Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu: Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby

Martina Medzayová Téma 22. septembra 2020 0

Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu zaujíma množstvo ľudí. Ak chcete vedieť odpoveď aj vy, poteším vás. Astrológia do veľkej miery vystihuje osobnostný profil každého z nás aj vzájomnú kompatibilitu znamení vo vzťahu. Ak hľadáte univerzálny horoskop, či jednoduchý recept, ako ju zbaliť, sklamem vás. Overený spôsob, ktorý bude platiť na všetky ženy neexistuje. To ste už asi tak trochu tušili. Takže čo môže byť naozaj nápomocné? Zistiť o nej čo najviac informácií, počúvať ju a zaujímať sa o to, aká v skutočnosti je. Okrem toho sa dozviete základnú charakteristiku osobnosti podľa jej dátumu narodenia, ktorá vás navedie na tú správnu cestu spoznávania.

Ako zbaliť ženu Strelca, Kozorožca, Vodnára, Ryby nebude celkom ľahkým orieškom pre mužov. Pýtate sa prečo? Skrývajú v sebe magické čaro, a tiež nevyspytateľnosť, ktorá opantá každého už na prvý pohľad. Každá z nich je ovplyvnená jedným zo štyroch živlov, a to oheň, zem, vzduch a voda, z čoho vychádzajú aj jednotlivé povahové vlastnosti. Ak je vaša vysnívaná žena narodená v niektorom z týchto znamení, dozviete sa akým spôsobom premýšľa, čo je pre ňu dôležité, a aké vlastnosti považuje na mužoch za príťažlivé. Erotický profil odzrkadľuje jej dušu a veľa vám napovie o tom, čo skutočne v živote preferuje. spoznajte jej znamenie zverokruhu a dostanete sa bližšie k spôsobu, ako ju správne zaujať.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť ženu podľa znamenia, dojem z prvého stretnutia umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️ Pheromone Secret Scent.

Strelec 23. november – 21. december

Znamenie zverokruhu StrelecŽena v znamení zverokruhu Strelec je ohnivý živel a v poradí deviate znamenie zverokruhu, ktorú definujú vlastnosti slobodná, radostná a hravá. Tieto ženy, z ktorých priam srší optimizmus sú obľúbené v každej partii, aj vďaka svojim inovatívnym nápadom a zmyslu pre humor. Zvyknú byť veľmi bystré a majú vyvinutú schopnosť predvídať. S autoritami to majú pomerne zložitejšie, keďže nadovšetko milujú svoju slobodu, a preto sa podriaďujú len veľmi ťažko. Bažia po nových vedomostiach a informáciách, ktoré si vedia jednoducho spájať a neváhajú ich v praxi aj použiť. Názory prijímajú len od seberovných, no ak im dáte pádne argumenty, môžete zvíťaziť nad ich tvrdohlavosťou. Najlepšie je, keď majú pocit, že na všetko prišli samé, ideálne na základe vlastnej skúsenosti a zistených informácií. Púšťať sa s nimi do argumentačnej prestrelky vám preto neodporúčam, pokiaľ nie ste v danej téme naozaj doma a nemáte preštudované všetky dostupné fakty. Svojich priateľov a rodinu si však nadovšetko vážia a dokážu sa im štedro odvďačiť.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. novembra – 2. decembra

Tie šťastné, ktoré sú narodené koncom novembra bývajú obdarené silnou dávkou empatie a majú skvelý odhad. Vycítia hroziace nebezpečenstvo, či naopak prichádzajúci úspech, preto sa často stáva, že nevedomky vyslovia varovanie alebo odporúčanie. Ich rady určite nenechajte bez povšimnutia, môžu sa vám hodiť, a väčšinou sa neskôr ukážu ako pravdivé. Ženy narodené v tomto období sú neobyčajne príjemné spoločníčky so silnou charizmou a zmyslom pre humor. Ak patríte k ľuďom, ktorí neradi dostávajú darčeky, budete musieť spraviť výnimku. Svojich blízkych a priateľov totiž milujú obdarúvať. Vždy si dajú záležať na tom, aby ich dary boli originálne a kreatívne. Kedykoľvek ich budete potrebovať, môžete počítať s tým, že vám pomôžu a poradia. Sú veľmi spoľahlivé a ochotné pomôcť každému priateľovi v núdzi.

⭐ 3. decembra – 12. decembra

Začiatok decembra charakterizuje ženy narodené v tomto období, ako veľmi kritické a náročné na seba, ale aj svoje okolie či rodinu. Pôsobí ako ich hnací motor, ktorý ich núti neustále napredovať a zlepšovať sa po všetkých stránkach. Preto sú aj veľmi pracovité, húževnaté a nesmierne kreatívne. Vďaka tomu rýchlo napredujú, budujú si kariéru, popri tom si stíhajú vytvárať ideálne rodinné zázemie a osobný rozvoj, čím sa stávajú veľkou inšpiráciou pre svojich blízkych, no hlavne pre svoje deti. Ich životný elán je priam nákazlivý, preto každý muž po ich boku dokáže aj nemožné. Nikdy ho totiž nenechá nudiť sa, a tak je neustále na ceste k úspechu a plneniu si snov, ktorých postupne dokáže dosiahnuť veľa.

⭐ 4. decembra – 21. decembra

V tomto období sa narodili tie, ktoré majú racionálne myslenie a rady sa držia pri zemi. Aj keď majú občas nutkavú potrebu podľahnúť svojim vášňam a citom, svojou tvrdou sebadisciplínou a vytrvalosťou sa nenechajú vtiahnuť do emocionálnej roviny, ktorú by nevedeli vedome kontrolovať. Najšťastnejšie sú, keď majú presnú predstavu o tom čo ich čaká a majú všetko pod palcom. Stále sú veselé a optimistické, a presne s týmto postojom sa dívajú aj na život i dôležité rozhodnutia. Musia si všetko dobre premyslieť a zvážiť, aby mohli racionálne vyhodnotiť ďalšie kroky, ktoré by mali podniknúť. Napriek tomu, že sa väčšinou držia tak povediac „na uzde,“ sú veľmi citlivé a hlboko vo vnútri snívajú o dobrodružstve. Väčšinou im to však zmysel pre zodpovednosť nedovolí.

Erotický profil

Pre ženu narodenú v tomto znamení je ideálnym miestom pre realizáciu erotického stretnutia voľná príroda. Preto obľubuje zaujímavé miesta, ako napríklad zážitok pod stanom, na poli, v aute, na opustenej pláži alebo aj v takom lesíku to môže byť zábava. Zdĺhavé predohry nie sú nič pre ňu, to čo naozaj potrebuje je nevšedné prostredie a vytúžená odmena. Ak čakáte hneď na prvom stretnutí sexuálnu harmóniu, nedočkáte sa. Je to žena rôznych nálad, avšak nepretvaruje sa, vždy je sama sebou v závislosti od toho, čo momentálne chce. Po milovaní sa veľmi rada rozpráva o práve zažitých slastiach a rozvíja ich ďalej na mentálnej úrovni fantazírovania.

Ľahko si vytvára jednu známosť za druhou bez toho, že by v niektorej z nich vytrvala. Skúseností má preto na rozdávanie, avšak naozaj ľúbostných afériek založených na citoch má v živote pomenej. Experimentovanie pri samotnom milovaní nie je práve jej šálka kávy, má rada všetko čo je prirodzené, a rada staví na istotu čo sa týka sexuálnej polohy. Ak má niečo naozaj rada len ťažko ju presvedčíte skúšať niečo iné, nepoznané. Celú predohru aj aktivitu necháva na partnera, ale ona je tá, ktorá povie kedy sa to začne stupňovať. Miluje cítiť moc, ktorú má pevne v rukách pri milencovi, ktorý sa ide zblázniť od rozkoše počas predohry. Rada provokuje a oddaľuje slasť muža, vtedy má totiž pocit najväčšej moci.

Ak túžite okoreniť vzťah so ženou v znamení Strelec, odporúčame skúsiť vhodné erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Obľúbená poloha je pre ňu každá, na ktorú má práve náladu. Avšak miesto je ideálne zvoliť niečo nevšedné, napríklad sex v aute alebo na akomkoľvek novom mieste, pokojne aj na verejnosti ale s dávkou súkromia. Tieto ženy sú priam fascinované sexuálnymi hračkami, skúste napríklad použiť vibrátor alebo krúžok na penis okorení to každý erotický akt. Ak chcete skúsiť trojku, žena v znamení Strelec je ideálna partnerka na toto dobrodružstvo.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Strelec? Kľúčovou súčasťou jej osobnosti je jednoznačne humor, na tom si skutočne zakladá. Miluje sa neustále úprimne smiať, kde je to len možné. Ak premýšľate, ako začať konverzáciu, mala by byť hlavne jednoduchá, a zároveň intelektuálna. Taký zlatý stred. Užitočné tipy by mohli byť napríklad diskutovanie o cestovateľských plánoch alebo minulých skúsenostiach a zážitkoch. S tým určite zabodujete, a tiež máte priestor na prirodzený vývoj debaty bez sileného hľadania odpovedí a otázok. Žena v znamení Strelec miluje život, čo znamená, že môže hovoriť naozaj takmer o všetkom. Žiadna téma jej nie je cudzia, dokonca aj politickú situáciu má v malíčku. Rada si rozširuje obzor a neustále objavuje múdrosť, ktorou by si mohla doplniť vedomosti. Rada zažíva nové veci, a preto ju vezmite do najnovšej reštaurácie či podniku, alebo navrhnite zaujímavý spôsob novej zábavy napríklad na párty pri bazéne či iné lokálne novinky. Táto žena jednoducho potrebuje, aby s ňou muž udržal krok či už ide o cestovateľské plány, zábavu alebo jednoducho o jej prelietavý životný štýl. Rada na záver znie, že táto žena miluje flirtovanie ale ak je už vo vzťahu je naozaj verná, preto si dajte pozor na žiarlivosť, mohli by ste ju tým odradiť.  

 

Kozorožec 22. december – 20. január

Znamenie zverokruhu KozorožecŽena v znamení zverokruhu Kozorožec je tretie zemské znamenie, celkovo v poradí desiate. Je synonymom ctižiadostivosti, vytrvalosti a húževnatosti. Ženy narodené v tejto časti roka sú zosobnením pracovitosti a cieľavedomosti, tiež sú veľmi spoľahlivé a uznávané v kolektíve. Svoje postavenie v spoločnosti, patričnú úctu a rešpekt si svedomito budujú, nakoľko je to pre ne alfa a omega. Ide o naozaj praktické ženy, ktoré sú, ako sa hovorí „do voza aj do koča“. Nestrácajú zbytočne čas snívaním a fantazírovaním o tom, čo by bolo keby, ale rovno sa konštruktívne vrhajú priamo do reality. Pedantnosť je im vlastná, a preto venujú svoje úsilie neustálemu zlepšovaniu a napredovaniu vo všetkých sférach života. Keďže ide o ženy, ktoré chcú mať všetko pod kontrolou, najšťastnejšie sú, ak zastávajú vedúcu pozíciu v práci a naplno môžu prejaviť svoje vodcovské schopnosti. Plánovanie je ich obľúbená činnosť, ktorou začínajú akúkoľvek aktivitu s cieľom dotiahnuť ju k dokonalosti, výnimkou nie je ani relax. Problém nastáva vtedy, ak ich rodina či blízke okolie nemá pochopenie pre plánovanie aktivít vo voľnom čase.

Charakteristika osobnosti

⭐ 22. decembra – 31. decembra

Dobrodružnosť je vlastná aj ženám narodeným koncom decembra, avšak túto črtu si kompenzujú skôr pravidelnými výletmi s rodinou, než bujarým životom. Vo všeobecnosti o nich platí, že sú pokojné a svedomité, preto ani zamestnanie nezvyknú často striedať. Ak ide dokonca o samoživiteľku rodiny, riskovanie neprichádza do úvahy. Zodpovednosť, zmysel pre rodinu a zabezpečenie stability je totiž na prvom mieste. Ak chcete ohúriť ženu narodenú v znamení Kozorožca, určite neuvažujte nad obyčajným ničnerobením v podobe pozerania filmu s vyloženými nohami. Považujú to totiž za stratu času, a určite by ste u nej neuspeli. Organizovaný aktívny oddych je to, čo ju zaručene poteší. Ideálne, ak má možnosť zapojiť sa do samotného plánovania cesty.

⭐ 1. januára – 10. januára

Pohostinnosť a milé vystupovanie je presne to, čo charakterizuje ženy narodené začiatkom roka. Dostali do vienka veľkú dávku šikovnosti a manuálnej zručnosti, preto si vedia hravo poradiť s drobnými opravami v domácnosti, či vdýchnuť život nefunkčným spotrebičom. V prípade, že majú vzťah k technickým záležitostiam, vďaka prirodzenému talentu sa z nich stávajú schopné a zručné ženy, ktoré tromfnú nejedného chlapa. Napriek rôznym „mužským“ zručnostiam pôsobia veľmi žensky a jemne. Majú v sebe určitú dávku charizmy spojenú s nevtieravým humorom a čarovným úsmevom, čo určite roztopí každého muža. Okamžite tak majú odpustené všetky mužsko-ženské víťazstvá a silnejšie pohlavie ich vníma ako schopné a zaujímavé bohyne.

⭐ 11. januára – 20. januára

Dámy, ktoré pochádzajú z tretej fázy znamenia Kozorožca rozhodne nikomu nič nedarujú. Svoj úspech si tvrdo vydreli a neboja sa stanovovať len tie najvyššie méty. Hviezdy ich v podstate predurčili do vysokých vedúcich pozícií, preto si idú tvrdo za svojim, až kým to nedosiahnu. Ak majú pocit, že sa ich snaha nevypláca, neváhajú zariskovať a pracujú na voľnej nohe. Neznesú byť v podriadenom postavení. Vždy si skôr či neskôr vybudujú riadiacu funkciu, z ktorej môžu organizovať chod firmy a prácu druhých. Aj keď sú extrémne cieľavedomé, rafinovane to skrývajú za ženské slabosti a nežný prejav, čím dosiahnu svoje ciele oveľa rýchlejšie. Klamať telom sa im doslova vypláca, a preto to radi využívajú. Silný vnútorný motor ich ženie v práci, ale rovnako v súkromnom živote, pretože majú silnú potrebu vynikať vo všetkom, čo robia.

Erotický profil

Žena narodená v znamení Kozorožca je tak trochu ako ľahko zápalné drevo. Vzbĺkne hoci aj po jedinom pohybe, či pohladení, pričom nehorí, ale  rovno vybuchuje. Jej temperament je naozaj výnimočný, a preto niekedy inklinuje k prelietavosti a vyhľadáva slobodu. Rada je iniciatívna v posteli a vôbec nepotrebuje dlhú predohru. Nesnažte sa ju prekvapiť, väčšinou vie veľmi dobre odhadnúť, čo bude v posteli nasledovať. Strojené gestá si nechajte pre inú, táto žena si na to nepotrpí. To, čo naozaj ocení je sexuálna potencia a partner, ktorý s ňou v posteli udrží krok. Na výkony hodné herečky z filmov pre dospelých vôbec nepotrebuje špeciálne spôsoby a triky. Úplne tradičným spôsobom dokáže zanechať vo vás zážitok s profesionálkou.

Milovanie s ňou je vlastne súboj, v ktorom neraz kričí, hryzie, ba dokonca neodmietne ani jemnú dávku sadizmu v duchu plieskania po zadku alebo ťahania za vlasy. Samozrejme, všetko s mierou, má totiž rada iba jemné fyzické násilie, žiadne tvrdé praktiky. Akákoľvek poloha „hore“ sa jej naozaj páči, pretože  má prehľad o situácii, určuje tempo a partner sa môže venovať zvyšku jej tela. Patrí k hlasitým milenkám, ktoré dosahujú viac ako len jeden orgazmus, pokiaľ majú šikovného partnera. Dajte si preto záležať a venujte sa jej naplno, celú pozornosť sústreďte na ňu, bohato sa vám odvďačí. Miluje sa totiž venovať mužskému telu a privedie vás do takej rozkoše, o ktorej sa vám iba snívalo, avšak očakáva rovnakú pozornosť opätovať.

Ak chcete potešiť ženu v znamení Kozorožec vhodným darčekom, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Praktická, efektívna a starostlivá žena v znamení Kozorožec je najviac fascinovaná vyhliadkou na simultánny orgazmus. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť je orálny sex v jej obľúbenej polohe 69. Vychutnajte si jeden druhého a potom sa presuňte k samotnému sexuálnemu aktu. Bude to považovať za najlepší sexuálny zážitok.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Kozorožec? Ohromíte ju vašimi znalosťami, vtipom a presne týmto spôsobom získate schopnosť ju zaujať. Vaše slová sú  tie, ktoré si ju získajú, následne tak aj činy. Nezabúdajte, že tieto ženy majú silné rodinné hodnoty, takže ak jej ukážete, že zdieľate tieto hodnoty s ňou, stúpnete v jej očiach.  Bude cítiť zvýšený pocit bezpečia, pretože vie, že byť blízko rodiny je aj pre vás dôležité. Ide o veľmi opatrnú ženu, ktorej zvykne trvať istú dobu, kým sa rozhodne vhupnúť do vzťahu. Doprajte jej preto čas, aby sa stihla aklimatizovať a v žiadnom prípade na ňu v tejto oblasti netlačte. Mohla by sa zľaknúť a ľahko zdupkať. Hľadá iniciatívneho chlapa, ktorý bude proaktívny a poskytne jej presne to, čo potrebuje. Pravdou je, že jej ambiciózna a pracovitá povaha môže byť niekedy na škodu, hlavne v prípade, že to pôjde na úkor osobného času. Musíte s tým však dopredu počítať a nesnažiť sa jej to vyčítať, považuje to za dôležité. Pamätajte, že chce niekoho, kto bude pracovať rovnako tvrdo ako ona a nestrpí nezodpovednosť hlavne vo finančnej sfére.

 

Vodnár 21. január – 18. február

Znamenie zverokruhu VodnárŽena v znamení zverokruhu Vodnár je vzdušné znamenie a v poradí jedenáste. Patrí ženám, ktoré sú prirodzene vynaliezavé a originálne. Ich schopnosť sústredenia a neobyčajná inteligencia im zabezpečuje, že vedia presne, kedy majú byť ticho. Bežne totiž rady vyjadrujú svoj názor, aj keď si ho nikto priamo nepýta, avšak väčšinou sú nastavené oponovať bez ohľadu na prejednávanú tému. Napriek tomu, že majú iný názor sa vedia odmlčať a čakať na svoju príležitosť, ako si presadiť svoj názor. Túžia po slobode a nezávislosti, a takmer vždy si postavia svoju hlavu, ak im blízke okolie radí niečo iné ako si zaumienili. Rady sa cítia výnimočne, a preto ich celkový zjav pôsobí originálne a vkusne, no zároveň netradične. Rebelantstvo a vzdor sú im veľmi prirodzené vo všetkých sférach života od vizuálnej stránky imidžu až po filozofické debaty s priateľmi. Fascinuje ich všetko nové, moderné, originálne a jedinečné, preto majú najradšej pokrok. Ak premýšľate čím si získať ženu v znamení Vodnára, technické novinky či zaujímavosti zo sveta budú stávka na istotu. Ak ale čakáte, že dajú najavo emócie, pravdepodobne sa nedočkáte. Pôsobia síce rezervovane a nečitateľne, no nezvyknú dávať najavo city ani svojim blízkym. To však neznamená, že sú bezcitné.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. januára – 29. januára

Koniec januára nadelil ženám túlavé topánky, dobrodružnú povahu a silnú túžbu po voľnosti. Majú nespútanú umeleckú dušu a naozaj dobrý nos na financie, čo im väčšinou zabezpečuje rozlet a cestovateľské možnosti. Lásku nepovažujú za najdôležitejšiu vec v živote, zato sloboda a hojnosť je pre ne takmer nevyhnutnosťou. Často sa potom stáva, že keď už sa schyľuje k manželským záväzkom, rozhodujú sa na základe rozumu a nie srdca. Ak už majú vlastné deti, túlavé topánky zavesia na klinec a doslova sa pre deti idú rozdať. Starostlivosť a láska k deťom ich natoľko dokáže pohltiť, že sa z cestovateliek stanú ženy v domácnosti. Túto úlohu si z pozície matky naozaj užívajú, čím sa starostlivosť o rodinu stáva ich hlavnou náplňou práce a novoobjavenou vášňou.

⭐ 30. januára – 8. februára

Ženy narodené v týchto dňoch mávajú hlavu plnú snov, fantastických nápadov a plánov. No len máloktorá z nich v sebe nájde dostatočnú silu tieto plány aj zrealizovať. Väčšinou sa musia vzdať svojich snov už v mladosti a obetovať sa rodine, deťom a partnerovi. Sú veľmi rodinne založené, a preto dlho nečakajú a vrhnú sa do toho po hlave. Ak si ale predtým nestihli splniť svoje sny, neskôr môžu byť nešťastné a nadobudnú pocit, že svoj život premárnili. Dalo by sa povedať, že sú to také zasnené princezné, ktoré čakajú na svojho princa. Rodina je u nich vždy na prvom mieste, preto ju neváhajú uprednostniť aj pred sebou. Majú veľmi silnú empatiu a sú prirodzene starostlivé a ochranárske typy. Ak chcete mať doma spokojnú ženu v znamení Vodnára, rozhodne nepodceňujte jej tajné túžby. Ak zistíte, že niektorý z jej tajných snov dokážete splniť, bude vás za to nadovšetko milovať. Ide o najväčší dôkaz lásky.

⭐ 9. februára – 18. februára

Tretia fáza znamenia Vodnár charakterizuje ženy narodené v tomto období ako veľmi dominantné bytosti. Často ich sebaisté vystupovanie a jednanie „bez servítky“ môže byť nepríjemné pre okolie, no v konečnom dôsledku aj pre nich samé. Dalo by sa povedať, že zvyknú hovoriť čo im práve napadne bez ohľadu na okolnosti, vhodnosť situácie či skutočnú realitu, ktorá môže byť celkom iná, ako by sa im na prvý pohľad mohlo zdať. V rodinnej sfére si rovnakú dominanciu udržiavajú aj voči manželovi i deťom, ktorým vládnu z pozície neohrozeného panovníka. Pochopiteľne tomu nie je inak ani v pracovnej sfére, čo neraz vzbudzuje u kolegov hrôzu. Takáto diktatúra má však aj pozitívne stránky, ako napríklad ich starostlivosť a dobroprajnosť. Chcú pre všetkých len to najlepšie, avšak niekedy ich pohľad na to, čo je pre druhých najlepšie je mierne skreslený. Úmysly majú však vždy dobré a komunikáciou sa s nimi dá rozumne dohodnúť.

Erotický profil

Táto dáma sa síce rozbieha pomaly, ale potom to už stojí za to. Chce vyskúšať všetko, čo príručka kamastury ponúka. Pomaly sleduje partnerovu rozkoš a vrchol blaha, ktoré postupne stupňuje. Ak ste typ muža, ktorý trpí zábranami je to ideálna žena pre vás. Uvoľní každého a dostane vás do varu svojim strategickým a obetavým prístupom. Často totiž nadradí želania iných nad tie vlastné. Ak natrafí na egoistického partnera vystavuje sa tak poriadnemu riziku. Obdivuje silných a urastených mužov, takže ak jej starostlivosť a pozornosť obetujete vytvoríte ideálny pár.

Vo výbere partnerov je veľmi liberálna, dokáže utešiť a uspokojiť sexuálne frustrovaných mužov. Často jej nevadí ani rola milenky, dokonca ani o mnoho rokov starší partner. Vodnárky sú veľmi tolerantné a prispôsobivé, preto sú pre mužov aj skutočne príťažlivé ako partnerky do vzťahu. Ak je táto náruživá žena dočasne sexuálne osamotená, vymýšľa zaujímavé formy masturbácie. Priťahujú ju všetky oblasti partnerovho tela, ale zvláštnu záľubu má väčšinou v nohách a prstoch. Páni poteším vás, žena v tomto znamení obvykle k análnemu milovaniu pristupuje s otvorenosťou, ale vyžaduje dodržovanie zásad čistoty. Čo sa páči jej partnerovi sa väčšinou páči i jej.

Ak plánujete očariť znamenie Vodnár, odporúčame byť poriadne pripravený: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Vodnárka je presne tá, ktorá chce skúsiť všetky polohy kamasutry. Nejde ani tak o jednu obľúbenú polohu, ako o neustále objavovanie nových zábavných polôh a foriem uspokojenia. Je prirodzene zvedavá, hravá a naozaj rada experimentuje, preto vás neprekvapí, že rada vyskúša aj análny sex či netradičné hračky. Čím viac noviniek a zážitkov, tým lepšie pre ňu.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Vodnár? Ak chcete, aby si vás táto dáma naozaj všimla, musíte ju zaujať svojou originalitou a doslova vyčnievať z davu. Má rada novinky a zaujímavosti v sexuálnej, pracovnej, ale aj súkromnej sfére, z čoho automaticky vyplýva, že aj partnera si hľadá podobným spôsobom. Nejde však iba o to, ako vyzeráte, ona sa zaoberá celým vzhľadom a vyžarovaním osobnosti, rovnako tak aj inteligentným vystupovaním a všeobecnou príťažlivosťou. Dáte jej to jednoznačne najavo spôsobom komunikácie, a tiež sebavedomým štýlom vystupovania. Ak uvoľníte svoju myseľ a zapojíte do rozhovoru jej myšlienky a názory, garantujem vám, že jej záujem máte istý. Priťahujú ju sebaistý muži, ktorí pôsobia ako silní alfa samci. Sloboda a nezávislosť je jej druhým menom, preto sa ju nesnažte skrotiť. Vyžaduje si dôveru a voľný rozlet, aby sa cítila naozaj šťastná. Sama je veľmi nevyspytateľná a nepredvídateľná duša, ktorá žije spontánne. Nestará sa o peniaze a nebude tolerovať žiadneho chlapa, ktorý pokladá peniaze za dôležité, preto veľmi opatrne hovorte o finančných témach. 

 

Ryby 19. február – 20. marec

Znamenie zverokruhu RybyŽena v znamení zverokruhu Ryby je posledné dvanáste znamenie a je vodným živlom. Mohlo by sa zdať, že tieto ženy sú občas precitlivené a vzťahovačné, avšak to iba pramení z ich veľmi citlivej povahy, silno vyvinutej empatie a potreby o všetkých naokolo sa starať. Milujú totiž druhým prejavovať svoju lásku, rovnako ju ale potrebujú dostávať. Vtedy sú najšťastnejšie. Problémy druhých im nie sú ľahostajné, neraz sa kvôli tomu trápia, a preto neváhajú podať pomocnú ruku každému v núdzi. Povedzme si úprimne, kto znáša ľahko sklamanie či podraz. Ženy v znamení Rýb to prežívajú oveľa ťažšie vďaka svojej dobrosrdečnosti, často hraničiacej s naivitou či labilitou. Z toho pramenia aj častejšie psychické problémy alebo sklony k depresii, hysterickým scénam či záchvatom plaču. Niektoré z nich môžu pôsobiť ako „rojko“ vďaka neustálemu fantazírovaniu a predstavám o ružových zajtrajškoch, po ktorých vnútorne veľmi túžia. Ak sa ich aktuálny život a smerovanie nezhoduje s týmito snami, oveľa častejšie oproti iným znameniam prepadajú návykovým látkam, ako alkoholu či drogám. Predstavujú totiž únik zo situácie, ktorú nie sú schopné riešiť. Oporu hľadajú v rodine a partnerovi, ktorí sú pre nich absolútne kľúčoví. Zázemie, romantický vzťah a pohoda je presne to, čo potrebujú. Potom sa často stáva, že na svojej rodine lipnú natoľko, až nechcú odísť či vzdialiť sa. Športové aktivity, umenie, poézia, hudba a tanec sú presne tie činnosti, ktoré milujú. Ak spomeniete tieto spoločné koníčky alebo začnete s podobnou témou rozhovoru, získate si jej pozornosť.

Charakteristika osobnosti

⭐ 19. februára – 28. februára

Veľké sny, ciele a tvrdá práca charakterizuje ženy narodené koncom februára asi najlepšie. Napriek tomu, že vedia byť pomerne priame a asertívne, sú schopné diplomacie. Svoj názor vyjadrujú, aj keď vedia, že im to môže narobiť nemalé problémy. Považujú to za veľmi dôležité a neváhajú rozprávať, aj keď ostatní mlčia. Majú veľmi dobre vyvinutý zmysel pre sociálne cítenie a empatiu, preto používajú múdru stratégiu. Ak potrebujú vyjadriť nesúhlas a nespokojnosť, spolu s diplomatickými vlohami a prirodzenou inteligenciou to vedia povedať naozaj vhodne, prípadne to odľahčia smiechom i vtipom. Nikto sa pre to nemôže hnevať alebo uraziť, v kombinácii s prirodzeným šarmom a eleganciou pôsobia ako srdečné „parťáčky“ do každého kolektívu.

⭐ 1. marca – 10. marca

Začiatok marca charakterizuje ženy narodené v tomto období ako zmyselné, dokážu sa radovať zo života a užívať si ho plnými dúškami. Vzápätí ale dokážu prepadnúť zádumčivosti, ľútosti a venovať nemalé prostriedky na charitu. Sú totiž veľmi solidárne, a ak sa dopočujú o ľuďoch, či zvieratách v núdzi, neváhajú ich zachraňovať. Disponujú značným ženským sexepílom, ktorý priťahuje mužov ako magnet. Pôsobia jemne a krehko, a tak majú okolo seba neustále mnoho obdivovateľov. Ak by prišlo ku konfrontácii, krik a hádky znášajú naozaj zle, preto sa takým situáciám vyhýbajú. Majte vždy na pamäti, že so ženou v znamení Ryby jednajte diplomaticky a prívetivo, výbušnosť či zvýšenie hlasu by nemusela dobre pochopiť.

⭐ 11. marca – 20. marca

Ženy narodené v týchto dňoch sú väčšinou preslávené priam nadpozemskou krásou, ktorá sa nedá prehliadnuť. Preto bývajú úspešné v konkurzoch na modelky, sekretárky alebo sa z nich stávajú letušky. Ich život je veľmi zložitý, hlavne ten súkromný. Partnerské a rodinné vzťahy nezvyknú mať naplnené podľa svojich predstáv. Keďže sú veľmi náročné, ťažko si hľadajú svojho vysnívaného princa na bielom koni. Ak majú pocit, že ho už našli a časom sa ukáže, že to nie je to pravé orechové, neváhajú sa ním rozlúčiť a pokračovať v hľadaní svojho ideálneho muža. Nezabúdajte preto, že prvotné očarenie nestačí, ženy spadajúce do tohto obdobia totiž hľadajú toho pravého. Ich cieľ je jasný, vytvoriť si zázemie a nájsť spriaznenú dušu, s ktorou budú môcť kráčať rozprávkovým životom.

Erotický profil

Ženy v znamení Ryby veľmi skoro objavujú kúzlo sexu a neoplývajú veľkou disciplínou pri jeho odopieraní si. Pri samotnom milovaní sú hravé, uvoľnené a majú rady predohru. Milujú neštandardné polohy, pokojne aj akrobatické kúsky, v duchu čím šialenejšie, tým lepšie. Ak je jej partner v tom podobný, ich posteľné radovánky môžu nabrať naozaj spaľujúci charakter. Miluje nosiť šperky, preto sa nečujte, ak vás privíta len v nich, prípadne doplnené erotickou spodnou bielizňou. Dá sa veľmi jednoducho prehovoriť aj na latexové oblečenie, vybíjané opasky, vysoké čižmy na podpätku či erotické pomôcky, ako napríklad putá. Jej fantázia nemá hraníc, dokáže preto veľmi jednoducho dosahovať aj niekoľko orgazmov za sebou.

Táto ideálna milenka vyhovie aj pánom s rôznymi nevšednými chúťkami či fetišmi, no treba na ňu ísť postupne, aby sa nezľakla. Na milovanie sa starostlivo pripravuje vizuálne, ale aj mentálne. Vďaka svojej fantázii sa dokáže tak navnadiť, že túto elektrizujúcu energiu prenesie okamžite aj na vás. Dokonca, niektoré ženy narodené v tomto znamení sa rady milujú aj počas menštruácie, kedy dosahujú najviac orgazmov. Snaží sa svojmu partnerovi úplne odovzdať. Je síce oddanou, ale nie veľmi vernou milenkou. Na to, aby sa rozhodla žiť v monogamnom vzťahu potrebuje byť naozaj presvedčená o partnerových kvalitách a perspektíve tohto zväzku.

Ak chcete trochu okoreniť vzťah so ženou v znamení Ryby, odporúčame mať po ruke vhodné erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Žena v tomto znamení miluje experimenty, akrobatické polohy či sexuálne hračky od výmyslu sveta. Ak sa rozhodnete skúsiť začleniť do sexuálnych hrátok aj obyčajný vibrátor, dosiahnete neuveriteľné výsledky. Análny sex patrí medzi jej najobľúbenejšie zážitky, v tesnom závese sa drží orálny sex a atypické polohy určené pre takmer profesionálnych športovcov.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Ryby? Táto žena túži po zasnenom vzťahu, ktorý je plný fantázie a nových zážitkov či výziev. Napriek tomu, že je trochu prelietavá, ak sa rozhoduje, či sa pustí do monogamného vzťahu, musí si byť stopercentne istá, že je jedinou ženou vo vašom živote. Ak má čo i len malé pochybnosti, nepočítajte s tým, že vás bude brať vážne. Ak si ju chcete naozaj získať, choďte na to pomaly. Potrebuje dostať čas a priestor na to, aby sa utvrdila v tom, že to naozaj má perspektívu. Platí na ňu humor, pri ktorom cíti, že ste na jednej vlne a dostatočná voľnosť, kedy nemá pocit, že sa na ňu tlačí. Chce mať pri sebe skutočného gentlemana, takže urobíte najlepšie, ak jej dokážete, že rytierstvo ešte nevymrelo. Slušné spôsoby a neobvyklá dávka zdvorilosti jej presne dokáže, že to s ňou myslíte vážne. Zo začiatku je skôr rezervovaná a pôsobí placho, preto by ste iniciatívu mali zobrať do rúk vy. Aj keď je hlboko vášnivá, je tiež veľmi citlivá a ľahko sa môže uraziť.

Záver

Ako zbaliť ženu Strelca, Kozorožca, Vodnára, Ryby nie je celkom jednoduchá otázka, v posteli sú vášnivé lovkyne, aj keď každá skrýva iné prednosti. Spoznávanie sa a randenie je zložité bez ohľadu na znamenie zverokruhu. Tieto charakteristiky osobnosti a erotický profil by vám mohol poslúžiť ako užitočné vodítko na ceste za získaním si srdca vašej vyvolenej. Berte preto do úvahy čo vám hovorí, ako aj osobnostné odlišnosti, ktoré zvyknú byť najdôležitejšie ak ju chcete ohúriť. Každá žena bude milo prekvapená, ak si zapamätáte čo i len drobnosť alebo nepodstatný detail, ktorý vám spomenula medzi rečou. Čím viac informácií o nej zistíte, tým rýchlejšie sa vám ju podarí zbaliť. Nebojte sa pýtať a zaujímať sa, ženy to určite ocenia.

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.