Indonal Woman – tabletky s indol3karbinolom pre ženy, aké sú skúsenosti?

Peter Kacián Recenzia 25. októbra 2021 0
Indonal woman 90 kapsúl
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 1-3 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
25,71 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Indonal Woman sú tabletky, ktoré obsahujú čistý indol-3-karbinol, látku, prirodzene sa vyskytujúcu v kapustovitých rastlinách. Tá sa získava šetrnou extrakciou a v tele ženy priaznivo pôsobí na hormonálne ovplyvňované mäkké tkanivo (prsia, maternica), celkovo má pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu a tak okrem iného zmierňuje pnutie v prsníkoch počas i mimo menštruácie a priaznivo pôsobí v období menopauzy a klimaktéria. Mimochodom, hoci sa prezentuje ako prírodný doplnok pre ženy, je vhodný aj pre mužov.

Viac a podrobnejšie si o účinkoch I3C respektíve prípravku povieme v tejto recenzii. Spolu s ďalšími nevyhnutnými informáciami o jeho správnom dávkovaní a užívaní, prípadných nežiadúcich vedľajších účinkoch či iných obmedzeniach. Takisto si môžete prečítať reálne skúsenosti žien s jeho užívaním a dozviete sa aj to, kde ho dostanete výhodne kúpiť, v akých baleniach a cene je u nás dostupný.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3CIndol Woman 250 a ✅ Indol Man 250.

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
25,71 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
30,41 € Do obchodu Lieky24.sk

Indonal Woman – charakteristika, balenie a určenie

Indonal Woman je výživový doplnok vo forme kapsúl. Jeho zloženie je prírodné a ľudskému telu prirodzené. Výhodou tiež je, že neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky. I preto pri jeho užívaní v podstate nehrozí žiadne riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Tento u nás schválený produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu a tiež si ho v prípade záujmu môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku) + aj ostatné prípravky z radu Indonal.

➡️ Výrobca

Výrobcom doplnkov Indonal je spoločnosť Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., ktorá je už od roku 2004 výrobcom a distribútorom viacerých zaujímavých výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov.

➡️ Balenie

Tabletky Indonal Woman sú balené štandardne v papierovej krabičke (oranžovo-bielej farby s logom značky) v blistroch po 10 kusov v jednom. V príbalovom letáku prípravku potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Optimálne balenie prípravku obsahuje presne 90 kapsúl (základné má 30 cps, väčšie až 120 cps), čo znamená 1 až 3 mesiace nepretržitého užívania doplnku (podľa zvoleného dávkovania). Indonal Woman sú vlastne klasické valcovité kapsule bielej farby, ktoré pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Indonal Woman je určený predovšetkým tým ženám, ktoré riešia rôzne gynekologické problémy spojené s hormonálnymi zmenami, PMS (predmenštruačným syndrómom), prsiami a maternicou… Prispieva tiež k normálnej hladine hormónov a odporúča sa aj ako prevencia či pomoc s infekciou HPV.

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indonal Woman obsahuje prírodné a telu vlastné látky. Základom prípravku a jeho jedinou účinnou látkou je Indol-3-karbinol.

Zloženie v jednej kapsule:

 • indol-3-karbinol: 150 mg

Pomocné látky:

 • mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), stearan horečnatý, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky), želatína (obal kapsule)

Prečítajte si viac o hlavnej zložkách Indonal Woman aj z hľadiska jeho pôsobenia na ľudský organizmus:

💡 ➡️ Indol-3-karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrassicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protinádorové účinky (zdroj). To znamená, že bráni nekontrolovanému bujneniu napadnutých buniek v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

 

Indonal Woman a jeho účinky

Indonal Woman je doplnok výživy zameraný hlavne na podporu ženského sexuálneho zdravia a podporu normálnej hladiny hormónov tele. Čo konkrétne tento prípravok môže/dokáže obsiahnuť?

 • podpora zdravej hladiny ženských hormónov
 • pomoc pri poruchách hormonálnej rovnováhy u žien (poruchy menštruačného cyklu)
 • zmiernenie tlaku v prsníkoch počas i mimo menštruácie
 • podpora v období klimaktéria a menopauzy
 • potláčanie prejavov HPV (genitálne bradavice, nádory, cysty, mastopatia a mastodýnia, myómy atď.) a prevencia
 • pomoc s rýchlejšou regeneráciou zdravých buniek
 • podpora imunity a detoxikácia organizmu

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Indonal Woman neobsahuje žiadne telu neprirodzené látky. Naopak, zloženie prípravku je 100%-ne prírodné a z bezpečných zdrojov. Takže ani pri dlhodobom užívaní nehrozí žiadne väčšie riziko prejavu vedľajších účinkov.

Dôležité je, aby ste sa pri užívaní tohto doplnku dôsledne držali odporúčaní a pokynov výrobcu. To znamená hlavne neprekračovať maximálnu dennú dávku (3 kapsuly za deň). V podstate jediným možným negatívnym prejavom užívania Indonal Woman tak môže byť ojedinelá alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa alergická reakcia či iné vedľajšie účinky prejavia a pretrvávajú dlhodobejšie, je potrebné užívanie Indonal Woman prerušiť a o ďalšom postupe sa radšej poradiť s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indonal Woman nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku a pri užívaní liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. Ak máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nezabudnite tiež, že Indonal Woman nie je žiaden liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa tak nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Indonal Woman by ste tiež nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Indonal Woman a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Indonal Woman je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva prostredníctvom vybraných lekární. Ak chcete mať istotu, že ste sa nevybrali do kamennej pobočky nadarmo, bude pre vás najpohodlnejšie, keď po ňom jednoducho siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu, kde sú tieto tabletky väčšinou vždy skladom.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indonal Woman je momentálne dostupný v 3 základných variantoch s 💊 30, 90, alebo 120 kapsulamiV overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 9,20 € (30 kapsúl) – 1 kapsula: 0,33 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,99 €
 • výhodnejšie balenie za 25,71 €, (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,28 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,84 €
 • najvýhodnejšie balenie za 31,43 € (120 kapsúl) – 1 kapsula: 0,26 €, maximálna denná dávka (3 cps): 0,78 €
💡 TIP na produkt - Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre ženy
 • jednozložkový prípravok obsahuje indol-3-carbinol
 • prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
 • silný antioxidant
 • pozitívny vplyv na imunitu
 • môže sa užívať aj popri antikoncepcii
25,71 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indonal

 

💊 Indonal Man

💡 TIP na produkt - Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
 • na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
 • na udržiavanie normálnej hladiny mužských hormónov
25,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Forte

💡 TIP na produkt - Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) + kurkumín komplex + piperín
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • prípravok je určený predovšetkým ženám na pomoc s hormonálnymi zmenami
 • udržanie optimálneho stavu prsníkov a ženských pohlavných orgánov
31,15 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Partner

💡 TIP na produkt - Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
 • zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
 • určený na podporu normálnej činnosti pohlavných orgánov
 • odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
27,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tieto tabletky momentálne neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Indonal Woman, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Indonal Woman je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indonal Woman, Indonal Man, Indonal Forte, PROfertil, Folandrol, Urinal Akut FORTE, Erectan ManLONG, Clavin, Afroditky, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bratislave (Lekáreň Pilulka Herbia, pričom objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Indonal Woman

Dávkovanie pri tomto prípravku je variabilné a závisí od zdravotného stavu a veku užívateľa. Toto je teda odporúčané dávkovanie Indonal Woman podľa výrobcu

 • preventívne podávanie: 💊 1 kapsula denne po dobu 3 mesiacov
 • v prípade lekárskych nálezov: 💊💊 2 kapsule denne – ráno a večer po dobu 3 mesiacov
 • pri hmotnosti nad 70 kg: 💊💊💊 3 kapsuly denne
 • tabletky sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsuly sa môžu užiť naraz, alebo zvlášť, nezávisle na jedle, môžu sa kombinovať s liekmi (okrem liekov na zníženie žalúdočnej kyseliny)
 • dôležitá informácia: zápach/vôňa produktu je charakteristická pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu
 • výsledný efekt užívania závisí aj od aktuálneho zdravotného stavu užívateľa

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku (t.j. 3 kapsuly). Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Indonal Woman a jeho najväčšie výhody z môjho pohľadu

 • prírodné a telu vlastné zloženie s pozitívnym vplyvom na intímne zdravie
 • široké spektrum priaznivých účinkov (hormonálna sústava, HPV…)
 • výživový doplnok vhodný pre ženy v každom veku (aj mužov)
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni

I3C + granátové jablko a vitamín D3? Pozri kvalitnú alternatívu 💊 Indol Woman 250

💡 TIP na produkt - Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre ženy
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt z granátového jablka + vitamín D3
 • odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly denne pred jedlom
 • odporúčaná doba užívania: 3 mesiace nepretržite, mesiac prestávka a zase 3 mesiace, cyklus možno opakovať podľa potreby
 • môže sa užívať počas rádioterapie, pred a po chemoterapii, je vhodný aj pre diabetikov
18,40 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

Indonal Woman – čo hovoria reálne skúsenosti? (diskusie, fórum, Heureka)

Indonal Woman už len podľa názvu možno zaradiť k prípravkom určeným ženám. To nie je celkom presné, pretože pozitívne pôsobenie jedinej hlavnej aktívnej látky prípravku – indol-3-karbinolu – je preukázané u oboch pohlaví. Je však pravda, že ženy po doplnkoch s touto látkou siahajú častejšie, pretože aj problémy vyplývajúce z hormonálnej nerovnováhy sa častejšie prejavujú práve u nich a sú k nim tiež oveľa vnímavejšie ako muži (to si musíme povedať narovinu). Takže čo sa týka skúseností s prípravkom, tak dohľadať sa dajú iba skúsenosti nežnejšieho pohlavia.

Čo teda hovoria na samotné ženy na prípravok Indonal Woman? Tak na prvom mieste je v podstate spokojnosť s jeho účinkami, i keď nie je vždy jasné, či zlepšenie nastalo výhradne vďaka užívaniu Indonalu. A týka sa to najrozmanitejších zdravotných oblastí, prsiami a pohlavím počnúc, pomocou pri liečbe HPV končiac. Z toho plynie aj negatívum, ktoré vadí asi najviac – individuálne účinky a neistota, či práve na konkrétny problém zapôsobí rovnako ako možno zapôsobil u inej ženy. Nuž, k tomu len toľko. Jedná sa o prírodnú látku, ktorá v tele síce naozaj pôsobí, no veľa závisí aj od momentálneho zdravotného stavu, veku a aj psychického rozpoloženia užívateľa. Poďme sa na nejaké konkrétne skúsenosti a hodnotenia teraz pozrieť spolu:

ℹ️ Indonal Woman a prsia, myóm, únava… pomohol?

„…Indonal woman som užívala pred niekoľkými rokmi, ako povedal gynekológ, že prsia sú “zahustené” môže sa vytvoriť cysta, boleli ma, po užívaní sa mi prsia vyčistili, až sa čudoval, žiadne problémy. Pri zistení myómu v maternici som nasadila tiež, nepomohlo, ale pomohol na únavu, kt.som cítila pred operáciou, myóm nezmenšil. Po hysterektómii šiesty týždeň zas cítim bolesť v pravom prsníku, ktorá odoznela, ale prsník nie je mäkký, tak už užívam a myslím, že pomôže…“ (tankri, modrykonik.sk)

ℹ️ Indonal Woman a cysty na vaječníkoch

„…začala som ho brať na odporúčanie mojej gynekologičky kvôli tvoriacim sa hormonálnym cystám na vaječníkoch… beriem ho vyše troch rokov (ale s menšími pauzami, nie až trojmesačnými ako to odporúčajú v príbalovom letáku) a tvorba cýst mi chválabohu prestala…“ (Viera B., Pilulka.sk)

ℹ️ Indonal Woman a detox organizmu, menštruačné bolesti…

„…ja užívam Indonal Woman s mesačnou prestávkou druhýkrát. Veľmi mi pomáha pri pravidelnom vyprázdňovaní, s čím som mala veľké problémy, čo súviselo s nečistou pleťou, nadúvaním, celkovým podráždením. To všetko je preč a cítim sa doslovne odľahčená, prečistená. A ešte mi pomáha zdolať moje menštruačné problémy, ktoré boli neznesiteľné. Mám ešte slabšie bolesti, ale tie sa nedajú porovnať s tými predošlými. Verím, že úplne zmiznú jeho ďalším užívaním. Odporúčam ho každému, kto má podobné problémy…“ Katarína

ℹ️ Indonal Woman a Heureka

Indonal Woman - skúsenosti, Heureka

+ pár skúseností a hodnotení z českej Heureky:

Indonal Woman - skúsenosti a hodnotenia, Heureka CZ

 

Indonal Woman a moje zhodnotenie na záver

Indonal Woman je prírodný výživový doplnok, ktorý je určený pre ženy (i mužov) na podporu ich intímneho zdravia. Tabletky má zmysel užívať ako preventívne, tak aj pri náleze. Pozor však na jednu vec – použitie je v tomto prípade najlepšie konzultovať s lekárom. Vďaka prírodnému a bezpečnému zloženiu ho môžete užívať dlhodobo (vlastne je to nutnosť, aby ste sa dopracovali k adekvátnemu účinku) a to bez rizika výskytu vedľajších účinkov. Praktické info: na začiatok nech vás neprekvapí „vôňa“ po otvorení blistra s tabletkami – dá sa to veľmi rýchlo prekonať a zvyknúť si.

Zaobstarať si ho môžete veľmi jednoducho – najlepšie online v eshope solídnej lekárne, kde tieto tabletky v podstate nájdete vždy skladom – napríklad aj v overenej Pilulka.sk. Takto dokážete ušetriť nielen peniaze, ale aj svoj čas. A diskrétnosť takéhoto predaja tiež nie je na zahodenie.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3C (recenzia) ✅ Indol Woman 250 (recenzia) a ✅ Indol Man 250 (recenzia).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
 • antioxidačné účinky, pozitívny vplyv na imunitu
 • môže sa užívať aj popri antikoncepcii
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Indol Woman - doplnok výživy pre ženy s indol-3-karbinolom, ktorý prispieva k hormonálnej rovnováhe a podporu intímneho zdravia.

3.2

Indonal woman 90 kapsúl

✅ Cena: 25,71 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 1-3 kapsuly denne

Chcem Indonal Woman Pilulka.sk
Vývoj ceny Indonal Woman

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
➡️ prírodný doplnok výživy s I3C, granátovým jablkom a vitamínom D3
✅ prírodné koncentrované zloženie
✅ vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
✅ využitie: infekcia HPV, dysplázia krčka maternice, genitálne bradavice, myómy, cysty a ďalšie
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
➡️ výživový doplnok pre mužov s I3C a saw palmetto
✅ podporuje zdravie prostaty
✅ prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
✅ pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre ženy na pomoc s hormonálnymi zmenami
✅ prírodné zloženie (vylepšené okrem I3C aj kurkumín a piperín)
✅ široké spektrum účinkov
✅ vhodný na dlhodobé užívanie
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

31,15 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre mužov
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
✅ na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
✅ na normálnu hladinu mužských hormónov
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

25,99 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok s I3C špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
✅ podpora normálnej činnosti pohlavných orgánov
✅ odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

27,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.