Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak

Martina Medzayová Téma 22. septembra 2020 0

Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu, môže vyzerať ako hotová veda. Svojim spôsobom, astrológia je poriadna veda, avšak univerzálny horoskop, zhoda partnerov, či zaručené tipy a triky neexistujú. To, čo naozaj funguje z veľkej časti je charakteristika osobnosti, erotický profil a kompatibilita partnerov podľa dátumu narodenia, avšak funguje to len ako pomocná barlička. Neočakávajte od toho zaručený recept na pravú lásku zo dňa na deň. Všetky partnerské aj kamarátske vzťahy si vyžadujú určitý čas a dátum narodenia vám môže na tejto ceste len trochu pomôcť. Okrem popisu osobnosti sa dozviete aj praktické informácie z jej erotického profilu, ktoré určite využijete.

Ako zbaliť ženu Barana, Býka, Blížencov, Raka, keď sú veľmi originálne a jedinečné. Každá z nich je ovplyvnená jedným zo štyroch živlov, a to oheň, zem, vzduch a voda. Ak je vaša vysnívaná princezná narodená v niektorom z týchto znamení, dozviete sa akým spôsobom premýšľa, čo je pre ňu dôležité, a aké vlastnosti považuje na mužoch za príťažlivé. Erotický horoskop napovie veľa o tom čo má rada, a možno vám pomôže lepšie pochopiť jej komunikáciu, zanietenosť a vášeň. Poznať jej znamenie vám poslúži skôr ako pomôcka, ktorú môžete využiť pri úvodnom balení. Každé znamenie má svoje charakterové črty, ktoré z veľkej časti platia na ľudí narodených v danom období.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť ženu podľa znamenia, dojem z prvého stretnutia umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️ Pheromone Secret Scent.

Baran 21. marec – 20. apríl

Znamenie zverokruhu baranŽenu v znamení zverokruhu Baran sa už dávno traduje, že je to veľmi tvrdohlavé a neoblomné znamenie. Niet sa čo čudovať, je to prvé ohnivé znamenie zverokruhu, a preto, keď sa pre niečo rozhodne, názor len tak ľahko nezmení. Ide o veľmi energické ženy plné vášne, elánu a nevídanej životnej sily. Často sa môže zdať, že idú až na hranu svojich možností, aby stihli vyriešiť všetko, čo si zaumienili. Z toho pramení aj ich ambicióznosť a pevná vôľa, ktorá ich niekedy dovedie až k riskantným bezhlavým rozhodnutiam. V zamestnaní sa im darí pomerne ľahko dosahovať svoje vytýčené ciele a sú rodené vodkyne. Aj keď sú pracovité, väčšinou nevydržia dlho na jednom mieste, pretože stáť na čele ich dosť unavuje alebo majú pocit, že dosiahli svoj pomyselný strop a chcú sa posunúť ďalej. Aby ste ich komunikáciu mohli lepšie pochopiť vedzte, že ich často predbehnú ústa pred rozumom, sú totiž impulzívne a priame. To sa však dá veľmi pozitívne využiť, ak ich chcete hneď na úvod zaujať. Obľubujú aktívny životný štýl, a preto im šport nie je cudzí. Ak teraz váhate, či nie je pre vás žena v tomto znamení tvrdý oriešok, určite oceníte, že je tiež veľmi starostlivá a obetavá.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. marca – 30. marca

Ženy narodené v tejto časti marca sú skvelé manželky, gazdiné aj milenky v jednej osobe. Ak sa z nej náhodou stane žena v domácnosti, počítajte s tým, že si z nej vytvorí svoje kráľovstvo s neobmedzeným panovaním. V duchu hesla „môj dom, môj hrad“ sa pre ňu stáva domácnosť prioritou a dôležitým zázemím, takže výrok platí takmer doslovne. Má veľmi pozitívny vzťah k deťom, ktoré to cítia, a väčšinou túto náklonnosť oplácajú rovnakou mincou. Mužov vie rýchlo očariť, a preto zvykne mať množstvo obdivovateľov. Tým sa ale nenechajte vystrašiť, dojem na ňu urobí originálna pozornosť alebo kreatívne nápady. Pripravte sa aj na to, že bude mať okolo seba vždy veľa kamarátok, ktorým je ochotná kedykoľvek poradiť a riešiť ich vzťahové trampoty. Keďže je rodený líder, s obľubou bojuje za práva iných žien či detí s vysokým nasadením, akoby išlo o jej vlastnú rodinu. V prípade núdze ich do svojho kráľovstva okamžite prichýli a neváha pomôcť.

⭐ 31. marca – 9. apríla

Vo všeobecnosti platí, že ženy v znamení barana majú naozaj vycibrený zmysel pre humor, ale aj zmysel pre empatiu. Radi pomáhajú druhým a skrýva sa v nich aj estetické cítenie, ktoré môže prerásť v umelecké sklony. Tie, ktoré sú narodené na prelome marca a apríla bývajú nesmierne krásne, ba až magické stvorenia. Pri prvom pohľade si všimnete oku lahodiacu krásu, avšak časom aj nesmierne peknú dušu. Dalo by sa ich opísať ako princezné, ktoré vo vás vzbudia hlboké city a okamžitú náklonnosť. Ich výnimočnosť spočíva aj v tom, že sa vedia radovať z maličkostí. Preto ich okolie veľmi rado obdarúva rôznymi pozornosťami, čím dostáva príjemnú spätnú väzbu. Majú tiež dobre vyvinutú intuíciu, vďaka čomu si vytvorili dobré meno ako múdre, láskavé a optimistické bytosti. Ide o starostlivé ženy, ktoré obľubujú domáce zvieratá, ako aj zranené či odvrhnuté tvory, preto ich srdce vždy obmäkčí pozorný muž s citom pre opateru.

⭐ 10. apríla – 20. apríla

Stred apríla predznamenáva týmto ženám pozíciu kráľovnej, ktorej sa veľmi rýchlo a prirodzene zhostia. Majú totiž všetky zodpovedajúce vlastnosti, ako napríklad vystupovanie, krásu, pôvab, šarm a eleganciu. Sú zvyknuté vystupovať na vysokej úrovni a v spojení s ich vodcovskými danosťami obsadzujú tie najvyššie funkcie. Väčšinou sa nachádzajú na riadiacich či manažérskych postoch, alebo robia dokonalý dojem ako manželky vysoko postavených funkcionárov. Vďaka tomu, že sú veľmi reprezentatívne, ľahko si ich človek zapamätá, napriek tomu, že sú občas náladové. Každá kráľovná chce mať vedľa seba silného a statočného kráľa, preto sa nenechajte oklamať jej sebaistotou a dominanciou. Rady totiž pomáhajú ostatným a starostlivú povahu majú v sebe hlboko zakorenenú. Vo vzťahu však vedia oceniť iniciatívneho muža, ktorý sa niekedy postará o ne.

Erotický profil

Vhodným prostredím je takmer všetko, či už je to v aute, na gauči, v práci či na nevšednom mieste vonku, ak je v patričnej nálade miesto nehrá rolu. Tlmené svetlo a trochu hudby ju dostanú zaručene do varu. To, čo ju zase naopak odoženie je stereotyp a unavený muž. V tom prípade hľadá únik niekde inde. Tak, ako v živote, aj v sexuálnej oblasti je extrovertná, spontánna a vyhľadáva experimenty či dobrodružstvo. Rada skúša nové veci a realizuje svoju fantáziu v praxi. Ak ju necháte kričať, šepkať, dychčať alebo dokonca hrýzť bude v siedmom nebi. Má totiž rada všetko nezvyčajné, zakázané a nové, čo ju často vedie k aktívnemu sadizmu. Miluje rozkoš a rada prekračuje všetky hranice, nič pre ňu nie je tabu.

Ich jediným prianím je, aby po nich muži túžili a nikdy na nich ako na milenku nezabudli. Na svoje bláznivé nápady potrebuje správneho „parťáka“. Napriek jej asertivite a zvýšenému sebavedomiu potrebuje počuť slová chvály, komplimenty či pozornosť. Neznášajú stereotyp a vyhľadávajú zmenu a experimentovanie. Snažiť sa ju k niečomu prinútiť urobiť je zaručený recept na katastrofu. Rovnako tak aj nevera či nedostatok lojality by dopadol rovnako. Keďže nie je len tak pre zábavu ohnivým znamením, viete si domyslieť čo sa stane, ak by ste jej ohnivý temperament nahnevali. Hľadá muža, ktorý s ňou jednoducho dokáže držať krok vo všetkých sférach života a berie svoje vlastné úspechy rovnako vážne, ako ona.

Ak chcete prekvapiť ženu v znamení Barana vhodným darčekom, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Obľúbenou polohou je „kovbojka“ keď je ona hore, to jej prináša dokonalé uspokojenie. Najviac preferuje, aby bola dominantná a vývoj situácie v posteli si riadi sama. Väčšinou nepotrebuje dlhú predohru, je vášnivá a rada sa hrá. Ak sa ale bojíte slastnej bolesti, experimentovania či máte odpor k erotickým pomôckam, pravdepodobne ste v nesprávnej posteli. Súčasťou jej domáceho šatníka je aj erotická bielizeň, latexové oblečenie a topánky na vysokom podpätku.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Baran? Nepatríte k mužom, čo majú neoblomné sebavedomie? Tak to rovno zabaľte. Ak chcete zbaliť túto ženu budete ho potrebovať na rozdávanie. Sebaistota a jemné rúško tajomstva zahalené okolo vašej osoby sú presne tie tromfy, ktoré sa vám zídu. Ak má totiž pocit, že sa jej naservírujete na striebornom podnose, stratí záujem skôr, ako začne lov. Samozrejme, je dôležité ukázať záujem, byť chlapom na pravom mieste a stáť si za slovom, no určite hneď na začiatku nevyberajte mená pre deti. Má totiž rada výzvy, a tak by mohla istotu naplánovaného rodinného kruhu zle pochopiť. Zbavte sa všetkých vzorcov obmedzovania, ako napríklad žiarlivosť, či organizovanie života toho druhého. Sloboda a nezávislosť je pre ňu prioritou, a preto by ste nepochodili. Priťahuje ju sebavedomý muž pripravený konať, keď je treba. Dobrou správou je, že milujú rytierov na bielom koni. S istou dávkou šarmu a galantnosti si u nej zaslúžite veľký plusový bod. Prekvapivé výlety sú presne to, po čom baží ich dobrodružná povaha.

 

Býk 21. apríl – 20. máj

Znamenie zverokruhu BýkŽenu v znamení zverokruhu Býk zaraďujeme v poradí k druhému znameniu, avšak tentoraz ide o zemský živel, pre ktorý je charakteristické mať a vlastniť. Milujú hedonizmus, a teda využívajú všetky zmysli na užívanie si akéhokoľvek pôžitku v živote. Ženy sú veľmi dôsledné, pracovité a tvorivé v každej sfére života, nielen v pracovnej. Hovoríme o nich, ako o pokojných a vyrovnaných ženách, ktoré vedia čo chcú, ale aj čo nechcú. Zmena a neistota v nich vyvoláva nepohodu, a preto sa rady držia svojich zaužívaných vecí. Pri týchto ženách najvýstižnejšie platí príslovie, že človek sa učí na vlastných chybách. Ich vlastná skúsenosť je často dôležitejšia, ako dobre mienené rady, preto treba rátať s tým, že si aj tak urobia po svojom. Nesnažte sa ich ochrániť, ale doprajte im slobodu rozhodnúť sa podľa seba. Najčastejšie ide o flegmatické ženy, ktoré podporíte tým, že ich budete motivovať a povzbudzovať do dôležitých aktivít. Oplatia vám to svojou priateľskou povahou a nákazlivou pohodou, ktorá im zabezpečuje široký okruh kamarátov. Ľudia totiž ich prítomnosť milujú a o mužov nemajú núdzu.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. apríla – 30. apríla

Ženy narodené koncom apríla sú často tzv. kariéristky, majú na seba vysoké nároky a rady súperia s mužmi v pracovnej aj súkromnej sfére. Ak máte radi výzvy a súťaženie, bude to pre ňu zážitok a ideálna motivácia. Oplývajú totiž takými kvalitami, že v mnohom prevyšujú svojich mužských „súperov“. Potrebuje k sebe rovnocenného a schopného chlapa, ktorý sa nezľakne jej vysokej inteligencie a výkonnosti. Niekedy môžu byť všetky prednosti u týchto žien na úkor jemnosti, citlivosti, ale aj materstva. Rady majú totiž posledné slovo, a to platí aj o tom, kto je hlava domácnosti. Tento post prenechajú mužovi, pretože oni chcú byť krkom čo hlavou otáča. Rozhodne sa s nimi nebudete nudiť, pretože sú veľmi spoločenské, avšak priateľov si pre svoje súťaživé sklony hľadajú ťažko.

⭐ 1. mája – 10. mája

Tie, čo sú narodené začiatkom mája jednoducho milujú všetky pekné veci. Chodia vždy upravené, dokonca aj vyniesť smeti. Potrpia si na svoj vzhľad, o ktorý sa poctivo starajú, preto ich nestretnete inak, ako vždy s dokonalou vizážou. Vedia si užívať život naplno a využiť svoje prednosti tak, aby dosiahli svoj cieľ. Preto rady flirtujú, koketujú a zbožňujú byť stredobodom pozornosti. Nerady plánujú a premýšľajú o budúcnosti, žijú tu a teraz v prítomnosti. Vďaka tomu sú veľmi spontánne a hravé, preto určite ocenia návrh na zaujímavý výlet či nevšedný program. Všetky tieto vlastnosti z nich robia ozdobou každého večierka, a preto ich život je veľmi spoločenský. Vďaka tomu majú naozaj bohatý okruh známych, avšak blízkych priateľov nemajú na rozdávanie a spočítajú ich na prstoch jednej ruky.

⭐ 11. mája – 20. mája

Polovica mája nadelila ženám narodeným v tomto čase silnú dávku priamosti a úprimnosti. Nezvyknú chodiť okolo horúcej kaše a rovno prejdú k veci, preto vždy viete na čom u nich ste. Príroda je ich neoddeliteľnou súčasťou, z ktorej čerpajú energiu a elán do života. Ide o akýsi dôležitý únik, kde sú osamote a majú priestor premýšľať a utriediť si myšlienky. Napriek tomu sú spoločenské, avšak cítia silnú potrebu tráviť pravidelne čas aj osamote. Majú veľmi dobre vyvinutý vkus, ich domov je štýlový a je vidieť, že majú aj cit pre detail. Práve tie drobnosti sú dôležité, lebo im robia radosť. Keďže majú talent zapôsobiť, núdzu o návštevy nečakajte. Každý sa u nich cíti „ako doma“, preto sú dokonalé hostiteľky. Nahnevať ich ale rozhodne nechcete, vedia byť nevyspytateľné až nebezpečné.

Erotický profil

Pre ženu narodenú v znamení Býka je dôležité, aby bola upravená, a rovnako tak aj prostredie v ktorom žije. Jej izba je jej salónom, kde sa správa romanticky a uvoľnene. V domácom prostredí sa cíti natoľko bezpečne, že sa jedným dychom dokáže premeniť z romantickej princeznej na zvodnú kurtizánu hraničiacu s nymfomankou. V mužovi očakáva, že nájde dostatočné uspokojenie, a že bude vedieť udržať krok s jej náruživosťou a hravosťou. Milovanie považuje za nádherný rituál a užíva si ho natoľko, až stratí kontakt s realitou. Mužská prirodzenosť je pre ňu veľkým lákadlom, pri ktorej využíva všetky zmysli naplno. Očarí ju originálna vôňa, ale aj chuť partnera.

Preto nebude veľkým prekvapením, že miluje všetko čo súvisí s orálnym sexom. Miluje ho natoľko, že platí príslovie čím dlhšie a hlbšie, tým lepšie. Jej najcitlivejšími bodmi sú krk a šija, preto neváhajte využiť možnosť príležitostných dotykov na verejných miestach. Rozhodne ju to po rande navnadí na dezert doma. Tieto ženy majú rady gradáciu, preto musíte vedieť dávkovať letmé dotyky a uhryznutia veľmi opatrne a postupne. Potom bude mať pocit neustáleho napredovania a bude sa tešiť na to, čo príde. Posteľné hry sú jej doménou, určite to ocení pri posteľných hrátkach a nebude sa báť ukázať obrovské množstvo vášne, ktoré toto ohnivé znamenie v sebe skrýva.

Ak chcete pozdvihnúť jej zážitok do inej dimenzie, odporúčame zvoliť parfum s feromónmi pre mužov, vďaka čomu budete pôsobiť neodolateľne:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Zmyselná, vášnivá a nezávislá, ale tiež nadšená a zábavná. Toto všetko sú vlastnosti ženy v znamení Barana. Vyzerá dobre a veľmi sexy, čoho si je plne vedomá aj v posteli. Nebojí sa skúšať nové veci, dokonca preferuje istú dominanciu. Rada má jednoducho veci pod kontrolou. Jej sexuálna túžba je silná, preto by to najradšej robila doslova všade. Dalo by sa povedať, že táto dáma je bohyňou sexu a majsterkou zvádzania. Najradšej má orálny sex, pokojne aj na nevšedných miestach ale nepohrdne ani inou netypickou polohou, napríklad postojačky.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Býk? Má naozaj vysoké libido, takže ak sa hanbíte a nemáte dostatok sexuálnej energie, radšej by ste sa od tejto dámy mali vzdialiť. Ak to predsa len chcete skúsiť, poradím vám. Neváhajte a povedzte jej, že je krásna a cítite sa s ňou dobre, určite to ocení. Nikto vám totiž nebude schopný ponúknuť viac zmyslových pôžitkov a zábavy, ako žena v tomto znamení. Okrem toho, že je rada väčšinou dominantná, nie je na škodu, ak budete tiež niekedy trochu dominovať. Má rada silných mužov, ktorí sa nedajú zastrašiť a prevezmú občas kontrolu. Napriek svojej vrodenej nezávislosti majú ženy v znamení Býk celkom tradičný pohľad na lásku. Táto dáma miluje muža, ktorý sa postará o dokonalé rande, pripraví večeru, program a zapáli sviečky. Ak si ju chcete dlhodobo udržať, venujte čas počúvaniu jej príbehov, skúseností a jej ambícií. Ukážte jej, že vám na nej záleží, dajte najavo romantického ducha, prineste jej kvety alebo čokoládu a ona vás sladko odmení.

 

Blíženci 21. máj – 20. jún

Znamenie zverokruhu BlíženciŽenu v znamení zverokruhu Blíženci zaraďujeme k vzdušnému živlu, ktorý ich charakterizuje ako veľmi inteligentné, sústredené a rozhľadené v rôznych smeroch. Vďaka tomu si dokážu pospájať jednotlivé súvislosti a informácie do nečakaných riešení. Ženy v tomto znamení sú veľmi originálne, kreatívne, plné nevšedných nápadov, nespútané, ale aj nerozhodné a náladové. Okamžite sa nadchnú pre nejakú myšlienku, ktorá ich osloví, no rovnako rýchlo aj menia cieľ a presmerujú záujem inam. Preto sa stáva, že dlho nezotrvajú pri jednej veci, ale hľadajú neustály závan nových informácií, zážitkov či skúseností, ktoré ich obohatia. Nemajú tak priestor dostať sa do hĺbky veciam, ktoré ich upútali a zostanú iba pri povrchnom skúmaní. To, čo naozaj neznesú je nuda. Ak chcete zaujať ženu v tomto znamení, určite bude pozitívum vaša dobrodružná povaha. Sú veľmi zvedavé a majú nesmierne umelecké nadanie. Milujú čítať, a ak práve nemajú na programe zaujímavú aktivitu s priateľmi, vychutnávajú si svoju obľúbenú chvíľku pohody pri dobrej knihe.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. mája – 30. mája

Ženy narodené v tomto období sú veľmi milé, starostlivé a pracovité. V zamestnaní sú naozaj spoľahlivé, a vďaka skvelým nápadom a iným kvalitám napredujú pomerne rýchlo. Práve preto sa stáva, že jej úspechy prichádzajú samé, akoby bez veľkej námahy. Opak je ale pravdou, cieľavedome pracujú na vytúžených výsledkoch a postupne sa k svojmu snu približujú. Často majú viac ako jedno zamestnanie, pretože práca je pre nich veľmi dôležitým aspektom sebarealizácie. Nebojí sa chytiť akejkoľvek roboty, rada experimentuje a skúša nové veci v pracovnej aj súkromnej oblasti. Čo si zaumieni, to dosiahne, či už sa jedná o pracovnú pozíciu alebo muža.

⭐ 31. mája – 10. júna

Tie, čo sú narodené na prelome mája a júna sú silné osobnosti, dostatočne múdre na to, aby to príliš nedávali najavo. Nezávislosť a sebestačnosť je im vlastná, avšak napriek tomu, že sú ambiciózne a schopné radi sa občas zahrajú na slabé a bezbranné. Páči sa im totiž, keď sa o nich muži postarajú a dávajú im tak priestor, aby sa prejavili. Sú duchom slobodné a nespútané, preto veľmi často nezapadajú do klasického zamestnania a vydajú sa na podnikateľskú cestu. Spoločnosť im vyhovuje, rovnako aj cestovanie či spoznávanie nových vecí. Skúšajú viaceré koníčky a aktivity. Veľmi často doslova zbierajú nové informácie, čo ale niekedy končí ako klebety.

⭐ 11. júna – 20. júna

Toto sú rodené vodkyne a ťahajú dopredu celý pracovný tím, či partiu priateľov v súkromí. Nerobia medzi tým rozdiel, lebo táto charakteristická črta je im prirodzená. Nie sú síce veľmi „ukecané“, no zato vzbudzujú prirodzený rešpekt a majú autoritu v spoločnosti. Automaticky im tak prislúcha úloha riešiť zásadné rozhodnutia v skupine čo im neprekáža a sú na to zvyknuté. Ak ste submisívny typ muža, ktorý hľadá skôr staršie ženy, toto je tá pravá, ktorú hľadáte. Pôsobí totiž dominantne a väčšinou priťahuje mladších partnerov, ktorí v nej dostanú oporu a zázemie. Keďže sú veľmi samostatné, finančne sebestačné a skromné, nezvyknú sa sťažovať, práve naopak sú veľmi skromné.

Erotický profil

Táto žena je spoločenská a zábavná, preto môže mať pokojne aj viac partnerov naraz. Potrebuje mať pri sebe niekoho tak dobrodružného a zábavného, ako je ona sama. To, čo ju naozaj odradí je muž, ktorý miluje stereotyp a nevie prejaviť iniciatívu. Ak ste nudný a utiahnutý typ, môžete si byť istý, že bude hľadať niekoho iného. Občas má rada až zvrátené spôsoby, jej sexuálne fantázie sú divoké, a dokonca môže mať až niekoľko fetišov. Objavte ich, a zaručene nájdete kľúč k jej prelietavému srdcu. Skupinové orgie alebo trojka jej neznie vôbec tak strašidelne, ako iným znameniam. Urobí všetko, aby si rozkoš vychutnala plnými dúškami, preto je skôr príjemca, ako darca.

V posteli je veľmi náročná, väčšinou aj skúsená, preto sa nečudujte, ak bude mať chuť aj každú noc. Ak je slobodná, nemá problém akceptovať jednorazové známosti, či otvorený vzťah. Nemá problém priamo povedať, čo a kde sa jej páči, preto navrhne všetky druhy experimentovania a svoje fantázie premení na realitu, pokojne aj na verejných miestach. Hľadá vzrušenie v každej sfére života, preto aj so svojou sexualitou objavuje nové obzory. Bude chcieť partnera, ktorý s ňou bude na jednej vášnivej vlne a netrpezlivo objavovať nepoznané. Rozhodne je v posteli snom každého chlapa, ktorý ak si ju chce udržať, nesmie poľaviť v tempe.

Ak túžite okoreniť vzťah so ženou v znamení Blíženci, odporúčame mať po ruke erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Je nemožné sa s ňou nudiť v posteli. Miluje všetko nové, spontánne a originálne. Je dvojakým znamením a ukrýva v sebe viac osobností, preto chvíľu môže byť romantická princezná a hneď na to nespútaná šelma. Rada skúša niečo nové, preto určite ocení, ak si to okoreníte rôznymi hračkami, ktoré môžu do vášho sexuálneho života priniesť zábavu. Najobľúbenejšia poloha je každá, ktorá je odzadu, avšak nepohrdne aj spontánnymi zložitejšími kreáciami. Táto žena je veľmi citlivá okolo ramien, preto sa jej jemne dotknite od lakťov až po zátylok a reakcia na seba nenechá dlho čakať.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Blíženci? V prvom rade ju musíte naozaj rýchlo upútať, inak budete len jeden z mnohých, avšak nenechajte sa zmiasť. To, čo ju na prvý pohľad zaujme je vaša inteligencia, dobré spôsoby a pozorný poslucháč. Ak zistí, že spĺňate tieto atribúty, začne byť zvedavá a dopraje vám svoju pozornosť. Buďte zábavným spoločníkom, ukážte jej spoľahlivosť, záujem o to čo hovorí a dobrodružného ducha. Štandardné stretnutia na večeri, v kine či na káve sú pre ňu povinná jazda, ale nudná jazda. To, čo si získa jej obdiv sú prekvapenia, nečakané výlety, darčeky alebo nápady. Miluje inteligentné a dobre premyslené dary a zážitky, preto investujte čas do toho, čím ju prekvapíte. Hlavne sa vyvarujte jednoduchej a nezmyselnej konverzácii, mohol by to byť jednosmerný lístok preč z jej života bez ohľadu na to, kto ste. Keby existovala fráza, ktorá by zhrnula životný štýl týchto žien, bola by to „rozmanitosť ako korenie života“. Použite tieto nápady pri stretnutí s ňou, vyskúšajte každý deň niečo nové a uvidíte, že spätná väzba na seba nenechá dlho čakať. Potrebuje mať pri sebe niekoho, kto je vzrušujúci, inovatívny a nepredvídateľný. Rovnako, ako ona.

 

Rak 21. jún – 22. júl

Znamenie zverokruhu RakŽenu v znamení zverokruhu Rak zaraďujeme k vodnému živlu. Ak hľadáte rodinne založený typ, práve ste ho našli. Táto žena je totiž zosobnením rodiny, zázemia, lásky a starostlivosti. Vo všeobecnosti platí, že sú veľmi vnímavé, empatické a pomáhajú každému až do vlastného vyčerpania síl. Rodinu milujú a uctievajú natoľko, že je pre nich priorita za každých okolností. Často majú sklony na nej až lipnúť. Ich predstava dokonalého šťastia spočíva v harmonickom partnerstve a rodinnom zázemí plnom lásky. Práve preto, že je pre nich rodina taká dôležitá, v prípade problémov či nedorozumení sú nešťastné a labilné. Dlhodobý nesúlad v rodinnej sfére im často privodí nemalé zdravotné problémy, čím sa stávajú utiahnuté alebo podráždené. Komunikácia je s nimi potom veľmi zložitá a musíte sa obrniť dávkou trpezlivosti i vľúdnosti. Keďže sa celý život o niekoho alebo niečo starajú, milujú deti, vychádzajú skvele so staršími ľuďmi, a väčšinou majú dom plný domácich miláčikov i kvetov. Dajte si však pozor na klamstvá alebo polopravdy. Žena v tomto znamení veľmi ťažko nesie neúprimnosť. Ak ju chcete naozaj očariť je pre ňu dôležité počuť pravdu do očí, bez ohľadu na to či je pekná, či bolestivá. Úprimnosť si hneď po láske cení najviac.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. júna – 30. júna

Všetky tie, čo sú narodené koncom júna nebývajú veľmi prelietavé a nemajú ani túlavé topánky. Sú veľmi spoločenské a určite nevynechajú žiadnu párty, dokonca ich stihnú aj niekoľko za večer. Rady chodia na všetky akcie kultúrneho charakteru, preto ak ich chcete potešiť, ideálne miesta sú vernisáž, koncert, kino či divadlo. Športová aktivita je im veľmi blízka, preto môžete počítať s tým, že medzi jej koníčky bude určite patriť niektorý zo športov. Či už pôjde o tenis, golf, bowling, gymnastiku alebo jogu, rozhodne ho bude robiť naplno. Sú to naozaj aktívne ženy, ktoré sa nikdy nenudia. Ich diár je večne plný trávenia času aktívnym spôsobom, preto je úplne bežné, že svoju rodinu a deti do týchto koníčkov rady zapoja.

⭐ 1. júla – 10. júla

Začiatok júla doprial ženám narodeným v tomto období veľkú dávku príťažlivosti a osobného kúzla, ktoré si všimnete už z diaľky. Sú emotívne, niekedy až precitlivené a neraz sa stane, že pôsobia hystericky či podozrievavo. Keďže oplývajú obrovským šarmom a výraznou osobnosťou, všetky ich prípadné nedostatky im každý rád prepáči. Dobre sa cítia v pozícii princeznej, ktorá je zachraňovaná a cíti sa byť chránená, preto väčšinou čakajú na svojho princa. Ich vkus je vyberavý, majú veľmi vysoký cit pre kombinovanie farieb, šperkov či módu. Neraz sa venujú umeleckej činnosti aj vo svojej práci, keďže im príroda dala do vienka toto nadanie. Návštevy majú rady a celkovo sú v spoločnosti veľmi obľúbené.

⭐ 11. júla – 22. júla

Polovica júla charakterizuje ženy ako konzervatívnejšie v súkromnej aj pracovnej sfére. Väčšinou práve vďaka konzervatívnejšiemu pohľadu na rodinu a partnerstvo vyhľadávajú dlhodobé vzťahy založené na vernosti. Kreativita a fantázia sú im vlastné, a tak sa často venujú výtvarnej či inej umeleckej činnosti. Ich domov je ako plátno, a tak ich teší všetko, čo sa týka zariaďovania a aranžovania vlastnej domácnosti. Majú vyvinutý cit pre farby a dekorácie, preto to u nich doma často vyzerá ako z katalógu v časopise. Priatelia sú pre nich súčasťou rodiny, a preto majú vytvorené dlhoročné putá. Empatia so sebou prináša aj citlivosť, preto zle znášajú sklamanie či podrazy od najbližších. Ukážte jej spoľahlivosť a starostlivosť, tým vzbudíte jej záujem okamžite.

Erotický profil

Zmyselný, pomalý a romantický sex je presne to, čo ženu v znamení Rak dostane. Aby sa ona a jej partner cítili naozaj dobre, musia byť emocionálne spojení. Bez toho to jednoducho nepôjde. Rada prenechá mužovi dominanciu a užíva si jeho horúcu náruč. Má jedinečný spôsob, ako reaguje na pohyby partnera, preto sa rada nechá vtiahnuť do fantázií a hier svojho partnera. Nevadí jej učiť sa nové veci a milovanie je niečo, čo má rada stále. Sex s ňou je romantická cesta plná pôžitkov, avšak komfort a duševné prepojenie je pri tom nevyhnutné.

Nevadí jej poslušná submisívna úloha, kontrolu rada prenechá chlapovi. Ak chcete, aby bola šťastná a užívala si každý kúsok intímneho zblíženia, ju musíte rešpektovať. Jej prirodzený zmysel pre humor vás ohromí a okúzli. Od partnera očakáva, že jej ponúkne stabilitu a lojalitu, vtedy je bezstarostná a spokojná. Samotný sexuálny akt je s touto ženou citlivý a intenzívny, bude vás rozmaznávať jej prirodzenou nevinnosťou. Milovanie berie vážne a má rada, keď sú veci hlboké a zmysluplné. Neobľubuje žiadne zvláštne sexuálne techniky, je to skôr žena pocitov a sexuálnych fantázií, preto určite nič nepokazíte, ak jej budete šepkať do ucha vzrušujúce predstavy.

Ak chcete očariť znamenie Rak, odporúčame byť poriadne pripravený: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Väčšinou je dostatočne flexibilná na akúkoľvek pozíciu, avšak uprednostňuje takú, pri ktorej je možný očný kontakt. Vyskúšajte niekedy vymeniť posteľ za sprchový kút či vaňu a určite ju dostanete na vrchol slasti. Má veľmi rada orálny sex, a aj ho rada dáva. Základom akéhokoľvek intímneho zblíženia je citová stránka, na ktorej si zakladá. Ak už chcete experimentovať, skúste polohu v stoji, kde si vidíte do očí a držíte ju v náručí, bude šťastím bez seba.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Rak? V prípade, že nemáte záujem o vzťah, rovno na ňu zabudnite. Potrebuje cítiť rovnováhu medzi vašou emocionálnou zraniteľnosťou, a zároveň cítiť v partnerovi oporu a silu. Na jednorazové záležitosti ona jednoducho nemá čas. Je emocionálne impulzívna a patrí k najzraniteľnejším zo všetkých znamení. Ako jej partner budete musieť pochopiť a prijať tieto meniace sa prílivy emócií, byť otvorený a priamy vo vašich zámeroch. Chce totiž úprimného a spoľahlivého muža. Musí byť milovaná a zbožňovaná. Vtedy sa nebojí odhaliť aj tie najtajnešie túžby. Ak chcete v nej vzbudiť záujem, dajte jej najavo, že uznávate tradičný vzťah a prístup k láske. Hľadá niekoho, kto jej prinesie stabilitu prostredníctvom lojality a vernosti, v opačnom prípade bude mať pocit, že máte oči aj pre iné ženy. Hneď na začiatku jej dajte vedieť čo si od vzťahu s ňou sľubujete a aké sú vaše úmysly. V opačnom prípade, ak bude mať pocit neistoty nemá problém vás jednoducho odstrihnúť a prerušiť komunikáciu. Zistíte to na základe jej ľahostajnosti a slabej komunikácii. Myslite aj na to, že ju veľmi ovplyvňujú jej príbuzní a názory jej matky, takže najskôr si získajte srdcia týchto ľudí, a určite budete spolu veľmi dlho, je totiž vzťahový typ.

 

Záver

Ako zbaliť ženu Barana, Býka, Blížencov, Raka, ktoré sú v posteli naozaj neprekonateľné milenky napriek tomu, že každá je úplne iná? Spoznávanie sa a randenie s potenciálnou vašou vyvolenou môže byť celkom náročné, preto vám odporúčam držať sa jedného pravidla. Čo najviac informácií o nej zistíte, tým rýchlejšie sa vám ju podarí zbaliť. Nebojte sa pýtať a zaujímať sa, ženy to určite ocenia, na ostych nie je priestor. Ak totiž spoznáte jej charakterové vlastnosti a spôsob rozmýšľania, budete vedieť lepšie porozumieť jej osobnosti. To vám pomôže ju jednoduchšie zaujať a zbaliť. Dostanete sa tak bližšie k vytúženému cieľu, čím je najprv upútať jej pozornosť, aby ste nesplynuli v dave iných, a potom si môžete overiť tipy z erotického profilu v realite.

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.