Indonal Man – tabletky pre mužov na podporu sexuálneho zdravia (recenzia + reálne skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 13. októbra 2021 0
Indonal man 90 kapsúl
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 1-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
25,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Indonal Man sú tabletky, po ktorých môže siahnuť každý muž, ktorý chce posilniť svoju prostatu a intímny život. Tento voľne dostupný výživový doplnok vďaka obsahu dôležitých prírodných látok ako je indol-3-karbinol a saw palmetto priaznivo vplýva na prostatu a semenníky, pôsobí ako prevencia nádorov, prepuknutia infekcie HPV a potlačenie jej nežiadúcich prejavov ako sú napríklad aj genitálne bradavice, či pomáha udržiavať normálnu hladinu hormónov v mužskom tele.

V recenzii prípravku nájdete ako základné informácie, ktoré potrebujete o Indonal Man vedieť (zloženie, dávkovanie, účinky – aj vedľajšie, či prípadné kontraindikácie a iné upozornenia), tak aj informácie, ktoré v príbalovom letáku či v reklame len tak nenájdete. To znamená aj reálne pôsobenie aktívnych látok prípravku na mužský organizmus, reálne skúsenosti mužov s užívaním týchto tabletiek, či info o tom, kde si ich dokážete jednoducho a diskrétne zabezpečiť, v akých baleniach a cene je u nás Indonal Man dostupný (ale aj ostatné prípravky z radu Indonal spolu s ich krátkou charakteristikou).

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3CIndol Woman 250 a ✅ Indol Man 250.

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
25,99 € Do obchodu Pilulka.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
24,31 € Do obchodu Heureka.sk

Indonal Man – charakteristika, balenie a určenie

Indonal Man je výživový doplnok vo forme kapsúl. Jeho zloženie je prírodné a ľudskému telu prirodzené. Výhodou tiež je, že neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky. I preto pri jeho užívaní v podstate nehrozí žiadne riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Tento u nás schválený produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu a tiež si ho v prípade záujmu môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku) + aj ostatné prípravky z radu Indonal.

➡️ Výrobca

Výrobcom doplnkov Indonal je spoločnosť Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., ktorá je už od roku 2004 výrobcom a distribútorom viacerých zaujímavých výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov.

➡️ Balenie

Tabletky Indonal Man sú balené štandardne v papierovej krabičke (modro-bielej farby s logom značky) v blistroch po 10 kusov v jednom. V príbalovom letáku prípravku potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Optimálne balenie prípravku, „zlatá stredná cesta“, obsahuje presne 90 kapsúl (základné má 30 cps, väčšie až 120 cps), čo znamená 1 až 3 mesiace nepretržitého užívania doplnku (podľa zvoleného dávkovania). Indonal Man sú vlastne klasické valcovité kapsule bielej farby, ktoré pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Indonal Man je určený predovšetkým tým mužom, ktorí dbajú na to, aby ich sexuálny život prebiehal v tom najlepšom poriadku (ale aj pre mužov, ktorí už nie sú sexuálne aktívni). Prípravok podľa výrobcu prispieva k normálnej funkcii prostaty (inak, v tomto smere existujú aj cielenejšie zamerané doplnky), semenníkov – vlastne celej pohlavnej aj močovej sústavy. Prispieva tiež k normálnej hladine hormónov a odporúča sa aj ako prevencia či pomoc s infekciou HPV (u muža genitálne bradavice či rôzne nádory a polypy).

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indonal Man obsahuje prírodné a telu vlastné látky. Základom je Indol-3-karbinol (látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín) v kombinácii so Saw Palmetto – výťažkom z bobúľ tejto zakrslej palmy, ktorý je známy svojim pozitívnym vplyvom na prostatu.

Zloženie v jednej kapsule:

 • indol-3-karbinol: 150 mg
 • saw palmetto: 100 mg

Pomocné látky:

 • mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), stearan horečnatý, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky), želatína (obal kapsule)

Prečítajte si viac o jednotlivých zložkách Indonal Man aj z hľadiska ich pôsobenia na ľudský organizmus:

💡 ➡️ Indol-3-karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrassicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protinádorové účinky (zdroj). To znamená, že bráni nekontrolovanému bujneniu napadnutých buniek v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

➡️ Saw Palmetto

Saw Palmetto - sušené plodySaw palmetto, alias Serenoa plazivá (Serenoa repens), je malá sabalová palma, ktorá prirodzene rastie v Severnej Amerike (najmä juhovýchodné pobrežie USA). Výťažok z plodov tejto rastliny sa používa vo viacerých prípravkoch (Prostanax, Prostalex) a aj liekoch (Prostamol uno, Prostakan forte), ktoré sú zamerané na prostatu a močové cesty. Saw palmetto sa však často pridáva aj do doplnkov na podporu erekcie, intímneho života, či sexuálneho apetítu (napríklad eJoy, či Vimax).

Priaznivý vplyv saw palmetto na prostatu sa pripisuje vysokému obsahu špeciálnych bioaktívnych látok ako sú mastné kyseliny a fytosteroly (beta-sitosterol, kampestrol, stigmasterol). Viaceré z nich bránia premene pohlavného hormónu testosterónu na dihydrotestosterón. A práve dihydrosterón sa pokladá za jednu z hlavných príčin benígneho zväčšenia prostaty.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Saw Palmetto – afrodiziakum, na prostatu, aj pre ženy

 

Indonal Man a jeho účinky

Indonal Man je doplnok výživy špeciálne zameraný na podporu mužského sexuálneho zdravia (vrátane prostaty aj močového ústrojenstva) a podporu normálnej hladiny hormónov tele. Čo všetko si pod tým predstaviť?

 • podpora zdravia prostaty* aj semenníkov (napríklad pri zväčšenej prostate a s tým súvisiacimi problémami s močením)
 • udržiavanie zdravej hladiny mužských hormónov
 • potláčanie prejavov HPV (genitálne bradavice, nádory, atď.)
 • podpora normálnej tvorby ejakulátu a funkcie močopohlavného systému
 • pomoc s rýchlejšou regeneráciou zdravých buniek
 • podpora imunity a detoxikácia organizmu (látky obsiahnuté v prípravku sú silné antioxidanty)
 • podpora normálnej regulácie hladiny tukov (cholesterolu) v krvi

💡 *TIP: Ak hľadáte doplnky výživy, ktoré sú viac zamerané na podporu prostaty, potom osobne odporúčam prípravky s najlepšími referenciami: ✅ Prostanax (recenzia), ✅ Proerecta Prostate (recenzia) ✅ Prostadyne (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia).

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax

➡️ Prostanax je výživový doplnok na prírodnej báze, ktorý obsahuje Saw Palmetto (320 mg), pŕhľavu dvojdomú (250 mg) a zinok.

 • normalizovanie funkcie prostaty
 • optimálne fungovanie močovej sústavy
 • normálna reprodukčná schopnosť
 • podporuje rast vlasov
 • vysoko koncentrované zloženie
 • produkt na prírodnej báze
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
18,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Indonal Man neobsahuje žiadne telu neprirodzené látky. Naopak, všetky zložky prípravku sú 100%-ne prírodné a z bezpečných zdrojov. Takže ani pri dlhodobom užívaní nehrozí žiadne väčšie riziko prejavu vedľajších účinkov.

Dôležité je ale držať sa pri užívaní tohto doplnku odporúčaní a pokynov výrobcu. Čo znamená hlavne neprekračovať maximálnu dennú dávku (3 kapsuly za deň). V podstate jediným možným negatívnym prejavom užívania Indonal Man tak môže byť ojedinelá alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa alergická reakcia či iné vedľajšie účinky prejavia a pretrvávajú dlhodobejšie, je potrebné užívanie Indonal Man prerušiť a o ďalšom postupe sa radšej poradiť s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indonal Man nie je určený pre ženy a nie je vhodný pre deti. Užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku a pri užívaní liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. Ak máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nezabudnite tiež, že Indonal Man nie je žiaden liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa tak nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Indonal Man by ste tiež nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Indonal Man a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Indonal Man je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva prostredníctvom vybraných lekární. Ak chcete mať istotu, že ste sa nevybrali do kamennej pobočky nadarmo, bude pre vás najpohodlnejšie, keď po ňom jednoducho siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu, kde sú tieto tabletky väčšinou vždy skladom.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indonal Man je momentálne dostupný v 3 základných variantoch s 💊 30, 90, alebo 120 kapsulamiV overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 9,05 € (30 kapsúl) – 1 kapsula: 0,33 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,99 €
 • výhodnejšie balenie za 25,99 €, (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,29 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,87 €
 • najvýhodnejšie balenie za 30,99 € (120 kapsúl) – 1 kapsula: 0,24 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,72 €
💡 TIP na produkt - Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
 • na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
 • na udržiavanie normálnej hladiny mužských hormónov
25,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indonal

 

💊 Indonal Woman

💡 TIP na produkt - Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre ženy
 • jednozložkový prípravok obsahuje indol-3-carbinol
 • prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
 • silný antioxidant
 • pozitívny vplyv na imunitu
 • môže sa užívať aj popri antikoncepcii
25,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Forte

💡 TIP na produkt - Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) + kurkumín komplex + piperín
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • prípravok je určený predovšetkým ženám na pomoc s hormonálnymi zmenami
 • udržanie optimálneho stavu prsníkov a ženských pohlavných orgánov
30,05 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Partner

💡 TIP na produkt - Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
 • zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
 • určený na podporu normálnej činnosti pohlavných orgánov
 • odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
26,79 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tieto tabletky momentálne neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Indonal Man, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Indonal Man je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indonal Man, Indonal Forte, PROfertil, Folandrol, Urinal Akut FORTE, Erectan ManLONG, Clavin, Afroditky, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bratislave (Lekáreň Pilulka Herbia, pričom objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Indonal Man

Dávkovanie pri tomto prípravku je variabilné a závisí od zdravotného stavu a veku užívateľa. Toto je teda odporúčané dávkovanie Indonal Man podľa výrobcu

 • muži nad 25 rokov: 💊 1 kapsula denne – pre podporu zdravých pohlavných orgánov a dobrej hladiny mužských hormónov
 • v prípade lekárskych nálezov: 💊💊 2 kapsule denne – ráno a večer po dobu 3 mesiacov
 • muži s hmotnosťou nad 70 kg: 💊💊💊 3 kapsuly denne
 • tabletky sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsuly sa môžu užiť naraz, alebo zvlášť, nezávisle na jedle, môžu sa kombinovať s liekmi (okrem liekov na zníženie žalúdočnej kyseliny)
 • dôležité info: pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu
 • výsledný efekt užívania závisí aj od aktuálneho zdravotného stavu užívateľa

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (t.j. 3 kapsuly). Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Indonal Man a jeho najväčšie výhody z môjho pohľadu

 • prírodné a telu vlastné zloženie s pozitívnym vplyvom na intímne zdravie muža
 • široké spektrum priaznivých účinkov (prostata, semenníky, HPV…)
 • špeciálne zloženie pre mužov – okrem I3C sa v prípravku nachádza aj saw palmetto
 • výživový doplnok vhodný pre mužov v každom veku (aj sexuálne neaktívnych)
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni

I3C + saw palmetto a vitamín D3? Pozri kvalitnú alternatívu 💊 Indol Man 250

💡 TIP na produkt - Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto a vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

Indonal Man – čo hovoria reálne skúsenosti mužov? (diskusie, fórum, Heureka)

Značka Indonal je známa značka výživových doplnkov, po ktorých siahne nejedna žena či muž. Často aj na doporučenie lekára či lekárnika. Indonal Man je jeden z ostatných prípravkov tohto produktového radu a extra veľa hodnotení na jeho adresu na internete veru nenájdete. Muži totiž o svojom intímnom zdraví neradi diskutujú (česť výnimkám), respektíve málokedy sa nájde taký, kto aj popíše reálne skúsenosti s užívaním prípravku. Ja som pár takých našiel a na tomto mieste by som aspoň jeden veľmi hodnotný aj citoval:

ℹ️ Indonal Man a PSA test…

„…neviem či moja skúsenosť má nejakú objektívnu vypovedaciu hodnotu, pretože výsledok je kombinovaný aj možnými dôsledkami doliečenie zápalu močových ciest. Cca 14 dní po úspešnom ukončení liečby močových ciest antibiotikami vykonal môj urológ Prostate-Specific Antigén (PSA) test, s výslednou hodnotou cca 10 (pomerne vysoké riziko nádoru prostaty). Potom, čo som mesiac užíval INDONAL (Indonal Man), bola pri následnom kontrolnom teste hodnota PSA 3,6 (mimo merateľné riziko). V každom prípade sa prejavil buď pozitívne, alebo neutrálne. Čo sa týka nejakých vedľajších účinkov, alebo subjektívnych vplyvov pri užívaní Indonalu, tak som na sebe nič zvláštne nespozoroval. Ešte pre informáciu, keď som sa pokúsil konzultovať užívanie tohto prípravku so svojím urológom, tak mi nekompromisne oznámil, že on je oficiálna medicína, a že s takými vecami si mám zájsť za zelinkárom. Zdravím a prajem pekný deň...“ (anonym, eshop PreZdravie)

ℹ️ Indonal Man a Heureka

Indonal Man - skúsenosti, Heureka

 

Indonal Man a moje zhodnotenie na záver

Indonal Man je prírodný výživový doplnok, ktorý je určený priamo pre mužov na podporu ich intímneho zdravia (prostata a celý urogenitálny trakt, infekcia HPV…). Tabletky sa užívajú preventívne, ale aj pri náleze, pričom jeho použitie je v tomto prípade najlepšie konzultovať s lekárom. Prírodné a bezpečné zloženie ho tiež predurčuje k dlhodobému užívaniu bez výskytu vedľajších účinkov. Možno vás na začiatok prekvapí charakteristická „vôňa“, ale na tú sa dá veľmi rýchlo zvyknúť – a je to v podstate iba dôsledok toho, že I3C (hlavná aktívna látka Indol Man) sa získava z kapustovitých rastlín.

Zaobstarať si ho môžete veľmi jednoducho – najlepšie online v eshope solídnej lekárne, kde tieto tabletky v podstate nájdete vždy skladom – napríklad aj v overenej Pilulka.sk. Takto dokážete ušetriť nielen peniaze, ale aj svoj čas. A diskrétnosť takéhoto predaja tiež nie je na zahodenie.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3C (recenzia) ✅ Indol Woman 250 (recenzia) a ✅ Indol Man 250 (recenzia).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • prírodné zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
 • na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
 • na normálnu hladinu mužských hormónov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Indol Man - doplnok výživy pre mužov s indol-3-karbinolom a saw palmetto pre správnu sexuálnu činnosť a podporu intímneho zdravia.

3.1

Indonal man 90 kapsúl

✅ Cena: 25,99 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1-3 kapsuly denne

Chcem Indonal Man Pilulka.sk
Vývoj ceny Indonal Man

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Vimax
Vimax
➡️ prírodný výživový doplnok na erekciu
✅ kvalitná erekcia, oddialenie ejakulácie
✅ perfektné prekrvenie penisu pri erekcii - zvýšená citlivosť
Vimax.sk - eshop

⭐️ doručenie do 48 hodín
⭐️ doprava zadarmo pre celú SR
⭐️ prehľadný a jednoduchý eshop

39,00 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostanax
Prostanax
➡️ normalizovanie funkcie prostaty
➡️ optimálne fungovanie močovej sústavy
➡️ normálna reprodukčná schopnosť
➡️ podporuje rast vlasov
✅ vysoko koncentrované zloženie
✅ produkt na prírodnej báze
✅ laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

18,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
250 ml
Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
➡️ švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
✅ prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
✅ rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
✅ originálne a koncentrované zloženie
✅ bez receptu
Prostadyne.sk - eshop

19,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
➡️ výživový doplnok pre mužov s I3C a saw palmetto
✅ podporuje zdravie prostaty
✅ prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
✅ pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre ženy na pomoc s hormonálnymi zmenami
✅ prírodné zloženie (vylepšené okrem I3C aj kurkumín a piperín)
✅ široké spektrum účinkov
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

30,05 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok s I3C špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
✅ podpora normálnej činnosti pohlavných orgánov
✅ odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

26,79 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.