Tabletky a iné výživové doplnky: Ako zväčšiť penis?

Peter Kacián 7. augusta 2018 0

Ďalšími alternatívami pre zväčšenie penisu sú najrôznejšie lieky a medicínske preparáty. Všeobecne sú však tabletky v prípade zväčšenia penisu menej populárne než iné možnosti a ich účinnosť nie je vždy dostatočná.

Väčšina z nich v zásade len zlepšuje obeh krvi v tele a vďaka lepšiemu prietoku krvi tak penis vyzerá väčší, hoci je to skôr optická ilúzia.

krem-xxx-zvacsenie-penisuK tým patrí okrem iného aj Krém XXL, ktorý sa priamo vmasíruje do pokožky penisu. Jeho hlavnými učinnými látkami je extrakt z ginkgo biloba, výťažok z jojobového oleja a vitamín E. Svojím pôsobením podporuje prekrvenie penisu, prináša slastný pocit, zvyšuje citlivosť nervov a penis tak pôsobí nielen väčšie ale aj tvrdšie. Tuba s objemom 80ml sa bežne predáva za cenu 12,24€, produkt si ale môžete zaobstarať aj so zľavou 27% už za 8,92€. Tým pádom je oveľa cenovo dostupnejší než mnohé ďalšie možnosti na zväčšenie penisu.

Ďalšími dostupnými liekmi sú napríklad kapsuly vytvorené z prírodných zložiek a založené na zlepšení prietoku krvi. Sľubujú nárast penisu už za 22 dní, čo však jednoducho nie je možné, ako Vám potvrdí každý urológ. Odporúčame dať si pozor na všetky možné tabletky, ktoré Vám sľubujú zázračné výsledky, ich zloženie je totiž vo väčšine prípadov dosť podozrivé a ťažko dokázať akýkoľvek účinnok na veľkosť penisu.

Tento článok patrí do série šiestich článkov “Ako zväčšiť penis?”


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.