Ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Lev, Panna, Váhy, Škorpión

Martina Medzayová Téma 23. augusta 2020 0

Ako zbaliť muža podľa znamenia, môže znieť ako ezoterický recept na zaručenú pravú lásku. Pravdou je, že univerzálny horoskop či overené tipy pre zbalenie ideálneho muža neexistujú. Znamenie zverokruhu však z veľkej časti charakterizuje osobnosť a vypovedá o základných princípoch uvažovania muža podľa dátumu jeho narodenia. Vďaka tomu môžete ľahšie porozumieť jeho spôsobu myslenia, a to už vám reálne môže pomôcť s tým, ako ho zbaliť.

Ako zbaliť muža Leva, Pannu, Váhy, Škorpióna, ktorí skrývajú vo svojej povahe rôzne prekvapenia a odlišnosti? Každé znamenie má svoje charakterové črty, ktoré z veľkej časti platia na ľudí narodených v danom období. Okrem popisu osobnosti sa dozviete aj praktické informácie z jeho erotického profilu, ktoré určite tiež využijete. Asi najviac oceníte tipy, ako ho zbaliť vďaka konkrétnym vlastnostiam jeho znamenia zverokruhu.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť muža podľa znamenia, prvý dojem znásobíte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️Pheromone Secret Scent

Lev 23. júl až 22. august

Znamenie zverokruhu LevMuža v znamení zverokruhu Lev vnímame, ako mocné mužské znamenie, ktoré vyjadruje silu, istotu a hrdosť. Z tých, ktorí sú narodení v tomto znamení vyžaruje skvelá pozitívna energia a optimizmus rozdávajú plnými priehrštiami. Milujú byť stredobodom pozornosti a zvyknú udalosti dosť dramatizovať svojím prejavom. Využijú každú príležitosť predviesť sa v spoločnosti, a ich rozprávanie býva tak pútavé, až sa im nedá nevenovať pozornosť. Majú v obľube výstredné obliekanie aj správanie, čo si všimnete už na prvý pohľad. Vďaka tomu majú však vycibrený vkus a dajú si záležať na tom, ako vyzerajú.  Majú však aj veľký zmysel pre spravodlivosť a nedovolia, aby v ich prítomnosti niekto ubližoval slabšiemu. Lev je prirodzene hrdý a zdravo samoľúby, preto si treba dávať pozor čo, a ako mu povieme, aby sa neurazil. V mladosti majú tendenciu skĺznuť k pýche a lenivosti, neskôr však vedia tieto vrodené vlastnosti prekonať a vďaka svojej húževnatosti ich premenia na prednosti.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. júla až 1. augusta

Tento muž je dôveryhodný, môžete sa naňho obrátiť s nejakou úlohou alebo problémom a on vás rád zoberie pod svoje ochranné krídla. Má pôsobivé vystupovanie, seriózny vzhľad a vyžaruje z neho istota a pohoda. Je to spoločenský typ, má zmysel pre humor a je obľúbeným hosťom každej párty. Zrejme má označenie „parketový lev“ celkom očividný pôvod. Pre muža narodeného koncom júla je nebezpečné mať veľký úspech u žien alebo v zamestnaní. Jeho slabinou totiž je, že často neunesie úspech a začne byť neznesiteľný a arogantný. Myslí si potom, že má vo všetkom pravdu. Prestane mať schopnosť oddeľovať zrno od pliev, čím sa neraz stáva, že prepadnú vplyvu prefíkaných kamarátov vo svojom okolí, ktorí ho iba využívajú. Rád sa totiž pohybuje na hrane, preňho platí pravidlo „buď, alebo“ úplne doslovne, zlatá stredná cesta nie je možnosťou.

⭐ 2. augusta až 11. augusta

Určite ho v dave neprehliadnete. S týmto znamením sa spája nevšedný vzhľad, ktorý vzbudí vašu pozornosť. Augustový lev je silný bojovník, ktorý má veľké ambície a smelo ide za svojimi cieľmi. Ich vnútornou silou je ale konať dobro, preto sú síce vytrvalí, no nie nekompromisní na ceste za svojim snom. Muž narodený v týchto dňoch je predurčený na veľké veci, preto mu nepristane pozícia podriadeného. Mal by sa postaviť do čela skupiny ľudí, strany alebo si založiť vlastnú firmu. JE totiž predurčený na veľké veci, a pokiaľ nie je vo vedení, nevyužíva svoj prirodzený potenciál. Pri svojej práci by mal riadiť, radiť alebo tvoriť, pretože to sú činnosti, v ktorých je naozaj dobrý. Ak nie je pracovne naplnený a šťastný, môže sa stať, že všetka jeho obrovská energia sa otočí proti okoliu a on bude nešťastný.

⭐ 12. augusta až 22. augusta

Títo muži si udržujú kráľovskú vizáž a vystupovanie, čo až hraničí s aristokratickými maniermi. Buďte si istá, že s ním bude vždy priamočiara a čestná debata. Má cit pre umenie, farby a dizajn. Veľmi blízky mu je šport, príroda a outdoorové aktivity ako jazda na bicykli, turistika alebo oddych na chate či vidieku. Ak Leva uzavriete v rušnom meste, skôr či neskôr môžete spoznať veľmi podráždenú povahu. Sú to ale rodení diplomati, dokonale vedia predchádzať konfliktom a urovnávať napätie. Títo muži majú takzvanú kráľovskú povahu – radi hodujú, usporadúvajú hostiny, oslavy, zbožňujú pozornosť a radi veľkoryso odpočívajú. Potrpia si na kvalitu, a rovnako tak si vyberajú aj partnerku, ktorú im budú ostatní závidieť. Dalo by sa povedať, že vyberajú očami, pretože na zovňajšku im naozaj záleží.

Erotický profil

Vraví sa, že sú to sexuálni bohovia, a to zrejme preto, že oplývajú veľkou dávkou sebaistoty a silného sexepílu. V tomto mužovi sa prejavuje dravosť leva, takže akonáhle zbystrí jednu alebo viaceré vhodné obete, buďte si istá, že dosiahne čo chce. Jeho erotický štýl je odvážny, vášnivý, mocný, a tak trochu aj zastrašujúci. Je to ten typ, ktorý jednoducho pristúpi k vám a na rovinu povie, aby ste ho o 20 minút čakali na hotelovej izbe. Lev si hľadá partnerku, ktorá ho udrží nohami na zemi, ktorá ho ale bude zahŕňať obdivom a dávať mu pocit, že je ten najlepší muž na planéte. Väčšinou zaujme toľko žien, že je preňho spočiatku výzvou rozhodnúť sa, po ktorej vyštartuje.

Má vysoké štandardy, a preto veľmi rýchlo vyradí z hry každú, u ktorej si nie je istý, že by s jeho silným sexuálnym nasadením udržala krok. Chce byť za každých okolností najlepší, a podľa toho sa aj chová. Jednou z vecí, ktorá ho veľmi vzrušuje je, keď mu ženy hovoria, že je ten najlepší chlap, s ktorým doteraz spali. Pre Leva je základ aby mal pocit, že vyzerá dobre. Poctivo sa o seba stará, zvádza ženy svojím vzhľadom, určite bude mať poriadnu kolekciu sexy boxeriek a dobrý parfum, ktorým upúta vašu pozornosť.  Za jeho charizmatickým vyžarovaním sa ale skrýva žiarlivosť a majetnícka povaha.

Ak chcete dostať do kolien muža v znamení Lev, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Jeho dominantná povaha sa prejavu aj v polohách. Má rád, keď je na vrchu a môže sa pozerať, ako sa vám rozširujú zreničky a vzdycháte od slasti pri dokonalom sexe s ním. Druhá obľúbená poloha je v stoji, keď ženu môže ovládať zozadu pevným stiskom za boky. Nečakajte však žiadne zdĺhavé predohry, tento partner pôjde rovno na vec a je v tom veľmi priamočiary, vášnivý a vytrvalý. Od ženy potrebuje počuť jasné signály, že sa jej páči to, čo práve predvádza.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Leva? Je vám určite jasné, že na Leva platia pochvaly. On skrátka potrebuje mať neustále pocit, že je pre vás ten najlepší, tak mu to doprajte a pohlaďte jeho ego. Bude sa mu páčiť, keď dáte najavo svoju ženskosť a istú dávku sebaistoty. U chlapa v tomto znamení zabodujete aj romantikou, má totiž rád tie klasické nápady, ako kúpeľ so sviečkami. A pri takom kúpeli môžete využiť aj znalosť jeho erotogénnych zón. Začnite tým, že mu umyjete chrbát hubkou, nebojte sa pritlačiť. Potom postupujte po chrbte až úplne dole a venujte zopár príjemných dotykov priehlbinám v oblasti obličiek. Tam sa ukrývajú jeho citlivé miesta, ktorých dráždenie ho viditeľne vzrušuje. Na láskanie chrbta vieme, my ženy, veľmi dobre využiť aj nechty. Doprajte mu náležitú pozornosť a Lev sa vám odvďačí hneď v ďalšom kroku.

 

Panna 23. august až 22. september

Znamenie zverokruhu PannaMuža v znamení zverokruhu Panna môžeme nazvať aj ako večného kritika. Či ide o druhých alebo o seba, vždy bude hodnotiť. Má aj silné logické a analytické myslenie a na to, aby ste ich o niečom presvedčili, potrebujete pádne a silné argumenty. Ľudia v tomto znamení milujú poriadok, dokonca až chorobne. Nadmerne dbajú na čistotu, najradšej by žili v úplne sterilnom prostredí a svojim puntičkárstvom často otravujú aj druhých. Milujú disciplínu a dokonale nastavený program tak, aby vedeli čo presne budú každú hodinu robiť. Napriek tomu im neprekážajú zmeny, dokážu sa rýchlo prispôsobiť, vyžadujú ale, aby boli včas na zmeny upozornení. Potrebujú si jednoducho povedané svoj harmonogram preplánovať, a potom je všetko v najlepšom poriadku. Muž v tomto znamení nerád improvizuje, cíti sa potom dezorientovaný a neistý. Napriek tomu, že je inteligentný a sebaistý, v prípade improvizácie si prestane dôverovať, pretože nevie presne čo ho čaká. Pokiaľ necíti pevnú pôdu pod nohami, nie je vo svojej koži.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. augusta až 1. septembra

V tomto prípade ide o muža, ktorý pôsobí sebavedomo a rozhodne. Vždy vie čo chce, a za svojim cieľom si ambiciózne ide. Je priebojný, dokáže sa vyrovnať aj so značnými ťažkosťami, a preto sa považuje za výborného vodcu, ktorý má vždy pripravenú skvelú stratégiu. Neprestane bojovať, kým nedosiahne vytúžený cieľ. Pre svoje okolie môže pôsobiť zvláštne, pretože žije inak, chová sa inak a oblieka sa inak. Nie je to „šedá myška“ ale veľký originál. Muž v znamení Panna túži po sláve a vedúcom postavení a je ochotný pre svoj úspech spraviť mnoho. Mohli by sme ho nazvať aj ako večného študenta, rád sa vzdeláva, dbá na kvalitu svojej práce, pretože mu záleží na dobrej povesti. Svoju partnerku si vyberá veľmi uvážlivo a potrebuje mať pri sebe polovičku, ktorá ho bude dopĺňať.

⭐ 2. septembra až 11. septembra

Títo ľudia bývajú tvrdohlaví, neústupní a niekedy aj agresívni keď sa dostanú do konfliktu. Veľmi tvrdo presadzujú pravdu, ak majú pocit, že je na ich strane. Veľmi ťažko ich presvedčiť, či dokonca donútiť aspoň počúvať vaše argumenty. Často nie sú jednoducho schopní pochopiť, že problém môže mať dve strany, a že pravda nemusí byť iba jedna. Dokážu si ale poradiť v každej situácii, majú dobrú logiku a racionálne uvažovanie. Muž narodený v týchto dňoch je nesmierne ambiciózny a rád sa predvádza v spoločnosti. Užíva si pozornosť opačného pohlavia, keď v spoločnosti často predvádza svoje silné, urastené telo a znalosti. Nie je to ale prelietavý typ, nestrieda partnerky a nenadväzuje krátkodobé vzťahy, takže mu treba jednoducho vo vzťahu len prejaviť dôveru.

⭐ 12. septembra až 22. septembra

Muž narodený v druhej polovici septembra má zložitejšiu povahu. Na jednej strane veľmi citlivý a vnímavý muž prežíva neustály vnútorný nepokoj, ktorý mu nedopraje oddych ani v spánku. Môže pôsobiť náladovo, striedajú sa uňho stavy optimizmu a pesimizmu. Neznesie nečinnosť, tá mu spôsobuje nervozitu a následne veľmi zlú náladu. Relax si dopraje v podobe aktivity, ktorú miluje, a ktorá ho dobíja, preto máva veľa koníčkov. Tento muž je predurčený na to, aby sa pohyboval v spoločnosti, získaval dobrých a vplyvných známych a zaujímavé pracovné ponuky. Na tom mu totiž veľmi záleží. Práca preňho musí byť zdrojom nových informácií a poznatkov, aby ho bavila a prinášala mu dlhodobý prospech. Ak jeho práca spĺňa všetky tieto atribúty, môže robiť prakticky čokoľvek a bude v tom skvelý.

Erotický profil

Ľudia v znamení Panna sú kvôli povahovým vlastnostiam často považovaní za puritánov, ale nie je to úplne tak. Toto znamenie v podstate svojou sexuálnou divokosťou a fanatizmom bojuje proti sexuálnej nevinnosti a nežnosti, ktorú panna symbolizuje. Panna má rada plán a poriadok, a aj sexuálne eskapády si rada vopred plánuje, aby sa vyhla akýmkoľvek chybám, nehodám alebo náhodám. Niektorých môže nudiť táto chýbajúca spontánnosť, iní zasa ocenia, že pri tomto mužovi sa môžu jednoducho len posadiť, relaxovať a nechať ho, aby sa postaral o vytvorenie tej správnej erotickej nálady. Perfekcionizmus sa v nich skrátka nezaprie ani v erotike.

Sex je pre tohto muža úplne nevyhnutnou záležitosťou, presne ako jedlo, pitie alebo sprcha. Ak ho nemá pravidelne a dôsledne podľa svojich predstáv, tak býva podráždený a labilný. Nevzrušujú ho ženy, ktoré sú vyzývavé a priťahujú na seba pozornosť ale práve naopak, čím jednoduchšia tým lepšie. Má pocit, že hanblivky sú v posteli tie najšialenejšie, takže je preňho výzvou zviesť nejakú triednu „bifľošku“ alebo tú najväčšiu introvertku z celej skupiny. Rád tieto ženy prekvapuje svojou výstrednosťou a burcuje ich, aby to dostali zo seba aj ony. Nebráni sa ničomu, čo od neho jeho aktívnejšia partnerka bude vyžadovať, takže milé dámy, zahoďte všetky predsudky a vypýtajte si po čom vám srdce piští.

Ak chcete očariť znamenie Panna, odporúčame byť pripravená na každé rande: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Ak sa mu naskytne nejaká mimoriadna sexuálna príležitosť, určite využije možnosť prežiť niečo erotické za hranicami všednosti. Za normálnych okolností je to však obetavý milenec, ktorý je zvyknutý na misionársku polohu a zo všetkého najviac miluje orálny sex. Občas misionára vystrieda s polohou, kedy ženu položí na brucho a vnikne do nej zozadu, avšak najväčším stimulom sú chuťové či zrakové zmysly. Zviazať mu oči alebo dovoliť ochutnať šľahačku či med zo ženského brucha ho dostane do varu.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža v znamení Panna? Ak chcete Pannu dostať na rande či do postele, zabudnite na klasické ženské triky. Tento muž vyhľadáva skôr zmyselnú krásu, prirodzenú inteligenciu a nevšednosť. Nie je to vášnivý typ, ktorý sa s vami poponáhľa do postele. Skúste sa s ním najskôr spriateliť a odhaliť mu kúsok svojho vnútra. Aby ste upútali jeho pozornosť, stačí zvoliť obyčajné nenápadné oblečenie. Preňho je sexy jednoduchosť. Keďže Panny sú pomerne plaché, nebývajú iniciátorom vzťahu, takže mu náklonnosť musíte dať najavo priamo, a možno občas aj opraty vziať do vlastných rúk. Buďte vo svojich vyjadreniach presná, aby vedel na čom je. Potrebuje byť na všetko pripravený a mať dopredu premyslený plán. Ak máte za lubom pozvať ho k sebe domov, dobre vám radím, dajte si záležať na absolútnom poriadku a čistote. Keď už sa dostanete k vzrušujúcejším momentom, muž Panna má citlivý zadok ale aj oblasť od hrudníka po pupok. Takže pri týchto miestach nešetrite fantáziou, doprajte mu dráždivú masáž, vášnivé bozky, nežné pohladenie alebo škrabkanie nechtami a poriadna erekcia sa určite zakrátko dostaví.

 

Váhy 23. september až 23. október

Znamenie zverokruhu VáhyMuža v znamení zverokruhu Váhy považujeme za spoločenské znamenie, ktoré značí spravodlivosť, spoluprácu a ohľad na druhých. Zakladá si na harmónii, pokoji, miluje pohodu, priateľské vzťahy, lásku a láskavosť. Má vybraný vkus, priťahuje ho umenie, oceňuje krásu a pôvab. Vyslovene miluje večierky, ľahko nadväzuje vzťahy a nemá problém zabaviť sa v akejkoľvek spoločnosti. Po svojom boku ale potrebuje mať neustále človeka, ktorý ho miluje. Je to rodený diplomat, ktorý dokáže zmierniť každý konflikt a navodiť príjemnú atmosféru. Túto schopnosť využíva tak na verejnosti, ako aj v rodinnom kruhu, pretože neznesie hádky a scény. Má vyvinutý silný zmysel pre farby, užíva si umenie v podobe divadla, výstavy či koncertov. Veľmi pravdepodobné je, že vám muž v znamení Váhy zaspieva alebo zahrá na nejaký hudobný nástroj. Ako už vychádza z názvu znamenia, títo ľudia často váhajú a s rozhodovaním majú veľké problémy.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. septembra až 2. októbra

Je to veľmi obetavý a nápomocný jedinec, na ktorého sa vždy môžete obrátiť. Drieme v ňom potreba byť za každých okolností užitočný, potrebný a prospešný. Ku svojim blízkym priateľom je muž narodený v znamení Váhy veľmi štedrý a rád ich hostí v duchu hojnosti kráľov. Každý sa preto uňho bude cítiť vítaný a príjemne. Musí si však starostlivo vyberať priateľov, pretože sa na nich vďaka týmto vlastnostiam lepia ľudia, ktorí ich chcú manipulovať alebo využívať. Kým sú bohatí a majú všetkého hojne, oplývajú množstvom kamarátov. Horšie to už je v prípade, že nemajú na rozdávanie, vtedy sa ukáže pravá povaha ich spoločenského okruhu známych. Síce je veľmi štedrý, no nevýhodou je, že nevie hospodáriť s peniazmi, a tak sa často stáva, že to s prípravami na oslavu preženie. Zarobiť si síce vie, ale šetriť a myslieť na horšie časy už nie je jeho parketa.

⭐ 3. októbra až 12. októbra

Títo ľudia bývajú na pohľad veľmi útli a jemní, a to aj vtedy, keď majú vysokú postavu. Pod nežným vzhľadom sa ale skrýva sila, pevná vôľa a nevídaná vytrvalosť, s akou si idú za svojím cieľom. Váhy narodené začiatkom októbra dokážu prekonávať obrovské prekážky, prežívať v ťažkých podmienkach a biť sa s osudom ako levy. Drieme v nich herecký talent, radi sa predvádzajú v spoločnosti, väčšinou dobre spievajú alebo hrajú na hudobný nástroj. Muž v tomto znamení žije bohatým spoločenským životom. So vzťahmi to je s ním o čosi problematickejšie, pretože sa vždy snaží získať čo najviac ženských sŕdc v spoločnosti. Veľmi sa preto do stabilného zväzku nehrnie. Zvykne mať aj veľa priateľov, ako aj obdivovateľov v spoločnosti obidvoch pohlaví.

⭐ 13. októbra až 22. októbra

Týmto ľuďom to naozaj veľmi dobre myslí a majú vynikajúcu pamäť. Cestu dokážu nájsť aj tam, kde máte pocit, že žiadna už nie je. Váhy majú totiž schopnosť nachádzať nové a zaujímavé riešenia. Autoritu si nemusia vynucovať, pretože je im prirodzená, a tak často zastávajú vedúce pozície v zamestnaní. Svoje prednosti radi ukazujú v spoločnosti a nechajú sa obdivovať. Neustále sa snažia robiť dojem na ženy, dbajú na svoje vystupovanie, na svoj vzhľad a riešia každú maličkosť, od oblečenia až po parfum, aby zapôsobili na opačné pohlavie. To isté si ale všímajú aj na ostatných, preto je veľmi dôležité, aby ste dbali na svoj vzhľad, ak sa chcete Váhe zapáčiť. A nebojte sa, gentlemani ešte nevymreli, muž v znamení Váhy vás o tom isto presvedčí svojim šarmom, zjavom, inteligenciou a lichotivým správaním.

Erotický profil

Život vníma ako jedno veľké dobrodružstvo, a každý deň je preňho novou príležitosťou zaujať nový sexuálny úlovok. Je to znamenie zverokruhu, ktoré najľahšie získa to, po čom túži. Tento muž je doslova najväčší Casanova z celého zverokruhu.  Toto znamenie je populárne ako to, ktoré má najčastejšie viacerých sexuálnych partnerov naraz a verný jednej osobe je až keď sa bezhlavo zaľúbi. V sexe sa podriaďuje potrebám partnerky. Je veľmi flexibilný a zmení sa vždy na toho, po kom práve túžite. Ak to teda máte rada jemne a citlivo, tento muž v sebe prebudí vnútorného romantika, ozdobí posteľ ružami a zapáli vonné sviečky.

Ak uprednostňujete viac spontánny sex, tiež ste tu na správnej adrese. Tento muž si s vami rád dá rýchlu jazdu plnú dobrodružstva v aute alebo len tak v prírode. Jeho sexuálny život je celkom nepredvídateľný, a koho si pozve do postele záleží iba na jeho momentálnej nálade. Niekedy má chuť na maznanie, dôverné rozhovory, inokedy si zasa bude chcieť vyskúšať hranie rolí alebo polohu 69 hneď ráno. Ak by ste si mysleli, že tento muž si vás bude podmaňovať a bude chcieť byť v posteli dominantný, mýlite sa. Ako už vypovedá samé znamenie, v povahe tohto chlapa je mať všetko v rovnováhe. Aj hranie rolí teda bude vždy viesť k vzájomnej sexuálnej spokojnosti a rovnocennosti, takže zabudnite na prísneho učiteľa, ktorý bude chcieť potrestať svoju žiačku.

Ak chcete pôsobiť zmyselne pre pre muža v znamení Váhy, odporúčame parfum s feromónmi:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Preferuje nežné milovanie bez surových alebo vulgárnych prejavov. Nuda s ním však nikdy v posteli nie je. Presne vie, ako sa dotýkať ženského tela, dokáže poriadne vydráždiť partnerku už len tým, ako ju vyzlečie. Potom ju rád provokuje tým, že jej vzrušujúco rozpráva, čo všetko s ňou plánuje robiť. Rád strieda polohy a vždy sa venuje niekoľkým činnostiam naraz.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Váhy? Tento muž skutočne ocení umenie a kreatívne nápady. Takže keď ho pozvete na výstavu, do galérie alebo na dobrý koncert či do vyhláseného tanečného klubu, určite sa mu rozsvietia oči. Mužov v znamení Váh priťahuje zdvorilosť, úsmev, šarm a pôvab. Ak ho chcete navnadiť alebo v posteli príjemne prekvapiť, mám pre vás pár tipov. Jeho najcitlivejšími miestami sú zadok, slabiny a bedrá. To môžete veľmi jednoducho využiť, ak ho zlomíte napríklad na tanec. Nechajte svoje ruky zablúdiť na najnižšie body na jeho chrbte, boky a zadok (veď vy viete ako na to). Keď sa však už ocitnete spolu nahí, zaručene nechajte svoje zvedavé prsty alebo jazyk prebádať vnútornú stranu jeho stehien, a to od kolien až k prirodzeniu.

 

Škorpión 24. október až 22. november

Znamenie zverokruhu ŠkorpiónMuža v znamení zverokruhu Škorpión poznáme vďaka povestnej vášnivosti. Len málokto ale vie, že je poznamenaný hlbokými citmi a vnútorným tajomstvom. Niektorí z nich svoje city nedajú znať a strážia si ich hlboko vo svojom vnútri. So Škorpiónom treba komunikovať obzvlášť opatrne, lebo je na seba precitlivený a dotkne sa ho aj malá udalosť, ktorú ostatní nevnímajú ako problém. Škorpión svoje hlboké myšlienky a pocity uzatvára pred okolím, necháva si ich väčšinu času pre seba a potláča ich. Nakoniec si svoju obrovskú energiu, ktorá sa v ňom hromadí, z ničoho nič vyventiluje nepríčetnou zúrivosťou a zlosťou na ostatných. Pre túto nepokojnú povahu je veľmi vhodná forma uvoľnenia – umenie. Hudba im preniká rýchlo a účinne k srdcu a upokojuje ich. Škorpióna zaujíma všetko tajomné a záhadné, to je dobré mať na pamäti, ak sa nejakého pokúšate zbaliť. Berie to totiž ako výzvu, s ktorou si za každých okolností chce poradiť, a tak máte jeho plnú pozornosť.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. októbra až 1. novembra

Úprimne povedané, ťažko Škorpióna o niečom presviedčať. Je tvrdohlavý ako mulica, neskrotný a nepoddajný ako divoká rieka. Dáva si vysoké ciele a nebojí sa na ceste za nimi vôbec ničoho. Je nesmierne chytrý, niekedy ľstivý, ale disponuje neskutočnou fantáziou. Škorpión je veľmi špecifický, a preto, buď ho milujete alebo nenávidíte. Žiadna stredná cesta nie je. Je veľmi pracovitý, húževnatý, ale aj tvrdý na svoje okolie a názory druhých ho príliš nezaujímajú. Reakciu tohto muža odhadnete len málokedy, navonok sa javí ako drsný autoritatívny človek. Vo vnútri sa ale skrýva citlivá duša, s ktorou treba veľmi opatrne zaobchádzať. O ženy nikdy nemá núdzu, oplýva totiž neodolateľnou charizmou, ktorá mu zabezpečuje dostatok pozornosti nežného pohlavia.

⭐ 2. novembra až 11. novembra

V týchto mužoch sa skrýva veľká duchovná sila. Sú tvrdí, neústupní a tvrdohlaví. Týmito vlastnosťami možno kompenzujú svoj fyzický vzhľad, sú totiž väčšinou nízkeho vzrastu, pôsobia mlado a nemajú veľkú fyzickú silu. Sú to ale priami a čestní ľudia pôsobiaci výborným dojmom na svoje okolie a vždy sú pripravení pomôcť. Dokážu veľa predvídať a byť tak prínosom a dobrým radcom pre svojich priateľov. Dobrá rada na záver, nesnažte sa Škorpióna oklamať. Môže sa to zdať neuveriteľné, ale tento jedinec vám zaručene vidí až do žalúdka a odhalí každé klamstvo.

⭐ 12. novembra až 22. novembra

Ľudia narodení v polovici novembra si zakladajú na pravde a neboja sa ju hovoriť priamo do očí. Je teda celkom isté, že si často narobia kopu problémov, pretože nie každý toľko úprimnosti znesie. Nemyslia to ale zle, majú dobré srdce a sú obdarovaní veľkou odvahou. Muž narodený v týchto dňoch je úspešný všade, kde môže zapôsobiť prvým dojmom. Jeho nevýhodou je ale rýchly úsudok a zbrklosť. Napriek úspechom v získavaní partneriek a všetkým odvážnym skutkom, bývajú len málokedy šťastní v láske. Takže ak Škorpióna budete skutočne milovať, ocení to viac než si viete predstaviť. Na kamarátov si ale väčšinou nepotrpia, sú totiž nedôverčivý k ľuďom, a tak v súkromnom živote žijú skôr samotársky. Sú veľmi múdri a svoje vedomosti vedia v pravej chvíli použiť, ak zacítia príležitosť.

Erotický profil

Škorpión je už všeobecne známy ako znamenie, ktoré má veľmi blízko k sexu. Niektorými označovaný ako sexuálny maniak, inými zasa najlepší sexuálny partner. Niečo na tom určite bude. A to muža v tomto znamení robí zďaleka najintenzívnejším, najmysterióznejším, neodolateľným a hlbokým medzi znameniami zverokruhu. Ukrýva v sebe schopnosti, vďaka ktorým vie intuitívne okamžite rozpoznať, čo, kedy a ako jeho sexuálna partnerka chce. Bezpochyby na sex myslí veľmi často, ale nie ako na formu uspokojenia fyzickej potreby, ale skôr na hlbšej zmyslovej úrovni. Tento muž si sex spája s láskou, silnou túžbou a žiadostivosťou, a bdelo sníva o svojich ideálnych sexuálnych predstavách. Najlepším sexom je preto preňho ten, ktorý má s milovanou osobou. Kvôli vysokému libidu máva občas problém nájsť si partnerku, ktorá mu bude vyhovovať. Často mu totiž nestačí jedno ani dve kolá.

Ako znamenie plné extrémov, buď je neskutočne nadržaný alebo presný opak, nič medzi tým. Vyhľadáva partnerky, ktorým nevadí, že bude v posteli dominovať a prikazovať im, čo majú robiť. Vraví sa, že jedna noc so Škorpiónom vám dokáže zmeniť život. Škorpióna to väčšinou ťahá k ženám v znamení Raka alebo Ryby, pretože aj tie prepájajú sex s hlbokými emóciami a nedokážu tieto dve oblasti úplne oddeliť. Jedno vám ale poviem s istotou. Nebojí sa ísť do extrémov a skúšať nové techniky, ktoré zahŕňajú zväzovanie, bičovanie, používanie pút a lízanie každej časti vášho tela. Je majster v orálnom sexe. Jeho sexuálne fantázie a fetiše sú také hlboké, že ich spočiatku môže skrývať hlboko vo svojom vnútri so strachom, že vyplašia jeho sexuálnu partnerku. Akonáhle však cíti so ženou prepojenie, úplne sa uvoľní a vpustí ju do svojho nekonečne divokého sexuálneho sveta.

Ak túžite prekvapiť muža v znamení Škorpión, odporúčame mať po ruke obľúbené erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Uspokojenie vlastných pudov je preňho na prvom mieste, takže neočakávajte, že pozornosť venuje výsostne vašim potrebám. Zabudnite aj na nežné bozky a hladenie, tento muž to má najradšej tvrdo, dokonca až surovo. Preto aj jeho obľúbené polohy vyberá podľa tejto chuti. Zaujímavosťou je, že ho vzrušuje myšlienka možnosti otehotnenia, takže sa rád miluje so ženami, ktoré nepoužívajú žiadnu formu antikoncepcie. Ak stretnete muža, ktorý má sklony k sadomasochistickému sexu, s veľkou pravdepodobnosťou to bude práve Škorpión. Bolesť zmiešaná s dávkou rozkoše mu spôsobuje nesmiernu radosť.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Škorpióna? Upúta ho zmyselná a zdravo sebavedomá žena, ktorá sa nebojí dať najavo, čo potrebuje. Ak ho nechcete odstrašiť hneď na prvom rande, určite sa vyhnite témam o bývalých partneroch. Tento muž je veľký žiarlivec a žiarli vyslovene na všetkých a na všetko. Dajte si pozor aj na príliš veľa otázok, Škorpiónovi sa vôbec nepáči ak sa mu chce žena dostať do hlavy a nahliadnuť do jeho súkromného života. Treba si dať určite záležať aj na oblečení, tento muž sa nasycuje očami. Zvodné, šteklivé oblečenie jednoznačne pritiahne jeho pozornosť rovnako, ako tajomná a záhadná aura, ktorou každá žena dokáže oplývať. Títo muži majú v obľube aj silné parfumy a nápadné šperky, preto ak na nich chcete spraviť dobrý prvý dojem, už viete ako na to. Keď už ide do tuhého, isto je dobré poznať pár trikov ako rýchlo navodiť erekciu, a v tomto prípade to nebudete mať vôbec ťažké. Erotogénnymi zónami Škorpióna sú vlastne všetky jeho „mužské časti“. Naviac má ale nevšedne citlivú pokožku. Len pri obyčajnom dotyku rúk ho môže striasť od slasti.

 

Záver

Ako zbaliť muža Leva, Pannu, Váhy, Škorpióna, ktorí sú poriadne čísla v posteli? Asi mi dáte za pravdu, že balenie či stretávanie sa s potenciálnym partnerom môže byť celkom veľká veda. Preto platí zlaté pravidlo, objavujte čo najviac informácií o mužovi, ktorého ste si vybrali, pretože všetko sa vám môže v praxi poriadne hodiť. Ak lepšie spoznáte jeho charakterové vlastnosti a koníčky, ktoré ho zaujímajú, budete vedieť lepšie porozumieť jeho osobnosti. To vám pomôže k vytúženému cieľu, čím je najprv ho zaujať, a potom si vyskúšať tipy z erotického profilu v realite.

 

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.