Indonal Forte – vylepšená verzia známeho prípravku pre ženy (recenzia tabletiek)

Peter Kacián Recenzia 23. októbra 2021 0
Indonal Forte 90 kapsúl
 • Balenie: 90 kapsúl
 • Dávkovanie: 2 kapsuly denne
 • Dostupnosť: Skladom
31,15 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Indonal Forte sú známe tabletky, ktoré obsahujú ako základnú aktívnu zložku prírodnú látku s názvom indol-3-karbinol. I3C, ako sa jej skrátene hovorí, + ďalšie 2 látky obsiahnuté v prípravku (kurkumín a piperín) majú za účel podporiť hormonálnu rovnováhu ženy. Čo má inak priaznivý vplyv na mäkké tkanivá prsníkov a maternice, ktoré sú takpovediac „závislé“ od estrogénov. Ženy tak po tomto prípravku môžu siahnuť v menopauze, pri menštruácii, na zmiernenie tlaku v prsníkoch, či na potlačenie príznakov PMS. A tiež v prípade, keď ich trápi infekcia HPV (genitálne bradavice, dysplázia krčka maternice…) – aj preventívne.

Ak chcete vedieť o Indonal Forte viac (a vlastne o všetkých produktoch Indonal rady), prečítajte si túto recenziu. Okrem základných údajov ako je zloženie prípravku, či dávkovanie a správne užívanie tabletiek, sa dozviete aj to, aké sú jeho účinky a hlavne reálne skúsenosti s jeho užívaním. Povieme si tiež, kde ho dostanete pohodlne kúpiť a v akej cene, prípadne či existuje nejaký ďalší alternatívny prípravok.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3CIndol Woman 250 a ✅ Indol Man 250.

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
31,15 € Do obchodu Pilulka.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
26,75 € Do obchodu Heureka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
37,51 € Do obchodu Lieky24.sk

Indonal Forte – charakteristika, balenie a určenie

Indonal Forte je výživový doplnok vo forme kapsúl. Jeho zloženie je prírodné a ľudskému telu prirodzené. Výhodou tiež je, že neobsahuje žiadne škodlivé prímesy a látky. I preto pri jeho užívaní v podstate nehrozí žiadne riziko nežiadúcich vedľajších účinkov. Tento u nás schválený produkt spĺňa všetky požiadavky a normy ÚVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) pre predaj a distribúciu a tiež si ho v prípade záujmu môžete vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku) + aj ostatné prípravky z radu Indonal.

➡️ Výrobca

Výrobcom doplnkov Indonal je spoločnosť Synergia Pharmaceuticals, s.r.o., ktorá je už od roku 2004 výrobcom a distribútorom viacerých zaujímavých výživových doplnkov na prírodnej báze, zameraných na onkologické ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov.

➡️ Balenie

Tabletky Indonal Forte sú balené štandardne v papierovej krabičke (ružovo-bielej farby s logom značky) v blistroch po 10 kusov v jednom. V príbalovom letáku prípravku potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné balenie prípravku obsahuje presne 90 kapsúl, čo znamená presne 1,5 mesiaca nepretržitého užívania doplnku. Indonal Forte sú vlastne klasické valcovité kapsule žltej farby, ktoré pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

➡️ Určenie

Indonal Forte je určený všetkým ženám, ktoré pociťujú problémy vyplývajúce z hormonálnej nerovnováhy – takže napríklad tie, ktoré trápi bolesť prsníkov pred menštruáciou, či bolesti podbruška. Takisto však môže podporiť elimináciu HPV napadnutých buniek, vrátane infekcie nebezpečnejším typom vírusu spôsobujúcim rakovinu krčka maternice. Muži môžu tento prípravok používať pri problémoch s prostatou (i keď v tomto smere existujú cielenejšie zamerané prípravky).

 

Kompletné zloženie a účinné látky prípravku

Indonal Forte obsahuje prírodné a telu vlastné látky. Základom je Indol-3-karbinol (látku získavanú šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín ako je kapusta, kel, karfiol, brokolica) Podporu účinkov I3C má na starosti špeciálny Kurkumín komplex s obsahom aktívnych kurkuminoidov rastliny Kurkumy pravej (syn. Kurkuma dlhá, ľud. indický šafran, žltý zázvor) a piperín – extrakt z čierneho korenia, ktorý zvyšuje využiteľnosť už spomínaných účinných látok.

Zloženie v jednej 300 mg kapsule:

 • indol-3-karbinol: 200 mg
 • kurkumín komplex (demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín): 100 mg
 • piperín (extrakt z čierneho korenia): 2 mg

Prečítajte si viac o jednotlivých zložkách Indonal Forte aj z hľadiska ich pôsobenia na ľudský organizmus:

💡 ➡️ Indol-3-karbinol
Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly

Indol 3 karbinol, štrukturálny chemický vzorec a model molekuly…

Indol 3 karbinol, respektíve indol-3-carbinol (I3C), je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v kapustovej zelenine ako je brokolica, karfiol, samotná kapusta či kel. Z chemického hľadiska sa jedná o takzvaný glukobrassicín, ktorý je produktom rozkladu indolového glukozinolátu. V našom tele hlavne podporuje normálnu tvorbu pohlavných hormónov (pozitívny vplyv na metabolizmus estrogénu a testosterónu).

Viaceré štúdie na základe laboratórnych testov na bunkových kultúrach a pri pokusoch na zvieratách dokazujú, že I3C má protirakovinové účinky (zdroj). To znamená, že bráni rozvoju rakoviny v rôznych orgánoch a tkanivách (spomaľuje rast a potláča vytváranie nových metastáz).

Mechanizmus pôsobenia tejto látky takto mimo iné zahŕňa aj inaktiváciu karcinogénnych látok, ochranu proti poškodeniu DNA, antivírusové a antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, indukciu apoptózy (programovaná bunková smrť), angiogenézu (proces novotvorby ciev), aj inhibíciu migrácie buniek.

➡️ Kurkumín

Kurkumín je prírodná látka, ktorá sa vo vysokej koncentrácii nachádza v zhrubnutých podzemkoch rastliny zvanej Kurkuma pravá / Kurkuma dlhá (Curcuma longa). Látka má viacero priaznivých účinkov na ľudský organizmus – je výborný antioxidant, má priaznivý vplyv na tráviace ústrojenstvo aj činnosť pečene. Predpokladá sa aj jej prínos pre kĺby, kardiovaskulárny systém, či imunitu. Táto štúdia napríklad priznáva kurkumínu chemopreventívne účinky na progresiu lézií na krčku maternice.

V rámci tradičnej ajurvédskej medicíne sa používa na zmierňovanie bolesti, pomoc pri zápaloch kĺbov, kože i svalov, k liečbe žltačky, pri menštruačných problémoch, kolikách či nadúvaní.

➡️ Piperín

Piperín je prírodný alkaloid získavaný z čierneho korenia, ktorý má schopnosť výrazne zvýšiť vstrebávanie a biologické využitie množstva živín a aktívnych látok, v tomto prípade indol-3-karbinolu a kurkumínov.

 

Indonal Forte a jeho účinky

Indonal Forte je doplnok výživy primárne zameraný na podporu normálnej hladiny hormónov v tele ženy. Čo všetko to zahŕňa?

 • priaznivý vplyv a posilnenie hormonálne závislých mäkkých tkanív (najmä pŕs a maternice)
 • pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu žien
 • pomoc so zmierňovaním tlakov v prsníkoch (počas menštruácie i mimo nej)
 • lepšie zvládanie predmenštruačných bolestí a PMS
 • priaznivo pôsobí aj v období menopauzy a klimaktéria
 • a indol-3-karbinol ako hlavná účinná látka prípravku pomáha vyplavovať nadbytočné estrogény, ktoré spôsobujú napríklad zmeny nálad, pocit stresu, poruchy spánku, zvýšenú chuť na sladké, problematickú pleť

 

Nežiadúce účinky a riziká užívania

Indonal Forte neobsahuje žiadne telu neprirodzené látky. Naopak, všetky sú 100%-ne prírodné a tak ani pri dlhodobom užívaní, nemusíte rátať so zvýšeným rizikom prejavu vedľajších účinkov.

Nezabudnite však aj tak pritom na striktné dodržiavanie pokynov od výrobcu – hlavne čo sa odporúčaného dávkovania týka. Jediným možným negatívnym účinkom tak zostáva alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku. Pokiaľ sa prejaví práve u vás, respektíve sa prejavia iné vedľajšie účinky, ktoré dlhodobo pretrvávajú, je potrebné užívanie Indonal Forte prerušiť a o ďalšom postupe sa radšej poradiť s lekárom.

 

Kontraindikácie a interakcie

Indonal Forte nie je vhodný pre deti a tiež pre tehotné ženy a dojčiace ženy. Užívanie je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku a pri užívaní liekov na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. Ak máte akékoľvek pochybnosti súvisiacich s užívaním tohto prípravku neváhajte ich prebrať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nezabudnite tiež, že Indonal Forte nie je žiaden liek, ale „iba“ výživový doplnok. V žiadnom prípade sa tak nesmie považovať za formu odbornej liečby a takisto nenahrádza pestrú a plnohodnotnú stravu. Indonal Forte by ste nemali kombinovať s inými prípravkami podobného zamerania.

Skladovanie a ďalšie upozornenia

Čo sa týka skladovania prípravku, tak ten nemá na uchovávanie žiadne špeciálne požiadavky. Skladujte ho klasicky v suchu a tme v pôvodnom balení, pri teplote 10-25 °C a mimo dosahu detí. Prípravok nezabudnite spotrebovať do dátumu exspirácie, po uplynutí tejto doby nespotrebované balenia nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Indonal Forte a jeho cena, zľavy a prípadné akcie

Výživový doplnok Indonal Forte je na našom trhu voľne dostupný a nepotrebujete na jeho kúpu žiaden predpis či recept. A už vôbec nepotrebujete podstúpiť vyšetrenie u lekára. Na Slovensku sa predáva prostredníctvom vybraných lekární. Ak chcete mať istotu, že ste sa nevybrali do kamennej pobočky nadarmo, bude pre vás najpohodlnejšie, keď po ňom jednoducho siahnete v online eshope vybranej lekárne či obchodu, kde sú tieto väčšinou vždy skladom.

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Indonal Forte je momentálne dostupný iba v 💊 základnom balení s 90 kapsulami – t.j. na 1,5 mesiaca nepretržitého užívania. V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 31,15 € (90 kapsúl) – 1 kapsula: 0,32 €, maximálna denná dávka (2 cps): 0,64 €
💡 TIP na produkt - Indonal Forte
Indonal Forte 90 kapsúl
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C) + kurkumín komplex + piperín
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • prípravok je určený predovšetkým ženám na pomoc s hormonálnymi zmenami
 • udržanie optimálneho stavu prsníkov a ženských pohlavných orgánov
31,15 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Ostatné prípravky z rady Indonal

 

💊 Indonal Woman

💡 TIP na produkt - Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre ženy
 • jednozložkový prípravok obsahuje indol-3-carbinol
 • prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
 • silný antioxidant
 • pozitívny vplyv na imunitu
 • môže sa užívať aj popri antikoncepcii
25,71 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Man

💡 TIP na produkt - Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
 • výživový doplnok pre mužov
 • zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
 • na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
 • na udržiavanie normálnej hladiny mužských hormónov
25,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

💊 Indonal Partner

💡 TIP na produkt - Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
 • výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
 • zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
 • určený na podporu normálnej činnosti pohlavných orgánov
 • odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
27,99 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

 

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tieto tabletky momentálne neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (ak nie práve na Indonal Forte, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Indonal Forte je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať aj v niektorej z lekární (najlepšie na internete, kde býva väčšinou skladom). A práve aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je dokonca podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

 • vyberiete si produkt – Indonal Forte, PROfertil, Folandrol, Urinal Akut FORTE, Erectan ManLONG, Clavin, Afroditky, či akýkoľvek iný zo širokej ponuky lekárne
 • doplníte potrebné osobné údaje, vrátane vami zvoleného miesta doručenia objednaného tovaru
 • zvolíte si spôsob dopravy a platby
 • svoju objednávku ešte raz pre istotu skontrolujete
 • jedným kliknutím ju môžete odoslať (záväzná objednávka)

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na 361 odberných miestach (objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie Indonal Forte

Základné balenie Indonal Forte obsahuje, ako som už spomínal, 90 kapsúl a vystačí vám na 45 dní. Toto je výrobcom odporúčané dávkovanie:

 • 💊 2 kapsuly denne – odporúčaná denná a zároveň maximálna dávka
 • tabletky sa užívajú vcelku a nezabudnite ich zapiť dostatočným množstvom vody
 • kapsuly sa užívajú obe naraz, alebo zvlášť, najlepšie po jedle
 • pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu
 • výsledný efekt užívania závisí aj od zdravotného stavu užívateľa

Určite neprekračujte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Nemá to na účinnosť prípravku žiaden vplyv. Skôr naopak, nadbytočné množstvo aktívnych látok vaše telo v podstate hneď vylúči. A nadmerným užívaním a prekračovaním optimálnej dávky tiež v neposlednom rade zvyšujete riziko vedľajších účinkov.

 

Indonal Forte a jeho najväčšie výhody z môjho pohľadu

 • prírodné a telu vlastné zloženie s pozitívnym vplyvom hormonálnu hladinu
 • široké spektrum priaznivých účinkov
 • vylepšené zloženie – okrem I3C sa v prípravku nachádza kurkumín a piperín
 • výživový doplnok vhodný pre ženy v každom veku (ale aj pre mužov)
 • dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších negatívnych účinkov
 • jednoduché užívanie a dávkovanie
 • voľne dostupný prípravok bez nutnosti receptu či vyšetrenia u lekára
 • riadne schválený a registrovaný výživový doplnok, dostupný aj v lekárni

Vyššia koncentrácia účinnej látky I3C v dennej dávke? Pozri kvalitnú alternatívu 💊 Indol3C

💡 TIP na produkt - Indol3C
indol3c
 • výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C)
 • I3C priaznivo pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu
 • vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach
 • výrobca odporúča tento doplnok aj pri: mastopatii, mastodynii, rakovine prsníka, myómoch maternice, cystách na vaječníkoch, poruchách hormonálnej rovnováhy u žien, nádoroch prostaty a semenníkov, polypoch a nádoroch hrubého čreva a žalúdka, nádoroch hrtana
 • dostupné balenia: 60, 120, 180 kapsúl pri dávkovaní 2-3 kapsuly denne
15,20 €

💡 TIP č.1: cena priamo od výrobcu💡 TIP č.2: garancia kvality💡 TIP č.3: rýchle doručenie

 

Indonal Forte – čo naň hovoria skúsenosti žien? (diskusie, fórum, Heureka)

Indonal je už pomerne známa značka doplnkov, po ktorej ženy (ale v neposlednom rade aj muži) siahajú v prípade najrozmanitejších problémov týkajúcich sa hormonálnej rovnováhy. Konkrétne Indonal Forte robí „príťažlivejším“ kombinácia hlavných aktívnych látok indol-3-karbinolu a kurkumínu (na zvýšenie účinku je tam aj piperín). Čo sa týka účinnosti – tak tá je samozrejme do veľkej miery individuálna a závisí najmä od toho, pri akej príležitosti sa prípravok užíva – je predsa rozdiel ak sa jedná o prevenciu, alebo podporu liečby konkrétneho ochorenia. A tak sa treba k tomu aj stavať. Čo sa týka početnosti skupín žien, ktoré Indonal Forte užívajú, tak vedie tá, ktorá rieši problémy hormonálneho charakteru v menopauze, nasledujú ženy, ktoré aj na radu lekára Indonal Forte užívajú pri cystách a iných zmenách mäkkých tkanív (prsia, maternica).

Určite si treba povedať aj o nevýhodách užívania tohto prípravku. Na prvom mieste je pach kapsúl, ktorý vadí takmer každej žene v diskusiách, či fórach na internete. Nasleduje relatívne vyššia cena a nutnosť dlhodobého užívania. Z vedľajších účinkov sa spomína na začiatku užívania mierna plynatosť – čo tiež mnohé dámy nepríjemne prekvapilo. Na obranu prípravku však treba povedať, že charakteristická „vôňa“ a plynatosť, či pocit plnosti je charakteristický pre kapustovitú zeleninu, z ktorej sa indol-3-karbinol získava. Dosť bolo rečí, poďme sa pozrieť na niekoľko komentárov a postrehov užívateľov, ktorí doplnok Indol Forte užívali (respektíve stále užívajú):

ℹ️ Indonal Forte ako prevencia…

„…Indonal (Indonal Forte) si kupujem a beriem ho pravidelne, 1x ročne 3 mesačnú kúru. Cysty nemám žiadne, ani HPV nemávam. Mám problémy so zápalmi, ale dopomáham si s bylinkami a čajmi, ktoré si miešam, tiež je veľmi dobrá domáca nechtíková masť. Podľa mňa je prevencia vždy lepšia, ako chemický dopad liekov na organizmus...“ (inzeratsk, modrykonik.sk)

ℹ️ aj ako detoxikácia…

…Ak môžem k tomu suchu a bolestiam hlavy, Indonal (Indonal Forte) pôsobí vlastne aj detoxikačne, treba veľa piť, ako pri každých prírodných produktoch so zameraním na očistu. Užívam ho každé dva mesiace, potom pauza, je úžasné ako po 20 rokoch konečne necítim tú hroznú bolesť na prsiach…“ (Hanah, forum.zzz.sk)

ℹ️ dobrá skúsenosť s Indonalom…

…Ja mám s Indonalom dobrú skúsenosť, a som si istá, že mi pomohol on. Mala som 2 cysty na vaječníku a mala ísť na operáciu. Kúpila som si ho na odporúčanie a po 9 týždňoch na ultrazvuku bola len jedna cystička 10x menšia, než pôvodná. A ešte som chcela napísať, že moja kolegyňa, ktorá to tiež brala, tá viac ako 3 mesiace, tak tá ho užívala na nejaké bradavičky na genitáliách a jej to priamo odporučila jej gynekologička. Brala som ho 2 tbl denne – ja ráno + večer, ale je to asi jedno, skôr si myslím, že ide o udržanie tej hladiny liečivých látok …..“ (alena, diskuze.doktorka.cz)

ℹ️ Indonal Forte a Heureka

Indonal Forte - skúsenosti, Heureka

…pár komentárov aj z českej verzie Heureky:

Indonal Forte - skúsenosti a hodnotenia, Heureka

 

Indonal Forte a moje zhodnotenie na záver

Indonal Forte je zaujímavý výživový doplnok, ktorý ocenia najmä ženy s problémami týkajúcimi sa hormonálnej rovnováhy. Prípravok je založený na prírodných látkach. Prím hrá indol-3-karbinol získavaný z kapustovitých rastlín, a ktorého využitie naozaj pestré (viď vyššie v recenzii), pričom mu sekunduje kurkumín, ktorý má v tejto oblasti tiež niekoľko pozoruhodných účinkov.

Po Indonale Forte môžete pokojne siahnuť aj vy – ideálne na odporúčanie lekára, prípadne môžete skúsiť iný z variantov Indonalu. Zaobstarať si ho môžete veľmi ľahko – najlepšie online v eshope solídnej lekárne, kde tieto tabletky v podstate nájdete vždy skladom – napríklad aj v overenej Pilulka.sk. Takto dokážete ušetriť nielen peniaze, ale aj svoj čas. A diskrétnosť takéhoto predaja tiež nie je na zahodenie.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky postavené na I3C, mám pre vás rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto tabletky – majú tie najlepšie referencie od užívateľov: ✅ Indol3C (recenzia) ✅ Indol Woman 250 (recenzia) a ✅ Indol Man 250 (recenzia).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • prírodné zloženie (vylepšené okrem I3C aj kurkumín a piperín)
 • široké spektrum účinkov
 • vhodný na dlhodobé užívanie

Nevýhody

 • vyššia cena
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Indonal Forte - výživový doplnok pre ženy s hlavnou aktívnou látkou I3C na podporu normálne hladiny hormónov v tele.

3.2

Indonal Forte 90 kapsúl

✅ Cena: 31,15 €
✅ Balenie: 90 kapsúl
✅ Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Chcem Indonal Forte Pilulka.sk
Vývoj ceny Indonal Forte

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 kapsúl
Indol3C
indol3c
➡️ výživový doplnok s indol-3-karbinolom
➡️ látka má priaznivý vplyv na akékoľvek zmeny buniek v mäkkých tkanivách
✅ prírodné koncentrované zloženie pozostávajúce s jedinej jedinej aktívnej látky (I3C)
✅ vhodný pri infekciách vyvolaných ľudským papilomavírusom HPV, dysplázii krčka maternice, genitálnych bradaviciach a ďalších
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

15,20 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Woman
Indol Woman 250 recenzia
➡️ prírodný doplnok výživy s I3C, granátovým jablkom a vitamínom D3
✅ prírodné koncentrované zloženie
✅ vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
✅ využitie: infekcia HPV, dysplázia krčka maternice, genitálne bradavice, myómy, cysty a ďalšie
✅ overený slovenský výrobca
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Indol Man 250
Indol Man 250, recenzia
➡️ výživový doplnok pre mužov s I3C a saw palmetto
✅ podporuje zdravie prostaty
✅ prevencia ochorení prostaty, zhubného i nezhubného bujnenia
✅ pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu muža
indol3c.sk - eshop

⭐️ cena priamo od výrobcu
⭐️ garancia kvality
⭐️ rýchle doručenie

18,40 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Man
Indonal man 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre mužov
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + extrakt zo saw palmetto
✅ na podporu normálnej funkcie prostaty a semenníkov
✅ na normálnu hladinu mužských hormónov
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

25,99 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Woman
Indonal woman 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok pre ženy s I3C
✅ prispieva k hormonálnej rovnováhe ženy
✅ antioxidačné účinky, pozitívny vplyv na imunitu
✅ môže sa užívať aj popri antikoncepcii
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

25,71 €
Chcem vedieť viac
90 kapsúl
Indonal Partner
Indonal Partner 90 kapsúl
➡️ výživový doplnok s I3C špeciálne vyvinutý pre partnerov (muža i ženu)
✅ prírodné zloženie: indol-3-carbinol + resveratrol
✅ podpora normálnej činnosti pohlavných orgánov
✅ odporúča sa pri infekcii HPV, mykózach a plesniach
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

27,99 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.