Ako fungujú a ako užívať španielske mušky?

Peter Kacián 7. augusta 2018 2

Španielske mušky sú afrodiziakom, o ktorom už počul asi každý. Účinky a výsledky, ktoré sa im zvyknú pripisovať, sú už ale známe o niečo menej. Treba tiež rozlišovať medzi tradičnými španielskymi muškami, ktoré sa používali v minulosti a k dokonalosti im ešte veľa chýbalo a španielskymi muškami využívanými dnes, ktoré sú už oveľa prepracovanejšie, kvalitnejšie a tým pádom aj lepšie fungujú. Ako teda španielske mušky fungujú?

Prečítajte si tiež veľkú recenziu španielských mušiek.

Čo sú vlastne španielske mušky

spanielske-musky-extraIch názov je odvodený od chrobáčika zelenej farby menom pľuzgiernik lekársky. V jeho tele nájdeme kantaridín, ktorý sa kedysi využíval ako afrodiziakum v podobe tradičnej španielskej mušky. Neskôr sa však prišlo nato, že vo väčšom množstve je táto látka toxická a preto sa už v španielskych muškách vyrábaných a dostupných dnes nenachádza. Namiesto toho obsahujú syntetickú látku podobnú kantaridínu, ktorá zachováva jeho pôsobenie a zároveň je pri dodržiavanom odporúčanom množstve úplne neškodná.

Účinky pripisované španielskym muškám

Dosť zbytočných rečí, poďme na hlavnú tému, ktorá vás určite zaujíma najviac. Čo možno od španielskych mušiek očakávať? Z dôvodu viacerých fyzických (anémia, alkoholizmus, nadváha, užívané lieky, hormonálna nerovnováha…) a psychických (stres, úzkosť, depresia…) faktorov je nie vždy ľahké dokázať sa dostatočne vzrušiť, ako ste sa už možno o tom presvedčili na vlastnej koži. Samotná túžba a príťažlivosť sú síce mocné zbrane, občas im však treba trochu dopomôcť. A práve to je moment, kedy nastupujú španielske mušky.

Tie sú totiž spúšťačom chtíču a hoci majú samozrejme v prvom rade účinok na osobu, ktorá ich požije, jej zvýšené vzrušenie sa prejaví aj na jej partnerovi či partnerke a intenzívnejší sex si tak vychutnajú obaja. Posilňujú libido a ich účinok sa v závislosti od produktu, ktorý využívate, môže prejaviť už za pár minút od užitia španielskych mušiek. Zvyšujú citlivosť intímnych partií, zintenzívňujú stimuláciu klitorisu a pomáhajú dosiahnuť vyvrcholenie. Zabezpečujú lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, čím pohlavný styk viac precítite a tým pádom si ho aj viac vychutnáte.

Akým spôsobom španielske mušky užívať

Španielske mušky sa využívajú v podobe kvapiek, ktoré pridáte do vášho obľúbeného nápoja, dobre zamiešate, vypijete a potom už len čakáte, kedy sa dostaví účinok. Niektoré z nich môžu disponovať vlastnou arómou, farbou a chuťou a to od ovocných príchutí až po kolovú. Tým však nijako neovplyvnia chuť nápoja, s ktorým ich vypijete a takisto to nemá žiadny vplyv na účinok, jedná sa jednoducho o vec výberu a obľuby. Požiť mušky samotné bez kombinácie s nápojom sa neodporúča rovnako ako nedodržiavať dávkovanie určené pre daný produkt.


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.