Ako zbaliť chalana cez internet – užitočné rady a čomu sa treba vyvarovať

Martina Medzayová Téma 26. júna 2020 0

Ako zbaliť chalana cez internet je obľúbenou otázkou generácie mileniálov, ale už aj starších ročníkov. Správna odpoveď je novodobým fenoménom vo svete nezadaných či po zábave bažiacich ľudí. Dnešný rýchly životný štýl plný technológií ponúka množstvo príležitostí spoznať nových priateľov, milencov a partnerov. Preto vám poradíme, ako na to. V prvom rade si treba ujasniť koho vlastne chcete nájsť, a podľa toho zvoliť správnu stratégiu.

Hovorí sa, že vďaka internetu existuje more možností spoznávania ľudí. Na túto tému by sa dala napísať celá štúdia, keďže online forma zbližovania prináša so sebou aj hrozbu nových dobrodružstiev či prelietavosti. To, čo bolo kedysi nemožné je dnes ľahko dosiahnuteľné, čomu značne pomáhajú aj zoznamky cez internet, dostupné po celom svete. Flirtovanie so zahraničnými cudzincami síce môže byť zábava, avšak netreba zabúdať aj na niektoré kultúrne a generačné rozdiely. Tie by totiž mohli predčasne ukončiť radovánky a pokaziť celý dojem. Takže ako to nezbabrať a zbaliť chalana cez internet?

💡 TIP: Ak ulovíte chalana cez internet, dojem z prvého rande umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️Pheromone Secret Scent

Zoznamka – z histórie po súčasnosť

Doba moderných technológií riadne otriasla pracovnou sférou, životným štýlom, ale aj osobným rozvojom. Digitalizácia všetkých oblastí života so sebou priniesla na jednej strane nekonečné množstvo príležitostí, výhod a šetrenia času, no na druhej strane nesie so sebou aj isté negatíva. Asi mi dáte za pravdu, že vďaka technike máme všetci rýchlejší život, čoraz väčší pocit stresu a tí, čo nemajú tzv. „múdre telefóny“ a sociálne siete, akoby ani neexistovali.

Čo je na internete, to sa počíta a o sociálnych sieťach to platí dvojnásobne. Budujeme si komunity virtuálnych priateľov či potenciálnych sexuálnych partnerov, čo nám poriadne rozšírilo možnosti preberania toho kvanta rýb v mori. Základná otázka znie, ako si správne vybrať to pravé orechové a nezostať iba pri nekonečnom hľadaní? Pozrela som sa bližšie na základné kultúrne a generačné rozdiely, vďaka čomu môžeme zvoliť lepšiu stratégiu komunikácie, a tiež na to, ako sme sa vlastne dostali až k virtuálnym kamarátom.

💡 TIP na produkt - Durex Premium V.I.P. Pack 50ks
Durex Premium V.I.P. Pack 50ks
 • Nenechajte nič na náhodu a pripravte sa na dokonalé rande
 • Obľúbené a overené Durex kondómy
 • Najistejšia ochrana pred pohlavnými chorobami
 • Špeciálne balenie (40 + 10 zadarmo)
 • 10 x Durex Pleasure Me (vrúbkované),
 • 10 x Durex Feel Intimate (tenké a extra lubrikované),
 • 10 x Durex Ultra Feel Thin (ultra tenké),
 • 10 x Durex Strawberry (červené s vôňou jahôd)
 • +10 kondómov Durex London Wet zdarma

💡 TIP č.1: obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)💡 TIP č.2: aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)💡 TIP č.3: rýchla a disktrétna doprava

 

Dohodnuté manželstvá ako výmenný obchod

Keď sa pozrieme do minulosti, vzťahy, čiže manželstvá boli vo viacerých kultúrach na celom svete dohodnuté rodičmi mladomanželov. Neexistovalo zdĺhavé spoznávanie sa, či vzťah ako je vnímaný v tom dnešnom zmysle slova. Rodičia dohodli doslova pár stretnutí mladých, samozrejme v žiadnom prípade nešlo o zoznámenie sa osamote, to bolo neprípustné. Prirodzene, tento zvyk vychádzal z potreby zabezpečenia ekonomickej stability, kde manželka bola v podstate výmenný tovar za dohodnutý majetok medzi otcom a manželom.

Tento trend síce už takmer úplne vymizol v dnešnej liberálnej dobe, avšak stále existuje niekoľko krajín, v ktorých podobné kultúrne tradície zohrávajú dôležitú úlohu pri organizovaných zväzkoch. Všeobecne platí, že v doposiaľ zaznamenaných dejinách civilizácie sa svadby považovali za obchodné dohody medzi rodinami, zatiaľ čo romantika sa stala niečím, čo sa dialo diskrétne mimo manželstva.

 

Inzeráty v tlačených novinách – prvopočiatky zoznamiek

Nové komunikačné technológie ako tlačené médiá, telefón, a neskôr aj internet zohrali dôležitú úlohu v zoznamovaní sa, a teda aj vo vytváraní vzťahov či už kamarátskych alebo partnerských. Vzťahy ako také prešli naozaj dlhú cestu, kým sa dostali do dnešnej podoby. Až od roku 1700 sa pomaly, ale isto prestalo brať randenie ako tabu a z manželstva za účelom obchodu sa postupne stalo manželstvo z lásky.

Prvými predchodcami dnešných moderných internetových zoznamiek boli samozrejme inzeráty v tlačených médiách, ktoré sa používajú v niektorých krajinách do dnes. Ide samozrejme o neinteraktívnu formu reklamy, avšak kedysi to bola jediná možnosť, ako stretnúť potenciálneho partnera, pokiaľ vám ho nedohodila rodina či priatelia. Z týchto tlačených novín a časopisov sa neskôr vďaka digitalizácii všetkého, vrátane médií, stali dnešné online weby.

 

Televízia, teletext a mobil

Nemôžeme vynechať ani dôležitú súčasť mediálneho pokroku, ktorú priniesla televízia. Nás však zaujíma predovšetkým fenomén teletextu, ktorý v spojení s telefónmi a textovou službou SMS vytvorili hotový ošiaľ. Tieto anonymné inzeráty, ktoré dodnes môžete nájsť vo svojej televízii boli prvou formou „takmer interaktívneho“ zoznamovania. Boli ste síce v tom istom čase pripojení na teletext, no priame „četovanie“ ako ho aktuálne poznáme sa dialo už cez mobilný telefón. V posledných rokoch však televízia začala vysielať aj zábavné formáty, ktoré sú postavené na princípe zoznamiek. Ťažko posudzovať účinnosť zoznámenia sa v reality show, no bez debaty sa tešia veľkej popularite už roky.

 

Generačné rozdiely

Ako zbaliť chalana cez internet s ohľadom na generačné rozdiely? Podľa toho, kto je vaša cieľová skupina pri hľadaní partnera, či milenca je vhodné poznať určité rozdiely medzi jednotlivými generáciami. Na každú totiž funguje niečo iné, a preto treba prispôsobiť aj spôsob komunikácie. Ak chcete správne zapôsobiť už na prvý dojem, myslite na zopár odlišností a pozitívny výsledok sa rýchlo ukáže. Samozrejme, v každej generácii existujú aj výnimky, preto tieto charakteristiky hovoria o všeobecnej väčšine ľudí danej generácie.

➡️ Generácia X

Generácia X je televízna generácia ľudí narodených v období 1965- 1979. Typickým znakom tejto komunity je podnikavý duch a pozitívny vzťah k televízii. Ide prevažne o ľudí, ktorí si zakladajú na vzdelaní, keďže v dobe kedy vyrastali možnosť študovať nebola samozrejmosť, ale skôr výsada. Pri komunikácii s nimi určite zapôsobíte cieľavedomosťou a nadobudnutými úspechmi v oblasti vzdelania a práce. Dá sa povedať, že sú trochu konzervatívnejší, než mladšie ročníky, čo vychádza z dospievania v starom politickom režime. Sociálne siete berú ako doplnok na rozptýlenie a relax, ktorý si zvyknú plánovane dávkovať. Ak čakáte, že budú zavesení na internete nonstop, neuspejete.

➡️ Mileniáli generácie Y

Mileniáli generácie Y sú presne tí, ktorí sa narodili v rokoch 1980-1995. Majú veľmi pozitívny postoj k médiám a digitálnym technológiám. Ich výchova bola ovplyvnená zvýšeným liberálnym prístupom k politike a ekonomike. Síce nedospievali v starom režime, ale vo veľkom rozsahu ich zasiahla veľká ekonomická kríza, ktorá spôsobila historicky najvyššiu úroveň nezamestnanosti. Vďaka tomu sú títo ľudia priebojnejší a oceňujú jedinečnosť a kreativitu. Ak ich chcete zaujať, väčšinou fungujú originálne nápady, vtipy či myšlienky.

➡️ Mileniáli generácie Z

Mileniáli generácie Z je mládež narodená v rokoch 1996-2009. Internetové technológie sú im prirodzené, keďže sa s nimi narodili, a tak určite poznajú všetky „vychytávky“ jednotlivých webov. Sociálne siete tvoria veľkú časť ich spoločenského života, preto nebude ťažké ich zastihnúť. Výstrednosť či originalita vám pomôže zaujať už na prvý pohľad, no kým sa mu dostanete pod kožu, chvíľu to potrvá. Nepúšťajú si totiž okamžite ľudí blízko k telu.

 

Kultúrne rozdiely a zaujímavosti

Ako zbaliť chalana cez internet z inej krajiny? Ak vás priťahujú muži zo zahraničia, vďaka celosvetovo rozšíreným zoznamkám nebude žiadny problém nájsť čo hľadáte. Každá kultúra danej krajiny je trochu odlišná, a tak je zaujímavé sledovať aké trendy v jednotlivých štátoch vládnu. Tu je zopár zaujímavostí, ktoré vám môžu napovedať mnohé o jeho uvažovaní a komunikácii s ním.

➡️ India

India patrí medzi zopár krajín, kde je ešte aj dnes bežným zvykom, že rodičia hľadajú partnera pre svoje deti. Dohodnuté svadby tam nie sú ničím výnimočným, ba dokonca ich kultúrne a rodinné tradície sú také silné, že až 9 z 10 manželstiev sú napriek organizovaným manželstvám usporiadané. Zaujímavosťou však je nový trend, ktorý získava na popularite – rodičovské zoznamky pre ich deti. Funguje to asi tak, že rodičia navštevujú rôzne zoznamky v závislosti od ich finančného statusu a hľadajú vhodného partnera i partnerku pre svoju dcéru či syna. Keďže preháňanie a zavádzanie je v týchto zoznamkách bežnou záležitosťou, na vyššiu úroveň to posunuli s veľkou obľubou najímaní súkromní detektívi. Budúca manželka či manžel si dajú druhú polovičku jednoducho preklepnúť, aby mali istotu do čoho idú. Neraz sa stalo, že potenciálny manžel zabudol spomenúť, že je už vlastne ženatý, alebo dokonca je HIV pozitívny.

➡️ Irán

Irán už pred desiatimi rokmi zaviedol zaujímavý spôsob, ako pomôcť rastúcej krivke rozvodovosti a stále vyššiemu veku uzatvárania manželstva. Pripravili totiž trojmesačný online kurz manželstva ukončený diplomom. Áno, počujete správne, kurz manželstva. Odborníci tvrdia, že vďaka tomu si mladí ľudia dokážu nájsť toho pravého alebo tú pravú efektívnejšie. Sú totiž presvedčení, že manželstvo si vyžaduje hodiny štúdia, a tak chcú pomôcť mladým ľuďom pochopiť zákonitosti manželského života už v nižšom veku. Priemerný vek uzavretia zväzu je totiž až 29 rokov, preto sa snažia rôznymi spôsobmi toto číslo znížiť. Kurz je navrhnutý akademikmi tak, že za tri mesiace si vyžaduje, aby boli žiaci povinní zúčastňovať sa týždenných testov ak chcú diplom získať. Samozrejme, táto inovácia, ktorú zaviedli zožala množstvo kritiky a posmeškov, no zainteresovaní stále dúfajú v sľubné výsledky.

➡️ Severná Afrika

V severnej Afrike sa rovnako, ako v mnohých častiach Blízkeho východu považuje sex bez manželstva za neprijateľný. Zoznamka v severnej Afrike nie je taká typická, ako ju poznáme my. Mladí ľudia si totiž nevyberajú potenciálnu spriaznenú dušu, a už vôbec nefungujú, pre nás bežné, zoznamky. Stretnutie prebieha predovšetkým pod dohľadom rodiny, zvyčajne na verejnom mieste za prítomnosti všetkých. To značne znižuje šance na spoznávanie sa a výber vhodného partnera.  To je neklamným dôkazom toho, že aj v 21. storočí sú krajiny s tradičnými hodnotami a princípmi. Tým pádom je len veľmi malá šanca internetového zoznamovania sa v tejto časti sveta v prípade, že ste sa rozhodli hľadať vyvoleného práve tu. Ak vás táto informácia stále neodradila, pravdepodobne sa tam budete musieť vybrať osobne a skúsiť šťastie bez internetu.

➡️ Čína

Čína je veľmi špecifická vďaka obrovskému technologickému pokroku ale stále silným rodinným tradíciám. Ľudia sú zvyknutí od ranného veku venovať množstvo hodín denne štúdiu a následne práci. Jedna výstižná myšlienka to povie jednoducho. „Americké páry spolu pijú a tancujú, ale v Číne spolu študujú.“ Je považovaná za najmaterialistickejšiu krajinu, podľa prieskumu až 71% Číňanov meria svoj úspech materiálnymi statkami, preto ak vám imponujú Číňania asi tušíte, ako na nich zapôsobiť.  Dokonca, Facebook je tam nelegálny, no napriek tomu je na ňom zaregistrovaných až niekoľko desiatok miliónov Číňanov. Keďže žien je tam podstatne menej, partnerka sa hľadá ťažko. Veľmi populárne sú tam kurzy, na ktorých sa naučia ako randiť a baliť ženy. Nedostatok súkromného času sa podpísal aj na zoznamovaní sa cez „speed dating“ alebo rýchle rande cez internet, ktoré je asi najpopulárnejšie. Preto rozhodne máte šancu.

➡️ Japonsko

Japonsko je veľmi bohaté na kultúrne, ale aj vzťahové zaujímavosti. Tak napríklad čoraz viac Japoncov hľadá lásku u umelých sexuálnych panien zo silikónu. Nie, nejde o žart. Naozaj randia s umelými bábami v životnej veľkosti, ktoré dokonca berú na prechádzky, piknik či na kávu. Vyhlasujú tiež, že sa s nimi chcú nechať aj pochovať. Pôvodne boli samozrejme určené na sexuálne radovánky, no Japonci to doviedli na úplne iný level. Tieto figuríny vyzerajú ako živé, a vďaka silikónu tak pôsobia aj na dotyk. V budúcnosti by vraj mali vedieť aj hovoriť, smiať sa, ba dokonca mať orgazmus. Úplne bežnou vecou je pre nich aj vzťah cez internet, kedy sa pár jednoducho nemá potrebu stretávať a komunikujú cez sociálne siete.

➡️ USA a Anglicko

USA a Anglicko má veľmi podobné zoznamovacie praktiky založené predovšetkým na zábave a pití alkoholu. Mladí ľudia sa netúžia viazať, iba si užiť poriadne rozptýlenie. Preto majú spoločného menovateľa, že často randia s niekoľkými ženami súčasne. Pokojne aj v priebehu jedného dňa, či dokonca večera, nerobí im to väčšie problémy. Ľahko si môžeme domyslieť, že aj internetové zoznamovanie je založené na podobných princípoch, preto ak hľadáte nezáväznú srandu, prídete si na svoje. Netreba ale očakávať zázraky, a na úvod sa pripravte, že nebudete jediná na zozname. Ak ste však odhodlaná nájsť si spriaznenú dušu z týchto krajín, treba byť trpezlivá. Mohli by vám pomôcť aj konkrétne rady, ako ho zbaliť cez internet a na čo dávať pozor, ak hľadáte vzťah alebo vás láka nezáväzný sex.

 

Internetové zoznamky

Zoznamovanie cez internet už nie je iba doménou mládeže. Ak ste s partnerom už desaťročia, je pravdepodobné, že ste sa stretli prostredníctvom rodiny, priateľov, v pracovnom prostredí či iným tradičným spôsobom. Ak je váš vzťah novší, je viac než možné, že ste sa stretli online. Podľa štúdie Michaela Rosenfelda, docenta sociológie na Standfordskej univerzite v Kalifornii, sa z reprezentatívneho prieskumu na 3009 vzorkách dospelých párov stretlo cez internet 23% heterosexuálnych dvojíc a 61% homosexuálnych párov. Prekvapujúce je, že išlo hlavne o ľudí nad 30 rokov, pričom očakával vysoké čísla u mladších generácií.

Internet do veľkej miery formuje spôsob, akým sa ľudia zoznamujú a stretávajú. Vďaka sociálnym sieťam a množstvu aplikácií, ktoré slúžia primárne na budovanie komunít a virtuálnych vzťahov si vytvárame určitý status v spoločnosti. Niektorí ľudia sú schopní zdieľať naozaj všetko v online realite, ktorá väčšinou nie je celkom skutočná. Existuje množstvo aplikácií, ktoré sú vyslovene brané ako sex zoznamka či erotická zoznamka. Možnosť celosvetového pripojenia na web umožňuje algoritmické a psychologické vytváranie zhody na sieťach, vďaka čomu sa toto odvetvie online zoznamovania stalo vysoko výnosným, aj keď je u väčšiny aplikácií registrácia zdarma.

 

💡 TIP na produkt - Aphrodisia V pre ženy
Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl
 • Doplnok pre ženy, ktoré sa chcú pripraviť na dokonalú noc
 • Lepší sexuálny pôžitok a zvýšenie libida
 • Povzbudzuje zdravý sexuálny apetít
 • Zvyšuje vzrušivosť a frigidita je minulosťou

💡 TIP č.1: doprava cez Slovenskú poštu zdarma💡 TIP č.2: časté zľavy a akcie (skontrolujte či neprebieha)

 

Ako zbaliť chalana cez internet – hľadám vzťah

Dvojica sa smeje pri pohľade na mobil po tom ako ho zbalila cez internet

Internet je nepochybne zaujímavý a fascinujúci nástroj pre pohodlné socializovanie sa odkiaľkoľvek na svete. Môžeme sa stretávať online s kým chceme, a našťastie tie hanblivejšie povahy to majú vďaka nemu jednoduchšie. Samozrejme, existuje množstvo aplikácií a webstránok, kde môžete anonymne nadväzovať známosti a konverzovať na šteklivé témy. Dáva nám možnosti stať sa kýmkoľvek a vytvoriť si napríklad novú identitu. V prípade, že hľadáte seriózny vzťah alebo možno spriaznenú dušu, na novú dokonalú identitu rovno zabudnite. Postup je prozaický, v prvom rade ho musíte vedieť zaujať, a potom si získať jeho srdce. Musí zistiť, že ste tá pravá, ktorú hľadá.

Ženské zbrane sú síce dôležité, ale to nestačí. Existuje pár pravidiel, ktoré sa oplatí osvojiť si, ak hľadáte vzťah. Online randenie ovplyvnilo aj rozmanitosť a silu dlhodobých vzťahov. Naznačujú to výsledky výskumu Philippa Hergovicha and Josu´a Ortega o Sociálnej integrácii prostredníctvom online zoznamiek. Zistili zaujímavú vec, že vďaka expanzii online nástrojov randenia sa zvyšuje počet multikultúrnych párov, a tiež sa ukazuje, že tieto manželstvá a vzťahy sú stabilnejšie a silnejšie. Takže ak chcete vedieť, ako zbaliť chalana cez internet, zabodovať vám pomôžu tieto rady.

 

👍 Na úvod si presne zadefinujte koho hľadáte

Urobte si zoznam vlastností a vecí, ktoré by váš vysnívaný partner mal mať. Čo je pre vás dôležité podľa priorít, pokojne môžete zahrnúť aj koníčky a aktivity, ktoré vás priťahujú, vizuálne a povahové vlastnosti či iné poznámky. Venujte tomu dostatok času, lebo aspoň budete presne vedieť čo chcete a na čo sa treba sústrediť.

 

👍 Hlavne buďte prirodzená

Určite neuvažujte hneď v úvode nad pretvárkou. Mohlo by sa vám to veľmi rýchlo vypomstiť, prípadne znížiť šance nájsť skutočného „pána božského“. Nezáväzné flirtovanie na sociálnych sieťach je zábavná aktivita, no ak sa obzeráte po niečom stabilnejšom, klamstvá a faloš napácha viac škody ako úžitku. Jasné, že budete v pokušení rozvíjať debatu takým smerom, aby ste vyzerali čo najlepšie, no nevypláca sa to. To mi môžete veriť. Pýtate sa ako zbaliť muža bez klamstiev? Reálny profil a skutočné fotky možno nie sú až tak populárne, no prirodzene ukážu tých správnych uchádzačov o slovo. Čistý štít je základ, veď určite nechcete po pár týždňoch vyjsť s pravdou von a pokaziť všetku tú námahu. Našťastie je tu nový stále rozšírenejší trend, v ktorom originalita a jedinečnosť je vysoko cenená, preto nezabúdajte na to kto ste. Každá lož má krátke nohy, a predsa sa nechcete pretvarovať do konca života.

 

👍 Buďte trochu záhadná

Prirodzenosť je síce dôležitá, ale rozhodne nemusíte o sebe prezradiť hneď všetko. Úprimnosť je základ, no určite sa vyhnite témam, ako napríklad bývalí partneri, či nebodaj nadávanie na nich. Namiesto toho hovorte o sebe, svojich koníčkoch a snoch, prípadne pracovných víziách. Každý muž má rád pocit, že sa rozpráva s cieľavedomou ženou, ktorá vie čo chce a je rozhľadená. Dovolíte mu tak spoznať vašu osobnosť, a zároveň máte príležitosť zistiť niečo o ňom. Poriadne si ho preklepnite a nenápadne ho vyspovedajte. Keď nadhodíte vhodnú tému a poviete niečo o sebe, dozviete sa veľmi prirodzeným spôsobom odpoveď na otázku, ktorá vás zaujíma. Dajte ale pozor na to, aby to bolo súčasťou debaty. Nikto predsa nemá rád, ak sa cíti ako na výsluchu. Takto zabijete dve muchy jednou ranou.

 

👍 Nechajte sa dobýjať

V tejto fáze je načase pritvrdiť. Máte za sebou úvodný výber, čiže objavili ste objekt svojho záujmu. Tiež ste absolvovali povinnú jazdu vo forme malých rozhovorov o sebe, svojich koníčkoch a osobnosti. Ak je tam vzájomná interakcia a pokračujete v konverzácii, dajte si pozor, aby ste neboli príliš iniciatívna. Zdravá aktivita je potrebná, netreba sa hrať na princeznú na zámku, no rozhodne ho neuháňajte. To znamená, že ho necháte, aby vám napísal prvý. Venujte mu toľko energie a času koľko venuje on vám. Ak píše stručné správy prekonajte v sebe nutkanie a rovnakým množstvom odpisujete aj vy. Nielen muži ale aj ženy majú radi príjemnú spoločnosť. Preto ak chcete, aby s vami ten online čas trávil rád, buďte milá, bezprostredná a veselá. Samozrejme, na nič sa nehrajte. Ak to tak naozaj necítite, možno bude lepšie jednoducho odložiť komunikáciu na neskôr. Musí z vás cítiť energiu a záujem.

 

👍 Použite ženské zbrane

Tu sa už dostávame k dôležitej časti, kde môžete využiť svoje prednosti. Nemám na mysli fotky hlbokých výstrihov či genitálií. Muži sú prirodzene zvedaví, a preto nebuďte prvoplánová. Nechajte niečo aj na jeho predstavivosť. Obyčajná fotografia toho, kde práve ste alebo čo robíte môže byť skvelý začiatok no dbajte na to, aby to nebolo nič vulgárne. Všímajte si, ktoré veci ho na vás zaujali, aké vlastnosti ocenil a aké koníčky s vami zdieľa. Spoločné playlisty, filmy, seriály či jednoducho aktivity sú ideálnou témou na dlhé hodiny konverzácie. To sú tie správne silné zbrane, na ktoré môžete apelovať.

 

👍 Nechajte ho byť gentlemanom

Pravdou je, že dnes je mužov gentlemanov málo ako šafránu. Avšak, každý chlap chce mať pocit, že drží opraty sám. Keď s ním budete komunikovať, nechajte ho nech sa stará, iniciuje aktivitu či plánuje potenciálne stretnutie. Samozrejme, nemám na mysli zhodiť všetku činnosť na neho a čakať s čím príde, to nie je príťažlivé. Musí vedieť, že ste aktívna a otvorená novým dobrodružstvám ale všetko s mierou. Byť samostatná nezávislá žena schopná všetko zabezpečiť a postarať sa o seba je skvelé, ale nič netreba preháňať. Muži milujú, keď sú dôležití a potrební tak mu to doprajte. Bude to príjemné pre obe strany.

 

👍 Humor je najlepším korením komunikácie

Všetci dobre vieme, že jednou z najpríťažlivejších vecí vo vzťahu je jednoznačne spoločný zmysel pre humor. Svedčia o tom aj rôzne výskumy odborníkov. Napríklad, podľa jednej medzinárodnej štúdie sa zistilo, že humor vo vzťahu predstavuje jeden z dôležitých dôkazov inteligencie a vzájomnej spokojnosti partnerov. Dokonca, pozitívne vplýva na vzťah, pretože partneri sú šťastnejší a spokojnejší. Humor v manželstve bol spojený s manželským uspokojením vo všetkých piatich krajinách, ktoré táto štúdia skúmala, a to v Spojených štátoch, Anglicku, Číne, Turecku a Rusku. Vyzerá to tak, že ak ide o vtip v medziľudských vzťahoch je rovnako prospešný a dôležitý v každej kultúre. Samozrejme, najlepšie sa smeje spoločne, no nezabúdajte sa vedieť zasmiať aj na sebe. Ženy, ktoré sa neberú príliš vážne pôsobia sebavedomejšie, istejšie, a teda aj príťažlivejšie.

 

👍 Fantázia a vášeň sú príťažlivé

Množstvo vašej fantázie a vášne je vidieť až keď sa osobne stretnete a príde k intímnejším zážitkom. To však neznamená, že túto dôležitú časť môžete vynechať z konverzácie. Muži majú radi kreatívne a spontánne ženy, preto sa nebojte rozvíjať aj témy s erotickým podtónom. Vo virtuálnom svete sú šteklivé témy príťažlivé a neraz sa na nich môžete aj spoločne zasmiať. Vkusné flirtovanie navodí tú správnu atmosféru a pocit, že ste si bližší, aj keď si zatiaľ len píšete cez internet. Vhodne zvolená forma komunikácie o sexe prirodzene pozdvihne debatu na vyššiu úroveň a zvýši vzájomnú žiadostivosť na prvé osobné stretnutie.

 

💡 TIP na produkt - Super Prsia + štíhla línia
Super Prsia + štíhla línia
 • Výživový doplnok pre väčšie a pevnejšie prsia a štíhlu líniu
 • Prírodné zloženie
 • Lepšia pokožka i vlasy
 • Zvýšenie sebavedomia
 • Pomoc pri ženských problémoch

 

Tipy, na čo dávať pozor

💡 Chyby, ktoré nerobte

❌ Správny odhad je základ.

V úplne prvom kroku treba zistiť, či je jednoducho povedané „ten správny“ čo sa týka vašich priorít. Žiaden muž nebude ideálny a dokonalý, ale ak vám imponuje jeho vyžarovanie a osobnosť, zistite si o ňom viac informácií skôr, než urobíte unáhlené závery.

❌ Nestraťte hneď hlavu.

Túžba po získaní stabilného fungujúceho vzťahu môže byť silná, no príliš rýchle zaľúbenie sa môže byť problém. Pre vás môže znamenať sklamanie a jeho zase odradiť. Dajte si čas.

❌ Magické slová odložte na neskôr.

Neviete sa dočkať, kedy vám dá istotu obľúbenými slovami ako: vzťah, ľúbim ťa, frajerka či spoločné bývanie? Zatiahnite ručnú brzdu, pretože tieto čarovné formulky by ste nemali spomínať tak skoro, ak ho nechcete vyplašiť. Vďaka vzájomnej komunikácii veľmi rýchlo pochopí, že nie ste žena na jednu noc no tlačiť na neho by malo opačný efekt.

❌ Minulosť nechajte ísť a nenoste ju so sebou.

Predošlé vzťahy, sklamania a skúsenosti sú našou samozrejmou súčasťou. Skúste sa ale odosobniť od minulých neúspechov a nenoste si ich so sebou v batohu starostí. Kto neriskuje nezíska viac ako aktuálne má, a preto nemá zmysel báť sa, že sa znovu popálite. Ujasnite si stereotypy a chyby z minulosti a pohnite sa ďalej.

❌ Nerobte zo seba ľahký cieľ.

Ako zbaliť chalana cez internet, aby cítil záujem ale nezľakol sa balenia? Najlepšie je nájsť zlatú strednú cestu. Prenechať viac iniciatívy na ňom a „netlačiť na pílu“ je dôležité, ale tiež úplný nezáujem z vašej strany nebude vyzerať príťažlivo. Preto svoju aktivitu dávkujte postupne, nech nemá pocit, že ste zúfalo a beznádejne okúzlená.

❌ Vyhnite sa klišé frázam.

Keď spoznávate nového človeka, je dosť ťažké vyhnúť sa vetám typu „Ako sa máš?“ alebo „Aký si mal deň?“. Pri zoznamovaní začnete komunikovať na určitú tému no čo na druhý deň? Na to mám jeden fungujúci tip. Keď sa schyľuje k tomu, že pôjdete spať alebo si jednoducho v daný deň už nechcete písať, nelúčte sa. Jednoducho na poslednú správu neodpíšte ani si ju neotvorte, aby mu ukazovalo, že je neprečítaná. Na druhý deň môžete plynule pokračovať tam, kde ste skončili bez toho, aby ste museli vymýšľať úvodné otázky.

❌ Venujte dostatočnú pozornosť aj sebe.

Pri skvelej konverzácii a interakcii sa bežne stáva, že zabudneme na čas, ale aj povinnosti. Dbajte na to, aby ste venovali potrebný čas sebe, vlastným aktivitám a pracovným povinnostiam. V opačnom prípade budete nervózna, zanedbaná a ešte aj v časovom strese. Doprajte si starostlivosť, ktorú si jednoducho zaslúžite, bez ohľadu na to, či aktuálne máte partnera. Každý muž má rád ženu, ktorá sa o seba stará a nie je celý deň „zavesená“ na internete kedykoľvek napíše.

❌ Chorobná žiarlivosť je zabijak vzťahu.

Áno, prílišná žiarlivosť môže ukončiť aj vzťah, ktorý ešte poriadne nezačal. Nikto nechce mať doma hysterku či stíhačku, ktorá potrebuje mať prehľad o každom jeho kroku s GPS vo vrecku. V týchto úvodných konverzačných štádiách, kedy sa ešte len oťukávate počítajte s tým, že nie ste jediná, s kým si píše. Preto nevyzvedajte a nepýtajte sa viac, ako vám chce povedať. Ak z toho časom niečo bude prirodzene si určíte vzájomné hranice a nastavíte dôveru tak, aby nemal potrebu hľadať rozptýlenie inde, no zároveň mal dostatočnú slobodu. Držte si preto žiarlivosť na uzde a skúste s ňou pracovať. V budúcnosti to vo vzťahu oceníte. Ak nechcete, aby vás chalan podvádzal virtuálne či reálne, musíte ho zaujať po každej stránke tak, že konkurencia nebude mať šancu. To je jediný kľúč k úspechu.

 

Ako zbaliť chalana cez internet – hľadám zábavu a sex

Sexi žena ležiaca na posteli v červenej spodnej bielizni a vysokých opätkoch

Ste spokojná so svojím single životom ale hľadáte rozptýlenie, zábavu či príležitostný sex? Otvorene poviem, že tento cieľ je ľahšie dosiahnuteľný, ako nájsť svoju spriaznenú dušu. Stačí na to zopár overených metód a máte ho v hrsti. Všetky spomínané rady vychádzajú z praxe, a tak si ľahko odpoviete na otázku, ako zbaliť chalana cez internet – na jednu noc.

 

👍 Spôsob komunikácie je iný

Dbajte na to, aby ste udržovali komunikáciu v tej úrovni, aký je váš úmysel. Nemusíte sa báť, že poviete niečo, čo by vás mohlo mrzieť. Cieľom četovania je prísť na iné myšlienky a baviť sa, preto pokojne hovorte o tom na čo máte chuť a náladu. Netreba zbytočne zachádzať do veľmi osobných tém ako napríklad rodina, priatelia či práca. Pokojne prejdite rovno k veci a nebojte sa povedať to, na čo myslíte. Zbytočné chodenie okolo horúcej kaše je neefektívne v prípade, že sa vám prestane zdať ako vhodný adept na väčšiu zábavu.

 

👍 Pozor na fotky

Posielanie sexi fotiek je už akousi automatickou súčasťou písania si, avšak aj v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Samozrejme zvodné polohy a ženské prednosti pôsobia elektrizujúco a príťažlivo, no netreba ukázať viac ako je potrebné. Pokiaľ teda máte záujem o sex na jednu noc pri osobnom stretnutí. V tom prípade si odložte túto tajnú zbraň na neskôr a komunikáciu udržujte v rovine flirtovania a jemného slovného dráždenia. Hľadáte predsa alfa samca, ktorý z vás strhne to oblečenie sám.

 

👍 Sexting

Flirtovanie cez správy pozná asi každý z nás, no pojem sexting je veľmi obľúbený medzi komunitami ľudí, ktorí sa chcú sexuálne baviť cez internet. Ide o všetko čo súvisí s četovaním, posielaním si správ, videí, či dokonca masturbovaním cez internet, častokrát aj spoločne počas konverzácie. Ide aj o vzájomné posielanie tzv. dickpick či pussypick, čo sú nahé fotky genitálií. Ak vám ide o sex cez internet to je cesta, ako zažiť poriadnu dávku rozkoše bez rizika. Počítajte ale s tým, že väčšinou ide o nepísané pravidlo žiadneho ďalšieho kontaktovania. Ak ste mali v pláne stretnutie, s veľkou pravdepodobnosťou k tomu už nedôjde.

 

👍 Vyhraňte sa, aký ste typ

Po krátkej komunikácii ľahko zistíte či uprednostňuje dominantnú, alebo submisívnu ženu v posteli. Pre muža je lákavé, keď vie, do čoho ide. Nejasné úlohy nie sú dobrou metódou na získanie jeho pozornosti. Ak máte v tom jasno, vžite sa do správnej úlohy a úspech je zaručený. Prípadne možno nebude na škodu pripraviť si aj pár trikov, ktoré môžete skúsiť pri najbližšej príležitosti. Ak ste ho ešte nezažili, odporúčam si na domácu úlohu naštudovať, ako na mokrý orgazmus.

 

👍 Čím zabodovať v téme sex?

Vždy sa dá počas rozhovoru na akúkoľvek tému nenápadne narážkami premostiť na erotickú strunu. Mužom vo všeobecnosti imponuje debata na túto nôtu, avšak to, čo ich najviac rozpáli sú jednoznačne análny či orálny sex, experimentovanie s polohami, možno chuťami a afrodiziakami, no bez debaty vášnivá žena v posteli je ich snom. To dostane zaručene každého chlapa tam, kam chcete. Ak v konverzácii iba naznačíte záujem o niektorú zo spomínaných vecí, máte vyhraté.

 

Pozrieť ďalšie

 

Tipy, na čo dávať pozor

💡 Chyby, ktoré nerobte

❌ Kašlite na spoločné záľuby.

Spoločné aktivity a koníčky sú síce skvelou témou na debatu ale vy nechcete zaujať muža do vzťahu. Ak teda neočakávate, že vám bude následne vypisovať, zaujímať sa a nebodaj plánovať niečo viac, rozhodne sa vyhnite debatám tohto druhu. Platí, že čím menej toho poviete o sebe a svojom živote, tým lepšie. Myslite na to pri najbližšej príležitosti a zúžte svoju pozornosť vyslovene na veci, ktoré súvisia s nezáväzným flirtom.

❌ Uistite sa, že nemáte spoločný okruh známych.

Nikto z nás nechce v spoločnosti priateľov naďalej stretávať jednorazovku. Reči môžu kolovať a po tom určite netúžite. Ideálne je, keď máte istotu, že sa nepoznáte a môžete si užívať anonymitu. V závislosti od sociálnej siete alebo ak zistíte jeho pravé meno skúste si ho preklepnúť. Internet vie všetko a rýchle prebehnutie vo vyhľadávači nezaškodí.

❌ Na fotky si dajte obzvlášť pozor.

Ak vám imponuje sexting a baví vás online laškovanie určite dbajte na to, aby vám nebolo vidieť tvár. Nikdy neviete, čo sa môže stať, a keď opadne počiatočný záujem, aby ste neskončili vystavená na obdiv verejnosti. Zábava je jedna vec, no poistiť sa je potrebné.

❌ Negativita nie je sexi.

Zoznamky a sex cez internet sú priam stvorené pre zábavu, nie je tam priestor pre sťažovanie sa či nariekanie. To nechajte za dverami pred tým, ako otvoríte dvere do sveta flirtovania. Nielenže pokazíte atmosféru ale nikto nechce mať v posteli uhundranú ženu.

❌ Tip pri písaní.

Vyhnite sa používaniu otáznikov výkričníkov či spomínaniu predošlých skúseností. Ak už mu dávate nejaký návrh dá sa to povedať aj bez opytovacej vety. Rovnako sú niekedy mätúce informácie, pri ktorých nepočujeme intonáciu. Nebojte sa používať smajlíky pre upresnenie myšlienky. Samozrejme, ako pri všetkom nepreháňajte to. Ak už hovoríte o sexuálnych zážitkoch nechajte ich zahalené rúškom tajomstva aby pôsobili nekonkrétne. Podporuje to predstavivosť.

 

💡 TIP na produkt - Durex Feel Intimate 25 ks
Durex Feel Intimate 25 ks
 • Rande je na spadnutie, tak buďte pripravená s najlepšou kvalitou
 • Obľúbená značka kondómov Durex je najistejšou ochranou pred pohlavnými chorobami

💡 TIP č.1: obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)💡 TIP č.2: aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)💡 TIP č.3: rýchla a disktrétna doprava

 

Bonus na záver – najlepšie zoznamky cez internet

Slovensko vôbec nezaostáva v online randení oproti zvyšku sveta. Mnohé už vedia, ako zbaliť chalana cez internet. Až 49% slovenských používateľov internetu sa pokúsilo zoznámiť alebo nadviazať romantický vzťah cez internet. Podľa výsledkov prieskumu Nielsen Admosphere je vraj na Slovensku najlepšou zoznamkou Pokec a v Česku zase Badoo. Oproti zvyšku sveta, kde je aplikácia Tinder hitom, u nás ani v Čechách zatiaľ nezožala veľký úspech.

Napočudovanie, zoznamovanie online nie je len záležitosťou najmladších vekových skupín, ktoré vyrástli v dobe internetu. Výskum ukázal, že vedľa skupiny 15–34 ročných, kedy až 57 % z nich sa niekedy zoznámilo online, sú v tejto činnosti porovnateľne aktívni aj ľudia vo veku 35–44 rokov, kedy to vyskúšalo 58 % z nich. Trend stále rastie, preto je evidentné, že v nasledujúcich rokoch bude internet vládnuť ľúbostnému životu.

 

Tinder

Tinder zoznamka cez internetVo svete najznámejšia aplikácia, ktorá na Slovensku funguje od roku 2014. Vzhľadom na celosvetovú štatistiku je obľúbený najmä u mladých do 34 rokov. Registrácia prebieha buď cez Facebookový profil, alebo telefónne číslo. Stačí vybrať profilovú fotku, máte priestor pre viaceré. Ak chcete doplníte stručný popis o sebe, žiadne zdĺhavé vypĺňanie dotazníka či profilu koníčkov nečakajte, je to veľmi rýchla aplikácia jednoduchá na používanie. Základným filtrom vyhľadávania je vaša aktuálna GPS poloha a určenie vzdialenosti, do ktorej chcete hľadať potenciálneho partnera. Výhodou je, že ak často cestujete v každom meste vám ukazuje nové dostupné profily. Základná verzia je zdarma a pokojne si s ňou vystačíte pri používaní, máte totiž neobmedzené množstvo posielaných správ. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pri neplatenej verzii máte nárok na jeden tzv. superlajk za deň, kedy svojmu potenciálnemu objektu vyskočíte do pozornosti takmer okamžite. Stačí už len čakať na jeho potvrdenie spätného srdiečka, aby ste mohli začať komunikovať cez správy.

 

Blindr

Blindr zoznamka cez internetNetypická internetová zoznamka, ktorú založili Slováci a na prvý pohľad vás určite zaujme. Nejde totiž o napodobeninu zahraničných aplikácií, práve naopak. Ak ste do teraz žiadnu zoznamku neskúsili kvôli pocitu, že ide o povrchný výber mužov na základe zovňajšku toto je pre vás konečne tá pravá appka. Partnera si totiž hľadáte na základe jeho vnútorných kvalít a charakteru. Ak sa pýtate ako zbaliť muža na základe vnútornej krásy na zoznamke, dá sa to jednoducho nastaviť v sekcii s názvom „Rande na slepo.“ Tam zadáte základné údaje o partnerovi ako pohlavie, vek a vzdialenosť, do ktorej chcete hľadať a rande cez internet môže začať. Svoju vlastnú fotku mu pošlete až vtedy, keď to uznáte za vhodné čo je veľká výhoda, no na druhej strane idete do rizika, že rovnako ako on netušíte, kto je na druhej strane. Za vyskúšanie to ale určite stojí.

 

Badoo

Badoo zoznamka cez internetNezameriava sa len na zoznamovanie za účelom vytvorenia romantického vzťahu či kamošov s výhodami“. Pri tvorbe profilu si totiž môžete vybrať spomedzi niekoľkých možností, napríklad ak si chcete nájsť iba nových priateľov. Primárne je samozrejme určená pre nájdenie polovičky ale prečo neskúsiť aj niečo netradičné. Zvolený výber sa bude zároveň zobrazovať vo vašom profile, no stále môžete využívať funkciu hľadania. V podstate funguje veľmi podobne ako Tinder, keďže v závislosti od lokality vám ponúkne niekoľko profilov. Okrem fotky a základných informácií vidíte aj vek, avšak výhodou je, že nie ste viazaný na aktuálnu polohu, kde sa nachádzate. Môžete si pokojne prezerať profily podľa lokalizácie, ktorú si sami zadáte bez toho, aby ste tam cestovali.

 

Pokec

Elite date zoznamka cez internetMožno budete prekvapení, ale Pokec je najstaršou zoznamkou na Slovensku, keďže existuje od roku 1999. Ako iste viete, registrácia je zdarma tak si nevyžaduje žiadnu investíciu. Výhoda hlavne pre mladšie ročníky. Po prihlásení si môžete pozerať profily ľudí, ktorí sú aktuálne prihlásení, čo je vždy aktívnych aspoň 50 000 užívateľov. Rozhodne máte z čoho vyberať, ale treba si dávať pozor. Na Pokeci je totiž najviac falošných účtov spomedzi všetkých aplikácií. Preto určite využijete prepracovaný filter vyhľadávania.

 

Partner na úrovni

Partner na úrovni zoznamka cez internetPriniesol veľkú zmenu vyplnením medzery na trhu v online zoznamovaní. Táto stránka je určená pre nezadaných ľudí, ktorí nevedia, ako zbaliť chalana cez internet do vážneho vzťahu. Ponúka jednoduché používanie, ktoré je funkčné, prehľadné a seriózne. Ide o slovenskú verziu najväčšej európskej zoznamky, preto je vizitka vysokej kvality taká evidentná. Registrácia je síce bezplatná, no v tomto režime nemôžete aplikáciu poriadne využívať. Na to, aby ste mali sprístupnené všetky funkcie si treba zakúpiť členstvo. Mesačné stojí 39,95€, trojmesačné 27,95€ a polročné 19,95€. Platené členstvo má aj svoje výhody, keďže odradí špekulantov a viete, že existujúce profily sú aktívne a so zoznámením to myslia vážne. Po prihlásení na vás čaká dosť komplexný test osobnosti, ktorý rozhodne nie je na škodu absolvovať. Takmer všetci používatelia majú uvedenú svoju fotografiu a je tam naozaj veľký počet vysokoškolsky vzdelaných ľudí. Algoritmus vyhodnocovania profilov je ďalšou výhodou tejto aplikácie, lebo naozaj filtruje veľmi presné zhody a zaujímavé typy, ktoré by sa vám mohli páčiť.

 

Spoznajmesa.sk

Spoznajme sa zoznamka cez internetVyhľadáva tú pravú polovičku na základe špeciálneho dotazníka. Odpovede uvedené v dotazníku analyzuje počítač, ktorý následne vyberie optimálnych partnerov. Môžete tiež využiť funkciu „Rýchla zoznamka“, pomocou ktorej hodnotíte profily na základe „páči / nepáči“ a pokračujete kontaktovaním jednotlivých používateľov. Dokonca, ponúka aj možnosť vyhľadávať partnerov podľa zhody znamenia horoskopu. Samozrejme, nechýba ani vyhľadávací filter podľa výberu kraja, mesta, stavu alebo veku čo ju robí veľmi praktickou a jednoduchou na používanie. Okrem toho sa dokonca môžete zapojiť aj do rôznych výherných súťaží. Prihlásenie funguje cez Facebook alebo telefón. Podobne ako pri iných portáloch je základná registrácia zdarma, ale členstvo je spoplatnené. Skúšobné členstvo však stojí iba 1€ a umožní prístup ku všetkým funkciám na jeden týždeň.

 

ELITE Date

Elite date zoznamka cez internetTáto služba má rovnakú cieľovú skupinu, ako Partner na úrovni. Podobne je na tom aj s cenovou politikou. Prvotná nepoužiteľná registrácia je zdarma a členstvo sa predáva v závislosti od dĺžky predplatného. Cena za mesiac je v prípade predplatenia na 3 mesiace 10€, 6 mesiacov 5,90€ a 12 mesiacov len 3,70€. Zaujímavou súčasťou je aj sekcia Poradňa, ktorá obsahuje články o nadväzovaní vzťahov, ako zbaliť muža či ženu a mala by poslúžiť menej skúseným účastníkom.

Kresťanka.sk

Kresťanka zoznamka cez internetZnie to síce neuveriteľne, ale áno existuje aj zoznamka pre ľudí, ktorí hľadajú veriaceho partnera s rovnakými kresťanskými hodnotami. Na stránke si vytvoríte profil a môžete sa pustiť do hľadania spriaznenej duše. Ak neviete čo od nej čakať, nejde iba o miesto na zoznámenie. Zároveň je to dosť široká online komunita veriacich, kde zdieľajú príbehy či modlitby. Nejde o prvoplánové miesto určené k nemravným návrhom či nezáväzným stretnutiam. Tento virtuálny priestor využívajú najmä veriaci, ktorí vedia, čo hľadajú. Ak k nim nepatríte, netrápte sa. Existuje množstvo iných webov, ktoré zaručene uspokoja vaše očakávania.

 

Párty pre nezadaných alebo rýchle rande na slepo

LaskaTu

LáskaTu zoznamka cez internetAko zbaliť chalana cez internet na LaskaTu? Na rozdiel od ostatných internetových zoznamiek, funguje len ako registračný portál. S potenciálnymi partnermi nekomunikujete online četom, ale až pri osobnom stretnutí. Táto akcia sa odohráva pravidelne niekoľkokrát do roka a je určená vyslovene pre single ľudí. Proces registrácie je jednoduchý a môžete ju vykonať aj prostredníctvom Facebooku. Na prehľadom webe vidíte, kde a kedy sa uskutočnia najbližšie stretnutia. Často ide o netradičné akcie – napríklad speed dating (rýchle randenie) či dokonca rande naslepo, kedy majú účastníci doslova zaviazané oči. Medzi netypické patrí aj služba tzv. matchmakingu, kedy prídete na osobný rozhovor a na základe odpovedí na otázky a rozhovoru dostanete ponuku na osobné stretnutie s iným človekom z databázy, ktorý podľa vyhodnotených údajov spĺňa vaše požiadavky. Ide o nesmierne zaujímavú možnosť pre ľudí, ktorí nechcú strácať čas online vypisovaním a radi komunikujú priamo a osobne.

 

Hellolove

Hello love zoznamka cez internetBývalý speeddating.sk zmenil svoju identitu na Hellolove.sk a ponúka stretnutia s reálnymi ľuďmi prostredníctvom rýchleho rande. Stačí sa len zaregistrovať na webe a vybrať si stretnutie, ktoré vám najviac vyhovuje. Okrem zoznamovacích eventov sa hellolove.sk venuje aj koučingu a vzťahovému poradenstvu, fotografii a líčeniu, ktoré nepochybne každému zdvihne sebavedomie. Reč tela tiež prezradí veľa, preto správne nasmerovanie od profesionála je dobrá voľbou, ako zbaliť chalana cez internet.

⭐ Rada na záver ⭐

V prípade, že všetko pôjde hladko, neodkladajte osobné stretnutie na dobu neurčitú. Priveľa internetovej komunikácie je viac na škodu, ako na úžitok. Predsa nechcete po polroku četovania zistiť, že vám naživo jednoducho „nevonia“.  Keď už plánujete prvé stretnutie, nezabúdajte, že plné sústredenie a pozornosť venovaná mužovi je základ. Zvuky na mobile si vypnite a užite si spoločne strávený čas. Ak vás ale naopak baví zábava a erotika cez internet a nechcete sa osobne stretávať, pomocou spomínaných zásad a účinných produktov máte o rozkoš postarané.

 

Pozrieť ďalšie

 

   

  ‼️ Upozornenie:

  Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


  Ako sa vám páčil článok?
  Autor článku
  Martina Medzayová

  Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

  Komentáre
  Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.