E-REX24 skúsenosti, recenzia a diskusia

Peter Kacián 7. augusta 2018 4

Tentokrát Vám prinášame recenziu na ďalší produkt, ktorého cieľom je zlepšiť mužskú erekciu a odstrániť problémy spojené s impotenciou. Prečítajte si o Erexe 24, jeho zložení, pripisovaných aj skutočných účinkoch, pričom nevynecháme ani porovnanie s podobným výrobkom, o ktorom sme nedávno písali, so Zerexom.

Erex 24 je americký produkt, ktorý na Slovensku od roku 2011 distribuujú laboratóriá belgickej spoločnosti Biolab SA. Dostupný je jedine kúpou cez ich vlastnú webstránku a to vraj z dôvodu, aby spoločnosť ušetrila náklady na reklamu a mohla tak ponúknuť samotný výrobok za priaznivejšiu cenu. V prvom rade Erex 24 sľubuje znovunaštartovanie slabnúcej mužnosti a to tým spôsobom, že obnoví a zvýši produkciu testosterónov v semenníkoch. Okrem toho vraj prináša silnejšie a dlhotrvajúce erekcie, intenzívnejšiu ejakuláciu či napokon aj dlhší a väčší penis. Jeho účinok by mal byť okrem toho takmer okamžitý a následne trvať ďalších 24 hodín, z toho vlastne aj vychádza číslovka v jeho názve.

Pozrite si video o EREX-24

Zloženie Erexu je oproti iným podobným prípravkom veľmi nezvyčajné, nenachádza sa v ňom totiž ani jedna zo známych a overených účinných zložiek na zlepšenie erekcie, ako je Maca, L-arginín či Tribulus terrestris, látky ktoré naopak nájdeme v Zerexe. Erex naproti tomu obsahuje predovšetkým rastlinné extrakty pochádzajúce z Južnej Ameriky. Prvým je extrakt z Yerby Maté určený na rozšírenie ciev, pričom jeho účinné látky sú kofeín, teobromín a teofylín, ktoré by v spoločnej kombinácii mali potlačiť proces svalovej ochabnutosti penisu po ejakulácii. Druhým prírodným prvkom Erexu je látka získaná z rastliny Muira Puama a jej účinnej zložky, alkaloidu muirapuaminu, ktorý zvyšuje potenciu. Toto zloženie nepôsobí príliš dôveryhodne, nie je totiž isté nakoľko dokáže zlepšiť erekciu a reálna sila jeho účinku je preto otázna.

Erex 24 sa predáva vo forme tabliet, z ktorých je odporúčané dávkovanie zobrať si jednu tabletu každé ráno nalačno a zapiť ju vodou. A hoci by sa účinky mali začať prejavovať už po troch dňoch, odporúčaná kúra by mala pre spozorovanie viditeľných výsledkov a účinkov trvať aspoň tri mesiace. Ak problémy s erekciou ustupujú, tak si môžete dávku znížiť na jednu tabletku každý tretí deň. Naopak ak pretrvávajú, je možné zvýšiť si dennú dávku na dve tablety. Výrobok sa predáva v troch variantoch, hoci všetky majú rovnaké zloženie aj odporúčané dávkovanie. Rozdiel je tak len v dĺžke užívania.

EREX 24
Mesačná kúra obsahujúca 30 tabliet spolu s 15 zdarma a predávajúca sa za cenu 29,99 eura.

EREX 24 FORTE
Dvoj-mesačná kúra obsahuje 60 tabletiek, plus 15 ďalších zdarma k tomu. Cena je 47,98 eura.

EREX 24 EXTRA FORTE
Troj-mesačná kúra, v balení teda nájdete 90 tabletiek a opäť k nim dostanete aj 15 zdarma. Tento Erex si môžete zakúpiť za 62,98 eura.

erex24-skusenosti-zakaznikov

Tento produkt sa na Slovensku predáva ešte stále pomerne krátku dobu a reálne skúsenosti zákazníkov ešte teda nie sú také bohaté, keďže zatiaľ si Erex 24 ešte toľko ľudí nevyskúšalo. Je však možné nájsť aspoň niekoľko vyjadrení a keď si ich dáme dokopy, tak to vyzerá že s ním bolo spokojných zhruba 50% klientov. Sú totiž takí, čo vyhlasujú že sa im po užívaní Erexu viditeľne a bez veďľajších účinkov zlepšila erekcia, mierne zväčšil penis a zvýšila sa im chuť na sex. Iní však tvrdia, že na sebe nezbadali vôbec žiadne účinky a produkt teda podľa ich názoru vôbec nefunguje.

Pre väčšiu prehľadnosť si Erex môžeme porovnať s podobným produktom, ktorí sme si nedávno spomínali, so Zerexom. V prvom rade je potrebné povedať, že Erex stále nie je zaznamenaný v registri Úradu verejného zdravotníctva SR, čo je Zerex už dávno. Erex obsahuje pomerne neznáme rastlinné extrakty, ktorých účinok na erekciu sa veľmi odhadnúť nedá. Zerex naproti tomu obsahuje Macu, tribulus terrestris či aminokyseliny ako L-arginín, čo sú všetko známe látky a ich účinok na problémy s erekciou je dokázaný. Okrem toho je Zerex aj oveľa známejší produkt, s ktorým má skúsenosti oveľa viac ľudí a dá sa teda o ňom nájsť aj viac informácií a názorov. K účinkom Erexu sa aj po niekoľkých rokoch fungovania na slovenskom trhu stále vyjadruje primálo užívateľov.

Na druhej strane, jednou z výhod Erexu je fakt, že si z týchto tabletiek môžete vyskúšať 15-dennú kúru zadarmo a ak s ňou nebudete spokojní, tak ju aj čiastočne užitú vrátite a následne Vám vrátia zaplatené peniaze. Hoci spoločnosť zďaleka nie je jediná na trhu, ktorá podobnú možnosť ponúka, ako o sebe tvrdí; máte tak možnosť zaexperimentovať si s týmto produktom bez toho aby to príliš ublížilo Vašej peňaženke.

erex24-kupit-button


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre

Pri prvom (a poslednom) objednaní EREXu24 som dostal 30 tabliet + 15 tabliet zadarmo. EREX24 som užíval pravidelne, každý deň, viac ako mesiac. Očakávané výsledky (podľa popisu predajcu) sa nedostavili. Odporúčal by som, aby pri popise tohto produktu bolo uvedené, že pre mužov, ktorí sa liečia na vysoký krvný tlak, je tento produkt nevhodný. Jeho kombinácia s liekmi na zníženie krvného tlaku u mňa spôsobovala časté prejavy ako sú prejavy ischemickej choroby srdca – pred užívaním EREXu24 som takéto stavy nepoznal.

Vyskusal som Viagru, ta bola zo vsetkych produktov najlepsia. Nakolko to je drahe, uzival som polovicu. Polovicka mi niekedy zabrala niekedy nie. Skusil som ZEREX, snim som nemal dobre skusenosti, bolala ma z neho hlava a vobec mi nejako nesadol. Treti produkt, ktory som skusil na odporucanie znameho bol EREX. S erexom som nemal zazivacie problemy, celkovo dobre funguje takze ho mozem odporucat dalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.