Ženská ejakulácia nie je mýtus, je to vážne neobvyklý zážitok

Peter Kacián Téma 22. decembra 2020 1

Ženská ejakulácia existuje! No neradujte sa predčasne, podľa viacerých výskumov a štúdií sa reálne vyskytuje len u malého množstva žien. No zase na druhú stranu ju môže dosiahnuť každá. Inak, ženská ejakulácia je stále zahalená rúškom tajomstva – nie všetci sa zhodujú na tom, čo to vlastne je a ako vôbec vzniká, pri akom type orgazmu sa dá očakávať, aký má vlastne zmysel…

V článku sa zameriam na súčasné úvahy o jej význame, mechanizme fungovania či účele. Chcete vedieť ako takýto mokrý ženský orgazmus dosiahnuť? Nebude to len tak zadarmo, hoci pri sledovaní squirting porna sa to zdá veľmi jednoduché, budete sa musieť milí páni dosť snažiť. Všetko o ženskej ejakulácii nájdete práve tu a teraz, stačí sa len začítať.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na zvýšenie intenzity rozkoše pri styku a podporu ženského libida – partnerka si ich pochvaľuje najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletky a ✅ Aphrodisia G krém pre ženy. Prípadne môže pomôcť aj vhodná erotická pomôcka, pozri náš: ✅ Test najlepších vibrátorov a ✅ Test najlepších díld (umelých penisov).

Čo je ženská ejakulácia a ako vlastne vzniká (priebeh)

➡️ Z histórie

Už Kámasútra, a napríklad aj taký Hippokrates či Galén, spomínajú túto schopnosť ženy vyprodukovať počas vzrušenia celkom značné množstvo tekutín z ich pohlavných orgánov. Kámasútra podrobne opisuje kedy sa tak stane a prečo, legendárny staroveký lekár zas predpokladá, že to žene pomáha otehotnieť. Objaviteľ ženského bodu G* – holandský anatóm Regnier de Graaf sa už v 17. storočí ženskej ejakulácii podrobne venoval a v roku 1672 uzrelo svetlo sveta jeho priekopnícke pojednanie o ženských pohlavných orgánoch, v ktorom okrem iného podrobne popisuje ženskú ejakuláciu a pripisuje ju stimulácii erotogénnej zóny vo vnútri vagíny. Tento objav samozrejme upadol do zabudnutia na celých 300 rokov, znovuobjavenému bodu G sa totiž vedci začínajú podrobnejšie venovať až ku sklonku 20. storočia.

A pre úplnosť ešte dodám, že anglický priekopník sexuológie Havelock Ellis (1859-1939) tvrdil, že ženský ejakulát tryská z Bartholiniho žľazy (párová žľaza veľkosti hrášku nachádzajúca sa v oblasti ženských vonkajších pohlavných orgánov)…

*Túto zónu neskôr preskúmal nemecký gynekológ Ernst Gräfenberg a pomenoval ho ako Gräfenberg Spot alebo G-Spot (rok 1950), ten však pre zmenu ženský ejakulát považoval za moč, čo ako dnes už vieme, nie je pravda (teda nie úplne).

➡️ Ženská ejakulácia – koľko žien ju dokáže zažiť?

Mokrý orgazmus, ako sa tiež niekedy ženskej ejakulácii zvykne vravieť, zažíva (prípadne zažilo) 30 až 40 % žien (pri anonymnom dotazníku bolo toto číslo samozrejme väčšie). Niektoré ju majú pravidelne, iné ju zažijú len raz za život, napríklad v posledných týždňoch tehotenstva, čo môže súvisieť s tlakom dieťaťa na močový mechúr a pohlavné orgány. A existujú ženy, u ktorých sa dosiahnutie mokrého orgazmu viaže iba na fázu menštruačného cyklu.

V staršej štúdii z roku 2009, do ktorej bolo zapojených 233 žien, 14 percent účastníčok uviedlo, že sa ejakulovali so všetkými alebo pri väčšine dosiahnutých orgazmov, a 54 percent uviedlo, že ejakuláciu zažili aspoň raz.

➡️ Čo je ženská ejakulácia?

Poďme sa teraz bližšie pozrieť na to, čo to vlastne ženská ejakulácia je. Všeobecne možno povedať, že sa jedná o vylúčenie tekutiny z močovej trubice počas ženského orgazmu či sexuálneho vzrušenia. Tekutina (ejakulát?) býva buď bezfarebná a bez zápachu a jej objem je zvyčajne väčší ako pár kvapiek. Druhý typ sa viac podobá mužskému ejakulátu, tekutina je hustejšia mliečneho zafarbenia, dokonca sa ukazuje, že obsahuje PSA – enzým prítomný v ejakuláte samcov, ktorý pomáha s pohyblivosťou spermií a fruktózu – cukor, ktorý spermie využívajú ako zdroj energie.

PSA a fruktóza v ženskom ejakuláte pravdepodobne pochádzajú z takzvaných Skeneho žliaz (ekvivalent mužskej prostaty). Tie sa nachádzajú na vnútornej prednej stene vagíny v tesnej blízkosti bodu G.

➡️ Ako k nej dochádza?

Podľa viacerých výskumov je ženská ejakulácia dôsledkom stimulácie Gräfenbergovho bodu (bodu G). Aj preto sa uvádza vyšší výskyt ejakulácie pri lesbických ženách – bod G sa ľahšie stimuluje prstami ako penisom. V priebehu sexuálneho vzrušenia sa už spomínané Skeneho žľazy plnia tekutinou (je ich aj výraznejšie cítiť pohmatom cez stenu vagíny). Zdurenie tejto žľazy, ktorá obklopuje močovú trubicu, je sčasti následok jej vyplnenia tekutinou a sčasti aj zdurením ženského erektilného tkaniva (podobne ako klitoris, či mužský penis).

K uvoľneniu tekutiny potom prichádza pri silnom orgazmickom sťahu či už priamo pri styku alebo masturbácii či inej stimulácii. Množstvo uvoľneného ejakulátu je rôzne a predpokladá sa napríklad aj vplyv sexuálnej abstinencie na jeho objem (podobne ako u mužov). Takže je možné rátať fakt iba s niekoľkými kvapkami až po objem, ktorý zaberie polovicu šálky (0,3 ml – 150 ml).

➡️ Čo je to za tekutinu?

Otázka pre mnohých znie: Nie je vlastne ženský ejakulát len nejakou formou moču? Áno aj nie. Jedna štúdia z roku 2014 napríklad tvrdí, že áno. Ženy počas experimentu podstúpili celkom 3 ultrazvukové vyšetrenia zamerané na prítomnosť moču v mechúre. Prvé ešte pred samotným pohlavným stykom sa vykonávalo po vymočení a dokázalo, že mechúr je úplne prázdny. Druhé sa vykonalo potom, čo sa ženy sexuálne vzrušili a to ukázalo, že sa ich močový mechúr opäť v určitom objeme naplnil a tretie vyšetrenie po ejakulácii napokon ukázalo opäť prázdny mechúr.

Toľko obdivovaný výstrek ženského ejakulátu inak s močovým mechúrom súvisí s takmer 100%-nou istotou. V rámci ženskej anatómie neexistuje žiadna iná štruktúra, ktorá by to mohla dokázať – to znamená udržať toľko tekutiny a následne ju vypudiť takou silou.

Z chemického hľadiska to však moč určite nie je. Močovina a kreatín ako základné chemické zložky moču sa v ženskom ejakuláte nachádzajú len minimálne. Tekutina je skôr číra až jemne mliečna ako žltá. No a význam tejto tekutiny? Tak napríklad fruktóza v obsahu naznačuje, že ejakulát podporuje šancu spermií dopracovať sa až k vajíčku. Niektorí vedci tiež predpokladajú (štúdia), že ženská ejakulácia pomáha vyplavovať škodlivé baktérie z močovej trubice, ktoré sa tam dostali počas pohlavného styku a tak predchádzať infekciám močových ciest.

➡️ Ako zistiť, že je to naozaj ženská ejakulácia?

Niektoré ženy ejakuláciu pravidelne jednoznačne zaregistrujú, iné vôbec. A veľká skupina skupina si nie je istá a stále má pocit, že sa jedná len o inkontinenciu moču. Problém môže byť aj spätná ejakulácia, kedy podobne ako u mužov (retrográdna ejakulácia) sa tekutina dostáva močovou trubicou nazad do močového mechúra. Ako sa dá zistiť, že sa jedná o práve takýto prípad? Pred sexom je potrebné, aby sa žena úplne vymočila a keď hneď po ňom pocíti nutkanie na močenie tak sa zameria na vzhľad a konzistenciu tekutiny, ktorú vylúčila. Pokiaľ je číra či mierne mliečne zakalená, jedná sa takmer s určitosťou o ejakulát a nie moč. A ten rozdiel by mal byť zreteľný a zjavný čuchom a chuťou.

➡️ Striekanie alias ženská ejakulácia – ako ju dosiahnuť?

K mokrému orgazmu sa dostanete najpravdepodobnejšie stimulovaním spomínaného bodu G, a teda oblasti 5-8 cm od vstupu do vagíny na jej prednej stene. Masírovaním (stimuláciou) tejto zóny masírujete ženskú prostatu, alias Skeneho žľazy a zároveň aj vnútorné a skryté časti klitorisu (pretože jeho viditeľná časť je vážne len “špičkou ľadovca”).

Ženská ejakulácia dráždením bodu G, ako na to, obrázok

Ženskú ejakuláciu pravdepodobne najjednoduchšie dosiahnete dráždením bodu G. Ako na to…

 

Ženská ejakulácia: čo to je a ako sa k nej dopracovať – VIDEO

➡️ Význam ženskej ejakulácie: Mokro či nie, nič sa nedeje

K čomu vlastne ženská ejakulácia slúži? Okrem silného pocitu rozkoše momentálne žiaden iný potvrdený význam vedci neponúkli. A že sa to nepodarí každej žene? Nuž “jednomu je dáno, jinému vzáno” tak, ako je to so všetkým v prírode. Pokiaľ patríte medzi tie šťastnejšie páry, ktoré si mokrý orgazmus partnerky vedia poriadne užiť, tak je to skvelé. Ostatní však tiež nemusia hneď roniť krokodílie slzy, existuje XY skvelých spôsobov ako si sex užiť aj bez ženského striekania. Sex na všetky spôsoby totiž ponúka viacero skvelých bonusov:

 • hneď po orgazme telo produkuje látky zmierňujúce bolesť, čo môže pomôcť s migrénou, bolesťami chrbta a nôh, menštruačných kŕčoch…
 • hneď po orgazme telo uvoľňuje aj hormóny podporujúce lepší a pokojnejší spánok (prolaktín, oxytocín…)
 • zmiernenie stresu
 • posilnenie imunitného systému
 • ochrana pred kardiovaskulárnymi ochoreniami
 • zníženie krvného tlaku

Tabletky na intenzívnejšiu rozkoš a ženské libido, ktoré fungujú

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • výživový doplnok na podporu libida a lepší sexuálny pôžitok ženy
 • komplexné zloženie – 3 účinné rastlinné afrodiziaká v 1 tabletke (maca, damiána, horny goat)
 • povzbudzuje zdravý sexuálny apetít
 • zvyšuje vzrušivosť (a frigidita je minulosťou)

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

💡 TIP: Ako ešte viac zefektívniť účinky týchto tabletiek? Aphrodisia V pre ženy má zaujímavé a kvalitné účinky, no pre ešte lepší efekt odporúčame (ja a partnerka) použiť aj “G” krém Aphrodisia. Súbežné užívanie krému a tabletiek totiž prináša ešte lepší a rýchlejší efekt. A aj to je dôvod, prečo sa dajú v oficiálnom eshope kúpiť aj v 1 balíčku (zvýhodnenom, v lepšej cene).

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia
 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Ženská ejakulácia – skúsenosti

Skúsenosti so ženskou ejakuláciou má na moje prekvapenie celkom dosť párov a viacero ďalších ani nevie, že niečo podobné vôbec existuje, respektíve nevie ju rozoznať od zvýšenej lubrikácie pošvy či inkontinencie moču. Trochu som sa v tom vŕtal a na internete som našiel množstvo serióznych komentárov a skúseností, ktoré s takýmto mokrým orgazmom ľudia majú a podelili sa o ne s ostatnými. Pár reálnych komentárov z diskusií a internetových fór prikladám:

ℹ️ …mokrý orgazmus a “moja známa” povedala

…moja známa tohoto mokrého orgazmu dosahovala, ale len s jedným partnerom, ktorý vie, ako na to. Techniku priamo neviem, ale myslím, že jej prsty dráždi smerom k brušnej stene a ona už pri náznaku orgazmu akoby zatlačí, alebo zatne svaly (už presne neviem)...” anonymka, emimino.cz

ℹ️ …no nie je to s ňou vždy také ružové

…ja na to tiež “trpím” a to celkom dosť. Nie je jediný sexík kedy by pod nami nebolo mokro. Popravde je to síce zo začiatku super, ale keď musíte zakaždým meniť obliečky a tá únava potom… Vždy som doslova a do písmena vyšťavená a ešte keď je to niekoľkokrát… Hold manžílek bez toho nemôže byť a strašne sa mu to páči, a naučiť sa to nedá a moč to nie je…” Dadulina, emimino.cz

ℹ️ …len raz, ale tej tekutiny bolo naozaj dosť

…ahoj, ja to zažila raz, bola som trochu pripitá a tým pádom uvoľnená, chlap napoly spal, takže som mala čas v polohe, keď som bola hore. A tej tekutiny je fakt dosť, nie je to dezinformácia 😛 ani som necítila, že zo mňa niečo tečie, ale partner ma upozornil a posteľ bola durch…” anonymka, emimino.cz

ℹ️ …do detailov z prvej ruky

…musíš sa preniesť cez ten pocit, že to bolí a je to trochu nepríjemné, no akonáhle sa uvoľníš a necháš toho chlapa to dorobiť, tak je to neuveriteľné. Tiež radím dôjsť si pred sexom na záchod, aby si nemusela riešiť, či sa ti chce čúrať alebo nie. A potom si to len užívať. Zo začiatku som to dosahovala sporadicky a vždy len zozadu s dráždením rukou zvonku a teraz už je mi to celkom jedno ako. V záverečnej fáze ho musí chlap vybrať a ďalej ti to robiť len rukou a potom uvidíš…” Clara1, emimino.cz

Pozri aj ďalšie diskusie: maminet.cz, zdravie.sk, spovednica.sk

Špeciálny krém pre viac rozkoše pri styku

💡 TIP na produkt - Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
 • krém vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú lepšie prekrvenie intímnych partií
 • a intenzívnejší pocit pri vzrušení
 • a viac nabudené libido
 • a ešte lepší orgazmus
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú pôžitok ženy pri pohlavnom styku
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Najčastejšie otázky, alebo ako veľmi vás zaujíma ženská ejakulácia?

Mokrý orgazmus, respektíve ženská ejakulácia je téma, ktorá sa na internete (nejedna diskusia či fórum) podrobne rozoberá. Zaujímajú sa o ňu ženy, muži, mladší, starší… zakladajú diskusie s úvodným vstupom, v ktorom poväčšine žiadajú návod ako na to, hľadajú reálne skúsenosti a chcú vedieť viacero ďalších vecí. Takto som si to nejako dal dokopy a na najčastejšie kladené otázky vám teraz odpoviem:

❓ Prečo sa tejto téme venujú skôr chlapi a iba málo žien?

No, hneď na úvod trefa do čierneho. Nás mužov ženská ejakulácia prosto fascinuje, ženy sa za ňu nezriedka hanbia, pretože si myslia, že sa snáď pri tom nedajbože nepomočili. A ďalšia vec je, že žena ejakuluje hlavne pri búrlivom orgazme a jednoducho tu nie je priestor na nejaké väčšie skúmanie a rozbor tekutín (často ich na mokrý orgazmus upozorní až partner).

❓ Dá sa ženská ejakulácia dosiahnuť skôr pri masturbácii alebo pri sexe s partnerom?

Ako kto a ako kedy. Niekedy je žena rozpoložená pri masturbácii, niekedy sa vie perfektne uvoľniť aj s partnerom, ktorý dobre vie čo robí. Každopádne, “riziko” mokrého orgazmu stúpa, pokiaľ sú v akcii prsty.

❓ Môže ejakulovať každá žena?

V princípe áno, z hľadiska fyziológie určite. No do hry samozrejme vstupujú aj naše psychické danosti a súhra ďalších okolností (výborný a trpezlivý partner, pohoda doma i v práci, zvýšená chuť na sex…). Štatisticky (môj odhad) do vychádza na každú tretiu ženu, ktorá to dokáže viac menej pravidelne aspoň raz do mesiaca.

❓ Prebieha ženská ejakulácia tak ako v porne?

No to viete že áno… zachytili ste môj ironický podtón? Nie? Tak vedzte, že všetko čo vidíte v porne a hlavne to nad čím sa vám v úžase ústa otvárajú je len hra s ilúziou. Klam, ktorý funguje dokonale. Presne ako je to aj s mokrým ženským orgazmom. Heslo squirting patrí medzi najvyhľadávanejšie vo svete porna a tak sa k tomu aj tento priemysel stavia. Baby majú k dispozícii balóniky naplnené vodou, pred sexom sa pije množstvo vody a zadržiava sa v tele, aby vo finále divák obdivoval ozajstný prúd vody). Garantujem vám, že len minimum pornoherečiek vo filme skutočne ejakuluje…

❓ Nesmrdí?

Bojíte sa toho, či náhodou ženský ejakulát trochu nesmrdí? Tak je to zbytočné, hoci malé množstvo moču sa v ňom asi nájde, no aj to málo je zriedené prostatickou kyselinou, takže táto intímna tekutina nemá vo väčšine prípadov žiadnu výraznejšiu vôňu.

❓ Aké sú ideálne podmienky na dosiahnutie ženského mokrého orgazmu?

Za mňa - v prvom rade ide o stimuláciu bodu G. Takže najprv ho treba nájsť a následne správne stimulovať, čo vyžaduje oduševnený prístup nielen zo strany ženy, ale aj jej partnera. Okrem sexuálnej stimulácie potom potrebuje nežná polovička na dosiahnutie uspokojujúcej ejakulácie aj pokoj, maximálnu pozornosť muža a hlavne radosť zo sexu samotného.

❓ Ktorá poloha je najlepšia?

Je to individuálne. Niektorá ho dosiahne iba stimuláciou prstami napríklad pri misionárskej polohe, inej vyhovuje skôr poloha na vrchu (jazdkyňa).

❓ Dá sa to naučiť? A kedy je ten najvhodnejší čas?

Každá žena v princípe môže ejakuláciu dosiahnuť a podľa mňa sa to dá aj naučiť. Sexuálne skúsenosti sú naozaj potrebné od oboch partnerov, ale ako sa vraví, niekde treba začať, takže nikdy nie je neskoro a ženská ejakulácia v partnerskom vzťahu potom môže byť povestnou čerešničkou na torte v každom veku.

 

Mokrý orgazmus je dobrý, no nezabudnite na ostatné

Ženská ejakulácia je bezpochyby fascinujúca a to ako z pohľadu muža, tak i ženy. No okrem dosiahnutia mokrého orgazmu stimuláciou bodu G je potrebné sa zamerať aj na celkovú kvalitu sexuálneho života. Veď o čo horší je klitoriálny či vaginálny orgazmus? Naše ženy preferujú určite bohatý a čo najviac prirodzený sex.

Netreba tiež zabúdať na kvalitnú predohru, kedy môžete partnerku dráždiť jazykom v oblasti vonkajšej časti pošvy a klitorisu. pomôcť si samozrejme môžete sexuálnymi pomôckami, ktoré sú dnes dostupné od výmyslu sveta (umelé penisy a dildá, vibrátory, vibračné vajíčka, venušine guličky…).

Vaginálny orgazmus, ktorý je u žien asi najviac cenený, kvôli svojej zvýšenej intenzite, potom možno dosiahnuť pri pohlavnom styku jedine tak, že partner bude pripravený preniknúť do vagíny svojim penisom. Ten však musí byť kvalitne stoporený a erekcia musí vydržať až do jej vyvrcholenia.

Aby sa tak stalo, musí byť muž – vy – stopercentne pripravený a erekcia a potencia na TOP úrovni.

Sú tabletky na erekciu riešením?

💡  Mne osobne sa na podporu kvalitnej a naozaj 100%-nej erekcie osvedčili tabletky. Je to naozaj vhodné povzbudenie k tomu, aby ste svojej partnerke dopriali ako silný vaginálny orgazmus, tak aj potešenie zo stimulácie bodu G a následnú ejakuláciu. Tabletky s prírodným zložením majú totiž pri problémoch s erekciou naozaj svoj význam. No vedzte, že to nie sú žiadne lieky a účinnosť v tomto smere ani nemožno porovnávať. Voľne dostupné prípravky a doplnky na erekciu fungujú na princípe dlhodobého pôsobenia na pohlavnú sústavu muža a sú dobré aj ako prevencia neželaných stavov (oslabená erekcia, nízke libido, problémy s potenciou, predčasnou ejakuláciou…)

Tabletky na erekciu - ženská ejakulácia a mokrý orgazmusMajú prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa netreba obávať žiadnych negatívnych účinkov. Dajú kúpiť bez lekárskeho vyšetrenia a receptu. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybne podporné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne. Zameranie tabletiek je pomerne široké, nie len striktne na erekciu. No práve v tejto oblasti je ich účinok zvyčajne najviac viditeľný.

Aby ich užívanie prinieslo aj želateľné výsledky, musíte sa riadiť niektorými zásadami. Neužívajte nadmieru alkoholických nápojov. Bez výnimky dodržiavajte výrobcom stanovenú maximálnu dennú dávku. Tabletky sa oplatí užívať dlhšie a aj navzdory tomu, že pri niektorých z nich výrobca tvrdí, že stačí užiť iba 1-2 tabletky pred stykom. Skúsenosti (moje, ale aj ostatných mužov), že práve dlhodobejšie užívanie naozaj prináša v tomto smere svoje ovocie (optimálne 2-3 mesiace – podľa potreby).

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky na erekciu

 

💡 TIP na produkt - Zerex
všetky Zerex prípravky - Klasik, Extralong, Ultragold
 • Zerex je exkluzívna značka tabletiek pre mužov, ktoré sú zamerané na konkrétnu oblasť, ktorú je potrebné podporiť (Zerex Klasik na okamžitú pomoc s erekciou, Zerex Ultragold na dlhodobú podporu erekcie, Zerex Extralong na predčasnú ejakuláciu)
 • jeho účinky na kvalitu erekcie sú na našom trhu jedny z najlepších
 • patrí medzi najpopulárnejšie výživové doplnky u nás
29,00 €

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti
 • výživový doplnok pre lepšiu erekciu a chuť na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • optimálna kombinácia prírodných aktívnych látok: Kotvičník, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli + vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky
25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

 

TOP 5 prípravkov na erekciu

 

Pár slov na záver

Ženská ejakulácia je ozajstný fenomén ľudskej sexuality. Podivuhodná tekutina, ktorá sa objaví v tej najintímnejšej chvíli (počas orgazmu, či chvíľku pred ním). Je to niečo, čo by si mali užiť obaja, muž i žena. Pokiaľ ste to ešte doteraz nezažili, dávajte si pozor ako to na prvýkrát zoberiete. Veľmi ľahko sa totiž môže stať (aj zásluhou nechápajúceho partnera), že namiesto krásneho zážitku sa dostaví pocit hanby, menejcennosti či dokonca viny.

Ejakulácia žien je úplne normálna a výskum naznačuje, že by ju mohla dosiahnuť každá žena. Pristupujte k nej so zmyslom pre otvorenú zábavu, nie pre to, že to práve silou mocou chcete dosiahnuť aj vy. A ono sa to nakoniec podarí. No ak si myslíte, že to potom potečie ako Niagarské vodopády, tak pozeráte asi priveľa porna 🙂

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na zvýšenie intenzity rozkoše pri styku a podporu ženského libida – partnerka si ich pochvaľuje najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletky a ✅ Aphrodisia G krém pre ženy. Prípadne môže pomôcť aj vhodná erotická pomôcka, pozri náš: ✅ Test najlepších vibrátorov a ✅ Test najlepších díld (umelých penisov).

Zdroje informácií + zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Mojej manželke sa to podarilo ani neviem ako. Ani ona. Raz ked sme si užívali ,povedal som jej poď urobím ti to pusov a posadila sa mi na usta. Po niekoľkých minútach lizania som do nej zasunul dva prsty a vychutnával jej vlhkú mušličku ďalej. Zrazu sa jej roztriasli nohy a splech vystreklo z nej dosť veľa stavicky a rovno do mojich otvorených úst. Bolo to obrovské prekvapenie. Hneď zo mňa zaskočila a že prepáč neviem čo sa stalo. Vravím jej,to najlepšie čo mohlo. A potiahol som ju späť,že ešte to skúsime.netrvalo dlho a opäť som mal plné ústa. No úžasné. Od vtedy to robíme pravidelne,pri každom milovaní. Najviac si užíva keď sa nám podarí pri 69vine vivrcholit súčasne a do úst.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.