Úvod: Ako zväčšiť penis?

Peter Kacián 26. februára 2020 1

Mnohí muži sú nespokojní so veľkosťou, šírkou či podobou svojho pohlavného orgánu a sú tiež presvedčení o tom, že svojím penisom nedokážu dostatočne sexuálne uspokojiť svoju partnerku. Podobný pocit je nepochybne značne frustrujúci a ak k týmto mužom patríte aj Vy, vedzte že v súčasnosti existujú viaceré možnosti a metódy, ako penis zväčšiť.

Najprv sa pozrieme na celú problematiku všeobecnejšie a potom Vám priblížime, aké možnosti sú medzi slovenskými mužmi najznámejšie a najvyužívanejšie. V zásade rozoznávame 6 základných spôsobov, ktorými možno dosiahnuť čiastočné zväčšenie penisu:

  • Operácia
  • Vákuové pumpy
  • Hydropumpy
  • Extendery
  • Tabletky a iné výživové doplnky
  • Cvičenie

Male reproductive system vector iconHoci internet je plný rôznych zázračných produktov, treba si dať pozor na tie, ktoré sľubujú až prílišné zázraky, keďže väčšinou je to falošná reklama. Penis sa vďaka rôznym produktom môže zväčšiť maximálne o 3-4 centimetre do dĺžky a 0,5-1,5 cm do šírky. Na dosiahnutie viditeľných výsledkov je navyše pri väčšine spôsobov s výnimkou chirurgického zákroku nevyhnutný aj určitý čas, niekoľko týždňov až mesiacov. Pôsobenie je tiež individuálne, to znamená, že ako v mnohých ďalších prípadoch, ani pri zväčšovaní penisu nemusí pomôcť všetkým mužom to isté riešenie a metóda rovnako.

V zásade tiež platí že vplyv na veľkosť penisu majú aj viaceré vedľajšie faktory. Negatívne naň pôsobí hlavne prílišný stres a nadváha, fajčenie a zlá životospráva. Ak ste v pokoji , penis sa zdá väčší, zatiaľ čo stres naopak zužuje cievy a redukuje krvný obeh v penise, vďaka čomu vyzerá menší. Pri nadváhe a obezite sa zase okolie penisu obaľuje tukovými vankúšikmi, tie s pribúdajúcimi kilami rastú a opticky penis zmenšujú. Fajčenie a zlá životospráva vplýva negatívne na krvný obeh, ktorý tiež veľkosti penisu neprospieva.

Tento článok patrí do série šiestich  článkov “Ako zväčšiť penis?”


Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.