Bod G

Ženský bod GŽenský orgazmus je sám o sebe tajomný a nepochopiteľný. To, že ho možno dosiahnuť viacerými spôsobmi už dávno všetci vieme. Je však pomerne neobvyklé, že sa tak stane iba prostredníctvom pohlavného styku – penetráciou (bez úst, rúk či erotických hračiek). Práve tu prichádza na scénu legendami opradený bod G. Viacerí odborníci a skúsení milovníci a milovníčky považujú toto miesto za kľúčové k dosiahnutiu vaginálneho orgazmu. To, že ho niektoré dámy nezažili, ešte neznamená, že neexistuje.

Bod G je jedným z najhľadanejších erotogénnych zón ženského tela. Prečo sa vlastne volá G? Podľa svojho objaviteľa Dr. Ernsta Gräfenberga. Ten tento bod objavil ešte v 40-tych rokoch minulého storočia. Podstatné je, že práve tento bod kvôli jeho obtiažnejšiemu stimulovaniu mnohí muži ale aj ženy považujú za mýtus. Chcete vedieť ako ho nájsť? Ako ho stimulovať a dráždiť – ktoré polohy a akým spôsobom sa to dá dosiahnuť najideálnejšie? Všetko o bode G nájdete v nasledujúcich riadkoch.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na zvýšenie intenzity rozkoše pri styku a podporu ženského libida – partnerka si ich pochvaľuje najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletky a ✅ Aphrodisia G krém pre ženy.

Čo je bod G

➡️ Z histórie

Bod G je vysoko erotogénna oblasť vagíny, ktorej stimuláciou sa dá dosiahnuť orgazmus nebývalej intenzity. I keď sa sa jeho objavenie datuje až k minulému storočiu o jeho existencii sa začalo uvažovať už v 17.storočí. Áno, počujete dobre. Holandský lekár a anatóm Regnier de Graaf sa už v 17. storočí podrobne venoval aj takej ženskej ejakulácii a v roku 1672 uzrelo svetlo sveta jeho priekopnícke pojednanie o ženských pohlavných orgánoch, v ktorom okrem iného podrobne popisuje ženskú ejakuláciu a pripisuje ju stimulácii erotogénnej zóny vo vnútri vagíny. Tento objav samozrejme upadol do zabudnutia na celých 300 rokov, znovuobjavenému bodu G sa totiž vedci začínajú podrobnejšie venovať až ku sklonku 20. storočia. Predtým však nesmieme zabudnúť na dôležitého pána podľa ktorého bol tento bod G vlastne pomenovaný.

Nemecký gynekológ Dr. Ernst Gräfenberg v roku 1950 túto zónu podrobne preskúmal a popísal v odbornom článku uverejnenom v Journal of Sexuology. Veľkú pozornosť však neupútal. Až v 80-tych rokoch sexuologička Dr. Beverly Whippleová vyhlásila, že naozaj sa dá stlačením určitého miesta vo vagíne vyvolať orgazmus a v roku 1982 vydala svoju prvú knihu, bestseller The G Spot and Other Discoveries About Human Sexuality (Bod G a ďalšie objavy ľudskej sexuality), ktorý bol preložený do 19 jazykov a bol znovu vydaný ako klasika o 23 rokov neskôr v roku 2005.

➡️ Čo je G-spot alias Bod G, a kde sa nachádza?

Gräfenbergov bod, skrátene G bod, je zhluk nervových zakončení nachádzajúci sa pri močovej trubici, konkrétne na prednej strane pošvy za lonovou kosťou niekde v druhej tretine vagíny čo do hĺbky (3,5-5 cm od pošvového vchodu), a v priestore medzi 11 a 1 hodinou.

Bod G vlastne nie je samostatnou anatomickou časťou tela, je to vlastne podľa všetkého súčasť širokej siete klitorisu. To z znamená, že keď stimulujete bod G, dráždite práve časť klitorisu, ktorý je naozaj väčší ako ste si doteraz možno mysleli. Gulička s veľkosťou hrášku medzi vnútornými pyskami je naozaj iba jeho špička a ďalej sa rozvetvuje na dve vetvy, ktoré môžu byť dlhé 10 cm a viac. Stimuláciou bodu G tak možno dosiahnuť ako vaginálny orgazmus (v podstate variant klitoriálneho – mechanická stimulácia G-bodu môže v skutočnosti stimulovať vnútornú časť klitorisu), tak i ejakuláciu (mokrý orgazmus).

Ďalším kanditátom na ženský bod G je však aj ženská prostata (Skeneho žľazy), ktorá leží v uretrálnej oblasti a jedná sa o tkanivo obklopujúce močovú trubicu. Obe tkanivá sú vysoko inervované, čo môže vysvetliť ich citlivosť pri stimulácii.

Stimulácia G-bodu podľa týchto zistení teda môže zahŕňať dráždenie iba jednej štruktúry, alebo viacerých naraz.

Ako nájsť bod G VIDEO

➡️ Ako ho nájsť?

Ako bod G hľadať a úspešne ho aj nájsť? Najjednoduchšie bude, ak vaša partnerka bude uvoľnená ležať na chrbte a a vy jej v rámci predohry napríklad vložíte 2 prsty do pošvy dlaňou hore tak hlboko ako to pôjde. Potom pohybom palcov v štýle “poď ku mne” budete smerovať von až kým nenatrafíte na drsnejšiu oblasť v stene vagíny. To je ono. Už v priebehu jedinej minúty počas jeho stimulácie by ste mali pocítiť, ako bod G navrie až do veľkosti väčšej fazule.

Nezabudnite sa partnerky spýtať aký má z toho pocit. Je možné, že sa bude najprv spájať s nutkavým pocitom na močenie, no po niekoľkých sekundách by mal tento pre niektoré ženy nepríjemný pocit odoznieť a prejaviť sa naozaj intenzívny pocit vzrušenia. Výsledkom potom môže byť orgazmus veľkej intenzity spojený aj s možnou ejakuláciou (mokrým orgazmom).

Žena si samozrejme môže vyhľadať svoj bod G aj sama pri masturbácii či už prstami alebo vhodnou špeciálnou erotickou pomôckou, ktorá je špeciálne vyvinutá na jeho dráždenie. Veľký výber nájdete v každom lepšom sexshope, tie na bod G na prvý pohľad rozoznáte . odlišujú sa svojim tvarom, je viac zahnutý a je viac drsnejší ako klasický vibrátor.

➡️ Pár tipov na sexuálne pomôcky

Viac vibrátorov na bod G

💡 Prečítaj si o tejto téme viac

 

Ako správne stimulovať bod G?

Bod G ste už možno našli, pokúsili ste sa ho aj stimulovať a výsledok je zatiaľ rozpačitý? Nevadí, povedzme si teraz ako ho stimulovať tak, aby ste z toho aj niečo mali. Neexistujú totiž dvaja rovnakí ľudia na zemi a tobôž nie dve ženy… Každej sa pri sexe páči niečo iné, každá reaguje na sexuálne podnety trochu inak. Presne tak to bude aj s dráždením bodu G a následným orgazmom. Tak za prvé – každý bod G je trochu iný a vždy sa nachádza na inom mieste (zameranie je samozrejme rovnaké).

Za druhé, každá žena zareaguje na jeho stimuláciu trochu inak. Ak chcete, aby si vaša partnerka dokonale užila g-éčkový orgazmus, nesmiete byť na ňu hneď hŕŕ. V žiadnom prípade nebuďte prehnane drsný a počas stimulácie radšej len mierne meňte intenzitu a tlak dráždenia a to až do doby pokiaľ nenájdete ten správny rytmus, ktorý bude vyhovovať vám obom.

Takisto berte na vedomie, že správne stimulovanie bodu G závisí aj od ďalších faktorov akým je napríklad aj vek ženy. Súvisí to s hladinou estrogénu v ich tele, ktorá je vysoká tak do 30-tky a potom klesá. Mladšie ženy majú teda v konečnom dôsledku hrubšie steny vagíny, čo im bráni prežívať stimuláciu bodu G k ich úplnej spokojnosti. U starších žien sú steny tenšie, orgazmus stimulovaním bodu G sa stáva dostupnejším. A samozrejme stúpajúcim vekom ženy sa zvyšuje aj jej sexuálna vyspelosť, a oboznámenie sa i s tými najmenšími detailami svojho tela.

Aké možnosti pri stimulácii bodu vlastne máte?

➡️ Rukou a prstami

Najjednoduchšie to pôjde prstami. Ideálne dvoma – ukazovákom a prostredníkom. Podľa vzdialenosti bodu G od ústia pošvy potom možno toto miesto dráždiť jedným prstom alebo oboma naraz.

➡️ Penisom

Ak je penis vhodne zakrivený, tak ste vyhrali obaja. Pri sexe sa totiž môže dotýkať bodu G a dráždiť ho. Rovnejší penis tiež nie je úplne bez šance, treba len trochu experimentovať a vhodná poloha dokáže urobiť divy. Penis však samozrejme musí byť dostatočne tvrdý a pevný – kvalitná erekcia je jednoducho základ…

💡 TIP na produkt - eJoy
eJoy recenzia prípravku, skúsenosti

 • výživový doplnok PRE LEPŠIU EREKCIU a chuť na sex
 • podporuje všetky sexuálne funkcie, najmä erekciu a výdrž, a zdravšiu prostatu
 • zvýšenie testosterónu u mužov – výborný aj ako podpora a stimulácia tvorby testosterónu v tele
 • optimálna kombinácia aktívnych látok: Kotvičník zemný, Maca, Saw Palmetto, L-arginín, L-citrulín, Chilli, vitamíny C a D
 • je vhodný na pravidelné užívanie pretože nemá žiadne vedľajšie účinky

25,90 €

💡 TIP č.1: aktívna telefonická podpora (Pon – Pia / 8:00 – 16:00)💡 TIP č.2: rýchle doručenie (kuriérom do 48 hodín)

➡️ Erotickou pomôckou

Na dráždenie ženského bodu existuje množstvo erotických pomôcok, najlepšie sú špeciálne dildá a vibrátory. Tie sú tvarované tak, aby jednoducho dosiahli túto extra erotogénnu zónu – to jest zahnuté na konci smerom nahor. Niektoré vibrátory ponúkajú extra nástavec pre intenzívnejšie dráždenie.

Pozri pomôcky na bod G v overenom eshope.

 

Najlepšie polohy / pozície na stimulovanie bodu G

Pri sexe je fajn ak sa pri ňom pokúsite rovno dráždiť aj bod G. K tomu by vám mohli pomôcť vhodné pozície. Najlepšie sú tie, pri ktorých má žena trochu väčšiu kontrolu nad svojimi pohybmi ako je napríklad jazdkyňa. Ale aj taká upravená misionárska poloha či na psíčka môžu zabodovať tiež.

➡️ Kovbojka alias jazdkyňa

Muž leží na chrbte a žena je na jeho lone obkročmo. Táto poloha umožňuje žene maximálnu kontrolu nad rytmom, uhlom a hĺbkou prieniku. Ideál na hľadanie a následne dráždenie bodu G.

➡️ Doggy štýl alias na psíčka

Žena je na rukách a kolenách a partner do nej vniká odzadu. Výborný spôsob ako dosiahnuť hlbšie vniknutie a popritom zostáva ešte veľa priestoru na “manévrovanie” a hľadanie…

➡️ Zavretý misionár

Pri tejto polohe sa ráta s tým, že menšiu hĺbku prieniku žene plne vynahradí presná a intenzívna stimulácia bodu G. Ako po klasickom misionárskom vniknutí žena stiahne nohy k sebe a partner sa rozkročí. Takýto tesnejší pocit vyvoláva lepšie trenie bodu G – perfektný spôsob ako dosiahnuť vaginálny orgazmus stimuláciou “Géčka” (odporúčam, funguje, odskúšané).

 

Orgazmus stimuláciou bodu G = ženská ejakulácia?

Mnoho žien pri vyvrcholení či sexuálnom vzrušení vylučuje určitú formu tekutín. Buď je to klasický moč (stresová inkontinencia – jednoducho jej to v nestráženej chvíli trochu ujde, podobne ako sa to môže stať pri kýchnutí, zakašľaní či smiechu), alebo látka podobná moču, len zriedená (známy squirting spôsobený silnejšími svalovými kontrakciami v okolí močového mechúra počas orgazmu), alebo nakoniec ženský ejakulát. Práve posledne menovaná tekutina býva najčastejšie dôsledkom stimulácie bodu G. Je mliečne sfarbená a vôňou trochu pripomína mužské semeno.

Ako k ženskej ejakulácii dochádza? V priebehu sexuálneho vzrušenia sa Skeneho žľazy (ženský ekvivalent prostaty) plnia tekutinou. Zdurenie tejto žľazy, ktorá obklopuje močovú trubicu, je potom sčasti následok jej vyplnenia tekutinou a sčasti aj zdurením ženského erektilného tkaniva (presne takého, z ktorého je tvorená viditeľná časť klitorisu a mužský penis). K uvoľneniu ženského ejakulátu potom prichádza pri silnom orgazmickom sťahu či už priamo pri styku alebo masturbácii či inej stimulácii. Množstvo uvoľneného ejakulátu je rôzne a predpokladá sa napríklad aj vplyv sexuálnej abstinencie na jeho objem (podobne ako u mužov). Takže je možné rátať fakt iba s niekoľkými kvapkami, až po objem, ktorý zaberie polovicu šálky (0,3 ml – 150 ml).

💡 Prečítaj si o tejto téme viac

 

Mužský bod G

Mužským bodom G je prostata. Jedná sa o jednoduchý orgán v tvare gaštanu, ktorý obklopuje močovú trubicu ústiacu do močového mechúra. Táto žľaza má veľký význam z hľadiska mužskej pohlavnej sústavy a samotnej sexuality. Zvlhčuje totiž močovú rúru pred nastupujúcou ejakuláciou a prostatický sekrét tvorí najobjemnejšiu zložku ejakulátu. Prostatu – mužský bod G možno jednoducho nahmatať cez análny otvor a jej dráždením potom môžete dosiahnuť úplne iný typ orgazmu ako ste doteraz boli zvyknutí.

💡 Prečítaj si o tejto téme viac

Poruchy, problémy a ochorenia spojené s bodom G a dosiahnutím orgazmu

Bod G je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou vagíny, takže aj jeho sa týkajú prípadné problémy, poruchy a problémy pri jej fungovaní. Stimuláciu a následné vzrušenie najviac obmedzujú zápaly a infekcie, ktoré všeobecne orgazmu dokážu veľmi rýchlo vystaviť stopku. Aké sú najčastejšie problémy?

➡️ Bolesť, pálenie, či svrbenie

Celé vnútro vagíny vrátane bodu G môže postihnúť problém s pálením či svrbením, ktoré môže prechádzať až do bolesti. Sú to typické symptómy sprevádzajúce infekcie a zápaly, za ktorými stoja napríklad sexuálne prenosné ochorenia či premnoženie vlastnej vaginálnej mikroflóry (druhy mikroorganizmov, ktoré v nej nemajú prevládať).

➡️ Infekcia a zápal

Ženy sa s týmto problémom stretávajú pomerne často, vagína je naozaj čo sa týka zdravia veľmi chúlostivá. Častým problémom, ktorý trápi vnútorné tkanivá vagíny, sú rôzne bakteriálne infekcie ako je vaginóza, či kvasinkové infekcie. Tie sa nezriedka dostávajú na miesto činu aj vďaka prípadnému zápalu močových ciest.

Zápal tkanív môže byť aj neinfekčného pôvodu a vzniká najčastejšie ako reakcie na nejaké podráždenie. Často to býva niektorý z mnohých alergénov, ktorý sa takto hlboko dostane s pomocou kozmetiky (citlivá v tomto smere je samozrejme najmä jej vstupná časť a vonkajšie časti ženského pohlavia). Prispieť k tomu môže aj nevhodná, pritesná, spodná bielizeň.

➡️ Zhubné ochorenia

Zhubné nádorové ochorenie, rakovina, je problém, ktorý v neposlednom rade spôsobuje bolesť, výtok pošvy a krvácanie v nepravidelných intervaloch. Najčastejšie sa jedná o nádory v maternici a vonkajšom genitále, neskôr sa zhubné bujnenie môže presunúť aj do vnútra vagíny.

➡️ Sexuálne prenosné ochorenia

Veľkým výkričníkom je pri snahe dosiahnuť stimuláciu bodu G riziko prepuknutia niektorých sexuálne prenosných chorôb. Najviac viditeľné sú choroby, ktoré sa prejavujú svrbením a bolesťou vonkajšieho ženského genitálu ako je infekcia papilomavírusom či herpesom.

➡️ Frigidita

Ak žene chýba dostatok sexuálnej túžby (ženského libida), tento stav sa trochu pejoratívne nazýva frigidita. Sprevádza ho dokonca až úplný nezáujem o telesný intímny kontakt. Takto je pre ženu postihnutú týmto fenoménom problém dosiahnuť akýkoľvek orgazmus – ani klitoriálny, ani vaginálny, a ani orgazmus dosiahnutý stimuláciou bodu G.

➡️ Hormonálna nerovnováha

Orgazmus je ťažšie dosiahnuteľný aj pri hormonálnych problémoch. Ide napríklad o výkyvy hormonálnej hladiny, najmä estrogénov, ktoré majú na starosti okrem iného aj vnímanie a reakciu na sexuálnu stimuláciu. Ich nedostatok môže potláčať správnu funkciu celej pohlavnej sústavy.

 

Bod G – skúsenosti

Bod G (ženský aj mužský) pravidelne zapĺňa stránky mnohých populárnych magazínov a niet sa čo čudovať, že potom mnoho párov na internete hľadá a rieši svoje neskúsenosti s hľadaním a dráždením bodu G. A nič nepovie o danej téme viac ako reálne skúsenosti ľudí, ktorí sa s nimi podelia (viacero serióznych komentárov a postrehov som našiel na rôznych fórach a diskusiách). Pár z tých najzaujímavejších si môžete teraz prečítať aj sami:

ℹ️ …treba aj kúsok empatie

…opomínať fakt,že každá žena je iná a každej sa páči pri milovaní čosi iné sa príliš nevypláca. Čarovným na tomto všetkom je najmä fakt, že neexistuje presný a univerzálny návod ako vedieť používať funkcie ženy ako pri automatickej práčke, či mikrovlnke… Najdôležitejšie je byť či sa aspoň vedieť pokúsiť byť empatickým a vnímavým voči žene, s ktorou “bod G” objavujeme. Aj keď som muž, priznávam že mnohí muži by stroskotali už len na tom, čo je to vlastne tá empatia je. .Aj sex je v podstate iba cestou, ako sa priblížiť a prehĺbiť vzťah do inej úrovne, tak poprajem všetkým veľa šťastia pri hľadaní...” argentauraum, diva.sk

ℹ️ …som rada za môj bod G

…no väčšinou bod G býva cca 5-8 cm od pošvového vchodu smerom akoby k močovému mechúru. Môj priateľ dokonca študoval z nejakého videa techniku, ako takto uspokojiť ženu .. A jóóóóóó je to skvelé. Som rada za môj Bod G… A mimochodom, keď ma k tomu ešte dráždi jazykom, tak mávam aj niekoľko orgazmov po sebe…” gabčulinda, emimino.cz

ℹ️ …mám ho a je to super

…mám ho a je to super. No, najlepšie hľadať prstom. Ukazovák dovnútra a palec na klitoris a snažiť sa prstami akoby spojiť. Povedala by som, že je vo vnútri, presne z druhej strany, ako je z vonku klitoris. V tých miestach je pošva trochu hrubšia, alebo skôr vrúbkovaná. Dostala som od priateľa k Vianociam wevibe vibrátor a je to “mazec”…” anonymka, emimino.cz

ℹ️ …a čo jeho zväčšenie pomocou plastiky

…orgazmus pri priamom dráždení bodu G je úplne iný ako orgazmus vaginálny. U vaginálneho orgazmu ide o nepriame dráždenie klitorisu, ktorý nie je len ten maličký výčnelok spájajúci malé pysky (je to pomerne veľký orgán, čo do porovnanie veľkosti je na tom podobne ako penis) alebo dráždenie pošvového vchodu, ktorý je veľmi citlivý alebo sa môže ešte dráždiť bod A, ktorý je úplne na konci pošvy. Orgazmus je teda výsledok dráždenia jedného bodu alebo kombináciou niekoľkých alebo všetkých vymenovaných. Zrejme ste ešte orgazmus dráždením bodu G neprežili, pretože toto by ste si zaručene pamätali a chápali tých, čo si želajú jeho augmentáciu (plastiku, zväčšenie). Potom už totiž nie je potrebné ho hľadať a pri kontakte na neho penis naráža bez väčšieho pričinenia, takže orgazmus je zaručený (a aký !!!). Partnerove dlhé prsty v tom prsty rozhodne nemajú…” Janya, omlazeni.cz

 

Najčastejšie otázky, alebo ako veľmi vás zaujíma ženský bod G?

Bod G je téma, ktorou sa na internete podrobne zaoberá množstvo ľudí (veď napokon viď predchádzajúci odstavec). Zaujíma ženy, zaujíma mužov, mladší i starší zakladajú diskusie s témou existuje vôbec? A ak aj áno, môže ho nájsť a dosiahnuť s ním orgazmus každá žena? To sú len základné problémy, ktoré mnohých trápia. A pretože je to naozaj významná téma, hlavne čo sa týka sexuálneho zdravia a podpory kvalitného intímneho života, pár najčastejších a najzaujímavejších otázok som zozbieral a pridal odpovede:

❓ Je bod G súčasť každého ženského tela, alebo je to len mýtus?

Čo žena a odborník to iný názor. Vo všeobecnosti možno povedať, že bod G naozaj existuje. No platí aj to, že niektoré ženy ho majú väčší a ľahšie dosiahnuteľný ako iné, ktoré ho možno ani nikdy nenájdu (a pravdupovediac, mnohým ani nechýba).

❓ Je stimulovaním bodu G orgazmus vždy zaručený?

Ale kdeže, možný a pravdepodobný to áno. Ale zaručený? Veľa spraví správna stimulácia bodu (ako na to ste si už mohli prečítať), no i tak rátajte s tým, že orgazmus dráždením bodu G nedosiahnete hneď na 1., 2., 3., atď… pokus. Treba skúšať. Takýto orgazmus väčšinou zdobí sexuálne skúsené dámy a páry.

❓ Môže byť dráždenie bodu G nepríjemné až bolestivé?

Môže, i keď je pravdou, že keď ste sa už dostali dnu, tak pošva bola už dobre prirodzene nalubrikovaná. Ale môžete na úvod použiť trochu komerčného lubrikačného gélu ak to nejde podľa predstáv. Samozrejmosťou by mali byť aj vhodne upravené nechty a nepreháňajte to ani s prílišnou náruživosťou, citlivé tkanivo bod G môžete ľahko podráždiť a zo vzrušujúceho zážitku sa tak ľahko môže stať nepríjemná udalosť.

❓ Je bod G úplne odlišný od klitorisu?

Je, aj nie je. Pretože v skutočnosti je klitoris väčší ako si mnohí myslia, tak práve bod G je s veľkou pravdepodobnosťou súčasťou a pokračovaním klitoriálneho tkaniva vo vagíne.

❓ Ako ho ideálne nájsť? Mám ho najprv pohľadať sama?

Asi tak. Bod G si pokojne a “v klidu” nájde a vyskúša sama žena (prsty, sexuálne pomôcky) a následne dovzdelá aj svojho partnera. Je to potom jednoduchšie aj pri klasickom pohlavnom styku, keď k nemu ľahšie dokážete vhodnou polohou nasmerovať penis.

❓ Je orgazmus dosiahnutý stimuláciou bodu G lepší ako klitoriálny?

Ani nie lepší, skôr iný… ale aj intenzívnejší, takže. Toto hodnotenie treba prenechať samotným ženám. mnohé z nich považujú G-čkový orgazmus na svete, niektoré, ktoré ho dosiahli tiež ho radia na normálnu úroveň a radi ich striedajú a experimentujú (vrátane análneho orgazmu napríklad…). A ak ho žena ešte nikdy nedosiahla, určite to stojí za to, aby zistila, či naozaj môže dosiahnuť aj iný typ orgazmu.

❓ Je vaginálny orgazmus a orgazmus dráždením bodu G to isté?

V podstate nie. Orgazmus dosiahnutý stimulovaním bodu G závisí a vzniká len takýmto dráždením jedného bodu, pričom vaginálny orgazmus môže zahŕňať stimuláciu všetkého vo vnútri a v najbližšom okolí vagíny, to znamená, že vrátane bodu G spolu so stimuláciou nervových zakončení nachádzajúcich sa v hojnom počte aj v maternici a krčku a napínaním nervového tkaniva…

❓ Vedie dráždenie bodu G vždy k striekaniu, alias mokrému orgazmu, alias squirtingu…?

Vždy asi nie, no ak má žena tendenciu striekať počas akéhokoľvek orgazmu aspoň raz za čas, tak je pravdepodobné, že sa mokrého orgazmu dočkáte aj po dráždení bodu G. Ale nie je to pravidlom, pravdepodobné – možno, no nikdy nie isté 🙂

❓ Plastická operácia na zväčšenie bodu G – to vážne existuje? Ako to prebieha?

Áno, naozaj sa dá bod G zväčšiť (takzvaná augmentácia bodu G) a to pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej, ktorá sa napríklad používa pri zväčšovaní pŕs. Bod G sa injekčne napichne a vo výsledku potom dokáže byť aj o 2-3 cm väčší, čím sa zjednoduší dosiahnutie g-éčkového orgazmu. Na druhej strane, akýkoľvek invazívny zákrok na tomto najcitlivejšom a najchúlostivejšom mieste ženského tela, ktorý je maximálne prekrvený a prešpikovaný nervovými zakončeniami je riziko. Riziko vzniku infekcie, krvácania, bolesti, zjazvenia tkaniva… a okrem toho, takýto chirurgický zákrok ani nemusí pomôcť.

TIP: pozrite si toto video, aj keď si myslím, že ho vidieť ani veľmi nebudete chcieť (proti gustu však žiaden dišputát ako sa vraví):

 

Ako zlepšiť a podporiť ženské libido a sexuálny apetít

Kvalitný intímny sexuálny život to nie samozrejme iba bod G, je to súhra celého pohlavného systému. A že si vyžaduje adekvátnu podporu to snáď ani netreba pripomínať. A napríklad aj z hľadiska prevencie niektorých ochorení a porúch týkajúcej sa hormonálnej rovnováhy a sexuálnej túžby ženy – libida. Vedzte, že existuje viacero efektívnych spôsobov, ktoré úspešne dokážu zvýšiť práve krehké ženské libido:

 • popracujte na svojej životospráve – zdravšie sa stravujte a potlačte svoje zlozvyky ako je fajčenie a zvýšená konzumácia alkoholu, kofeínu, odolávajte mastným a ťažkým jedlám, sladkému a slanému – hlavne z obchodu a hlavne polotovarom, ovocie a zelenina sú naopak veľmi pozitívne, najmä kvôli obsahu antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov, vyskúšajte však aj také morské plody (napríklad ustrice), ktoré sú známe afrodiziaká (pozri ako zvýšiť libido potravinami)
 • riešte svoj nepriaznivý zdravotný stav, kým sa s tým dá ešte niečo urobiť – riešte napríklad svoju nadváhu (aby ste nedospeli až k obezite), dbajte na to aby ste nemali vysoký tlak a vysokú hladinu cholesterolu, ktoré zhoršujú prekrvenie v panvovej oblasti
 • starajte sa viac o svoje psychické zdravie – obmedzte stres a únavu tým, že budete venovať dostatok času regenerácii, oddychu a kvalitnému spánku, nepodliehajte depresiám a úzkostným stavom
 • hýbte sa – dobrá fyzická kondícia totiž slúži ako výborná prevencia viacerých civilizačných ochorení, ktoré na libido pôsobia veľmi negatívne, nemusí to byť hneď dennodenná “makačka”, ale pár hodín týždenne v posilňovni či na bicykli, korčuliach… vám vážne neuškodí
 • podporte svoje libido aj výberom vhodných potravín či výživových doplnkov, tabletiek či krémov, ktoré majú prírodné zloženie a tiež schopnosť nielen zvýšiť sexuálny apetít, ale tiež podporiť vaše prežívanie počas sexu, zintenzívniť váš pôžitok…

Sú u žien riešením tabletky na zvýšenie libida a intenzívnejšiu rozkoš pri sexe?

💡  Ak majú pomôcť pri menej závažných príčinách a prejavoch zníženého libida (napríklad zvýšený stres, únava a vyčerpanosť, prirodzená podpora tvorby pohlavných hormónov) a plniť najmä podpornú funkciu, tak odpoveď znie: určite áno. Bavíme sa o tabletkách či iných prostriedkoch ako sú krémy, ktoré sú založené na prírodnom zložení, a ktoré v princípe fungujú ako tabletky na podporu libida u mužov.

Ich zloženie je často pestré a obsahuje najmä výťažky z rastlín, ktoré sú známe svojimi afrodiziakálnymi účinkami či vplyvom na hormonálnu hladinu v tele ženy (rastliny obsahujúce fytoestrogény). Z najznámejších a najefektívnejších spomeniem napríklad Macu – žeruchu peruánsku, Damiánu, Krpčiarku šípolistú, ale aj ďatelinu červenú, lucernu, saw palmetto, vresnu alias bayberry, valeriánu…

Zvýšenie libida u žien - tabletky

Sú tabletky na zvýšenie libida u žien riešením…?

Prípravky sú ako výživové doplnky či kozmetické prípravky dostupné bez lekárskeho predpisu a nepotrebujete tak kvôli nim navštíviť lekára a podstúpiť vyšetrenie. Sú to certifikované produkty, schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Okrem toho, že posilňujú libido, podporujú lepší a silnejší orgazmus, podporujú sexuálnu výdrž. Pritom majú pozitívne účinky aj v iných oblastiach. Ocenia ich ženy v menopauze, ženy bojujúce s bolestivou či nepravidelnou menštruáciou, zlepšujú spánok a zmierňujú únavu a vyčerpanie organizmu (fyzické i psychické).

Keďže neobsahujú priamo hormóny, a teda nie sú súčasťou hormonálnej liečby, nehrozí pri nich riziko vedľajších negatívnych účinkov. Na druhú stranu treba rátať s tým, že účinky týchto tabliet sú viac individuálne. Efekt užívania závisí od viacerých faktorov ako je vek a zdravotný stav, životospráva, genetické predispozície a podobne. Určite to nie sú “zázračné lentilky”, ktoré z vás spravia sexuálnu bohyňu a vyriešia všetky problémy. Je jednoznačne potrebné, aby sa kombinovali aj s ďalšími opatreniami, na ktoré frigidita u žien reaguje tiež.

 

➡️ Voľne dostupné prémiové tabletky a prostriedky na zvýšenie libida u žien

 

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl

 • výživový doplnok na podporu libida a lepší sexuálny pôžitok ženy
 • komplexné zloženie – 3 účinné rastlinné afrodiziaká v 1 tabletke (maca, damiána, horny goat)
 • povzbudzuje zdravý sexuálny apetít
 • zvyšuje vzrušivosť (a frigidita je minulosťou)

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

💡 TIP na produkt - Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy

 • krém vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú lepšie prekrvenie intímnych partií
 • a intenzívnejší pocit pri vzrušení
 • a viac nabudené libido
 • a ešte lepší orgazmus
 • obsahuje prírodné extrakty a látky, ktoré zlepšujú pôžitok ženy pri pohlavnom styku
 • vhodný na dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinkov

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

Tabletky + krém

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy + Aphrodisia G krém
Aphrodisia V pre ženy tabletky +Aphrodisia G krém pre ženy recenzia

 • tabletky na intenzívnejšiu sexuálnu túžbu a väčšiu rozkoš + krém: Aphrodisia V tabletky pre ženy + G krém
 • tabletky sú certifikovaným výživovým doplnkom, krém je prírodný dermálny prípravok
 • majú komplexné zloženie pozostávajúce z viacerých účinných prírodných látok
 • výsledkom užívania tabletiek spolu s krémom je ešte výraznejší efekt

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

TOP prípravky na zvýšenie libida u žien

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 ml
Aphrodisia G krém pre ženy
Aphrodisia G krém pre ženy
➡️ krém pre ženy, ktorý napomáha lepšiemu prekrveniu intímnych partií
✅ zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov a zintenzívňuje pôžitok
✅ je voľne dostupný aj cez internet
✅ má komplexnejšie účinky na viac oblastí sexuálneho zdravia
✅ veľmi dobrý pomer ceny a výkonu
✅ žiadne vedľajšie účinky
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

16,90 €
Chcem vedieť viac
60 kapsúl
Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
➡️ tabletky pre intenzívnejší intímny pôžitok žien
✅ prírodné zloženie
✅ bez vedľajších účinkov
✅ dobrá cena za kvalitné zloženie
✅ prípravok je odporúčaný sexuológom
Aphrodisia.sk - eshop

⭐️ doprava cez Slovenskú poštu zdarma
⭐️ časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

24,90 €
Chcem vedieť viac
45 kapsúl
ArginMax Forte pre ženy
ARGINMAX FORTE pre ženy 45 cps
➡️ výživový doplnok na podporu sexuálnych funkcií ženy
✅ viac chuti na sex a intenzívnejší pôžitok pri styku
✅ prírodné zloženie
✅ bez receptu
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

33,67 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
AFRODITKY Plus
FYTO AFRODITKY Plus 30 cps
➡️ doplnok stravy na podporu sexuálneho apetítu mužov i žien
✅ podporujú sexuálnu túžbu
✅ a zvyšujú sexuálny apetít
✅ napomáhajú k lepšej fyzickej a psychickej odolnosti organizmu
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

7,06 €
Chcem vedieť viac

 

Bod G alebo ako na záver “trafiť klinec po hlavičke”

Akýkoľvek orgazmus je dobrý orgazmus. Toto by si mohla uvedomiť každá žena. Ak to nebude hneď práve ten, ktorý sa dá dosiahnuť stimulovaním bodu G, nezúfajte. Vedzte, že k ženskému orgazmu vedie cesta, na ktorej existuje mnoho premenných. Ale buďte si istí, že najväčší sexuálny orgán zo všetkých je práve váš mozog a nič iné.

Ak chcete aby váš intímny život prešiel na ďalšiu úroveň, hľadanie a nájdenie bodu G vás tam môže dostať. Miesto, ktoré je tak špecifické, že orgazmus vyvolaný jeho dráždením presahuje všetko čo ste zatiaľ v sexuálnej oblasti dosiahli. Vychutnajte si to ak sa dá. Ak nie, žiadne starosti prosím, polovica žien na Zemi to má podobné a vôbec si nezúfa.

💡 TIP: Ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie, odporúčam vám tieto prírodné prostriedky na zvýšenie intenzity rozkoše pri styku a podporu ženského libida – partnerka si ich pochvaľuje najviac: ✅ Aphrodisia V pre ženy - tabletky a ✅ Aphrodisia G krém pre ženy.

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o zdravotných poruchách týkajúcich sa sexuality, pohlavnej sústavy… Obsah tohto článku je tvorený z voľne dostupných zdrojov. Nie je konzultovaný s odborníkmi, to jest osobami, ktoré majú oprávnenie predpisovať či vydávať lieky. V žiadnom prípade tak neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, na prvom mieste je vždy vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!