Urosept tablety – alebo šťava z brusníc v tabletke na cmúľanie na podporu močových ciest (recenzia)

Peter Kacián Recenzia 13. októbra 2021 1
Dr. Müller Urosept 16 tabliet
 • Balenie: 16 tabliet
 • Dávkovanie: 1 tableta 1 až 3 x denne
 • Dostupnosť: Skladom
3,46 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Urosept tablety sa oplatí zadovážiť najmä vtedy, keď máte častejšie problémy s močovými cestami. Je to totiž voľne dostupný prírodný prostriedok, ktorý obsahuje koncentrovanú šťavu z kanadských brusníc. No a tie sú známe tým, že s problémami v tejto oblasti naozaj dokážu zabojovať. Samozrejme nie je to žiaden zázrak a zápal pomocou tohto prípravku liečiť ani neskúšajte, ale ako zaujímavá prírodná podpora môže byť.

V recenzii týchto tabliet, ktoré sa inak užívajú tak, že sa nechávajú rozpustiť v ústach, sa dozviete všetko čo o nich potrebujete vedieť. To znamená presné zloženie, účinky, dávkovanie, ale aj skúsenosti s ich užívaním či dostupnosť u nás a cenové relácie. A spomeniem aj ostatné produkty značky Urosept.

💡 🔝 TIP: Ak hľadáte kvalitné doplnky výživy na podporu močových ciest, potom odporúčam tie prípravky, ktoré majú najlepšie referencie: ✅ Urixin (pozri aj recenziu), ✅ Kapucínka väčšia Akut forte a ✅ Brusnice Megaforte (prípadne aj tabletky a kapsuly značky Urosept).

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
3,46 € Do obchodu Pilulka.sk
Lieky24.sk ⭐️ rýchle dodanie (od 1-3 dní)
⭐️ nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma
4,00 € Do obchodu Lieky24.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
2,44 € Do obchodu Heureka.sk

Urosept tablety – základná charakteristika, balenie a určenie

Urosept tablety je prírodný výživový doplnok, ktorý je určený na podporu normálneho vylučovania a podporu zdravia močových ciest.

Vďaka bezpečnému prírodnému zloženiu sa netreba obávať nežiadúcich vedľajších účinkov. Tieto tablety sa dajú kúpiť voľne, nepotrebujete naň žiaden recept. Ak oň máte záujem, odporúčam vám ho kúpiť prostredníctvom tradičných a silných internetových lekární, či overených obchodov so zdravou výživou (napríklad Pilulka.sk).

➡️ Výrobca

Za produktami značky Urosept, a teda aj Urosept tablety, stojí Dr. Müller Pharma, česká spoločnosť zameraná na výrobu zdravotníckych pomôcok, liečív, kozmetiky a doplnkov stravy.

Produkty tejto značkovej rady sú samozrejme schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a môžete si ich vyhľadať aj v číselníku ADC (centrálna elektronická databáza farmaceutických produktov dodávaných do zdravotníckych zariadení na Slovensku).

Značka Urosept momentálne zahŕňa viac produktov v rôznych formách:

➡️ Balenie

Tablety Urosept sú balené v papierovej krabičke, v ktorej sa nachádza 16 orodispergovateľných tabliet (tablety, ktoré sa rozpúšťajú v ústach). V príbalovom letáku produktu potom nájdete všetky potrebné informácie ako presné zloženie, odporúčané dávkovanie a použitie, upozornenia a v neposlednom rade aj kontakt na výrobcu a distribútora.

 

Zloženie tabliet

Tablety Urosept majú ako jedinú aktívnu zložku suchý koncentrát z brusnice (kľukvy) veľkoplodej. Ten je charakteristický vysokým obsahom dôležitých proanthokyanidínov.

Viac informácií o účinných látkach Urosept tablety:

➡️ Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon)

Brusnica veľkoplodá - kanadská brusnica

Brusnica veľkoplodá

V prípravkoch Urosept, teda nielen v tabletách, sa nachádza ako dominantná zložka koncentrovaný sušený extrakt z kanadských brusníc veľkoplodých (syn. kľukva veľkoplodá).

Plody tejto rastliny obsahujú najrozmanitejšie bioaktívne látky, z ktorých najdôležitejšie sú z pohľadu účinkov na močovú sústavu najmä flavonoidy, fenoly, t.j. fenolové glykozidy ako arbutín a metylarbutín, taníny ako je epikatechín a katechín a ďalšie antioxidanty. Brusnica tiež obsahuje proantokyanidíny a antokyanidíny, vďaka ktorým má typickú tŕpkastú chuť a takisto dôležité vitamíny A a C. Šťava z brusníc má silné antiadhezívne účinky. To znamená, že zabraňuje prichyteniu nežiadúcich mikroorganizmov na stenu močového mechúra a močovej rúry (zdroj).

Extrakt z plodov sa tiež dokáže uplatniť aj ako podpora obranyschopnosti, a v doplnkoch farmaceutického zamerania býva často obsiahnutá pre svoje močopudné, antioxidačné a antiseptické účinky.

➡️ Presné zloženie výživového doplnku

 • suchý koncentrát z plodu kľukvy veľkoplodej
 • v 1 tablete – 333 mg (obsahuje 7% proantocyanidínov = t.j. 23,31 mg proantocyanidínov nájdete v jedinej tablete)
 • v 100 g: 30,9 g
 • prídavné látky: plnidlo (sorbitol), protihrudkujúca látka (mastenec, stearan horečnatý, koloidný oxid kremičitý)

 

Urosept tablety – aké účinky očakávať?

Účinok tabliet Urosept je založený hlavne na schopnosti šťavy z brusníc vyplavovať škodlivé baktérie z močového mechúra. Preto sa tento prípravok hodí najviac tým, ktorí často riešia zápaly močového ústrojenstva spôsobené mikroorganizmami (najčastejšie baktériou E. coli).

 

💕 Močové cesty

To, že brusnice pôsobia pozitívne na močové cesty, je známy a neodškriepiteľný fakt. Koncentrovaná šťava z plodov, práve taká, aká sa nachádza aj v prípravkoch radu Urosept, dokáže napomôcť s rýchlejším prečistením močového traktu. Naše telo sa tak dokáže zbaviť množstva škodlivých organizmov, ktoré potenciálne stoja za zápalmi a účinne im predchádzať. V akútnych prípadoch zase pomôcť s rýchlejším zlepšením nepriaznivej situácie.

Obvykle sa zvykne brusnica pridávať aj do urologických bylinných zmesí na čaj (Urosept čaj napríklad), ale tiež výživových doplnkov, kde však tvoria „iba“ časť ich zloženia.

Pozri tabletky s bohatším zložením (vrátane brusníc), ktoré majú naozaj výborné referencie od mnohých užívateľov:

💡 TIP na produkt - Urixin
Urixin
 • komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty
 • tabletky pre všetkých, ktorí riešia časté zápaly močových ciest
 • zloženie: Zlatobyľ obyčajná, D-manóza, brusnice, Lactobacillus acidophilus, pŕhľava a zelený čaj
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)
11,99 €
Urixin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

Nežiadúce vedľajšie účinky prípravku a prípadné riziká užívania

Výrobca neudáva žiadne možné vedľajšie či nežiadúce účinky v dôsledku užívania tabliet. A ja sám nepoznám nikoho, kto by mal s konzumáciou brusníc väčší problém (či už priamo, alebo v rámci doplnku). Avšak tým, že tento Urosept je vo forme rozpustných tabliet, tak pri nadmernom užívaní hrozia laxatívne účinky (doslova vás preženie).

 

Kontraindikácie a interakcie

Urosept tablety nesmú užívať deti. Užívanie tabliet v tehotenstve a počas dojčenia síce nie je kontraindikované, ale nič nepokazíte, ak sa na to spýtate svojho lekára či v lekárni – pre istotu. Upozornenie: Urosept tablety sú výživovým doplnkom, a teda nie sú náhradou pestrej a rozmanitej stravy, a ani liekom.

Skladovanie prípravku

Produkt skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí. Po dátume exspirácie Urosept tablety už určite nepoužívajte.

 

Urosept tablety – cena, zľava a akcia

Tento prípravok je na našom trhu voľne dostupný. To znamená, že na naň nepotrebujete žiaden lekárky predpis a predáva sa takmer v každej lekárni (ako všetky produkty tejto značky), a tiež v niektorých obchodoch so zdravými potravinami a doplnkami. Veľmi dobrá dostupnosť je v internetových obchodoch / eshopoch, kde býva väčšinou skladom.

💡 TIP na produkt - Urosept tablety
Dr. Müller Urosept 16 tabliet
 • prírodný výživový doplnok so sladidlom (sorbitol)
 • v zložení sa nachádza jediná aktívna zložka – šťava z brusnice veľkoplodej (suchý koncentrát)
 • suchý koncentrát obsahuje 7 % proanthokyanidínov = 23,31 mg proanthokyanidínov v 1 tablete
 • tablety, ktoré sa pozvoľne rozpúšťajú v ústach, sa užívajú po jedle
3,46 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

➡️ Dostupné balenia a ich cena

Tablety Urosept sú u nás dostupné v jedinom balení so 16 orodispergovateľnými tabletami (na rozpustenie v ústach). Pri maximálne možnom  dávkovaní (3 tbl denne) vám tak vydržia na 5 dní.

V overenej lekárniPilulka.sk teda máte k dispozícii:

 • základné balenie za 3,46 € (16 tabliet) – 1 tableta: 0,18 €, max. denná dávka (3 tablety): 0,54 €

➡️ Zľavy a akcie

Výrobca na tento produkt neponúka žiadnu zľavu či akciu, no prostredníctvom predaja v lekárni Pilulka.sk máte v podstate neustále možnosť využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia (a keď nie na Urosept tablety, tak na nejaký iný produkt určite).

Toto sú aktuálne výhodné akcie internetovej lekárne:

 • akcia: DOPRAVA zdarma nad 29,90 €
 • služby Pilulka auto v Bratislave: celodenný rozvoz po celej Bratislave, doprava zdarma nad 9,99 €, rýchle dodanie objednaného tovaru

Ďalšie prípravky značky Urosept

Značka Urosept je, ako som už spomínal na úvod recenzie, na našom trhu dostupná vo viacerých variantoch a užívateľských formách. Okrem tabliet je to momentálne aj Urosept čaj, Urosept kapsuly a Urosept sirup…

Urosept čaj

💡 TIP na produkt - Urosept čaj
Dr. Müller UROSEPT bylinný čaj 20×1,5 g
 • prírodný výživový doplnok – čaj s kvalitným bylinným zložením
 • obsahuje koncentrovanú šťavu z kanadských brusníc
 • prevencia problémov s močovými cestami
 • dostupný aj v lekárni
2,96 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Urosept kapsuly

💡 TIP na produkt - Urosept kapsuly
Dr. Müller UROSEPT kapsuly 60 cps
 • prírodný výživový doplnok
 • kapsuly so šťavou z kanadských brusníc (veľkoplodých)
 • vhodný na dlhodobé užívanie aj ako prevencia
10,32 €

💡 TIP č.1: nad 29,90 € doprava zdarma💡 TIP č.2: online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

Urosept sirup

💡 TIP na produkt - Urosept sirup
Dr. Müller UROSEPT sirup 320 g
 • prírodný výživový doplnok – sirup s koncentrovanou šťavou z kanadských brusníc + vitamín C
 • výborné chuťové vlastnosti – aj preto sa forma prípravku hodí deťom od 3 rokov
 • môže sa pridávať do čaju alebo iného teplého či studeného nápoja
5,56 €

💡 TIP č.1: rýchle dodanie (od 1-3 dní)💡 TIP č.2: nízke poštovné (od 2,5 €), nad 10 € zdarma

 

Kde ho kúpiť

Urosept tablety je riadne registrovaným a certifikovaným produktom a nie je problém si ho zaobstarať v ktorejkoľvek lekárni (kamennej, či na internete). Ja vám odporúčam, aby ste si ho v prípade záujmu zaobstarali rovno v lekárni Pilulka.sk, je to pohodlné a tento eshop je podľa mňa jeden z najlepších na Slovensku vôbec čo sa týka sortimentu, spoľahlivosti a zákazníckej podpory.  Na kúpu tohto čaju nepotrebujete žiaden recept, a teda ani žiadne odborné vyšetrenie u lekára.

 

Ako kúpiť a objednať

Nákup prostredníctvom spomínanej internetovej lekárne je veľmi jednoduchý, pohodlný a v neposlednom rade aj výhodný. V skratke uvádzam postup pri objednávke s dôležitými informáciami o možnostiach platby, balení a výbere dopravcu.

Pár základných informácií o objednávke, doprave a platbe

 • objednávka prebieha online cez autorizovaný internetový obchod
 • doručenie je možné kuriérom GLS, Slovenskou poštou, službou Zásielkovňa alebo “Pilulka autom”, prípadne si môžete zvoliť aj osobný odber

💡 DOPRAVA

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj na odbernom mieste v Bratislave (Lekáreň Pilulka Herbia, pričom objednávka bude pripravená na osobný odber do 72 hodín), alebo vám príde priamo domov prostredníctvom:

 • služby Pilulka Auto: doprava zadarmo pri objednávke nad 9,99 €, doručenie do vybraných častí Bratislavy počas pracovných dní po celý deň, platba je možná len bezhotovostne vopred online kartou, benefitným programom alebo bankovým prevodom, rozvoz len po Bratislave vlastným Pilulka Autom do 48 hodín od expedície
 • služby Zásielkovňa: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 2 € (+ 1 € dobierka)
 • služby GLS: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka), máte možnosť platby v hotovosti alebo kartou
 • Slovenskej Pošty: doprava zadarmo pri objednávke nad 29,90 € (+ 1 € dobierka), inak je cena dopravy 3 € (+ 1 € dobierka, doručenie zásielky už na nasledujúci pracovný deň
 • zaplatiť môžete na dobierku (ktorá je spoplatnená 1 €), ale aj vopred prevodom na účet
 • k dispozícii je tiež Online platba kartou – PayU
 • a tiež platba online zo zamestnaneckého benefitného programu Benefit Plus
 • zásielka je zvyčajne expedovaná najneskôr do 2 dní od prijatia objednávky, doručenie v priebehu 1-2 pracovných dní

Pozri aj tieto prémiové tabletky na močové cesty

💡 TIP na produkt - Urixin
Urixin
 • komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty
 • tabletky ideálne pre tých, ktorí riešia časté zápaly urogenitálneho traktu
 • zloženie: Zlatobyľ obyčajná, D-manóza, brusnice, Lactobacillus acidophilus, pŕhľava a zelený čaj
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)
11,99 €
Urixin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

Užívanie a dávkovanie

Urosept tablety sa užívajú trochu odlišne v porovnaní s typickými „tabletkovými“ prípravkami. Tieto tablety sa totiž nechávajú rozpustiť v ústach – neprehĺtajú sa!

A čo odporúčané dávkovanie? Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1-3 x denne, vždy po jedle.

 

Najväčšie výhody Urosept tablety z môjho pohľadu

 • prípravok obsahuje čistú koncentrovanú šťavu z kanadských brusníc
 • podpora zdravia močových ciest – lepšie prečistenie celého traktu
 • jednoduchý spôsob užívania – tabletky sa ľahko rozpúšťajú v ústach
 • tablety sa dajú užívať dlhodobo a to bez rizika vedľajších účinkov
 • je dostupný bez receptu, dostanete ho kúpiť aj v lekárni
 • overený tuzemský výrobca

 

Skúsenosti s užívaním tabliet Urosept (diskusia, fórum, Heureka)

Urosept tablety s koncentrovanou brusnicovou šťavou zaujali naozaj mnohých (ostatne tak, ako ďalšie produkty značky Urosept). V prvom rade sa jedná o kvalitný produkt a tí, ktorí majú v súvislosti s močovými cestami dobré skúsenosti práve s kanadskými brusnicami veľkoplodými, tak túto formu naozaj oceňujú. Tablety sa totiž jednoducho rozpustia v ústach. Plusom je teda prírodné zloženie a fakt, že žiadne neočakávané vedľajšie účinky pri jeho užívaní nehrozia. A cena je tiež viac než priaznivá. Na druhú stranu sa tento prípravok nevyrovná niektorým konkurenčným produktom, ktorých zameranie a účinky sú viac komplexnejšie. Samozrejme aj ich cena je potom úplne niekde inde. Pre lepšiu ilustráciu pár zaujímavých postrehov pripájam:

ℹ️ Urosept tablety hneď zaberú…

„…dcéra trpí na močové cesty a keď idú so školou plávať vždy sa nám vyskytne zápal a tieto tablety hneď zaberú a nemusíme dávať antibiotiká. Je lacný a účinný…“

ℹ️ Urosept tablety aj čaj sú veľmi dobré…

„…myslím si, že sú veľmi účinné, s mojimi častými infekciami som vyskúšala už rôzne výrobky, ale ten sa ukázal v dobrom zmysle. Rovnako aj čaj majú veľmi dobrý…“ Eva P.

💡 Pozri viac skúseností v eshope lekárne Pilulka.sk.

ℹ️ Urosept tablety a Heureka

…Urosept je český produkt, tým pádom je tam aj známejší. Preto na začiatok uvediem postrehy z českej Heureky – najprv celkové hodnotenie:

Urosept tablety - celkové hodnotenie, Heureka

…a pár komentárov a hodnotení:

Urosept tablety - skúsenosti, Heureka

 

Najčastejšie otázky

Ak vás Urosept tablety zaujímajú viac z praktického hľadiska, určite nevynechajte túto časť recenzie. Nájdete v nej najčastejšie otázky od užívateľov, ktorí v rámci rôznych diskusií a fór na internete riešia problémy s močovými cestami a práve Urosept ich celkom zaujal:

❓ Pre koho sú vlastne Urosept tablety určené?

Pre všetkých tých, ktorí riešia problémy s močovým traktom prírodnou cestou a brusnice im doteraz pri tom pomáhali najviac. Špeciálna forma v ústach rozpustných tabliet a koncentrovaný extrakt šťavy z brusníc sú na tento účel viac než vhodné.

❓ Môže sa tento prípravok používať miesto antibiotík?

Namiesto antibiotickej liečby určite nie. Prípravok je vhodný najmä ako prevencia nepriaznivých stavov močových ciest. Oplatí sa ho teda užívať napríklad v rizikovom období, ako je chladnejšie počasie, pred návštevou plavárne či wellness a podobne.

❓ Je užívanie Urosept tabliet vlastne bezpečné?

Je a v tomto vlastne nemusíte mať žiadne obavy. Jediným problémom môže byť laxatívny účinok, ktorý sa dostaví ak ich užijete nadmerné množstvo. Plus netreba zabudnúť na možnú alergickú reakciu, ktorá sa týka aj prídavných látok tablety.

❓ Čo robiť ak sa prejavia len minimálne účinky, alebo dokonca žiadne?

Zaručiť, aby účinky prírodných prípravkov boli u každého rovnaké, je prakticky nemožné. Všetko totiž závisí od aktuálneho stavu konkrétneho organizmu. Riešením v prípade nespokojnosti by tak preto mohla byť aj výmena za iný doplnok s iným zložením, ktorý možno užívateľovi sadne lepšie a bude efektívnejší. Vyberať je určite z čoho. Z tých kvalitnejších môžete vyskúšať napríklad aj Urixin s bohatším zložením.

💡 TIP na produkt - Urixin
Urixin
 • komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty
 • tabletky ideálne pre tých, ktorí riešia časté zápaly urogenitálneho traktu
 • zloženie: Zlatobyľ obyčajná, D-manóza, brusnice, Lactobacillus acidophilus, pŕhľava a zelený čaj
 • je vhodný na pravidelné užívanie (žiadne vedľajšie účinky)
 • ako výživový doplnok je voľnopredajný (nepotrebujete naň predpis)
11,99 €
Urixin v eshope Nutraceutics.sk

💡 TIP č.1: vynikajúce ceny💡 TIP č.2: doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)💡 TIP č.3: doručenie do 24 hodín

 

Urosept tablety a moje zhodnotenie na záver

Ak hľadáte vhodný kvalitný prostriedok ako preventívne podporiť močové cesty a za dobrú cenu, tak tieto tablety by pre vás mohli byť dobrou voľbou. Na druhú stranu, zaručiť, že len vďaka ich užívaniu sa vám ťažkosti určite vyhnú, je trochu pritiahnuté za vlasy. Na to aby sa tak nestalo, je potrebné dodržiavať aj niekoľko rozumných režimových opatrení (životospráva, pravidelný pitný režim, dôkladná hygiena, či vyhýbanie sa rizikovým situáciám).

Zdroje informácií a zahraničná odborná literatúra

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbormej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!

Výhody

 • čistý brusnicový extrakt
 • tableta rozpustná v ústach
 • bez vedľajších účinkov
Hodnotenie autora
 • Moje skúsenosti - spokojnosť
 • Cenová výhodnosť

Súhrn

Urosept tablety - vysoká koncentrácia šťavy z kanadskej brusnice, ktorá je známa svojim priaznivým pôsobením na močové cesty v jedinej v ústach rozpustnej tablete.

3.1

Dr. Müller Urosept 16 tabliet

✅ Cena: 3,46 €
✅ Balenie: 16 tabliet
✅ Dávkovanie: 1 tableta 1 až 3 x denne

Chcem Urosept tablety Pilulka.sk
Vývoj ceny Urosept tablety

Mohli by vás tiež zaujímať

názovurčenie a výhodypredajcacena
60 tabliet
Urixin
Urixin
➡️ podpora zdravého fungovania močových ciest, mechúra a obličiek
✅ riadne registrovaný a schválený doplnok výživy
✅ 100 % prírodné zloženie
✅ možné dlhodobé užívanie bez rizika vedľajších účinov
✅ jednoduché užívanie
✅ výhodný pomer cena/kvalita
Nutraceutics.sk - eshop

⭐️ vynikajúce ceny
⭐️ doprava len 1,99 € (pri 2 kusoch doprava zdarma)
⭐️ doručenie do 24 hodín

11,99 €
Chcem vedieť viac
20 tabliet
Urinal Akut FORTE
Urinal Akut FORTE
➡️ výživový doplnok s výťažkom z kanadských brusníc a zlatobyle
✅ podporuje zdravie močových ciest
✅ pomáha vyplavovať baktérie z močového mechúra
✅ obsahuje brusnice, zlatobyľ + vitamín D
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

17,39 €
Chcem vedieť viac
20 nálevových vrecúšok
Urosept čaj
Dr. Müller UROSEPT bylinný čaj 20×1,5 g
➡️ bylinný čaj so šťavou kľukvy veľkoplodej (brusnica kanadská)
✅ prispieva k normálnemu vylučovaniu močovým traktom
✅ podporuje vylučovacie funkcie organizmu
Pilulka.sk - eshop

⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR

2,96 €
Chcem vedieť viac

Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre

Ja som si neprečítala návod, zhltla som tabletku v celku a a stále ma “tlačí” – keď hltám v hrudi. Čo mám robiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.