Clavin recenzia. Kúpiť alebo nie?

Peter Kacián Téma 21. októbra 2018 6

Tentokrát sme sa Vám rozhodli priblížiť ďalší produkt zameraný na problémy s nedostatočnou erekciou, Clavin. V porovnaní s konkurenciou nemá tento prostriedok na trhu až také dobré meno, napriek tomu určite stojí za to dozvedieť sa o ňom niečo viac. Spoločne sa pozrieme na jeho obsah, negatívne ale aj pozitívne reakcie, ktoré ho sprevádzajú a podobné výrobky, ktoré v prípade nespokojnosti s Clavinom môžete vyskúšať.

Clavin je na slovenskom a českom trhu dostupný už niekoľko rokov, pričom v rokoch 2007-2012 sa predával vo formách ULTRA a STRONG. Jeho užívanie sa odporúča pri nespokojnosti s kvalitou erekcie, občasných problémoch s erekciou, potrebe skvalitnenia a zintenzívnenia sexuálneho zážitku. Môžu ho užívať všetci dospelí muži bez obmedzenia veku a nemal by so sebou prinášať žiadne vedľajšie účinky. Pre dosiahnutie výsledku je však okrem jeho používania nevyhnutná súčasná sexuálna stimulácia. V súčasnosti sa predáva v týchto dvoch variantoch, pričom zakúpiť sa dajú cez internet ale aj v mnohých farmáciách.

CLAVIN ORIGINAL

clavin-originalKrabička obsahuje 8 tabletiek, plus štyri zdarma k tomu, na internete je dostupná za 18,90€. Vo väčšom balení sa nachádza 20 toboliek plus osem k tomu zadarmo a online sa predáva v cene 32€. Odporúčané dávkovanie sú 4 tobolky naraz a to ideálne 1-4 hodiny pred pohlavným stykom. Účinnou látkou má byť Clavertin21, zmes, ktorá by spolu so sexuálnou stimuláciou mala podporiť rozšírenie ciev a tým pádom prekrvenie penisu.

💡 Kde kúpiť? Odporúčam na Pilulka.sk, zvyknú mať často akcie a zľavy

CLAVIN PLATINUM

clavin platinumV menšom balení nájdete 8 tabletiek za 24,95€, vo väčšom 20 toboliek za cenu 40,30€. Odporúča sa užívať v počte štyri tabletky naraz jednu až dvanásť hodín pred plánovanou sexuálnou aktivitou. Účinok Clavinu Platinum by mala zabezpečiť zmes látok označovaná ako Stimulin. Práve ten vraj priaznivo pôsobí nielen na prekrvenie penisu a erekciu ale aj na zvýšenie libida a intenzity sexuálneho zážitku, pričom účinok by mal nastúpiť veľmi rýchlo.

Obe dostupné verzie Clavinu okrem toho obsahujú aminokyseliny L-arginín a L-citrulín a látku Tribulus Terrestris, ktoré bežne obsahujú viaceré prípravky na zlepšenie erekcie a ich účinky sú známe a dokázané. Okrem toho sa v ňom nachádza šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie, zinok prispievajúci k plodnosti a reprodukcii a selén stimulujúci tvorbu spermií.

💡 Kde kúpiť? Odporúčam na Pilulka.sk, zvyknú mať často akcie a zľavy

Rozporuplné reakcie zákazníkov

Čo sa týka reakcií na tento výrobok, na internete ich na rôznych odbornejších stránkach ako aj fórach nájdete množstvo, veľká väčšina z nich je však písaná v negatívnom a kritickom duchu. Mnohí užívatelia totiž na sebe po jeho užití nespozorovali vôbec žiadnu zmenu či účinok. U mnohých tento neexistujúci efekt Clavinu vyvolal sklamanie až hnev a zlosť a názor na to, že je to podvod a falošná reklama je pomerne častý. Viacerí užívatelia tiež píšu, že už majú skúsenosti s viacerými podobnými produktmi, pričom všetky ostatné im zafungovali lepšie než Clavin.

💡 TIP na produkt - Zerex Klasik
Zerex Klasik

Zerex Klasik patrí na Slovensku medzi najznámejšie výživové doplnky na podporu erekcie. Jeho hlavnou zložkou je kotvičník zemný, ktorý stimuluje hladinu testosterónu a pôsobí ako afrodiziakum. Ďalšou zložkou je Maca, ktorá je považovaná za jedno z najlepších afrodiziák na svete. Ďalšie zložky podporujú prekrvenie a fyzickú výdrž. Výživový doplnok je vo všeobecnosti kladne hodnotený a podľa predajcu má stálych zákazníkov.

➡️ afrodiziakum
➡️ určený pre pánov na podporu erekcie
➡️ určený aj na podporu libida
➡️ určený na zvýšenie výkonu
✅ priaznivý pomer cena / spokojnosť s výsledkami
✅ rýchle dodanie, vždy skladom
✅ známy a overený produkt

💡 TIP č.1: veľmi rýchle doručenie (väčšinou do 2 dní)💡 TIP č.2: časté akcie a zľavy💡 TIP č.3: v pracovných dňoch dostupná infolinka 0850 444 777

Samozrejme, že sa nájdu aj pozitívne názory na Clavin, hoci je kuriózne že väčšinu z nich píšu o svojich partneroch ich ženské polovičky. Sú tiež ľudia, ktorí pochybujú dokonca aj o pravdivosti kladných reakcií na Clavin a sú presvedčení, že podobné odozvy si zaobstaral a zaplatil sám výrobca. Je pravdou že viaceré tieto reakcie skutočne znejú trochu nereálne ako prehlásenia z reklamy. Možné tiež ale je, že pre dosiahnutie účinku Clavinu ho treba vyskúšať viac krát, podľa niektorých reakcií totiž na prvý krát síce nefungoval, pri opakovanom používaní sa ale efekt už dostavil a títo užívatelia s ním boli spokojní.

Clavin reklama

Zhrnutie na záver

Keď si to všetko zhrnieme dohromady, v neprospech Clavinu hovorí viacero bodov, v prvom rade jeho všeobecná negatívna reklama. Jeho spôsob užívania je dosť netypický, webová stránka s informáciami o produkte nie je veľmi prepracovaná a videá, ktoré jeho predaj propagujú, pôsobia dosť amatérskym dojmom. V jednej dávke musíte užiť polovicu jeho najmenšieho dostupného balenia a teda jedno podobné balenie Clavinu Original Vám vyjde len na trikrát (ak rátame aj tobolky zdarma). Pravidelnejšie užívanie Clavinu tak rozhodne nie je lacná záležitosť.

Účinné látky obsiahnuté v Clavine navyše obsahujú aj ďalšie výrobky, napríklad Zerex, u ktorého sa stretnete s oveľa pozitívnejšími reakciami, dôveryhodnejším dojmom a tiež nižšou cenou. Ak chcete ísť na istotu, máte tiež možnosť navštíviť urológa a nechať si predpísať klasickú viagru, síce drahú, ale zároveň aj maximálne a stopercentne účinnú. Na druhej strane určitou výhodou Clavinu oproti iným prostriedkom na zlepšenie erekcie je fakt, že sa dá bežne kúpiť v lekárni, nemusíte si ho teda nevyhnutne zaobstarať len cez internet. Účinky sľubuje tiež veľké a rýchle, takže ktovie, možno práve Vám zaúčinkuje a po jeho užití sa tak zaradíte k hŕstke spokojných zákazníkov Clavinu.

Clavin v akcii na Pilulka.sk


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.