Decolen FORTE pre ženy (recenzia) – dajú sa tabletkami zväčšiť prsia alebo nie?

Peter Kacián Recenzia 13. októbra 2021 0
Decolen FORTE pre ženy 60 tbl
 • Balenie: 60 tabliet
 • Dávkovanie: 1 tableta denne
 • Dostupnosť: Skladom
28,88 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Decolen FORTE sú tabletky, ktoré majú podporiť ženy v ich túžbe za väčšími prsiami. Ich prírodné zloženie predznamenáva, že sa tak dá docieliť bez rizika vedľajších účinkov aj keď to znamená, že pozitívny efekt treba očakávať až po dlhodobejšom užívaní. Sú tieto tabletky v niečom iné ako konkurencia? Sú – rozdiel je hlavne v zložení. Decolen FORTE disponuje inými zložkami aké sa bežne vyskytujú v týchto doplnkoch a stačí ak ho budete užívať len po jednej tabletke denne. Či to však postačuje na to, aby sa dosiahli očakávané výsledky? Prečítajte si túto recenziu a dozviete sa.

V nej nájdete podrobné zloženie týchto tabletiek, predpokladané (podľa výrobcu) aj reálne účinky (skúsenosti žien), ako ho správne užívať… Ak mu budete chcieť dať šancu, tak aj to, v akom obchode/lekárni ho kúpite najvýhodnejšie a v akom balení. Prípadne odporučíme aj nejakú kvalitnú alternatívu.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte tabletky na zväčšenie a zlepšenie poprsia, ktoré naozaj fungujú, potom osobne odporúčam prípravky, ktoré u žien zabodovali najviac: ✅ Megaprsia BreastExtra+ (pozri aj recenziu) a ✅ Super Prsia + štíhla línia (recenzia).

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
28,88 € Do obchodu Pilulka.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
24,60 € Do obchodu Heureka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
31,02 € Do obchodu Lieky24.sk

Decolen FORTE pre ženy – základná charakteristika, balenie a určenie

Decolen FORTE pre ženy sú prírodné tabletky – výživový doplnok, ktorý je určený na podporu starostlivosti o prsia. Má pozitívny vplyv na plnosť, pevnosť a celkové zdravie prsníkov. Jedná sa o najnovší a vylepšený prípravok z produktovej rady Decolen. Má silnejšie zloženie a uľahčené užívanie (stačí len 1 tabletka denne).

Keďže má bezpečné prírodné zloženie, nie je potrebné obávať sa v podstate akýchkoľvek nežiadúcich vedľajších účinkov. Dostanete ho kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis. Ak oň máte záujem, odporúčam vám ho kúpiť prostredníctvom tradičných a silných internetových lekární, či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

Decolen FORTE pre ženy na slovenskom trhu distribuuje výrobca – spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Tá mimo iné stojí aj za známym Clavinom (Clavin Platinum a Clavin Original, na erekciu pre mužov, ktoré som osobne vyskúšal), a za prípravkami ako ArginMax pre mužov a ArginMax pre ženy. No v portfóliu má viacero ďalších produktov ako sú rôzne nutraceutiká, farmakozmetika a aj zdravotnícke pomôcky (Ocutein, Hemostop, DonnaHair, De-press, Diamizin Gurmar a mnohé ďalšie).

Prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ho vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

➡️ Balenie

Tabletky Decolen FORTE sú balené štandardne v papierovej krabičke (zeleno-bielej farby s logom značky) v blistroch po 15 kusov v jednom. V príbalovom letáku prípravku potom nájdete všetky potrebné informácie ako zloženie, odporúčané dávkovanie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

Základné (a jediné) balenie prípravku obsahuje presne 60 tabliet, čo znamená rovné 2 mesiace nepretržitého užívania doplnku. Decolen FORTE sú vlastne klasické tablety ružovej až červenkastej farby, ktoré pri užívaní stačí len normálne vcelku prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody.

 

Zloženie prípravku a jeho účinné látky

Decolen FORTE pre ženy obsahuje zaujímavé prírodné látky, pričom základ tvoria extrakty z rastlín, ktoré sú známe vysokým obsahom fytoestrogénov (ľan a sója). Takisto v ňom však nájdeme extrakt z hroznových jadier, chmeľ obyčajný, pohánkovec japonský a ďalšie látky ako beta-sitosterol a vitamín D (D2 a D3).

Najvýznamnejšie účinné látky Decolen FORTE pre ženy o niečo podrobnejšie:

➡️ Ľan siaty

Ľan siaty (Linum usitatissimum) je rastlina „plná“ lignanov – špecifických estrogénov, ktoré dokážu pozitívne vplývať na hormonálnu sústavu ženy a aj takto priaznivo pôsobiť na rast a zdravie presného tkaniva. Z terapeutického hľadiska sú zaujímavé hlavne semená tejto rastliny a okrem spomínaných pozitívnych účinkov sa uplatňuje aj pri tlmení nepriaznivých prejavov nastupujúcej menopauzy, prospieva nášmu tráveniu a je účinnou podporou aj pri zápaloch močových ciest.

➡️ Extrakt zo sóje

Sója (rod Glycine) je takisto známa tým, že obsahuje veľké množstvo fytoestrogénov. Tie sa presne nazývajú sójové izoflavóny, pričom ide o najvýznamnejšie a komerčne najznámejšie fytoestrogény. Ich zastúpenie v zložení Decolen FORTE má zrejmý dôvod. Izoflavóny sa totiž v určitých prípadoch dokážu viazať na estrogénové receptory v tkanivách pŕs. Takto v konečnom dôsledku môže dôjsť aj k rastu a spevneniu pŕs.

Extrakt zo sóje tiež inak býva súčasťou aj niektorých kvalitných prírodných prípravkov určených na pomoc s nepriaznivými prejavmi menopauzy (napríklad Menoxin).

➡️ Extrakt z hroznových jadier

Hroznové jadrá (Vitis vinifera) sú známe tým, že obsahujú množstvo zaujímavých bioaktívnych látok. Veľmi cenený je napríklad resveratrol, ale aj kvercetín, katechíny, procyanidíny, či rôzne polyfenoly. Viaceré z nich majú silné antioxidačné účinky a chránia naše bunky pred starnutím. Okrem toho sa tieto látky zúčastňujú na tvorbe kolagénu v tele, čo má efekt samozrejme aj na vzhľade a zdraví ženských pŕs.

Výťažok z jadier je tiež inak prospešný aj pre náš kardiovaskulárny a nervový systém (zlepšujú kognitívne funkcie), a netreba zabudnúť ani na ich výborné protizápalové a antimikrobiálne účinky.

➡️ Pohánkovec japonský

Pohánkovec japonský (Polygonum cuspidatum), inak známy aj ako Krídlatka japonská, je bylina, ktorá obsahuje podobne ako hroznové jadrá množstvo aktívnej látky zvanej resveratol. Tá je známa najmä tým, že má výborné antioxidačné vlastnosti a chráni organizmus pred predčasným starnutím. Takisto sú známe aj antibakteriálne, antivírusové, fungistatické a protizápalové účinky rastliny (zdroj).

➡️ Chmeľ obyčajný

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus) je známa kultúrna plodina, ktorá sa ale tiež intenzívne využíva v kozmetickom i farmaceutickom priemysle. Výťažok z tejto rastliny má blahodárny vplyv na našu pokožku, pričom má hlavne upokojujúce účinky a zlepšuje jej prekrvenie. Decolen FORTE ťaží práve z týchto účinkov rastliny. Inak je známy aj pozitívny vplyv chmeľu na normálnu hladinu cholesterolu v krvi, pri menopauze, na nervovú sústavu…

➡️ Betasitosterol

Beta-sitosterol je špecifická zlúčenina nachádzajúca sa v rastlinách (takzvaný rastlinný sterol), ktorá celkom ponáša na náš ľudský cholesterol. Najčastejšie sa s ním môžete stretnúť v rozličnom ovocí a zelenine, orechoch aj semenách. Betasitosterol môže pomôcť so znížením hladiny cholesterolu tým, že zaujme jeho miesto. Inak je tiež prospešný na zníženie opuchov a bolesti, čo napríklad využívajú športovci po vyčerpávajúcom výkone.

➡️ Vitamín D

Decolen FORTE obsahuje dve formy tohto vitamínu. Vitamín D2 (alebo inak erkalciol alebo ergokalciferol) je pre náš organizmus prospešný z mnohých hľadísk. Z hľadiska zdravia pŕs zaváži najmä to, že vitamín D2 sa podieľa na procese delenia buniek a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D3 (cholekalciferol) potom mimo iné pomáha udržať u žien zdravé množstvo testosterónu a pôsobí tiež ako prevencia osteoporózy u žien v klimaktériu. Nedostatok vitamínu D sa nezriedka podpisuje na vzniku chorôb ako je diabetes, obezita, či rôzne ochorenia srdca.

➡️ Zloženie prípravku v 1 tablete

látkamnožstvo
Ľan siaty (Linum usitatissimum), extrakt30 mg
Sója (Glycine max), extrakt 40%30 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera)50 mg
Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus), extrakt100 mg
Krídlatka japonská / Pohánkovec japonský (Polygonum cuspidatum) extrakt50 mg
Beta-sitosterol(35-45%)100 mg
Vitamín D25,0 µg
Vitamín D35,0 µg

Prídavné látky: fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, kyselina stearová a stearát horečnatý (protihrudkujúce látky), titánová beloba (farbivo), glycerol

 

Decolen FORTE pre ženy – účinky

Decolen FORTE má podľa výrobcu množstvo pozitívnych účinkov. Pravidelné a najmä dlhodobé užívanie prípravku má pozitívny vplyv najmä na pevnosť a celkové zdravie pŕs. A vďaka vysokému obsahu fytoestrogénov sa mu pripisuje aj pomoc pri hormonálnej nerovnováhe. V skratke sa jedná o tieto účinky:

 • ochrana a podpora zdravia prsného tkaniva
 • pozitívny vplyv na plnosť, pevnosť a celkové zdravie pŕs
 • potlačenie negatívnych účinkov hormonálnej nerovnováhy
 • ochrana buniek tkanív organizmu vďaka silným antioxidantom v zložení prípravku

 

💕 Zväčšenie poprsia

Je v silách tohto doplnku zväčšiť ženské poprsie? Popravde, ak čakáte okamžitý posun dopredu, tak to určite nie. Ak to zoberiete s dávkou zdravého sedliackeho rozumu, tak efekt plnšieho poprsia sa môže dostaviť až po dlhodobom užívaní, aj to skôr pôjde o mierne zlepšenie a tiež to bude viac spevnenie a vytvarovanie, ako naberanie objemu. Čo ale zas na druhú stranu nie je len tak hocičo čo sa dá dosiahnuť napríklad takým „polehávaním na gauči“ pred telkou.

Pozri tabletky, ktoré majú lepšie výsledky a aj referencie od žien

💡 TIP na produkt - Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
 • tabletky pre ženy, ktoré chcú väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou
 • obsahuje vyváženú zmes viacerých látok prírodného pôvodu ako je Senovka grécka, Saw Palmetto, Damiána a mnohé ďalšie
 • prípravok je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)

💡 TIP č.1: cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €💡 TIP č.2: prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania💡 TIP č.3: prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

 

💕 Spevnenie poprsia

Pevnejšie poprsie je účinok, ktorý dozaista ocení každá jedna žena. Decolen FORTE si v tomto smere stojí obstojne, vďaka konkrétnym prírodným látkam v jeho zložení sa pevnosť poprsia naozaj dokáže zlepšiť. Ak k tomu pridáte vhodné cviky a zvýšenú starostlivosť, vaše prsia padnú ako uliate do každej dlane (mužskej napríklad).

 

💕 Zlepšenie stavu pokožky v dekolte

Keď už nie o moc väčšie, tak aspoň nech sú svieže. Tak toto pri prípravku Decolen FORTE platí dobodky. Užívaním týchto tabletiek naozaj môžete zlepšiť stav vašej pokožky (vlasov, nechtov…), neočakávajte ale extra terno. Existujú lepšie prípravky a krémy, ktoré sú zamerané iba na túto oblasť pôsobenia.

 

💕 Pomoc pri „ženských problémoch“

Problémy súvisiace s hormonálnou hladinou dokážu tlmiť aj fytoestrogény prijaté potravou. V Decolen FORTE ich nájdete dosť (i keď stále menej ako v špecializovaných prípravkoch). Každopádne prospech v tejto oblasti sa môže pripísať aj týmto tabletkám. Samozrejme aj tu treba rátať s individuálnym účinkom.

 

Nežiadúce účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Decolen FORTE pre ženy má veľkú výhodu v tom, že jeho užívaním nehrozí žiadne väčšie riziko vzniku nežiadúcich vedľajších účinkov. Ako prírodný produkt neobsahuje žiadne syntetické aktívne látky. Každopádne vám však aj tak odporúčam striktne dodržiavať pokyny výrobcu čo sa týka dávkovania prípravku – potlačíte tak riziko prejavu vedľajších účinkov na minimum. Citlivejšie ženy inak môžu pocítiť na začiatku užívania mierne tráviace problémy, prípadne slabšiu bolesť hlavy. Oba príznaky však veľmi rýchlo ustupujú (ak sa teda vôbec zjavia).

 

Kontraindikácie a interakcie

Decolen FORTE pre ženy sa neodporúča užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Takisto ho nepoužívajte v prípade známej precitlivenosti na ktorúkoľvek látku prítomnú v tabletkách. Pred jeho užívaním si vždy pozorne prečítajte príbalový leták a riaďte sa pokynmi v ňom uvedenými (ak samozrejme lekár nepovie inak).

Užívanie týchto tabletiek nespôsobuje podľa výrobcu žiadne interakcie s liekmi či inými prípravkami. V prípade akýchkoľvek pochybností o užívaní tohto výživového doplnku sa však neváhajte obrátiť na svojho lekára či lekárnika. Upozornenie: Decolen FORTE pre ženy je výživový doplnok, určite nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy či liekom, neprekračujte prosím odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie prípravku

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Po dátume exspirácie Decolen FORTE už určite nepoužívajte a nespotrebované tabletky nevyhadzujte do odpadu, ale vráťte do lekárne.

 

Decolen FORTE pre ženy – cena, zľava a akcia

Tabletky sú na našom trhu voľne dostupné. To znamená, že na ne nepotrebujete žiaden lekárky predpis a predávajú sa takmer v každej lekárni, a tiež v niektorých obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami. Veľmi dobrá dostupnosť je v internetových obchodoch / eshopoch, kde býva väčšinou skladom (narozdiel od kamenných prevádzok).

💡 TIP na produkt - Decolen FORTE
Decolen FORTE pre ženy 60 tbl
 • prírodný výživový doplnok
 • výrobca ho prezentuje ako „komplexnú starostlivosť o prsia bez chirurgických zákrokov“
 • má pozitívny vplyv na plnosť, pevnosť a celkové zdravie prsníkov
 • vďaka obsiahnutým fytoestrogénom pôsobí priaznivo aj pri hormonálnej nerovnováhe
28,88 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Tabletky sú u nás dostupné iba v základnom 💊 balení so 60 tabletami, ktoré vám však vydrží na celé 2 mesiace nepretržitého užívania.

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 33,49 € (60 tabliet) – 1 tabletka/denná dávka: 0,43 €

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tablety neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie na Decolen FORTE, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

 

Kde ho kúpiť

Decolen FORTE pre ženy je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja odporúčam aby ste si ho v prípade záujmu obstarali v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.  Na kúpu týchto tabletiek nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bratislave (Lekáreň Pilulka Herbia, pričom objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

 

Užívanie a dávkovanie

Decolen FORTE pre ženy výrobca odporúča užívať v množstve 💊 1 tabletka denne. Osobne odporúčam tabletky užívať vždy v pevne stanovenom čase – telo si lepšie a skôr zvykne na aktívne látky prípravku.

Tabletky sa inak užívajú vcelku a netreba ich zabudnúť zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky tiež neodporúčam kombinovať s alkoholom, iba zbytočne tak budete potláčať ich účinnosť. Takisto platí, že jednorázové užitie doplnku nemá žiaden väčší význam – dosiahnete minimálny efekt, respektíve žiadny.

 

Najväčšie výhody Decolen FORTE pre ženy z môjho pohľadu

 • prírodné zloženie: rastlinné extrakty + vitamíny
 • podpora plnosti, pevnosti a zdravia poprsia
 • tabletky sa dajú užívať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • naozaj jednoduché užívanie – vždy iba 1 tabletka denne (žiadne schémy ako pri niektorých konkurenčných prípravkoch)
 • prípravok je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť takmer v každej lekárni
 • je vhodný pre ženy bez obmedzenia veku (18+)
 • overený výrobca

 

Skúsenosti s užívaním prípravku Decolen FORTE (diskusia, fórum, Heureka)

Decolen sa na trhu s prípravkami intímneho zamerania pohybuje už celkom dosť dlho na to, aby si získal pozornosť žien, ktoré riešia veľkosť a tvar svojho poprsia. Aj posledný prípravok z produktového radu Decolen FORTE má svoje fanúšičky, ktoré takto dokázali podporiť hlavne pevnosť pŕs a zlepšiť stav pokožky v dekolte.

Plusom je pre viaceré aj to, že Decolen FORTE stačí užívať len 1 tabletku denne (ďalšie sa zas na oplátku zamýšľajú nad tým, či to zase nie je na úkor kvality a intenzity účinkov…). Čo sa týka ceny, tak tú väčšina užívateliek akceptuje, no nájdu sa aj také, ktoré s ňou nie sú spokojné – hlavne kvôli slabším účinkom prípravku. Ako teda vyzerajú reálne skúsenosti žien s užívaním Decolen FORTE? Poďme sa na ne pozrieť:

ℹ️ Decolen FORTE skôr na úpravu pôvodnej veľkosti…

„…myslím, že skutočne ide o úpravu pôvodnej veľkosti. Po dojčení, chudnutí atď., kedy sa stratí tukové tkanivo. Potom je výsledok viditeľný. Ale čakať, že to urobí z prirodzených nuliek dvojky? To asi nie… Ale inak Decolen a masáž pŕs pomáha…“ anonym (diskuse.dama.cz)

ℹ️ vyskúšala som, prsia sa trochu spevnili…

„…Decolen FORTE som užívala vyše roka, a prsia sa spevnili trocha, ale nenarástli. Ja som to vzdala, ale na každého to môže ináč účinkovať,treba len vyskúšať…“ kikuskova (mojasvadba.sk)

ℹ️ Decolen FORTE? Nie väčšie ale plnejšie…

„…brala som ho bez týždňa dva mesiace. Zhruba po mesiaci som mala prsia plnšie, nie väčšie ale proste plnšie, po mesiaci už nebola u pŕs žiadna zmena, ale začal mi rásť šialenou rýchlosťou zadok a brucho sa mi tiež začalo nejak obaľovať a to som nejedla nijako viac (dokonca mám aj zápisníček kde mam vypísané čo všetko kedy a ako som zjedla a vypila). Keď už to začalo byť naozaj kritické, tak som ho prestala užívať asi 5 dni pred menštruáciou. Holky, ale taký predmenštruačný syndróm, to by som nepriala nikomu. Ja som myslela, že snáď prasknem, viac ako deň so mnou nebola vôbec reč, bola som absolútne nepríčetná, proste ako na horskej dráhe, ale len z kopca. Ja na náladovosť pred menštruáciou moc netrpím, ale občas som trochu nahnevaná, ale toto bolo šialené. Každopádne stále beriem hormonálnu antikoncepciu a to Femoden, takže to mohlo mať spojitosť aj s tým, že tých hormónov proste bolo moc. Ale ja už do toho nejdem...“ Gissele (emimino.cz)

ℹ️ s Decolen FORTE som dokonca o niečo schudla…

„…ahoj, chcela som sa tiež podeliť so svoju skúsenosť s týmto prípravkom. Brala som ho 2 mesiace. musím povedať že rozdiel je viditeľný, ale len málinko, prsia sú pevnejšie povedala by som, ale že by sa mi nejako extra zväčšili to nie. Každopádne som schudla a už dlhšie ako tri mesiace sa mi drží váha pod 50kg. Neviem či je to práve decolenom, ale veľa z vás píše že pribralo, ja som zrejme schudla…“ Leny (abecedazdravi.cz/diskuse)

ℹ️ s Decolen FORTE na ovisnuté prsia…

„…ja som Decolen užívala. Aj pred tehotenstvom a aj keď som už nekojila. Mne náhodou pomohol. Prsia sa spevnili, hrudník bol objemnejší. Síce nepodrastú prsia z neho, ale ako sa spevnia, tak opticky to vyzerá ako po plastike 😊 Treba užívať aspoň 3 mesiace. Je to účinné zloženie tablety a keďže už od dávna sa liečilo iba bylinkami, tak aj tieto bylinky reagujú na to, čo chýba v tele. A ja som z nich nepribrala, treba si strážiť stravu. Nie je to kvasinka ale bylinka…“ bambinova (modrykonik.sk)

ℹ️ Decolen FORTE a Heureka

…Decolen FORTE je známou značkou najmä u susedov v ČR, preto uvádzam postrehy z českej Heureky, najprv celkové hodnotenie:

Decolen FORTE - celkové hodnotenie prípravku, Heureka

…pár pozitívnych komentárov a hodnotení:

Decolen FORTE - skúsenosti, Heureka

+ aj pár negatívnych:

Decolen FORTE - hodnotenie užívateľov, Heureka

Decolen VIDEO

 

Najčastejšie otázky k prípravku (+ moje odpovede)

❓ Môže sa Decolen FORTE užívať s inými prípravkami podobného zamerania?

Ja osobne to neodporúčam. Hoci sa jedná „iba“ o výživový doplnok, aj tieto prípravky predsa obsahujú látky, ktoré vplývajú na mnoho telesných pochodov a neuvážené užívanie prípravkov rôzneho zloženia môže dospieť k reálnym zdravotným problémom. Nehovoriac o tom, že môže dôjsť k potlačeniu ich účinnosti.

❓ Musí sa kvôli týmto tabletkám podstúpiť vyšetrenie u lekára?

Kvôli Decolen FORTE nemusíte podstúpiť žiadne vyšetrenie u lekára. Je to voľne dostupný výživový doplnok, ktorý má len podpornú funkciu.

❓ Je užívanie Decolen FORTE bezpečné?

V tomto nevidím žiadne riziko. Prípravok totiž obsahuje iba prírodné zložky, v overenej kvalite. Sú to telu viacmenej prirodzené zlúčeniny, ktorých užívaním nehrozí žiadne väčšie riziko vedľajších účinkov. Výnimkou je samozrejme prípadná alergická reakcia na niektorú zo zložiek prípravku.

❓ Môžu tabletky užívať ženy aj počas dojčenia?

Decolen FORTE sa nesmie užívať v období tehotenstva a dojčenia. S užívaním prípravku preto treba počkať až do ukončenia týchto skvelých období v živote ženy.

❓ Ako dlho treba Decolen FORTE užívať, aby sa dostavili výsledky?

Podmienkou výraznejšieho efektu užívania týchto tabletiek je, podobne ako pri ostatných prírodných doplnkoch, dlhodobé užívanie tabletiek. Reálne skúsenosti hovoria, že prvé viditeľnejšie účinky sa prejavia do 4-5 týždňov - samozrejme individuálne.

❓ Je efekt týchto tabletiek trvalý?

Žiaľ, ani celkom nie. Decolen FORTE dokáže podporiť lepšiu plnosť, pružnosť a v menšej miere aj veľkosť poprsia, no vo väčšine prípadov sa po ukončení užívania tabletiek prsia postupne vracajú do pôvodného stavu.

 

Decolen FORTE pre ženy a moje zhodnotenie na záver

Decolen FORTE si môžete obľúbiť najmä vtedy, ak dokážete od prírodných tabletiek očakávať reálne veci. To okrem iného znamená, že žiadne brutálne zväčšenie sa pomocou týchto tabletiek nekoná. Na druhú stranu, takáto prírodná a prirodzená podpora zdravia vašich prsníkov svoj zmysel určite má. Výhodou je nekomplikované užívanie prípravku, jedna tabletka denne sa dá naozaj spokojne užívať aj dlhodobo.

A hoci skúsenosti viacerých žien nehovoria o práve najsilnejších účinkoch tohto prípravku (existujú v tomto smere aj lepšie preparáty*), pre tie, ktoré preferujú aktívny a zdravý životný štýl a nechcú riešiť žiadne invazívne procedúry je Decolen FORTE celkom fajn alternatívou.

*Pozri tabletky, ktoré majú lepšie výsledky a aj referencie od žien

💡 TIP na produkt - Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
 • tabletky pre ženy, ktoré chcú väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou
 • obsahuje vyváženú zmes viacerých látok prírodného pôvodu ako je Senovka grécka, Saw Palmetto, Damiána a mnohé ďalšie
 • prípravok je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)

💡 TIP č.1: cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €💡 TIP č.2: prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania💡 TIP č.3: prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • pevné a plné poprsie prirodzenou cestou
 • bezpečné zloženie prípravku (vhodný na dlhodobé užívanie)
 • zloženie: rastlinné extrakty + beta-sitosterol a vitamíny D2 a D3
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Decolen FORTE pre ženy je prírodný doplnok výživy na zväčšenie poprsia - pre jeho plnosť, pevnosť a zdravie.

3.3

Decolen FORTE pre ženy 60 tbl

✅ Cena: 28,88 €
✅ Balenie: 60 tabliet
✅ Dávkovanie: 1 tableta denne

Chcem Decolen FORTE Pilulka.sk
Vývoj ceny Decolen FORTE

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
30 kapsúl
Super Prsia + štíhla línia
Super Prsia + štíhla línia
➡️ doplnok výživy pre pevné a vytvarované prsia + štíhlu postavu
✅ vhodné pre všetky ženy bez ohľadu na vek (18+)
✅ kvalitné prírodné zloženie bez nežiadúcich vedľajších účinkov
✅ širšie spektrum účinkov
✅ žiadne priberanie ako sprievodný jav užívania
SuperPrsia.sk - eshop

19,90 €
Chcem vedieť viac
30 kapsúl
Megaprsia BreastExtra+
Megaprsia - BreastExtra+
➡️ komplexný výživový doplnok pre prirodzené zväčšenie pŕs
✅ reálny vplyv aktívnych látok prípravku na rast poprsia
✅ pevnejšie prsia, krajší tvar pŕs, väčšie a plnšie prsia
✅ účinky viditeľné už po 2-3 týždňoch
✅ prírodný produkt
megaPRSIA.sk - eshop

⭐️ cena dopravy za balík na poštu je 3,10 €
⭐️ prípravok je vždy skladom, diskrétne odoslaný v deň objednania
⭐️ prípravok BreastExtra je dostupný aj v lekárňach

13,99 €
Chcem vedieť viac
60 ml
Super Prsia krém
Super Prsia krém
➡️ krém, ktorý pomáha tabletkám Super Prsia so zväčšením objemu a spevnením prsníkov
✅ hydratovaná pokožka pŕs aj dekoltu
✅ výsledkom je pružná pokožka s mladistvým vzhľadom
✅ prírodné zloženie
✅ dobrá cena
SuperPrsia.sk - eshop

11,90 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.