Indol Woman 250 – podrobné skúsenosti z tabletkami na podporu zdravého intímneho života ženy (kompletná recenzia)

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
Indol Woman 250 recenzia
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
18,40 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
indol3c.sk

Indol Woman 250 je výživový doplnok, ktorý obsahuje ako základ jedinečnú bioaktívnu látku, takzvaný fytoestrogén s názvom indol-3-carbinol. Látka I3C, ako sa jej v skrátenej podobe hovorí, sa nachádza prirodzene v kapustovitej zelenine (brokolica, karfiol, kel, kapusta…) a je známa tým, že dokáže vstupovať do rôznych metabolických procesov v tele človeka a vďaka tomu napomáhať k lepšiemu zvládaniu či k prevencii nežiadúcich prejavov infekcie HPV. Tá sa prejavuje rôznymi príznakmi – závisí od toho aký typ vírusu telo napadol (mimochodom, prenáša sa pohlavným stykom) – najčastejšie sú to genitálne bradavice (menej rizikové) a zhubné či nezhubné zmeny na krčku maternice (veľmi rizikové).

Indol Woman tak vďaka tejto látke pomáha lepšie zvládať túto situáciu a keďže bol prípravok špeciálne vyvinutý pre ženy obsahuje aj niečo navyše. Konkrétne extrakt z granátového jablka, pričom vitamín C v ňom obsiahnutý podporuje účinok indol-3-carbinolu a vitamín D3, ktorý mimo iné prispieva aj k lepšej funkcii imunitného systému. Kompletné informácie o tomto zaujímavom výživovom doplnku pre ženy nájdete práve v nasledujúcich riadkoch tejto recenzie. Určite nevynechajte časť, v ktorej sa prezentujú reálne skúsenosti žien s užívaním Indol Woman 250, či tú, kde sa dozviete v akom balení a kde ho dostanete kúpiť najvýhodnejšie.

kde kúpiť
indol3c.sk ⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie
18,40 € Do obchodu indol3c.sk

Indol Woman 250 – charakteristika, balenie a určenie

Indol Woman 250 je výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre ženy vo forme kapsúl, ktorého zloženie je ľudskému telu prirodzené a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a zbytočné prídavné látky. Aj preto nehrozí žiadne väčšie riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Takisto si ho môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (čo je centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

 • Indol Woman 250 – výživový doplnok s aktívnou látkou indol-3-karbinol, granátovým jablkom a vitamínom D3 vyvinutý špeciálne pre ženy (pozri adc.sk)
 • Indol3C Forte – predchádzajúca verzia Indol Woman (bez vitamínu D3) (pozri adc.sk)
 • Indol3C – výživový doplnok s I3C pre mužov aj ženy pre podporu intímneho zdravia (pozri adc.sk), ➡️ recenzia prípravku
 • Indol Man 250 – doplnok stravy pre komplexnú starostlivosť a podporu intímneho zdravia muža s I3C, saw palmetto a vitamínom D3 (pozri adc.sk)

➡️ Výrobca

Za prípravkom Indol Woman 250 stojí slovenská spoločnosť MedikaPharm s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou originálnych výživových doplnkov. Rad Indol (Indol3C, Indol Woman 250, Indol Man 250) je charakteristický tým, že ako hlavnú účinnú látku obsahuje indol-3-carbinol. 

 

➡️ Balenie

Tabletky Indol Woman 250 sú balené vo väčšej liekovke – čiernej plastovej fľaštičke s etiketou, na ktorej je zvýraznené logo značky a údaj o počte kapsúl. Na papierovom obale sú potom zverejnené informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie a ďalšie upozornenia.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 60 kapsúl, čo pri odporúčanom dávkovaní (2-3 kapsuly denne) znamená, že vám vystačí približne na mesiac užívania (k dispozícii máte aj väčšie balenia – 120 či 180 kapsulové). Indol Woman sú inak klasické želatínové kapsuly bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

Indol Woman 250 - kapsule

Indol Woman 250 – takto vyzerá balenie prípravku, kapsule…

 

➡️ Určenie

Indol Woman 250 je určený všetkým ženám, ktoré majú problém s infekciou vyvolanou ľudským papilomavírusom (HPV), prejavom ktorej sú napríklad genitálne bradavice, ale aj dysplázia krčka maternice, či rakovina, používa sa aj pri rôznych cystách a myómoch. Dámy takisto ocenia aj priaznivý vplyv účinných látok prípravku na ich hormonálnu hladinu.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indol Woman 250 je výživový doplnok, ktorý obsahuje ako hlavnú bioaktívnu látku indol-3-carbinol (I3C) v kombinácii s extraktom z granátového jablka a vitamínom D3, ktoré posilňujú účinok I3C (synergický efekt).

 • indol-3-carbinol: 150 mg (1 kapsula), 450 mg (maximálna denná dávka 3 cps)
 • extrakt z granátového jablka (Punica granatum): 100 mg (1 kapsula), 300 mg (maximálna denná dávka 3 cps)
 • vitamín D3: 400 I.U./10 μg (1 kapsula), 1200 I.U./30 μg (maximálna denná dávka 3 cps)

Prídavné látky: kukuričný škrob (objemové činidlo) a želatína (obal kapsuly)

Prečítajte si viac o aktívnych zložkách prípravku:

💡 ➡️ Indol 3 karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrasicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protirakovinové účinky (zdroj). To znamená, že bráni rozvoju rakoviny v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

➡️ Granátové jablko

Granátové jablko - zrelý plodGranátovník púnsky (lat. Punica granatum) je exotický ovocný strom pochádzajúci z Indie či Pakistanu. Ovocie granátového jablka je plné dôležitých bioaktívnych látok ako sú flavonoidy, rôzne polyfenoly, ktoré prispievajú k lepšej funkcii imunitného systému, či mikronutrienty, ktoré sa zúčastňujú tvorby pohlavných hormónov. Je známe pre vysoký obsah vitamínu C, ktorý podporuje imunitu, ale aj pomáha znižovať vplyv stresu na organizmus. V Indol Woman má za účel podporiť účinok hlavnej aktívnej látky indol-3-karbinolu.

Niektoré výskumy (napríklad tento) naznačujú, že granátové jablko môže byť užitočné aj proti rakovine prsníka. Výťažok z granátového jablka totiž môže v určitých prípadoch inhibovať reprodukciu buniek rakoviny prsníka (dokonca niektoré z nich môže zabiť).

➡️ Vitamín D3

Vitamín D3 (cholekalciferol) je dôležitý hlavne z pohľadu optimálneho vstrebávania vápnika a fosforu v ľudskom tele. Podporuje však aj normálnu činnosť svalov, či správnu funkciu imunitného systému. Tento vitamín sa síce prirodzene tvorí v našej koži pôsobením slnečného žiarenia, ale u väčšiny ľudí (v našej zemepisnej šírke) sa nevytvára v dostatočnom množstve.

 

Indol Woman 250 a jeho účinky

Indol Woman 250 je originálny doplnok výživy vyvinutý špeciálne pre ženy, ktorý podporuje ich intímne zdravie. Toto sú účinky prípravku (na základe aktívnych látok, ktoré obsahuje, hlavne však I3C):

 • ochrana telových buniek pred negatívnym vplyvom vírusu HPV
 • pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu
 • podpora starostlivosti o prsia, maternicu, vaječníky
 • podpora starostlivosti o hrtan, hrubé črevo
 • prevencia a následne aj doplnková liečba konkrétneho ochorenia

Použitie pri zdravotných indikáciách (optimálne po konzultácii s lekárom):

 • infekcie vyvolané ľudským papilomavírusom HPV (genitálne bradavice, rakovina krčka maternice, hrdla, konečníka…)
 • dysplázia krčka maternice – to znamená výskyt abnormálnych buniek krčka maternice – čím je abnormalita krčka maternice ťažšia, tým je aj väčšia pravdepodobnosť vzniku rakoviny krčka maternice
 • mastopatia – zatvrdnuté uzlíky a cysty v prsníkoch
 • mastodynia – bolesť v prsníkoch
 • rakovina prsníka
 • nádory hrtana
 • myómy maternice (nezhubné nádory)
 • cysty na vaječníkoch
 • poruchy hormonálnej rovnováhy (napríklad predmenštruačný syndróm)
 • polypy a nádory hrubého čreva a žalúdka

 

Najhlavnejšie oblasti pôsobenia prípravku:

💕 Rakovina krčka maternice (HPV)

Rakovina krčka maternice spôsobená infekciou vírusom HPV (human papillomavirus) je u žien veľmi častým rakovinovým ochorením. Prenos vírusu spôsobujúceho túto chorobu sa uskutočňuje pohlavnou cestou a nositeľom môže byť ako žena, tak aj muž. Často je dlhší čas asymptomatická a následky infekcie sa môžu prejaviť aj po niekoľkých rokoch od vniknutia vírusu do tela. Hlavná účinná látka Indol Woman 250 – indol-3-karbinol zlepšuje organizmu pripravenosť na infekciu a jej prejavy tým, že vstupuje do viacerých procesov bunkového metabolizmu, vplýva na hormonálnu hladinu človeka a prispieva k likvidácii napadnutých buniek.

 

💕 Cysty na vaječníkoch

Indol Woman sa odporúča k užívaniu aj pri cystách na vaječníkoch (cysty ovárií). Jedná sa o nádor (zhubný alebo nezhubný), ktorý je obklopený riedkym, alebo hustejším obsahom. Aktívna látka prípravku indol-3-karbinol pozitívne pôsobí hlavne tým, že prispieva k likvidácii postihnutých buniek v tkanivách a tým, že podporuje normálnu hladinu estrogénov v tele.

 

💕 Genitálne bradavice

Infekcia HPV sa prejavuje aj genitálnymi bradavicami, pričom sa jedná o menej rizikový typ vírusu. Toto vysokoinfekčné pohlavne prenosné ochorenie postihuje najviac vonkajšie pohlavné orgány ženy (aj muža), alebo aj análneho otvoru. Vo vyššom štádiu sa môže preniesť aj hlbšie v rámci pohlavnej sústavy. Indol-3-carbinol podporuje boj s touto vírusovou infekciou tým, že prispieva k rýchlejšej likvidácii napadnutých buniek a prispieva k potlačeniu aktivít bielkovín charakteristických pre infekcie vyvolané týmto vírusom.

 

💕 Predmenštruačný syndróm (PMS)

PMS je vlastne súbor stále sa opakujúcich telesných a psychických problémov, ktoré sa odohrávajú v druhej fáze menštruačného cyklu (tzv. luteálna fáza začínajúca dňom ovulácie a končiaca prvým dňom menštruácie). K vzniku syndrómu prispievajú hlavne náhle zmeny hormonálnej hladiny v tele ženy, vrátane pomeru estrogénov k progesterónu a zvýšenej hladiny prolaktínu. Indol-3-karbinol ako hlavná účinná látka Indol Woman 250 prispieva k obnoveniu hormonálnej rovnováhy – a teda prispieva aj k potlačeniu nepríjemných prejavov tohto syndrómu.

 

💕 Rakovina prsníka

Rakovina prsníka je najčastejším zhubným ochorením u žien. Príčiny vzniku sú rôzne, pričom jedným z najvýraznejších nepriaznivých faktorov je vysoká hladina estrogénu a jeho derivátov. Indol-3-carbinol podporuje správny metabolizmus estrogénu. A to konkrétne tým, že výsledný pomer estrogénových metabolitov sa pôsobením tejto látky prikláňa k 2α-hydroxyestrónu. I3C tiež bráni rastu nádorových buniek a podporuje rýchlejšiu likvidáciu napadnutých a zmenených telových buniek bez negatívneho vplyvu na zdravé bunky.

 

💡 Nutnosť dlhodobého užívania Indol Woman + účinky na ľudský organizmus (štúdie)

Všetky spomenuté účinky sa určite nedokážu prejaviť okamžite. Je preto dôležité, aby ste prípravok užívali dlhodobejšie pretože prijímané aktívne látky prípravku potrebujú čas aby zapôsobili. Na to pamätajte a zaobstarajte si ho v dostatočnom množstve, to znamená aspoň 2-3 balenia – 👍 pozri dostupné balenia Indol Woman 250 v domovskom eshope indol3c.sk.

Najdôležitejšie účinky indol-3-karbinolu, hlavnej aktívnej látky prípravku Indol Woman 250, sú vedecky podložené a existujú mnohé štúdie, ktoré sa pôsobeniu tejto látky na ľudský organizmus venujú naozaj podrobne. Niekoľko štúdií priamo zo stránky Medikapharm (výrobcu):

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Indol Woman 250 neobsahuje žiadne umelé, telu neprirodzené látky, takže riziko vzniku vedľajších účinkov je naozaj minimálne (výrobca nespomína žiadne). Na začiatku užívania prípravku však aj napriek tomu môže dôjsť k miernej plynatosti a nafukovaniu, ktoré by sa však v priebehu niekoľkých dní mali úplne vytratiť. Ak by sa tak nestalo, prípadne by sa objavili iné vedľajšie účinky, alebo alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku, užívanie Indol Woman 250 treba hneď prerušiť a prebrať ďalší postup s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indol Woman 250 nie je určený deťom, ani ženám v tehotenstve a pri dojčení. Indol Woman sa tiež nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (3 kapsuly) určite neprekračujte, nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv.

Skladovanie a iné upozornenia

Indol Woman 250 sa skladujte klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote od 10 °C do 25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu či kanalizácie, ale odneste do lekárne. Pred použitím si najprv podrobne preštudujte priložený príbalový leták.

 

Indol Woman 250 a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Prípravok Indol Woman 250 je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. To tiež mimo iné znamená, že netreba kvôli tomu podstúpiť ani vyšetrenie u lekára.

➡️ Kde ho kúpiť

Indol Woman 250 si môžete zaobstarať v podstate 2 spôsobmi. Buď si ho vyhľadáte niekde v lekárni (mali by ho mať vo všetkých známejších lekárňach ako Dr.Max, BENU, Pilulka, Vaša Lekáreň atď… v kamennej prevádzke, či v eshope), alebo si ho objednáte priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku.

Druhý spôsob je podľa mňa určite ideálnejší. Máte tak totiž istotu, že ho majú vždy skladom, cena je tiež logicky vždy lepšia a dostupné sú aj výhodné balenia (+ rôzne akcie a zvýhodnenia, ktoré eshop značky často ponúka ako bonus).

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indol Woman 250 je v značkovom eshopeindol3c.sk dostupný celkom v troch množstevných veľkostiach a to v 💊 základnom balení, ktoré obsahuje 60 kapsúl – t.j. približne na 1 mesiac užívania, k dispozícii máte aj 💊 väčšie balenie so 120 kapsulami na 2 mesiace a napokon aj 💊 najvýhodnejšie 180 kapsulové balenie na 3 mesiace.

💡 TIP na produkt - Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre ženy
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt z granátového jablka + vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
 • v obchodoch môžete natrafiť ešte aj na starší variant tohto prípravku: Indol3C Forte (bez vitamínu D3)
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indol

 

💊 Indol3C

💡 TIP na produkt - Indol3C
indol3c
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C)
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach
 • výrobca odporúča tento doplnok aj pri: mastopatii, mastodynii, rakovine prsníka, myómoch maternice, cystách na vaječníkoch, poruchách hormonálnej rovnováhy u žien, nádoroch prostaty a semenníkov, polypoch a nádoroch hrubého čreva a žalúdka, nádoroch hrtana
 • dostupné balenia: 60, 120, 180 kapsúl pri dávkovaní 2-3 kapsuly denne
15,20 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

💊 Indol Man 250

💡 TIP na produkt - Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto a vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

➡️ Zľavy a akcie

Indol Woman 250 a jeho výrobca Medikapharm sú už overenou značkou a preto napríklad pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z viacerých akcií a zliav. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: kúp 2 balenia z jedného prípravku a jedno budeš mať k tomu navyše*
 • akcia: doprava zdarma pri nákupe nad 30 €

*screenshot z oficiálnej stránky prípravku:

Indol3C - letná akcia

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom eshopu indol3c.sk je pohodlný, v mnohých ohľadoch výhodný a v neposlednom rade aj diskrétny. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indol3C, Indol Woman, Indol Man, či akýkoľvek iný z ponuky eshopu
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím objednávku odošlete (záväzne)
 • takisto je tu možnosť rýchlej telefonickej objednávky (ak by sa vám náhodou nechcelo vypĺňať formulár)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, alebo prostredníctvom Slovenskej pošty (3,90 €, pri objednávke nad 30 € zdarma)
 • zaplatiť môžete na dobierku, ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež platba kartou, PayPal
 • zásielka k vám dorazí najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky (pri úhrade online, alebo dobierkou)

 

Užívanie a dávkovanie Indol Woman 250

Základné balenie Indol3C obsahuje, ako som už spomínal, 60 kapsúl a vystačí vám podľa zvoleného dávkovania na 20 až 30 dní. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • kapsuly sa užívajú vcelku, nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistej vody)
 • odporúčaná doba užívania Indol Woman 250 je aspoň 2-3 mesiace, ideálne 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, tento cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, aj pri užívaní hormonálnej antikoncepcie
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu užívateľa

 

Schémy užívania Indol Woman 250

 

➡️ Indol Woman 250 a prevencia

 • 💊 2 tabletky denne po dobu aspoň 2 mesiacov

➡️ Indol Woman 250 a liečba

 • 💊 minimálne 2 tabletky denne po dobu aspoň 2 mesiacov, po mesačnej prestávke sa odporúča v užívaní opäť pokračovať ďalšie 2 mesiace
 • 💊 2 tabletky denne minimálne po dobu 2 mesiacov pri riešení HPV infekcie (kúru by mali podstúpiť obaja sexuálni partneri, muž môže siahnuť po klasickom Indol3C, alebo špeciálnej variante Indol Man)

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo rovno nevyužité vylúči. Nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Indol Woman 250 - zloženie, dávkovanie

Indol Woman 250 – zloženie, dávkovanie a ďalšie informácie…

 

Indol Woman 250 a najväčšie výhody ako ich vidím ja

 • koncentrované prírodné zloženie – špecificky namixované pre ženy (I3C + granátové jablko + vitamín D3)
 • široké spektrum priaznivých účinkov na ľudský organizmus (cysty, HPV vírus, genitálne bradavice, predmenštruačný syndróm, prevencia rakoviny – prsníka, krčka maternice, hrtana)
 • výživový doplnok vhodný pre ženy v každom veku (18+)
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • dobrá cena – hlavne pri najvýhodnejšom 3-balení
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • prípravok sa môže užívať aj počas rádioterapie, pred a po chemoterapii
 • môže sa užívať aj pri súčasnom užívaní hormonálnej antikoncepcie
 • viditeľné výsledky v praxi
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni
 • a hlavne je dostupný aj priamo v oficiálnom eshope výrobcu – rýchle a diskrétne dodanie, výhodná cena, zľavy, akcie
 • dostupné aj špeciálne variantyIndol Man 250 a klasický Indol3C

 

Indol Woman 250 a reálne skúsenosti s užívaním

Skúsenosti s Indol Woman, špeciálnou verziou pôvodného Indol3C, ktorý je určený výhradne ženám, sú vo veľkej miere pozitívne. Ženy ho používajú (aj na odporúčanie lekára) pri cystách a hrčkách, léziách na krčku maternice, myómoch a mnohých ďalších zdravotných indikáciách. Väčšina z nich potvrdzuje fakt, že na to, aby sa prejavil očakávaný efekt, je potrebné dlhodobé užívanie prípravku (aspoň 3 mesiace).

Čo sa týka negatív, tak sa spomína skôr individuálny účinok – čo je však celkom logické vzhľadom na povahu problémov, pri ktorých sa Indol Woman 250 užíva. Čo sa týka vedľajších účinkov, tak s tými tiež neboli väčšie problémy – počiatočná plynatosť u väčšiny rýchlo prešla, väčšiu záťaž však pre mnohé ženy predstavoval intenzívny zápach kapsúl – na to sa treba pripraviť, upozorňuje na to aj samotný výrobca prostredníctvom príbalovej informácie.

 

Konkrétne skúsenosti žien s prípravkom (diskusie, fórum, Heureka)

Poďme sa pozrieť priamo na skúsenosti žien s Indol Woman 250, ktoré sa s nimi podelili na internete v rámci najrôznejších diskusií, fór, recenzií a komentároch pod článkami…

ℹ️ Indol Woman 250 aj ako prevencia

„…Indol Woman som si vybrala na základe odporúčania niekoľkých lekárov. Užívam ho už niekoľko rokov a som spokojná s jeho účinkami. Začala som ho užívať po menšom onkologickom zákroku, ale verím, že môže mať aj preventívne účinky…“

ℹ️ Indol Woman 250 a Heureka

Indol Woman 250 - skúsenosti, Heureka

 

Skúsenosť priamo z eshopu indol3c.sk:

Indol Woman 250 - skúsenosti, eshop výrobcu

 

Najčastejšie otázky

Indol Woman 250 zaujíma viacero žien hlavne z praktického hľadiska, takže na tomto mieste sa pozrieme na niekoľko najčastejšie kladených otázok týkajúcich sa užívania prípravku, účinkov (aj vedľajších)…

❓ Je užívanie Indol Woman 250 vôbec bezpečné?

Keďže sa jedná o doplnok s prírodným zložením je predpoklad, že áno. To tiež potvrdzujú aj viaceré skúsenosti žien, ktoré pri jeho užívaní nepociťovali žiadne ťažkosti a vedľajšie účinky. Za prípravkom stojí overená firma, ktorá sa výrobou výživových doplnkov venuje niekoľko rokov a jej produkty sú obľúbené aj vďaka tomu, že sú vo farmaceutickej kvalite vyrobené kontrolovaným výrobným procesom.

❓ Prečo treba kapsuly prípravku užívať vcelku?

Pretože inak sa znižuje ich účinnosť. Kapsula má totiž svoj význam – účinné látky prípravku sa tak v tráviacom trakte uvoľňujú keď je treba. Ak máte všeobecne problém s prehĺtaním tabliet či kapsúl, odporúčam siahnuť po inom prípravku, ktorý bude najskôr v tekutej forme, alebo sa premôcť a skúsiť si pomôcť s prehĺtaním kapsúl Indol Woman zvýšeným prísunom tekutín (poriadne ich zapiť).

❓ Môže Indol Woman stáť za predčasnou menštruáciou?

Nemal by, každopádne sa to v informáciách pre užívateľov nespomína. Je pravdou, že niekoľko žien spomínalo menšie problémy pri menštruácii, no jednalo sa skôr o jej zvýšenú intenzitu ako predčasný nástup. Ak máte pocit, že pri užívaní prípravku pociťujete účinky, ktoré ovplyvňujú nežiadúcim spôsobom váš organizmus, v prvom rade kontaktujte svojho lekára.

❓ Môže sa kombinovať Indol Woman s Indol3C?

V podstate v tom nevidím žiaden zmysel. Zvyšovanie dávky indol3karbinolu ako hlavnej účinnej látky týchto prípravkov totiž nezvyšuje ich účinnosť. A v podstate sa jedná o podobné prípravky, len s tým rozdielom, že Indol3C je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov (tí však majú tiež svoj variant prípravku s názvom Indol Man) a Indol Woman je špecificky určený iba ženám.

 

Indol Woman 250 a moje zhodnotenie na záver

Objektívne zhodnotenie na záver? Indol Woman 250 (a samozrejme aj materský prípravok Indol3C, či Indol Man) je výživový doplnok a ako taký nenahrádza liečivá (ani pestrú stravu), takže očakávať zázraky na počkanie je naozaj nereálne. Na druhú stranu, množstvo pozitívnych skúseností žien svedčí o tom, že jeho užívanie môže mať zmysel. Mimochodom, aby ste prijali toľko hlavnej aktívnej látky prípravku, t.j. indol-3-carbinol, museli by ste denne konzumovať neskutočné množstvá kapustovej zeleniny, takže forma kapsúl je podľa môjho názoru ideálna. Čo sa týka jeho nasadenia, tak tu v prvom rade zaváži názor odborníka – to znamená gynekológa. Ak sa preň rozhodnete sami, nezabudnite ho na to upozorniť.

Pokiaľ vás Indol Woman zaujal (možno aj na základe tejto recenzie) a chcete ho vyskúšať, tak viete si ho zaobstarať vo väčšine kamenných či online lekární (ak ho majú práve na sklade). ✅ Ešte lepšou voľbou pre vás je objednávka priamo v eshope výrobcu indol3c.sk – takto jednoducho ušetríte peniaze, čas a máte zaručenú aj maximálnu diskrétnosť.

Indol Woman 250: Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • prírodné koncentrované zloženie
 • vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
 • využitie: infekcia HPV, dysplázia krčka maternice, genitálne bradavice, myómy, cysty a ďalšie
 • overený slovenský výrobca
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Indol Woman 250 - výživový doplnok špeciálne pre ženy s indol3karbinolom, granátovým jablkom a vitamínom D3.

4.1

Indol Woman 250 recenzia

✅ Cena: 18,40 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne

Chcem Indol Woman indol3c.sk
Vývoj ceny Indol Woman

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
➡️ výživový doplnok pre mužov s I3C a saw palmetto
✅ podporuje zdravie prostaty
✅ prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
✅ pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.