Extendery: Ako zväčšiť penis?

Peter Kacián 26. februára 2020 2

Extender alebo predlžovač je druhom zdravotnej pomôcky ktorá sa nasadí na penis, nechá istý čas pôsobiť a ktorá zväčšuje dĺžku a obvod mužského pohlavného orgánu. Vo väčšine prípadov ich používaním muži dosahujú dobré výsledky, pričom ich účinok sa zvyšuje ak súčasne praktizujete niektoré druhy cvičení. Ako jedny z mála prostriedkov sú ich výsledky overené a podporené klinickým testovaním. Mnohé z nich disponujú aj ergonomickým dizajnom, to znamená, že sa dokážu prispôsobiť rôznych tvarom penisov.

Pri používaní extenderov si však treba dať pozor na odporúčanú dĺžku pôsobenia, aby ste si neprimerane dlhým alebo opakovaným používaním zariadenia nespôsobili neželaný vedľajší efekt. Fungujú využívaním ťažnej sily pôsobiacej na tkanivá v penise. Ich bunky sa pod vplyvom tejto sily začnú množiť, čím tkanivo a samotný penis rastie. Všeobecne sa extendery neodporúčajú používať počas spánku, športových aktivít alebo po požití alkoholu. Treba si ich sňať aj pred použitím toalety.

Ako funguje extender – video

Androextender

Jedným z najlepších extenderov dostupných na Slovensku je značka AndroExtender, sľubujúca predĺženie penisu o 3 až 5 cm. Je zhotovený v podobe krúžku napojeného na postupne sa napínajúce tyčky. Jeho využívaním sa vďaka stálej trakčnej sile v penise rozmnožujú tkaninové bunky a to vedie k jeho nárastu. Pomáha tiež pri neprirodzených zakriveniach penisu.

Dôveryhodnosti produktu napomáha fakt, že je podporený certifikátom Európskej únie. Za cenu 112,97€ dostanete set ktorý okrem samotného AndroExtenderu obsahuje sadu predlžovacích nástavcov, sadu upevňovacích trubíc anávlekov. V balení sa nachádza aj inštruktážna brožúra, návod v slovenskom jazyku a v prípade ďalších nejasností sa môžete pozrieť aj na pribalené DVD.

Tento článok patrí do série šiestich článkov “Ako zväčšiť penis?”


Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.