Indol Man 250 – indol3karbinol a saw palmetto v tabletkách na posilnenie intímneho zdravia muža (recenzia a skúsenosti)

Peter Kacián Recenzia 27. októbra 2021 0
Indol Man 250, recenzia
 • Balenie: 60 kapsúl
 • Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
18,40 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
indol3c.sk

Indol Man 250 je mužská verzia prípravku Indol3C s hlavnou účinnou aktívnou látkou indol-3-carbinol. Je obohatená o extrakt z plodov malej plazivej palmy s názvom Saw palmetto, ktorý je populárny hlavne čo sa týka zdravia mužskej prostaty a o vitamín D3. Prípravok tak vďaka obsiahnutým prírodným látkam podporuje pozitívnu reakciu organizmu pri infekciách ľudským papiloma vírusom (HPV), to okrem iného u mužov znamená aj prejavy ako sú genitálne bradavice, či karcinómy v oblasti pohlavných orgánov, konečníka, ale aj hrtana napríklad. Indol Man prispieva aj k normálnej funkcii prostaty a močového traktu, podporuje lepší a kvalitnejší intímny život muža (aj vďaka prítomnosti saw palmetto v zložení).

Chcete vedieť o tabletkách Indol Man 250 viac? Ste tu správne. V recenzii nájdete ako presné zloženie prípravku a jeho účinky, ale aj informácie o jeho správnom užívaní a dávkovaní, prípadných vedľajších účinkoch či obmedzeniach, tak aj reálne skúsenosti mužov, ktorí ho užívali a ich hodnotenie efektu účinkov. Takisto info o tom, kde tento zaujímavý produkt pre mužov dostanete kúpiť najvýhodnejšie a v akom balení a cene.

kde kúpiť
indol3c.sk ⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie
18,40 € Do obchodu indol3c.sk

Indol Man 250 – charakteristika, balenie a určenie

Indol Man 250 je výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov vo forme kapsúl, ktorého zloženie je ľudskému telu prirodzené a neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky. Aj preto nehrozí žiadne väčšie riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Produkt samozrejme spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu u nás. Takisto si ho môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (čo je centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

 • Indol Man 250 – doplnok stravy pre komplexnú starostlivosť a podporu intímneho zdravia muža s I3C, saw palmetto a vitamínom D3 (pozri adc.sk)
 • Indol Woman 250 – výživový doplnok s aktívnou látkou indol-3-karbinol, granátovým jablkom a vitamínom D3 vyvinutý špeciálne pre ženy (pozri adc.sk), ➡️ recenzia prípravku
 • Indol3C Forte – predchádzajúca verzia Indol Woman (bez vitamínu D3) (pozri adc.sk)
 • Indol3C – výživový doplnok s I3C pre mužov aj ženy pre podporu intímneho zdravia (pozri adc.sk), ➡️ recenzia prípravku

➡️ Výrobca

Za prípravkom Indol Man 250 stojí slovenská spoločnosť MedikaPharm s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou originálnych výživových doplnkov. Rad Indol (Indol3C, Indol Woman 250, Indol Man 250) je charakteristický tým, že ako hlavnú účinnú látku obsahuje indol-3-carbinol. 

 

➡️ Balenie

Tabletky Indol Man 250 sú balené vo klasickej „liekovke“ – čiernej plastovej fľaštičke s etiketou (podobne ako ostatné prípravky z radu Indol), na ktorej je zvýraznené logo značky a údaj o počte kapsúl. Na papierovom obale sú potom zverejnené informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie a ďalšie upozornenia.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 60 kapsúl, čo pri odporúčanom dávkovaní (2-3 kapsuly denne) znamená, že vám vystačí približne na mesiac užívania (k dispozícii samozrejme máte aj väčšie balenia – 120 cps aj 180 cps). Indol Man sú inak klasické želatínové kapsuly bielej farby. Tie pri užívaní stačí následne len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

Indol Man 250 - kapsule

Takto reálne vyzerajú kapsuly prípravku Indol Man 250…

 

➡️ Určenie

Indol Man 250 je určený všetkým mužom, ktorí riešia problém s infekciou vyvolanou ľudským papilomavírusom (HPV), prejavom ktorej sú napríklad genitálne bradavice, ale aj rakovina penisu či hrtana. Priaznivý vplyv účinných látok prípravku sa dá očakávať aj v rámci hormonálnej sústavy, zdravia predstojnej žľazy – prostaty. A množstvo pozitívnych skúseností s užívaním prípravku hlásia muži aj pri polypoch či nádoroch hrubého čreva a žalúdka.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indol Man 250 je výživový doplnok, ktorý obsahuje ako hlavnú bioaktívnu látku indol-3-carbinol (I3C) v kombinácii s extraktom zo Saw palmetto a vitamínom D3, ktoré okrem iného tiež posilňujú účinok I3C (synergický efekt).

 • indol-3-carbinol: 150 mg (1 kapsula), 450 mg (maximálna denná dávka 3 cps)
 • extrakt z plodov rastliny Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens): 100 mg (1 kapsula), 300 mg (maximálna denná dávka 3 cps)
 • vitamín D3: 400 I.U./10 μg (1 kapsula), 1200 I.U./30 μg (maximálna denná dávka 3 cps)

Prídavné látky: kukuričný škrob (objemové činidlo) a želatína (obal kapsuly)

Prečítajte si viac o aktívnych zložkách prípravku:

💡 ➡️ Indol 3 karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrasicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protirakovinové účinky (zdroj). To znamená, že bráni rozvoju rakoviny v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

➡️ Saw Palmetto

Saw Palmetto - sušené plodySerenoa plazivá (lat. Serenoa repens) je malá sabalová palma, ktorej domov treba hľadať v Severnej Amerike (juhovýchodné pobrežie USA/Florida, Lousiana…). Výťažok z plodov tejto rastliny sa používa vo viacerých doplnkoch či liekoch zameraných zameraných na prostatu a močové cesty, ale často i tabletkách na podporu erekcie, intímneho života, či sexuálneho apetítu (napríklad populárny doplnok výživy eJoy).

Tento efekt sa pripisuje vysokému obsahu bioaktívnych látok ako sú mastné kyseliny a fytosteroly (beta-sitosterol, kampestrol, stigmasterol), pretože viaceré z nich bránia premene pohlavného hormónu testosterónu na dihydrotestosterón. A napríklad práve dihydrosterón je považovaný za jednu z hlavných príčin benígneho zväčšenia prostaty.

👍 Čítaj viac o rastline na ❤️ Afrodiziakum.sk: Saw Palmetto – afrodiziakum, na prostatu, aj pre ženy

 

➡️ Vitamín D3

Vitamín D3 (cholekalciferol) je dôležitý hlavne z pohľadu optimálneho vstrebávania vápnika a fosforu v ľudskom tele. Podporuje však aj normálnu činnosť svalov, či správnu funkciu imunitného systému. Tento vitamín sa síce prirodzene tvorí v našej koži pôsobením slnečného žiarenia, ale u väčšiny ľudí (v našej zemepisnej šírke) sa nevytvára v dostatočnom množstve.

 

Indol Man 250 a jeho účinky

Indol Man 250 je originálny doplnok výživy, ktorý sa môže užívať pri rôznych príležitostiach. Účinky tohto preparátu na základe jeho jedinej účinnej látky v skratke:

 • ochrana telových buniek pred negatívnym vplyvom vírusu HPV
 • pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu
 • podpora starostlivosti o prostatu, močové cesty, hrtan, hrubé črevo
 • komplexná starostlivosť o intímne zdravie muža
 • prevencia a následne aj doplnková liečba konkrétneho ochorenia

Použitie pri zdravotných indikáciách (nutná konzultácia s lekárom):

 

Najhlavnejšie oblasti pôsobenia prípravku:

💕 HPV infekcie

Ide o pohlavne prenosnú infekciu, ktorú prenáša ako žena, tak i muž. Je často asymptomatická, pričom následky sa môžu prejaviť aj po niekoľkých rokoch od vniknutia vírusu do tela. Menej rizikové typy majú „na svedomí“ genitálne bradavice, tie rizikovejšie aj nádorové ochorenia pohlavných orgánov a konečníka (prípadne hrtana). Hlavná účinná látka prípravku indol-3-karbinol dáva organizmu možnosť lepšie sa na ňu pripraviť a tiež pomôcť s už prejavenými príznakmi tým, že vstupuje do viacerých procesov bunkového metabolizmu, vplýva na hormonálnu hladinu človeka a prispieva k likvidácii napadnutých buniek.

 

💕 Rakovina prostaty

Indol-3-carbinol ako hlavná účinná látka Indol Man 250 vstupuje aj do metabolizmu mužských hormónov testosterónu a androsterónu (domnelý mužský feromón). Testosterón ovplyvňuje zdravý vývoj a funkciu prostaty, takže prípravok dokáže preventívne znižovať riziko vzniku rakoviny prostaty. Toto zhubné ochorenie postihuje najčastejšie starších mužov, pričom je podmienené viacerými faktormi ako je dlhodobo zvýšená hladina testosterónu v tele (I3C pomáha meniť testosterón na v podstate neškodný estradiol a estrón), genetická predispozícia, zlá životospráva, fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu atď. Indol 3 karbinol tiež podporuje rýchlejší zánik nádorom napadnutých buniek (proces sa nazýva apoptóza), bez poškodzovania tých zdravých.

 

💕 Zväčšená prostata

Toto nezhubné ochorenie prostaty inak nazývané aj ako benígna hyperplázia prostaty sa podobne ako rakovina prostaty objavuje viac pri starších mužoch. Medzi hlavné príznaky zväčšenej prostaty patrí problém s močením – obvykle sa jedná o časté močenie aj v noci, nutkanie na močenie, nedostatočné vymočenie, bolesť pri močení a ďalšie príznaky. Za ochorením takisto stojí nevyrovnaná hladina testosterónu a keďže indol-3-carbinol priaznivo vplýva na metabolizmus hormónov, vrátane testoterónu a takto pôsobí preventívne voči spusteniu nezhubného rastu prostaty.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte skôr doplnky výživy, ktoré sú viac zamerané na podporu prostaty, potom osobne odporúčam prípravky s najlepšími referenciami: ✅ Prostanax (recenzia), ✅ Prostadyne (recenzia) a ✅ Prostalex (recenzia).

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax

➡️ Prostanax je výživový doplnok na prírodnej báze, ktorý obsahuje Saw Palmetto (320 mg), pŕhľavu dvojdomú (250 mg) a zinok.

 • normalizovanie funkcie prostaty
 • optimálne fungovanie močovej sústavy
 • normálna reprodukčná schopnosť
 • podporuje rast vlasov
 • vysoko koncentrované zloženie
 • produkt na prírodnej báze
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
18,90 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

 

Nežiadúce vedľajšie účinky a riziká užívania

Keďže Indol Man 250 neobsahuje žiadne synteticky vyrobené účinné látky, riziko vzniku nežiadúcich vedľajších účinkov je naozaj minimálne. Treba však rátať s tým, že hlavne na začiatku užívania prípravku môže dôjsť k miernej plynatosti a nafukovaniu, ktoré inak v priebehu niekoľkých dní spontánne vymizne. Ak sa tak náhodou nestane, prípadne sa prejavia iné vedľajšie účinky, či dôjde k alergickej reakcii na niektorú zo zložiek prípravku, je potrebné užívanie prípravku prerušiť a ďalší postup prekonzultovať s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indol Man 250 nie je určený deťom, ani ženám v tehotenstve a pri kojení. Indol Man 250 sa tiež nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (3 kapsuly) určite neprekračujte, nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv.

Skladovanie a iné upozornenia

Indol Man 250 sa skladujte klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote 10-25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu či kanalizácie, ale odneste do lekárne. Pred použitím si najprv podrobne preštudujte priložený príbalový leták.

 

Indol Man 250 a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Prípravok Indol Man 250 je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. To samozrejme znamená aj to, že netreba kvôli nemu podstúpiť ani vyšetrenie u lekára.

➡️ Kde ho kúpiť

Indol Man 250 si môžete zaobstarať v podstate 2 spôsobmi. Buď si ho vyhľadáte niekde v lekárni (mali by ho mať vo všetkých známych lekárňach/Dr.Max, BENU, Pilulka atď… v kamennej prevádzke, či v eshope), alebo si ho objednáte priamo cez oficiálny eshop výrobcu a distribútora na Slovensku.

Druhý spôsob je podľa mňa ideálnejší, máte tak totiž istotu, že ho majú vždy skladom, cena je tiež vždy lepšia a dostupné sú aj výhodné balenia (+ rôzne akcie a zvýhodnenia, ktoré eshop značky často ponúka ako bonus).

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indol Man 250 je v značkovom eshope ✅ indol3c.sk dostupný celkom v troch množstevných veľkostiach a to v 💊 základnom balení, ktoré obsahuje 60 kapsúl – t.j. približne na 1 mesiac užívania, k dispozícii máte aj 💊 väčšie balenie so 120 kapsulami na 2 mesiace a napokon aj 💊 najvýhodnejšie 180 kapsulové balenie na 3 mesiace.

💡 TIP na produkt - Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto a vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indol

 

💊 Indol Woman 250

💡 TIP na produkt - Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre ženy
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt z granátového jablka + vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
 • v obchodoch môžete natrafiť ešte aj na starší variant tohto prípravku: Indol3C Forte (bez vitamínu D3)
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

💊 Indol3C

💡 TIP na produkt - Indol3C
indol3c
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C)
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach
 • výrobca odporúča tento doplnok aj pri: mastopatii, mastodynii, rakovine prsníka, myómoch maternice, cystách na vaječníkoch, poruchách hormonálnej rovnováhy u žien, nádoroch prostaty a semenníkov, polypoch a nádoroch hrubého čreva a žalúdka, nádoroch hrtana
 • dostupné balenia: 60, 120, 180 kapsúl pri dávkovaní 2-3 kapsuly denne
15,20 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

➡️ Zľavy a akcie

Indol Man 250 a jeho výrobca Medikapharm sú už overenou značkou a preto napríklad pri nákupe prostredníctvom oficiálneho eshopu máte možnosť využiť niektorú z viacerých akcií a zliav. Toto sú aktuálne výhodné akcie z oficiálneho eshopu:

 • akcia: kúp 2 balenia z jedného prípravku a jedno budeš mať k tomu navyše*
 • akcia: doprava zdarma pri nákupe nad 30 €

*screenshot z oficiálnej stránky prípravku:

Indol3C - letná akcia

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom eshopu indol3c.sk je pohodlný, v mnohých ohľadoch výhodný a v neposlednom rade aj diskrétny. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indol Man, Indol3C, Indol Woman, či akýkoľvek iný z ponuky eshopu
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím objednávku odošlete (záväzne)
 • takisto je tu možnosť rýchlej telefonickej objednávky (ak by sa vám náhodou nechcelo vypĺňať formulár)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, alebo prostredníctvom Slovenskej pošty (3,90 €, pri objednávke nad 30 € zdarma)
 • zaplatiť môžete na dobierku, ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež platba kartou, PayPal
 • zásielka k vám dorazí najneskôr do 48 hodín od prijatia objednávky (pri úhrade online, alebo dobierkou)

 

Užívanie a dávkovanie Indol Man 250

Základné balenie Indol Man 250 obsahuje, ako som už spomínal, 60 kapsúl a vystačí vám podľa zvoleného dávkovania na 20 až 30 dní. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • kapsuly sa užívajú vcelku, nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistej vody)
 • odporúčaná doba užívania Indol Man 250 je aspoň 2-3 mesiace, ideálne 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, tento cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii
 • výsledný efekt užívania závisí potom tiež od veku, zdravotného a psychického stavu užívateľa
💡 Nutnosť dlhodobého užívania Indol Man 250 + účinky na ľudský organizmus (štúdie)

Všetky spomenuté účinky sa nedokážu prejaviť okamžite – zo dňa na deň. Je preto nevyhnutné, aby ste prípravok užívali dlhodobejšie aby prijímané aktívne látky prípravku – v tomto prípade indol-3-karbinol – vôbec dostal šancu zapôsobiť. Na to pamätajte a zaobstarajte si ho v dostatočnom množstve, aspoň 2-3 balenia – 👍 pozri dostupné balenia Indol Man 250 v domovskom eshope indol3c.sk.

Všetky spomenuté účinky indol-3-karbinolu, aktívnej látky prípravku Indol Man 250, sú vedecky podložené a existujú mnohé štúdie, ktoré sa pôsobeniu tejto látky na ľudský organizmus venujú naozaj podrobne. Niekoľko štúdií priamo zo stránky Medikapharm (výrobcu):

 

Schémy užívania Indol Man 250

➡️ Indol Man 250 a prevencia

 • 💊 2 tabletky denne po dobu aspoň 2 mesiacov

➡️ Indol Man 250 a liečba

 • 💊 minimálne 2 denne po dobu aspoň 2 mesiacov, po mesačnej prestávke sa odporúča v užívaní opäť pokračovať ďalšie 2 mesiace
 • 💊2 tabletky denne minimálne po dobu 2 mesiacov pri riešení HPV infekcie (kúru by mali podstúpiť obaja sexuálni partneri, žena môže siahnuť po klasickom Indol3C, alebo špeciálnej variante Indol Woman)

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo rovno nevyužité vylúči. Nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

Indol Man 250 - informácie, zloženie, dávkovanie

Indol Man 250 – zloženie, dávkovanie a ďalšie informácie…

 

Indol Man 250 a jeho najväčšie výhody z môjho pohľadu

 • koncentrované prírodné zloženie – jednozložkový výživový doplnok
 • široké spektrum priaznivých účinkov (HPV vírus, genitálne bradavice, polypy a nádory hrubého čreva a žalúdka)
 • prevencia rakoviny – prostaty, vonkajších pohlavných orgánov, konečníka, hrtana…
 • výživový doplnok vhodný pre mužov v každom veku (18+)
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • dobrá cena – hlavne pri najvýhodnejšom 3-balení
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • prípravok sa môže užívať aj počas rádioterapie, pred a po chemoterapii
 • môže sa užívať aj pri súčasnom užívaní hormonálnej antikoncepcie
 • viditeľné výsledky v praxi
 • aby ste si ho zaobstarali, nepotrebujete žiaden recept či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni
 • a hlavne je dostupný aj priamo v oficiálnom eshope výrobcu – rýchle a diskrétne dodanie, výhodná cena, zľavy, akcie
 • dostupné aj špeciálne varianty Indol Woman a Indol3C

 

Indol Man 250 a reálne skúsenosti mužov s jeho užívaním (diskusie, fórum)

Indol Man 250 je z „rodiny Indolov“ ten najmenej komentovaný. Jednak ide viacmenej o novinku, a jednak je známe, že muži sa neradi chvália tým, že užívajú nejaký prostriedok na zlepšenie ich intímneho života. Nevadí. Tých niekoľko postrehov a komentárov od mužov i žien, ktorých partneri tento prípravok používali či stále ešte používajú úplne postačí na vykreslenie reálnych účinkov.

Najviac sa spomína prospech Indol Man 250 pri problémoch s prostatou – čo je určite jeden z zaručene dobrých dôvodov prečo ho užívať. Kombinácia špecifických prírodných látok v kombinácii I3C a saw palmetto (+ vitamín D3) naozaj blahodárne pôsobí na predstojnú žľazu, alias prostatu, bez ktorej by to v našom sexuálnom živote poriadne nefungovalo. Čo sa týka negatív, tak niektorým vadí nutnosť dlhodobého užívania a 2-3 tabletky denne tiež nie každého nadchne.

Indol Man 250 - krabica

Indol Man 250 – balenie prípravku…

 

Najčastejšie otázky

❓ Je naozaj potrebné užívať Indol Man dlhodobo?

Určite. Podpora zdravia prostaty je totiž beh na dlhú trať a tento orgán si vyžaduje cielenú a dlhodobú starostlivosť. To isté platí aj v prípade infekcie HPV – posilniť organizmus aby lepšie zvládal ochorenie vyvolané týmto veľmi infekčným ochorením tiež trvá dlhšie. Veď len pre zaujímavosť si pripomeňme, že inkubačná doba genitálnych bradavíc je aj 8 mesiacov, vznik karcinómu môže počkať dokonca až niekoľko rokov od infekcie HPV vírusom.

❓ Kedy by sa tento prípravok určite nemal užívať?

Indol Man je výživový doplnok a nie liek ani náhrada pestrej stravy, takže primárne neslúži na potlačenie prejavov infekcie či iných ochorení. Jeho zmysel spočíva hlavne v prevencii týchto nepriaznivých stavov. Vážne stavy s prostatou a iných orgánov riešte vždy s lekárom, ktorý dokáže po vyšetrení stanoviť diagnózu a nastaviť adekvátnu liečbu. Hlavne s tým netreba otáľať, aby nebolo neskoro.

❓ Môže Indol Man 250 spôsobiť nejaké problémy, napríklad s trávením?

Pri dodržaní pokynov od výrobcu by sa takéto problémy nemali prejaviť. Zväčša. Ojedinele totiž môžete na začiatku užívania prípravku mať pocit plnosti a nafúknutia. Najneskôr do pár dní by mal tento problém ustúpiť, ak sa tak nestane, prípravok vysaďte a riešte vzniknutú situáciu s lekárom (platí aj v prípade alergickej reakcie na niektorú zo zložiek Indol Man 250).

❓ Môže sa naraz užívať kombinácia Indol Man a Indol3C, prípadne s iným prípravkom podobného zamerania?

Na to určite nie je žiaden dôvod. Zvyšovanie dávky indol-3-karbinolu ako hlavnej účinnej látky týchto prípravkov nezvýši ich účinnosť. V podstate sa inak jedná o podobné produkty, len Indol Man 250 je viac zameraný na mužov (okrem I3C obsahuje aj saw palmetto a vitamín D3) a Indol3C univerzálne pre ženy aj mužov (a obsahuje iba samotné I3C). To isté platí aj pre prípravky podobného zamerania (doplnky aj lieky), ktoré sú primárne zamerané na podporu prostaty, či sexuálnej výkonnosti.

 

Indol Man 250 a moje zhodnotenie na záver

Indol Man 250 je originálny výživový doplnok, ktorý stavia svoju účinnosť na unikátnej látke s názvom indol-3-karbinol. Práve ona v spojení s ďalšou aktívnou zložkou Indolu pre mužov – Saw palmetto, má pozitívny vplyv komplexne v rámci celého pohlavného ústrojenstva muža, hlavne však prostaty. Nech už trpíte konkrétnym ochorením, alebo vám ide skôr o prevenciu týchto nepriaznivých stavov, tak po tomto prípravku môžete bez obáv siahnuť – kvalita prípravku je overená viacerými spokojnými užívateľmi.

Pokiaľ máte o Indol Man 250 záujem a chcete ho vyskúšať, viete si ho zaobstarať vo väčšine kamenných či online lekární (ak ho majú práve na sklade). ✅ Ešte lepšou voľbou pre vás je objednávka priamo v eshope výrobcu indol3c.sk – takto jednoducho ušetríte peniaze, čas a máte zaručenú aj maximálnu diskrétnosť. Okrem vylepšeného variantu Indol Man 250 môžete siahnuť aj po klasickom Indol3c.

Indol Man 250: Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • podporuje zdravie prostaty
 • prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
 • pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Indol Man 250 je originálny výživový doplnok s indol 3 karbinolom a Saw palmetto (+ vitamín D3) na posilnenie intímneho života muža (prostata, infekcia HPV, hormonálna nerovnováha...).

3.9

Indol Man 250, recenzia

✅ Cena: 18,40 €
✅ Balenie: 60 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne

Chcem Indol Man 250 indol3c.sk
Vývoj ceny Indol Man 250

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
24 tabliet
eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
➡️ top erekcia aj pre starších pánov
➡️ určený aj na dlhodobé užívanie
✅ vynikajúce účinky na erekciu a zvýšenie chuti na sex
✅ pomáha predlžovať trvanie styku
✅ vďaka kvalitnému zloženiu aj priaznivý vplyv na prostatu
eJoy.sk - eshop

⭐️ aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)
⭐️ rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

25,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostanax
Prostanax
➡️ normalizovanie funkcie prostaty
➡️ optimálne fungovanie močovej sústavy
➡️ normálna reprodukčná schopnosť
➡️ podporuje rast vlasov
✅ vysoko koncentrované zloženie
✅ produkt na prírodnej báze
✅ laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy
Zerex.sk - eshop

⭐️ veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)
⭐️ časté akcie a zľavy
⭐️ v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

18,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Prostalex
Prostalex
➡️ výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest
✅ obsahuje unikátny komplex prírodných látok
✅ základ prípravku je extrakt zo Saw Palmetto
✅ bez vedľajších účinkov
✅ vhodný k dlhodobému užívaniu
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

12,99 €
Chcem vedieť viac
250 ml
Prostadyne
Prostadyne - recenzia a skúsenosti s doplnkom na prostatu
➡️ švajčiarsky doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii prostaty
✅ prírodný prípravok bez receptu v tekutej forme
✅ rýchlejšie vstrebávanie látok znamená aj rýchlejší nástup účinku
✅ originálne a koncentrované zloženie
✅ bez receptu
Prostadyne.sk - eshop

19,99 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
➡️ prírodný doplnok výživy s I3C, granátovým jablkom a vitamínom D3
✅ prírodné koncentrované zloženie
✅ vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
✅ využitie: infekcia HPV, dysplázia krčka maternice, genitálne bradavice, myómy, cysty a ďalšie
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.