Indonal Partner – podrobná recenzia tabletiek pre mužov aj pre ženy (partnerov) s I3C a resveratrolom

Peter Kacián Recenzia 23. októbra 2021 0
Indonal Partner 90 kapsúl
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
27,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Indonal Partner sú tabletky pre mužov aj pre ženy, ktoré majú priaznivý vplyv na ich hormonálnu hladinu a podporujú v boji proti HPV. Od klasického Indonalu sa líšia svojim zložením, kde ku základnej aktívnej látke indol-3-karbinol pribudol resveratrol – zlúčenina (flavonoid získavaný z hroznových jadier), ktorá je považovaná za veľmi silný antioxidant a podľa všetkého aj s protizápalovými, antibakteriálnymi a antimykotickými účinkami.

V recenzii prípravku nájdete viac o oboch látkach a vzápätí aj to, ako prípravok ich prostredníctvom dokáže pôsobiť na ľudský organizmus. Samozrejme aj o správnom užívaní a dávkovaní tohto Indonalu a tiež skúsenosti s jeho užívaním (hodnotenia a komentáre užívateľov z rôznych diskusných fór na internete). Kde, v akom balení a za akú cenu vám pravdaže prezradím tiež.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3CIndol Woman 250 a ✅ Indol Man 250.

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
27,99 € Do obchodu Pilulka.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
26,92 € Do obchodu Heureka.sk

Indonal Partner – charakteristika, balenie a určenie

Indonal Partner je výživový doplnok vo forme kapsúl. Jeho zloženie je prírodné a ľudskému telu prirodzené. Výhodou tiež je, že neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky. I preto pri jeho užívaní v podstate nehrozí žiadne riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Tento u nás schválený produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu a tiež si ho v prípade záujmu môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku) + aj ostatné prípravky z radu Indonal.

➡️ Výrobca

Výrobcom doplnkov Indonal je spoločnosť Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., ktorá je už od roku 2004 výrobcom a distribútorom viacerých zaujímavých výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov.

➡️ Balenie

Tabletky Indonal Partner* sú balené štandardne v papierovej krabičke (zeleno-bielej farby s logom značky) v blistroch po 10 kusov v jednom. V príbalovom letáku prípravku potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje celkom 90 kapsúl (väčšie až 120 cps), čo znamená 1,5 až 3 mesiace nepretržitého užívania doplnku (podľa zvoleného dávkovania). Indonal partner sú vlastne klasické valcovité kapsule bielej farby, ktoré pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

*Indonal Partner je vlastne „redizajnovaný“ pôvodný produkt s názvom Indonal Partner for Woman. Zloženie však ostáva identické.

➡️ Určenie

Indonal Partner je určený pre všetkých tých, ktorí hľadajú pomoc s hormonálnou nerovnováhou a podporu v boji s HPV (napríklad genitálne bradavice a iné bunkové zmeny v dôsledku infekcie týmto vírusom).

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indonal Partner obsahuje prírodné a telu vlastné látky. Základom je Indol-3-karbinol (látka, ktorá sa získava šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín), ktorú maximálne podporuje resveratrol – flavonoid s antioxidačnými účinkami, najčastejšie získavaný z jadier hrozna.

Zloženie v jednej kapsule:

 • indol-3-karbinol: 150 mg
 • resveratrol: 100 mg

Pomocné látky:

 • kukuričný škrob 20 mg, kapsula: želatína

Prečítajte si viac o jednotlivých zložkách Indonal Partner aj z hľadiska ich pôsobenia na ľudský organizmus:

💡 ➡️ Indol-3-karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrassicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protinádorové účinky (zdroj). To znamená, že bráni nekontrolovanému bujneniu napadnutých buniek v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

➡️ Resveratrol

Resveratrol - chemický vzorecResveratrol je známy prírodný antioxidant (flavonoid s vysokým obsahom mastných kyselín a fytosterolu) prirodzene sa vyskytujúci sa v niektorých rastlinách ako modrý vinič (šupka bobúľ a jadrá), čierne ríbezle, čučoriedka, moruša (tmavé odrody), kakao, či grapefruit (šupky).

Látke sa prisudzujú sa viaceré pozitívne účinky pri rôznych zdravotných indikáciách. Môže pôsobiť proti vírusom, baktériám a plesniam. Takisto sa spomínajú aj protizápalové, antiinfekčné a kardioprotektívne vlastnosti tejto látky. Každopádne platí, že resveratrol pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu niektorých systémov v ľudskom organizme. Táto štúdia napríklad hovorí, že resveratrol potláča cyklooxygenázu, látku ktorá zvyšuje produkciu prostaglandínov podporujúcich rast nádorov. Aj preto (hlavne však pre jeho antioxidačné a antibakteriálne účinky) sa resveratrol často používa ako súčasť voľnopredajných doplnkov stravy.

Resveratrol na wikipedii:

 

Indonal Partner a jeho účinky

Indonal Partner je doplnok výživy špeciálne zameraný na podporu partnerského sexuálneho života a zdravia – to znamená, že jeho užívanie prospieva mužom i ženám. Aké sú teda jeho účinky v skratke?

 • udržiavanie zdravej hladiny pohlavných hormónov u mužov aj žien
 • pozitívny vplyv pri metabolizme testosterónu a estrogénu
 • potláčanie prejavov a šírenia HPV (genitálne bradavice, nádory, atď.)
 • napomáha zabraňovať neprirodzeným bunkovým zmenám
 • pomoc s rýchlejšou regeneráciou zdravých buniek
 • podpora imunity a detoxikácia organizmu (látky obsiahnuté v prípravku sú silné antioxidanty)
 • ochrana tkaniva v prsníkoch a maternici

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Indonal Partner neobsahuje žiadne telu neprirodzené látky. Naopak, všetky zložky prípravku sú 100%-ne prírodné a z bezpečných zdrojov. Takže ani pri dlhodobom užívaní nehrozí žiadne väčšie riziko prejavu vedľajších účinkov.

Dôležité je, aby ste sa pri užívaní doplnku riadili odporúčaním a pokynmi výrobcu. To znamená hlavne neprekračovať maximálnu dennú dávku (2 kapsuly za deň). V podstate jediným možným negatívnym prejavom užívania Indonal Partner tak môže byť ojedinelá alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa alergická reakcia či iné vedľajšie účinky prejavia a pretrvávajú dlhodobejšie, je potrebné užívanie Indonal Partner prerušiť a o ďalšom postupe sa radšej poradiť s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indonal Partner nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku a pri užívaní liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. Ak máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nezabudnite tiež, že Indonal Partner nie je žiaden liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa tak nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Indonal Partner by ste tiež nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Indonal Partner a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Indonal Partner je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva prostredníctvom vybraných lekární. Ak chcete mať istotu, že ste sa nevybrali do kamennej pobočky nadarmo, bude pre vás najpohodlnejšie, keď po ňom jednoducho siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu, kde sú tieto tabletky väčšinou vždy skladom.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indonal Partner je momentálne dostupný v 2 základných variantoch – s 💊 90, alebo 120 kapsulamiV overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 27,99 €, (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,32 €, maximálna denná dávka (2 cps): 0,64 €
 • výhodnejšie balenie za 29,35 € (120 kapsúl) – 1 kapsula: 0,28 €, maximálna denná dávka (2 cps): 0,56 €
💡 TIP na produkt - Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
 • zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
 • určený na podporu normálnej činnosti pohlavných orgánov
 • odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
27,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indonal

 

💊 Indonal Woman

💡 TIP na produkt - Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre ženy
 • jednozložkový prípravok obsahuje indol-3-carbinol
 • prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
 • silný antioxidant
 • pozitívny vplyv na imunitu
 • môže sa užívať aj popri antikoncepcii
25,71 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Forte

💡 TIP na produkt - Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) + kurkumín komplex + piperín
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • prípravok je určený predovšetkým ženám na pomoc s hormonálnymi zmenami
 • udržanie optimálneho stavu prsníkov a ženských pohlavných orgánov
31,15 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Man

💡 TIP na produkt - Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
 • na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
 • na udržiavanie normálnej hladiny mužských hormónov
25,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tieto tabletky momentálne neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Indonal Partner, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Indonal Partner je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indonal Partner, Indonal Man, Indonal Forte, PROfertil, Folandrol, Urinal Akut FORTE, Erectan ManLONG, Clavin, Afroditky, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bratislave (Lekáreň Pilulka Herbia, pričom objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Indonal Partner

Dávkovanie pri tomto prípravku je variabilné a závisí od zdravotného stavu a veku užívateľa. Toto je teda odporúčané dávkovanie Indonal Partner podľa výrobcu:

 • preventívne podávanie: 💊 1 kapsula denne po dobu 3 mesiacov (pre podporu imunity, zdravej hladiny ženských a mužských pohlavných hormónov a zdravie pŕs a maternice)
 • v prípade lekárskych nálezov: 💊💊 2 kapsule denne po dobu 3 mesiacov (aby hladina účinných látok v tele neklesala)
 • tabletky sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsuly sa môžu užiť naraz, alebo zvlášť, nezávisle na jedle, môžu sa kombinovať s liekmi (okrem liekov na zníženie žalúdočnej kyseliny), možno ho užívať aj v priebehu rádioterapie
 • dôležité info: pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu
 • výsledný efekt užívania závisí aj od aktuálneho zdravotného stavu užívateľa

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (t.j. 2 kapsuly). Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Indonal Partner a jeho najväčšie výhody z môjho pohľadu

 • prírodné a telu vlastné zloženie s pozitívnym vplyvom na intímne zdravie muža i ženy
 • široké spektrum priaznivých účinkov (hormonálna hladina, HPV…)
 • špeciálne vylepšené zloženie pre mužov – okrem I3C sa v prípravku nachádza aj resveratrol
 • výživový doplnok vhodný pre partnerov (mužov i ženy) v každom veku
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni

Pozri kvalitnú alternatívu 💊 Indol3C

💡 TIP na produkt - Indol3C
indol3c
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C)
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach
 • výrobca odporúča tento doplnok aj pri: mastopatii, mastodynii, rakovine prsníka, myómoch maternice, cystách na vaječníkoch, poruchách hormonálnej rovnováhy u žien, nádoroch prostaty a semenníkov, polypoch a nádoroch hrubého čreva a žalúdka, nádoroch hrtana
 • dostupné balenia: 60, 120, 180 kapsúl pri dávkovaní 2-3 kapsuly denne
15,20 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

Indonal Partner – aké sú skúsenosti užívateľov? (diskusie, fórum, Heureka)

S Indonalom už má skúsenosti množstvo žien a mužov, ktorí si pochvaľujú jeho účinok pri najrozmanitejších zdravotných komplikáciách (týkajúcich sa najmä zmeny tkanív hormonálnej povahy, či infekcie HPV) a v jeho šľapajách pokračuje aj jeho vylepšená verzia Indonal Partner. Poďme sa teraz spolu pozrieť na niekoľko komentárov a hodnotení so skúsenosťami ľudí s užívaním tohto prípravku, ktoré som našiel na rôznych diskusných fórach na internete a recenziách:

ℹ️ Indonal Partner a cysty…

„…s produktom Indonal Partner som veľmi spokojná. Zakúpila som si ho kvôli bolestivým cystám, ktoré sa mi urobili v prsníku, bolesti boli dosť veľké, budenie v noci pri otočení na daný bok, nezniesla som žiadne podprsenky. Po asi 3 týždňoch užívania tohto produktu bolesti úplne vymizli, cysty sa zrejme nestratili, ale bolesti sú preč...“ (anonym, eshop PreZdravie)

ℹ️ Indonal Partner a bolesti v prsiach či pri menštruácii…

„…s Indonal Partner som veľmi spokojná, určite má priaznivé účinky na moje telo. Užívam ho ešte len mesiac, ale už teraz som pociťovala menšie bolesti v prsiach a pri menštruácii. Určite budem ďalej užívať…“

ℹ️ Indonal Partner a papilomatóza hlasiviek/hrtana…

„…Indonal Partner má podľa všetkého naozaj pozitívny vplyv na potlačenie papilomavírusu. V rámci objektivity musím ale teda uviesť, že podstatné zlepšenie môjho hlasu som pocit už bezprostredne po poslednej operácii a Indonal som začal brať až približne tri mesiace potom. Avšak pozitívny trend naďalej pokračuje a ja verím, že užívanie Indonalu snáď udrží ďalší prípadný vznik papilómov na uzde a moje zjazvené hlasivky zostanú aspoň v stave, aký v súčasnosti je…“

ℹ️ Indonal Partner a Heureka

Indonal Partner - skúsenosti, Heureka

 

Indonal Partner a pár slov na záver

Indonal Partner je určite zaujímavý prírodný výživový doplnok, ktorý vďaka kombinácii dvoch aktívnych látok indol-3-karbinol a resveratrol ocení každý muž či žena s najrôznejšími problémami týkajúcimi sa ich intímneho zdravia (hormonálneho charakteru, HPV…). Tabletky sa ideálne užívajú preventívne, ale aj pri náleze, pričom jeho použitie je v tomto prípade najlepšie konzultovať s lekárom. Vďaka tomu, že má Indonal Partner prírodné a tým pádom aj bezpečné zloženie, ho môžete bez obáv užívať dlhodobo bez väčšieho rizika vedľajších účinkov.

Zaobstarať si ho môžete veľmi jednoducho – najlepšie online v eshope solídnej lekárne, kde tieto tabletky v podstate nájdete vždy skladom – napríklad aj v overenej Pilulka.sk. Takto dokážete ušetriť nielen peniaze, ale aj svoj čas. Veľkým plusom je aj diskrétnosť takéhoto predaja (nikto vám za chrbtom nesleduje čo máte v košíku, či čo si pýtate pri okienku).

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3C (recenzia) ✅ Indol Woman 250 (recenzia) a ✅ Indol Man 250 (recenzia).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • prírodné zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
 • podpora normálnej činnosti pohlavných orgánov
 • odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Výživový doplnok Indonal Partner pre mužov aj ženy s I3C a resveratrolom pre podporu normálnej činnosti pohlavných orgánov.

3.1

Indonal Partner 90 kapsúl

✅ Cena: 27,99 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

Chcem Indonal Partner Pilulka.sk
Vývoj ceny Indonal Partner

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
➡️ prírodný doplnok výživy s I3C, granátovým jablkom a vitamínom D3
✅ prírodné koncentrované zloženie
✅ vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
✅ využitie: infekcia HPV, dysplázia krčka maternice, genitálne bradavice, myómy, cysty a ďalšie
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
➡️ výživový doplnok pre mužov s I3C a saw palmetto
✅ podporuje zdravie prostaty
✅ prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
✅ pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre ženy na pomoc s hormonálnymi zmenami
✅ prírodné zloženie (vylepšené okrem I3C aj kurkumín a piperín)
✅ široké spektrum účinkov
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

31,15 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre mužov
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
✅ na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
✅ na normálnu hladinu mužských hormónov
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

25,99 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre ženy s I3C
✅ prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
✅ antioxidačné účinky, pozitívny vplyv na imunitu
✅ môže sa užívať aj popri antikoncepcii
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

25,71 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.