Vykonáva sa buď vložením tuku do penisu z inej časti tela (liposukcia, lipofiling), alebo to bude nejaká iná látka, najčastejšie na báze kyseliny hyalurónovej (a injekčne). Nevýhodou je, že sa jedná o dočasné riešenie (treba to stále obnovovať) a tiež to, že ide o invazívny zákrok, ktorý sa vykonáva pod anestéziou (lokálnou či celkovou). A samozrejme sa jedná o zákrok, ktorý nie je hradený poisťovňou.

➡️ Rozširovanie penisu

Existuje niekoľko techník, ktoré môžu pridať na objeme penisu (nikdy sa ale nezväčšuje žaluď, to len aby ste vedeli, že s týmto u lekára nepochodíte). Najčastejšie sa jedná o transplantáciu vlastného tuku na rozšírenie tela penisu. Treba však rátať s tým, že väčšina z neho sa postupom času vstrebá (podobne ako kyselina hyalurónová).

Zhrubnutie penisu takouto metódou môže pridať tomu vášmu približne 20-25% navyše. Pozor, je to naozaj veľmi individuálne. Chirurg to totiž nedokáže odhadnúť predom (čo sa prihojí alebo aké množstvo tuku sa vstrebe…). A takisto treba rátať s tým, že pri erekcii je priemer penisu rozptýlením materiálu v podkoží zase o čosi zúžený.

➡️ Kto môže podstúpiť takéto zväčšenie penisu?

V podstate každý zdravý dospelý muž, ktorý má dostatok podkožného tuku na transplantáciu (bavíme sa o prijateľnejšom variante zákroku). Ak o tom rozmýšľate aj vy, zoberte na vedomie aj to, že po takomto zväčšení do šírky sa opticky jeho dĺžka zase skráti.

Takisto je dobré vedieť, že sa jedná o estetický zákrok (doslova). Pri styku sa totiž tuk uložený v podkoží penisu pretlačí podľa potreby (ako presýpacie hodiny), funkčný efekt je teda minimálny. Adeptom na chirurgické zväčšenie je takisto taký muž, ktorý už podstúpil obriezku (tuk sa má potom kde zastaviť). Inak totiž celkom reálne hrozí, že sa bude usadzovať hlavne v predkožke, pričom penis napokon v extrémnom prípade nadobudne tvar hrušky.

➡️ Kontraindikácie a riziká zákroku

Tak medzi ne môžeme zarátať napríklad aj zhoršenie psychického stavu v dôsledku sklamania z očakávaní – spozornieť by mali hlavne tí muži, ktorí sa veľmi upínajú na výsledok. Ďalej sú to štandardné riziká, ktoré patria ku chirurgickému výkonu (šok, infekcia, rozpad rany…). Relatívne vzácne sa môže vyskytnúť aj strata citlivosti, strata erekcie, poruchy močenia, či výrazne nepriaznivá zmena tvaru penisu.

Čomu sa asi určite nevyhnete po podstúpení tejto operácie, sú opuchy a dlho ustupujúce modriny. Tie dokonca (podobne ako infekcia) môžu viesť až k totálnemu vstrebaniu aplikovaného tuku. Estetickým problémom tiež budú pomerne časté väčšie či menšie a aj asymetrické nerovnosti.

➡️ Hojenie a aké opatrenia treba dodržiavať?

Po vykonaní zákroku treba rátať aj s určitou dobou rekonvalescencie. Minimálne dva až tri týždne je vhodné dodržiavať kľudový režim. Najdôležitejšou súčasťou je prikladanie ľadových obkladov v rámci celého penisu – čím viac sa chladí, tým je väčšia istota prihojenia. Ideálne je aj sprchovanie po vykonaní každej biologickej potreby (močenie, veľká potreba).

Pohlavný styk a masturbácia sú možné až po 4 až 6 týždňoch. Treba to nevyhnutne dodržať, inak hrozí druhotné krvácanie, ďalšie modriny a prípadne môže dôjsť aj k zápalu.

 

👍 Cvičenie

Takže predstavenie jediného spôsobu ako rozšíriť penis s okamžitým efektom máme úspešne za sebou. Aj so svojimi plusmi a mínusmi. Muži, ktorí takýto estetický zákrok určite nemienia podstúpiť, však majú na výber aj z ďalších možností. Tak napríklad pre trpezlivých sú k dispozícii rôzne špeciálne cvičenia a cviky

➡️ Jelqing

Medzi najznámejšie v tomto smere patrí metóda zvaná Jelqing. Prostredníctvom špecifického pohybu – doslova je to „dojenie“ – sa naťahuje väzivo penisu. Do dĺžky, ale aj do šírky. Ako to prebieha? Do dlane vezmete svoj polostoporený penis, stlačíte pri koreni a ťaháte smerom k žaluďu. Tento spôsob má určité výsledky, no ako som spomínal, je nutné aby ste mali dostatočnú dávku trpezlivosti a cvičenie aplikovali deň čo deň aj niekoľko mesiacov.

✅ Ak vás jelqing zaujal, môžete si o ňom prečítať viac (vlastne všetko čo potrebujete vedieť) v našom článku: Jelqing je špeciálne cvičenie na zväčšenie penisu – naozaj to s ním pôjde?

➡️ Kegelove cviky

Svetoznáme Kegelove cviky slúžia hlavne na posilnenie svalov panvového dna (mužov i žien). Muži vďaka tomu tiež dokážu ovládať svoje vyvrcholenie a predĺžiť pohlavný styk (masturbáciu). A čo to má spoločné s hrúbkou penisu? Nuž, čím dlhšie sa „zdrží“ v penise krv, tým viac sa napĺňajú kavernózne telieska, tým viac bude váš penis pôsobiť mohutnejšie….

 

👍 Vákuové pumpy

Viditeľný efekt na zhrubnutie penisu má aj používanie vákuovej pumpy. Viditeľný teda áno, ale samozrejme iba na krátko – len v čase jej použitia. Na výber je z množstva produktov. Okrem klasických „suchých“ púmp je k dispozícii aj vodný model (hydropumpa).

Ako to vlastne funguje? Jednoducho. Vďaka vyvíjanému podtlaku vo valci, v ktorom máte svoj „nástroj“, dochádza k enormnému zväčšeniu penisu (krv sa v ňom viac hromadí) a keď budete takéto zväčšovanie podstupovať častejšie, je šanca, že nejaký ten dielik na pravítku aj reálne pribudne. Je to ale nadlho a tiež treba brať do úvahy zdravotné riziká častého používania takejto pomôcky. A nie vždy je to práve najpohodlnejšie a bez bolesti.

➡️ Pozri Vákuové pumpy na penis v overených eshopoch

 

👍 Naťahovanie – extendery

Naťahovanie pomocou takzvaných extenderov je akási náhrada za jelqing. Princíp je rovnaký, len k naťahovaniu slúži špeciálne zariadenie. Keďže takéto zväčšenie je dôsledok vytvárania mikrotrhliniek a deformácií, takýto spôsob zväčšovania penisu je naozaj len na vlastné riziko a ja osobne ho neodporúčam, nestojí to zato. Aj navzdory tomu, že je to dosť rozšírené. Napríklad aj na Heureke (a partnerských eshopoch) ich nájdete v ponuke celkom dosť…

 

👍 Násady na zväčšenie penisu

Ak to nejde reálne, prečo si nepomôcť napríklad aj náhradou. Ja viem, nie vždy je to práve najvhodnejšie, ale v rámci experimentovania v posteli sa to naozaj oplatí vyskúšať. Existuje XY návlekov na penis, ktoré ho zväčšia ako do dĺžky, tak aj do hrúbky. Takisto môžu disponovať ďalšími vymoženosťami ako je vibrovanie, žaluďom s najrozmanitejšími tvarmi na dráždenie vagíny, atď., atď. Široká ponuka v sexshopoch a obchodoch s intímnym zameraním svedčí o dosť veľkej popularite týchto pomôcok.

➡️ Pozri Násady a návleky na penis v overených eshopoch

 

👍 Erekčné krúžky a „škrtenie“

Erekčný krúžok je ďalšia „špecialitka“ z radu erotických pomôcok pre mužov. Nasadzuje sa na penis, najlepšie pri jeho koreni. Výsledný efekt sa teda dosahuje priškrtením penisu v erekcii. Okrem toho, že napomáha k lepšej erekcii (bráni v určitej miere odtoku krvi z penisu), odďaľuje vyvrcholenie, zvyšuje citlivosť, takisto prispieva k jeho zväčšeniu – do hrúbky i dĺžky.

Len pozor na jednu vec. Určite ho nepoužívajte dlhšie ako 15 minút jednorázovo a 30 minút celkom. Najľahším rizikom je znecitlivenie a stŕpnutie penisu, ak sa však pozabudnete, hrozí dokonca odumieranie tkaniva a trvalé poškodenie penisu. Všetko s mierou.

➡️ Pozri Erekčné krúžky v overených eshopoch

 

👍 Krémy, gély a tabletky

Krémy a gély na zväčšenie penisu sú tiež veľmi populárne a mužov lákajú hlavne na bombastickú reklamu. Zhrubnutie penisu a celkovo jeho zväčšenie je však takýmto spôsobom jednoducho nedosiahnuteľné a určite netreba rátať s toľkými centimetrami ako sa im často pripisuje. Na druhú stranu, kvalitný gél či krém okrem toho, že dobre vonia a lubrikuje, dokáže nezriedka potešiť aj zvýšením citlivosti penisu a tak zintenzívniť rozkoš pri sexe.

💡 TIP na produkt - Aphrodisia XL krém pre mužov
Aphrodisia XL krém pre mužov
 • krém vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú podporiť a zlepšiť kvalitu svojej erekcie
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú prítok krvi do penisu a tiež ochránia a vyživia pokožku
 • výrobca sľubuje aj väčší penis, čo subjektívne pri erekcii môže byť pravda (nečakajte však centimetre navyše)
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

Podobne je to aj s tabletkami. Tie, ktoré sľubujú extra zväčšenie radšej ignorujte, zbytočne budete sklamaní. Tie, ktoré viac mieria na kvalitu erekcie a zlepšenie prekrvenia penisu a majú prírodné zloženie (a sú samozrejme od overeného výrobcu, ktorý garantuje kvalitu), sú na užívanie určite vhodnejšie a prospejú vám viac (majú širšie zameranie, napríklad aj na libido, plodnosť, prostatu, ejakuláciu atď…). Na konci článku o tom nájdete viac informácií.

 

Zhrubnutie penisu a najčastejšie otázky

Čo sa týka veľkosti penisu a samozrejme aj jeho hrúbky, tak na túto tému možno na internete nájsť nespočetné množstvo najrôznejších diskusií a fór. Mnoho mužov tam kladie otázky a hľadá najúčinnejší spôsob ako dosiahnuť aspoň ako-také zväčšenie. Na najčastejšie otázky týkajúce sa zhrubnutia penisu teraz na tomto mieste nájdete seriózne odpovede.

❓ Tenký penis – existuje nejaká definícia?

Takto. Ak vám to v intímnom živote funguje podľa predstáv a partnerke vyhovujete presne tak ako vás Boh stvoril, tak na tom či máte dole v obvode 10 alebo 16 cm veľmi nezáleží. Ak sa vám darí menej – a myslíte si, že to bude práve vašou hrúbkou penisu, tak pod tých 10 cm hrúbky je v erekcii jedným z možných faktorov prečo partnerka nedosiahne uspokojivý orgazmus. Ale aj tak v tomto dôležitejšia kvalita erekcie ako rozmery vášho „nástroja“, za tým si stojím.

❓ Prečo vlastne riešiť zhrubnutie penisu?

Pravdupovediac neviem prečo, snáď je to kvôli sebavedomiu? Nuž asi tak, pretože zhrubnutie penisu dosiahnuté napríklad chirurgickým zákrokom je vážne len estetická záležitosť. Ale keď sa vďaka tomu budete cítiť lepšie a nevadí vám, že minimálne mesiac sa tam dole budete cítiť čudne, tak proti gustu žiaden dišputát.

❓ A nie je veľkosť penisu pri každej erekcii aspoň o kúštik iná?

A viete že áno? Aj sami viete, že erekcia a erekcia je rozdiel. Určite to s vašim penisom narobí iné divy, keď ste poriadne vzrušený a napríklad po dlhšej sexuálnej abstinencii, ako keď si sex doprajete aj každý deň (a niekedy je to naozaj len zo zotrvačnosti ako sa hovorí).

❓ Aká metóda je na zhrubnutie penisu najlepšia, najbezpečnejšia a najlacnejšia?

Tak tento filter nespĺňa žiadna. Chirurgický zákrok síce penis naozaj dokáže zväčšiť, ale najpríjemnejšie to teda nebude a výsledok tiež nie je vždy optimálny (o cene takéhoto zákroku ani nehovorím). Cvičenia ako naťahovanie penisu (jelqing…) zase nestoja nič, no zdravotné riziko tu určite je a výsledok sa dostaví až po dlhodobom aplikovaní. Vákuové pumpy, škrtiace erekčné krúžky a ďalšie pomôcky pomôžu so zväčšením a zhrubnutím penisu len dočasne a na pár chvíľ, a tiež to nie je úplne najbezpečnejšie. Krémy, gély a tabletky vo výsledku pomáhajú len „kolem a kolem“, a tiež niečo stoja (hlavne ak ich budete používať dlhšie), na druhú stranu tie od overených výrobcov sú zase úplne bezpečné…

❓ Je možné aby sa dal penis zväčšiť natrvalo?

Naozaj si myslíte, že spravíte jeden úkon, dosiahnete zlepšenie a zostane vám to nafurt? To určite nie. Ani hrúbka ani dĺžka penisu sa postupom času neudrží a metódy musíte opakovať stále dookola (aj kvôli „polcentimetríku“ navyše). Platí to ako pre zákroky (implantovaný tuk sa v penise po čase vstrebe, kyselina hyalurónová podobne), tak aj pre používanie rôznych naťahovačov, pri cvičeniach, krémoch, géloch, tabletkách…

❓ Ako je to teda s tými tabletkami, je možné, že nebudú na zhrubnutie penisu fungovať?

Tak tie tabletky, ktoré si môžete pozrieť na konci článku, fungovať určite budú. Len či je to pre vás dostatočne silný efekt. Ich užívanie sa totiž zameriava skôr na kvalitu erekcie a podporu libida. Pravidelný pohlavný styk s kvalitnou neutíchajúcou erekciou (aj vďaka zvýšenému sexuálnemu apetítu) vám posilní sebavedomie a na prvý pohľad (aj na ten druhý) váš penis bude naozaj o niečo väčší (len sa spýtajte svojej partnerky).

 

➡️ Tabletky na zväčšenie a zhrubnutie penisu

Tak a sme späť pri tabletkách. Tabletky na zväčšenie penisu sú zväčša prípravky, ktoré sú vytvorené z prírodných zložiek a ich fungovanie je založené na zlepšení prietoku krvi. Tie menej solídne sľubujú veľký nárast penisu už do niekoľkých dní, čo však jednoducho nie je možné, ako vám potvrdí každý urológ. Ale nie o tom som chcel…

Princíp a účinky tabliet na zväčšenie penisu

Tabletky na zväčšenie penisu - princíp, symbol penisu vytvorený z tabletiekZväčšiť penis natrvalo naozaj nie je celkom možné (okrem riskantného chirurgického zákroku). Počas erekcie a sexu to však napodiv ide aj užitím vhodného prípravku! Osvedčené prípravky ako Vimax, Zerex, eJoy či Proerecta vám pri dlhodobom užívaní naozaj pomôžu aspoň opticky zväčšiť penis vďaka pravidelnému a lepšiemu prekrveniu. A najlepšie na tom je, že neriskujete žiadne zdravotné problémy ako je to pri iných, poviem rovno pokútnych, spôsoboch zväčšovania penisu.

Pamätajte však aj na to, že hocijako môžu byť tieto tabletky kvalitné – výsledok bude vždy individuálny. Ide totiž o voľno predajné tabletky, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis. To je dosiahnuté tak, že tabletky obsahujú len extrakty a výťažky, ktoré majú striktne prírodný charakter. Čiže žiadne synteticky a chemicky vytvorené účinné látky v nich nenájdete. A vedľajších účinkov sa tiež veľmi nedočkáte – to je ďalšia veľká výhoda týchto tabletiek.

💡 TIP na produkt - Vimax
Vimax

Určité zväčšenie penisu a k tomu aj ideálnu erekciu dosiahnete s Vimaxom – výživovým doplnkom kanadského pôvodu s originálnym a vyváženým zložením. Obsahuje Tribulus na podporu produkcie testosterónu v tele a aj Saw palmetto na optimálnu reguláciu hladiny hormónov.

Nájdete v ňom ale aj Ginkgo, Ženšen, vitamíny a ďalšie zaujímavé zložky (hloh, ovos, kajenské korenie). Zloženie je teda vyvážené. Dlhodobým užívaním Vimaxu si môžete teda okrem reálne väčšieho penisu pri erekcii a jej lepšej kvality, tiež významne zvýšiť chuť na sex. Platí aj pre pánov po 50-tke, ktorých takáto vzpruha snáď poteší najviac).

39,00 €

💡 TIP č.1: doručenie do 48 hodín💡 TIP č.2: doprava zadarmo pre celú SR💡 TIP č.3: prehľadný a jednoduchý eshop

Tabletky na zväčšenie a zhrubnutie penisu, ktoré som osobne vyskúšal

Poďme sa ešte spolu pozrieť na tabletky, ktoré som osobne vyskúšal, a ktoré sa prezentovali buď rovno ako pomoc priamo so zväčšením penisu (napríklad Andrimax či Xtrasize), alebo sprostredkovane ako pomoc s lepším prekrvením penisu a tým aj jeho optickým zväčšením počas erekcie (Vimax, Zerex, eJoy, Proerecta, Erexan…). S niektorými som bol spokojný viac (posledne menované), pretože boli evidentne kvalitnejšie a reálne prezentovali svoje účinky, s inými zas veľmi ani nie.

Ak premýšľate teraz nad tým, že si podobný prípravok zaobstaráte aj vy, zamerajte sa pri ich výbere na niekoľko faktorov, ktoré inak spoľahlivo dokážu preukázať, či je značka kvalitná alebo nie. O čo ide?

 • overte si zloženie prípravku a uistite sa, či majú tabletky potrebné povolenia a sú registrované pre predaj u nás, najlepšie s preukázanými certifikátmi kvality a vykonaných laboratórnych skúškach
 • nereagujte na prípravky, ktoré výrobca prezentuje bombastickými vyjadreniami o ich neskutočných účinkoch
 • zistite si o tabletkách čo najviac dostupných informácií, prejdite si recenzie a skúsenosti s prípravkom (napríklad aj na afrodiziakum.sk) – veľa o značke napovedia
 • tabletky kupujte z overeného zdroja – to znamená z oficiálneho eshopu prípravku/výrobcu, prípadne z lekárne, nikdy nie použité balenia z bazárov a rôznych diskusných portálov, takisto sa nenechajte zlákať na príliš nízku cenu, väčšinou to znamená aj nízku účinnosť takéhoto prípravku, žiaľ

TOP Tabletky na zväčšenie penisu podľa mojich skúseností

A ktoré tabletky na zväčšenie penisu u mňa zabodovali najviac (z ktorých vám teda síce nenarastie o 5 čísel, ale aj niečo málo navyše poteší…)? Tu sú, spolu so stručným popisom a cenou, prípadne aj odkazom na detailnú recenziu:

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
➡️ Zerex Ultragold pre starších mužov na dlhodobé užívanie
➡️ Zerex Klasik na podporu erekcie
➡️ Zerex Extralong na predĺženie styku
✅ známa a overená kvalita
✅ množstvo spokojných zákazníkov - pozitívne recenzie
✅ priaznivý pomer cena / kvalita / spokojnosť
✅ 3 špecifické produkty
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

29,00 €
Chcem vedieť viac
12 tabliet
Proerecta
Proerecta
➡️ tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida
✅ účinná podpora erekcie
✅ nástup účinkov do hodiny
✅ žiadne vedľajšie účinky
Proerecta.com - eshop

⭐️ český eshop so zastúpením na Slovensku
⭐️ dodanie tovaru najneskôr do 2 dní
⭐️ diskrétne balenie bez popisu

22,00 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
30 + 15 tabliet zdarma
E-reX 24
E-reX 24
➡️ doplnok stravy pre podporu erekcie
✅ pevnejšia erekcia
✅ lepšia výdrž, častejší sex
✅ prírodné zloženie (exotická muira puama, yerba maté + zinok)
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
EreX24.sk - eshop

⭐️ garancia vrátenia peňazí
⭐️ TERAZ AKCIA - 15 tabliet zadarmo
⭐️ zásielka v diskrétnom balení

31,99 €
Chcem vedieť viac
15 kapsúl
Erexan
Erexan
✅ okamžité posilnenie erekcie
✅ viac výdrže a chuti na sex
✅ jednoduché užívanie
✅ prírodné zloženie
✅ cena adekvátna účinkom
Erexan.sk - eshop

⭐️ možnosť osobného vyzdvihnutia v Ivanke pri dunaji do niekoľkých hodín
⭐️ doručenie kuriérom do 48 hodín od objednania
⭐️ +421 (0) 222 200 921 infolinka v prac. dni (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

24,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre mužov
Aphrodisia V pre mužov
➡️ výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida a sexuálneho výkonu
✅ prírodné zloženie bez prídavných látok
✅ dostupný bez receptu
✅ dobrá cena
✅ pre všetkých mužov
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac

Mohlo by vás zaujímať: články o zväčšení penisu na Afrodiziakum.sk

💡 

Zhrubnutie penisu: zdroje informácií + zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.