Ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak

Martina Medzayová Téma 23. augusta 2020 0

Ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu, môže znieť ako ťažká otázka. Opak je ale pravdou, lebo každé znamenie v sebe ukrýva charakterové črty, ktoré u väčšiny ľudí naozaj korešpondujú s realitou. Stačí pochopiť základné princípy, ktoré vystihujú mužov narodených v jednotlivých mesiacoch a polovicu úspechu máte vo vrecku. Pomôže vám to lepšie pochopiť povahu a záujmy mužského objektu, na ktorého si robíte zálusk.

Ako zbaliť muža Barana, Býka, Blížencov, Raka, ktorí majú tiež svoje vlastné špecifiká a oplatí sa ich vedieť? Ak je váš vysnívaný princ narodený v niektorom z nich, dozviete sa akým spôsobom premýšľa, čo je pre neho dôležité, a aké vlastnosti považuje na žene za príťažlivé. Erotický horoskop napovie veľa o tom čo má rád, a možno vám pomôže lepšie pochopiť jeho vášeň a zanietenie pre vec. Poznať znamenie vám poslúži skôr ako pomôcka, ktorú môžete využiť pri nenápadnom balení.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť muža podľa znamenia, dojem z prvého stretnutia umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️Pheromone Secret Scent

Baran 21. marec až 20. apríl

Znamenie zverokruhu baran

Muža v znamení zverokruhu Baran vystihuje nadšenie, vášeň, elán a odvaha. Je to veľmi pracovitá povaha, plná energie, ktorá sa niektorým môže zdať až nevyčerpateľná. Prejavuje sa uňho vodcovská túžba, chce byť vo všetkom prvý a najlepší. Na svoje okolie ale pôsobí tak, že si ho všetci s radosťou volia do vedúcej pozície. Ak však v práci nadobudne pocit, že už splnil svoju misiu, prenechá vedúci post niekomu inému. Môžete si byť istá, že Baran sa nenechá len tak ľahko odradiť od svojich cieľov, pretože je to silná ambiciózna osobnosť s nesmierne pevnou vôľou. S tým však súvisí aj jeho tvrdohlavosť a neoblomnosť, čo mu väčšinou veľmi pomáha voči konkurencii. Strmhlav sa vrhne do nebezpečných a riskantných vecí, koná impulzívne a občas aj troška bez rozmyslu. Túto silnú náturu potrebuje niekde aj ventilovať, najčastejšie športovou aktivitou či aktívnym oddychom. Večne v pohybe a neustále niečím zamestnaný sú presne tie veci, ktoré ho naozaj vystihujú. Nečakajte preto, že bude mať záľubu v pasívnom leňošení alebo ničnerobení.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. marca až 30. marca

Baran má silné sociálne cítenie, ochotu pomáhať, a tiež silný zmysel pre spravodlivosť. Je obdarený veľkou fantáziou, ktorá sa prenáša napríklad aj do estetického cítenia. Inklinuje k vedúcemu postaveniu v zamestnaní a bude aj veľkou oporou pre rodinu. Nezúčastňuje sa však nijak výrazne na domácich prácach, preto bude lepšie, ak to od neho nebudete vyslovene očakávať. Sám zhodnotí, čím vie najlepšie prispieť, väčšinou usúdi, že to bude formou finančného zabezpečenia rodiny. Domov pre neho predstavuje pohodu a odpočinok, má totiž v obľube poobednú siestu. Najčastejšie uprednostňuje, keď má po svojom boku dokonalú gazdinú, ktorá sa stará o domácnosť na plný úväzok. Jeho cieľom je finančne zaistiť rodinu tak, aby mali všetci členovia hojnosť a manželka nebola nútená pracovať, ale mohla sa plne starať o spoločné zázemie.

⭐ 31. marca až 9. apríla

Títo ľudia sú veľmi obľúbení, majú dobré srdce, sú užitoční a prívetiví. Šíria okolo seba pohodu a dobro. Skrýva sa v nich vysoká inteligencia a duševná krása, a tiež majú vynikajúcu intuíciu i pamäť. Ak sa Baran v niekom sklame, navždy svoje srdce pred týmto človekom uzatvorí. Dokáže odpúšťať a správať sa prívetivo, ale už si ho nepripustí k telu. Muž v tomto znamení je férový človek, nenechá sa zmanipulovať majetkom alebo úspechom, vždy zostáva sám sebou a ctí svoje hodnoty. Býva obdarený aj nadprirodzenými schopnosťami, jeho intuícia je silne vyvinutá, a tak môže inklinovať napríklad k alternatívnej medicíne či liečiteľstvu. Je to zvedavec, ktorý celý život študuje. Prichádza so skvelými nápadmi, návrhmi, vynálezmi, alebo zaujímavými patentmi.

⭐ 10. apríla až 20. apríla

Človek s nesmiernou vnútornou silou, odvahou a ambíciami, ktorý má vystupovanie na úrovni a je veľmi kultivovaný. Tak by sa jednou vetou dali opísať silné vlastnosti Barana narodeného v týchto dňoch. Je to hrdý a vytrvalý tvor, ktorý vie zapôsobiť na druhých a má aj silné manipulačné schopnosti. Môže však pôsobiť aj trocha namyslene, pretože si ľudí drží do určitej miery od tela. Je viac uzatvorený ako iní muži, hovorí málo a je skôr mužom činu ako zdĺhavých rozhovorov. Väčšinou sa vydávajú do sveta robiť hrdinské činy a sú ochotní zomrieť pre veľkú myšlienku. Tento hrdina, ktorý sa skrýva v ich vnútri však často spôsobuje problémy pri dlhodobých vzťahoch i manželstvách. Ťažšie to vie skĺbiť s rodinným životom, no ak nájde ženu, ktorá ho podporí vyváži ju zlatom. Sú z nich skvelí policajti, členovia ochranky či vodcovia.

Erotický profil

Najtvrdší a najodvážnejší bude Baran, ktorého dostanete do postele. Ak je vzrušený, býva veľmi impulzívny a motivovaný, aby dostal to čo chce. Takže ak vás má na muške, niet cesty späť. Barani sú tiež z tých najvernejších znamení. Majú vysoké nároky na sexuálne uspokojenie. Akonáhle ich niečo vzruší, ocitajú sa na misii dokonale naplniť svoje sexuálne túžby. Ak sa tak nestane, vedia byť celkom podráždení. Tento muž je veľmi sebavedomý a občas sa môže javiť aj ako sebecký. Celý život sa totiž učí ako brať do úvahy aj potreby partnerky a nebyť v posteli príliš zameraný na seba.

Sex je preňho dobrodružstvo a pôžitok, žije prítomným okamihom a vyžaduje to aj od partnerky. Baran je veľmi vášnivý a odvážny. Dá vám sex, o ktorom ešte dlho budete s úsmevom na tvári premýšľať. Napĺňa tie najdivokejšie fantázie žien a nesmierne ho vzrušuje keď môže vidieť, ako privádza ženu k vrcholu. Dôležité je ale nezabúdať naňho, vyvrcholenie je preňho rovnako dôležité, ako to vaše. Rád je stredobodom pozornosti a aj v posteli túži po obdive. Je to dominantný partner, ktorý vyžaruje natoľko silnú sexuálnu auru, že aj dominantné typy žien sa mu rady podvolia.

Ak túžite zaujať a prekvapiť muža v znamení Baran, odporúčame mať po ruke erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Miluje, keď je žena v predklone na kolenách a on vstupuje do nej zozadu. Nebuďte tiež prekvapená, že aj análny sex patrí k jeho obľúbeným činnostiam. Vzrušuje ho ženské stonanie, slzy rozkoše, vášne, ale aj bolesti. Niektorí Barani milujú pocit, keď svoju partnerku môžu spútať, a potom ju postupne privádzať do stavu bláznivej rozkoše všetkými možnými spôsobmi. Nebráni sa skupinovému sexu či požičiavaniu si sexuálnych partnerov. Je to muž rôznych extrémov.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Barana? Je odvážny dobyvateľ, takže ak ho chcete zbaliť, nebuďte príliš ľahká korisť. Malá dávka odporu nemôže nikdy uškodiť. Imponujú mu sebavedomé a ambiciózne ženy, takže sa nebojte povedať vlastný názor. Ak máte sladké pery a zbožňujete bozkávanie, tak ste na správnej ceste. Baran totiž miluje dlhé a intenzívne bozkávanie. Preto tu môže fungovať aj taká maličkosť ako jemné zakusnutie si do pery počas rozhovoru. Medzi najcitlivejšiu časť tela patrí určite hlava. Ak ho jemne po nej pohladíte, môže preskočiť prvá iskra. Ak mu doprajete masáž hlavy alebo vzrušujúco prehrabnete vlasy, môže to byť celkom príjemný začiatok predohry. Baran si nesmierne užíva bozky na krku, ušiach alebo tvári, tak mu tie motýliky v bruchu doprajte, odmení vás.

 

Býk 21. apríl až 20. máj

Znamenie zverokruhu Býk

Muža v znamení zverokruhu Býk charakterizujeme základnými vlastnosťami, ako dôslednosť, praktickosť a tvorivosť. Tento kreatívny princíp uplatňuje v každej činnosti, ktorej sa v živote venuje, čo z neho robí veľmi nápaditého človeka. Je to pokojný, značne konzervatívny a vyrovnaný človek, ktorého nič len tak jednoducho nerozhádže, avšak je citlivý na zmeny. Nevyhľadáva ich, cíti sa potom neistý, a vtedy znervóznie. Najradšej sa učí na vlastných chybách. Osobná skúsenosť má preňho omnoho väčšiu cenu, ako rady od iných, preto si všetko musí skúsiť sám podľa svojich predstáv. Býci bývajú flegmatickí a pohodlní, čo u niektorých môže prerásť až do lenivosti. Preto ich treba do všetkého viac povzbudzovať a podporovať. To ich potom zvykne nakopnúť a vedia vyvinúť nevídanú aktivitu. Sú to skvelí priatelia, majú láskavé srdce, sú pohostinní a vyžaruje z nich príjemná energia. Práve preto sú neustále obklopení priateľmi, aj napriek tomu, že sú takí tvrdohlaví.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. apríla až 30. apríla

S týmto mužom nebudete mať problém rozoberať množstvo tém, má prirodzený prehľad a široký záber vedomostí. Je veľmi inteligentný s rozvinutou logikou a rýchlym úsudkom. Dokáže vám dobre poradiť a poskytnúť otvorený názor, čo vás môže priviesť k zaujímavým riešeniam problému. Rád presadzuje nové myšlienky a teší sa všeobecnej úcte a obľúbenosti. V skupine ho zaiste spoznáte, pretože býva stredobodom pozornosti. Túži po obdive od žien a získaní moci alebo vplyvu. Rešpekt si nemusí vynucovať, autorita je mu totiž prirodzená. Je to zvedavec, ktorý si je vedomý svojej výnimočnosti, a tak sa uňho môže striedať zdravé sebavedomie s povýšenectvom. Taktika „všetko alebo nič“ je mu celkom vlastná, preto riešenia v podobe kompromisov neobľubuje.

⭐ 1. mája až 10. mája

V tomto prípade ste našli svojho vznešeného ochrancu. Radi bojujú a starajú sa o slabých, chudobných či utláčaných ľudí. Ak je treba, nemajú problém zorganizovať rôzne aktivity na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Nerád pripúšťa svoju chybu alebo odlišné názory, takže s ním občas môže byť celkom náročný dialóg. Ženie ho silná ctižiadostivosť a túžba zviditeľniť sa a s pripravenou stratégiou si krok za krokom vytrvalo ide za svojimi cieľmi. Vďaka bystrosti neraz vymýšľa plány, ktoré by iným nenapadli ani len vo sne. Rovnako tak obdivuje silné a odvážne osobnosti a vyhľadáva ich spoločnosť, rád sa nimi inšpiruje a cíti sa v ich blízkosti príjemne. Skláňajú sa pred tými, ktorí majú veľký vplyv a postavenie, pretože to považujú za dôležité a náučné. Spravodlivosť je ich silným morálnym kompasom pri rozhodovaní.

⭐ 11. mája až 20. mája

Tento chlap k vám zaiste bude priamočiary. Bez akýchkoľvek okolkov vám jednoducho naservíruje všetko tak, ako to vidí. Býk druhej polovice mája miluje a vyhľadáva prírodu, pretože ho dobíja energiou. Síce je to spoločenský typ, občas potrebuje byť osamote. Má skvelý zmysel pre detaily, čo si isto všimnete napríklad v jeho domácnosti. Je skvelý hostiteľ, takže sa uňho budete určite cítiť „ako doma,“ ak nie ešte lepšie. Ľudia, ktorí potrebujú pomoc uňho vždy nájdu podporu. Nevýhodou je, že to však nefunguje opačne a máva pomerne málo ozajstných priateľov, na ktorých sa môže spoľahnúť. Preto sa väčšinou spolieha len na svoje vlastné schopnosti. Napriek tomu pomáha stovkám ľudí, robí to veľmi ochotne a rád. Ak bude očakávať pomoc od ostatných, dočká sa skôr sklamania, preto zvykne byť veľmi sebestačný a samostatný v životných problémoch.

Erotický profil

Býk je veľmi vášnivý, ale aj tvrdohlavý pokiaľ ide o sex a vzťahy. Máva vrtkavú povahu, v jednej chvíli je enormne nadržaný a potrebuje okamžite sex, ako ventil pre jeho intenzívne emócie, a v ďalšej chvíli je z neho introvert trvajúci na svojom súkromí, vyhýba sa každému a o sexe nechce ani počuť. Jedna vec je však istá, Býk preferuje skôr spojenie s niekým, kto s ním bude chcieť zdieľať myseľ, telo aj dušu. Nie je to teda vhodný adept na nezáväzný sex na jednu noc. Viac, ako po vášnivej „jednorazovke“, túži po záväzku a intimite. Jednou z najtypickejších vecí na Býkoch je, že chcú byť vždy pripravení ešte skôr, ako sa chystajú „na vec“.

Tiež je pre nich dôležitá estetika prostredia – je to presne ten typ, ktorý má rád sviečky, dobrú hudbu alebo nejaké chutné občerstvenie po ruke, aby si po sérii vyčerpávajúcich erotických kôl mohol dobiť baterky. Muž v znamení Býka si zakladá aj na predohre, od šteklivých správ až po intenzívne masáže, rád urobí čokoľvek, čo vytvorí správnu náladu. Ak by existovalo označenie sexuálny puntičkár, tak by určite prischlo tomuto mužovi. Nemá rád improvizáciu, spontánne rozhodnutia a situácie, kedy sa cíti nepripravený alebo prekvapený. Býk býva síce celkom predvídateľný v posteli, nikdy s ním ale nie je nuda.

Ak chcete dostať do kolien muža v znamení Býk, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Ide vždy na istotu, preto jeho obľúbenou polohou je klasický misionár – kde žena leží na chrbte a on leží na nej. Čo mu chýba v predstavivosti, to nahrádza intenzitou. Keď už ho raz máte v posteli, nie je to len na pár sekúnd, ale naozaj počítajte s divokým býčim zápasom,ktorý sa môže predĺžiť i na niekoľko slastných hodín. Čipkovaná spodná bielizeň, tma a vzrušená vôňa ženy ho dokážu omámiť a rozprúdiť k extrémnym výkonom. Budú mu vládnuť býčie pudy a on ich musí nutne ukojiť.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Býka? Na neho funguje elegancia, takže žena s vyberanými spôsobmi určite neunikne jeho oku. Pri prvom kontakte si určite všimne vaše oči a pleť. Dajte si teda záležať na svojom zovňajšku, muž v tomto znamení je veľmi vnímavý. Celkom podstatné je aj to, čo máte pod šatami. Pamätajte si, že Býk má rád gradáciu, preto musíte vedieť dávkovať vaše približovanie sa, nikdy sa nesmiete unáhliť a vyštartovať po ňom. Ak do toho zakomponujete aj jemné dotyky, či dráždenie jazykom na krku a šiji, máte vyhraté.

 

Blíženci 21. máj až 20. jún

Znamenie zverokruhu Blíženci

Muži v znamení zverokruhu Blíženci by sa dali charakterizovať v prenesenom zmysle slova ako neposední. Celý život ich sprevádza nesmierna zvedavosť, náladovosť a túžba po nových informáciách. Napriek ich veľkej inteligencii a záujmu učiť sa, nikdy nezotrvajú dlho pri jednej myšlienke. Neustále sa vzdelávajú, radi sú informovaní a bažia po nových veciach, zážitkoch a túžia poznať celý svet. Prejavuje sa u nich aj určitá povrchnosť a premenlivosť, pretože majú potrebu stále meniť svoj objekt skúmania, a tak sa často stáva, že sa ničomu nevenujú poriadne do hĺbky. Nuda je pre nich absolútne desivá, preto vyhľadávajú neustále rozptýlenie a nové dobrodružstvá. Blíženci majú veľmi šikovné a citlivé ruky, sú im teda blízke tvorivé aktivity, vďaka ktorým sa z nich stávajú uznávaní umelci. Napriek ich prelietavosti v záujmoch, sú spoľahliví a verní priatelia. Radi sa obklopujú hodnotnými a čestnými ľuďmi, ktorých majú väčšinou vo svojom okolí množstvo. Ak sa nachádzajú v skupine ľudí, ktorých dobre poznajú, sú veľmi dobrý zabávači celej partie.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. mája až 30. mája

Títo ľudia, podobne ako Kozorožec, bývajú veľmi húževnatí a pripravení vytrvalo bojovať o svoje miesto aj za obzvlášť ťažkých podmienok. Tvrdo na sebe pracujú a nezaskočí ich žiadna prekážka. Majú pocit, že všetko si musia zaslúžiť, a preto sa u nich prejavuje zdravá bojovnosť. Už počas štúdia si zháňajú rôzne „kšeftíky,“ majú totiž dušu podnikavca. V zamestnaní sa potom veľmi dobre etablujú aj vďaka bohatým skúsenostiam. Veľmi dobre dokážu vycítiť nebezpečenstvo a varovať pred ním aj druhých. Blíženca len tak ľahko nepresvedčíte o niečom neistom, nerád riskuje a na svoje rozhodnutia potrebuje čas. Pracovne je veľmi zdatný a vždy myslí na zadné vrátka, takže máva aj dve zamestnania. Pretože sú veľmi pracovne zdatní, často sedia na dvoch stoličkách naraz a venujú sa viacerým oblastiam.

⭐ 31. mája až 10. júna

Mohli by sme ho nazvať aj šťastlivec, nie však preto, že by mu hviezdy priali, ale skôr pre jeho pripravenosť vždy zdrapiť a nepustiť novú príležitosť. Ak vidí šancu, len máločo a málokto mu unikne. Je to ctižiadostivá, silná a schopná osobnosť. Jeho výhodou je flexibilita, skvelá improvizácia a nevšedný odhad na ľudí aj situácie. Ich prednosťou je, že sa vedia rýchlo a ľahko učiť nové veci, majú organizačné schopnosti a vedia dobre presviedčať. Výhodou je aj mladistvý vzhľad, toto znamenie má jednoducho skvelé fyzické predpoklady a veľmi si na svojom zovňajšku zakladá. Blíženec je náruživý lovec, rád sa predvádza vo svojej kráse a žiadnu laň si nenechá uniknúť. Z toho však plynie menší problém. Vernosť mu nie je úplne prirodzená. Sú to ale rodení diplomati, preto si dokážu všetko dobre obhájiť.

⭐ 11. júna až 20. júna

Predstavuje silnú oporu svojmu okoliu a vždy podá pomocnú ruku. Cudzích si ale starostlivo drží od tela. Jeho hĺbavú povahu badať v spoločnosti, pretože nebýva príliš zhovorčivý a radšej načúva a drží sa v ústraní. Opatrne zaobchádza s financiami a myslí na zadné vrátka. Je to šetrný muž žijúci zdravo a lacno zároveň. Títo muži bývajú vo svojom povolaní úspešní a často sú im ponúkané reprezentatívne vysoké posty, pretože sú skvelí diplomati a pôsobia seriózne. Majú vynaliezavého ducha, takže veľakrát prídu so zaujímavými nápadmi. Bývajú preto veľmi úspešní, majú totiž veľký dar presviedčať, improvizovať a okamžite zvažovať nastolené možnosti. V pracovnej sfére im táto prednosť prináša množstvo kariérnych výhod, avšak v súkromí väčšinou nemajú veľa priateľov okolo seba.

Erotický profil

Tu sa stretávame s veľmi nepredvídateľným sexuálnym partnerom, ktorý je kráľom v experimentovaní. Vyslovene naznáša rutinu, takže vyžaduje neustále zmeny a vyhľadáva nové nápady. Sex preňho predstavuje veľké dobrodružstvo. Blíženec občas prepadá skôr kvantite než kvalite, čo z neho robí prelietavého hráča. To, samozrejme, len kým nenájde ženu, ktorá perfektne napĺňa jeho divoké predstavy. Takže okrem toho, že bude chcieť absolvovať niekoľko kôl sexu za sebou, bude mať záujem aj o rozhovory na akúkoľvek tému. Svojej partnerke bez okolkov povie, keď je nadržaný a aj od nej vyžaduje aby otvorene komunikovala o svojich sexuálnych pohnútkach.

Rozprávajte mu aký je v posteli, ako veľmi si to užívate alebo čo by mohol ešte urobiť. Povedzte skrátka nahlas všetko, čo vám ide hlavou a budete si veľmi dobre rozumieť. Bude vás držať v napätí, bude nepolapiteľný, šarmantný, ale aj koketný a vtipný. Nemá nič ani proti skupinovému sexu, no jeho veľkou prednosťou je práca s perami. Vie to s nimi absolútne dokonale. Je nezabudnuteľný vďaka bozkom, ktoré vás dokážu neskutočne rozpáliť. Nie len bozky sú to čo ženy privádza k šialenstvu. Preto medzi jeho domény patrí nezabudnuteľný a orgazmický orálny sex, ktorý robí s veľkým potešením a veľkorysosťou. To isté platí aj pre ruky, tie tiež ovláda dokonale. Robiť ženu prstami je jeho veľmi silnou stránkou.

Ak chcete očariť znamenie Blíženci, odporúčame byť pripravená na každé rande: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Blíženec je majster umenia dotykov, a aj on sám miluje dotyky všade na tele, predovšetkým na miestach ako sú ruky a paže. Či už ide o letmý dotyk bruškami prstov alebo vášnivé bozky, zaručene mu vyčarujete husiu kožu. Polohu nemá jednu preferovanú, avšak to, čo ho naozaj dokáže rozpáliť je „role play“ čiže hranie rolí, ktoré pustia uzdu jeho fantázii na plné obrátky. Miluje si predstavovať rôzne sexuálne situácie, a tak bude mať pocit, že zakaždým má v posteli inú ženu, aj keď vy budete stále tá istá v inom kostýme.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Blíženca? Potrebuje zdieľať svoj vnútorný svet a intelekt s rovnako nadanou polovičkou. Sníva o sčítanej partnerke, s ktorou dlhé hodiny môže diskutovať o rôznych témach. Ak ho teda chcete dostať, zabudnite na letmé pohľady, žmurkanie a podobné flirtíky. Treba ísť priamo na vec, komunikovať a ukázať mu, v čom ste zručná. Ak mu chcete priamo zapôsobiť na erotogénne zóny, určite sú to celé ruky. Od dlaní cez paže až po ramená. Skúste bruškami prstov náhodne pohladiť jeho ruky a zaručene mu po tele prebehne husia koža. Na mnohých tiež skvele funguje bozk na ohyb lakťa, kde je jemná a veľmi citlivá koža. Potom môžete pokračovať v bozkoch smerom hore k podpazušiu a sledovať, ako sa stupeň jeho vzrušenia zvyšuje. To samozrejme platí na situácie, keď ste už v spoznávaní pokročili a chystáte sa na to vhupnúť.

 

Rak 21. jún až 22. júl

Znamenie zverokruhu Rak

Muži v znamení zverokruhu Rak majú vlastnosti, ktoré treba určite spomenúť. Sú nimi vnímavosť, predstavivosť a romantickosť. Raci sú veľmi láskaví a starostliví, čo sa prejavuje v túžbe o niekoho sa starať a ochraňovať. Títo ľudia majú nevšedne silný vzťah k svojej rodine. Rovnako tak túžia po pokojnom a harmonickom rodinnom živote plnom lásky. Veľmi ťažko nesie nedorozumenia medzi blízkymi, uzatvára sa do seba a môže mu to spôsobovať zdravotné ťažkosti či už psychického pôvodu, alebo žalúdočné problémy. Milujú deti, ale aj starších ľudí a zvieratá či kvety. Môžu na nich totiž uspokojiť svoju nehynúcu lásku k starostlivosti. Ak nemá pokojné rodinné zázemie, začne sa uzatvárať, je prchký a ťažko sa s ním komunikuje. Potrebuje byť neustále obklopený láskou, inač sa zavrie do svojej ulity a vychádza z nej len veľmi ťažko. A ešte jedna rada na záver, vždy mu povedzte pravdu do očí, nech už ide o akokoľvek nepríjemnú vec. Veľmi ťažko totiž nesie skutočnosť, že mu blízki klamali alebo s ním nejednali otvorene hneď od začiatku.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. júna až 30. júna

Isté je, že títo ľudia sa nikdy nenudia. Mávajú pestrý život, sú zvedaví, chcú byť všade tam, kde sa niečo zaujímavé deje. Počas života sa stretávajú s mnohými problémami a nebezpečnými situáciami. Ich slabinou je, že nebezpečenstvo často podceňujú, pridávajú si polienka pod nohy a dramatizujú už beztak vážnu situáciu. Naivne veria v pomoc priateľov, málokedy sa jej však dočkajú, a tak sa vždy spoľahnú radšej sami na seba. Mužov narodených v tomto období láka svet a cestovanie, majú túlavé topánky, a to dokonca aj vtedy, keď sú už ženatí. Využijú každú príležitosť na výjazd do zahraničia. Počas svojho života často robia kaskadérske kúsky, a neraz sa z nich stávajú aj uznávaný námorníci. Síce sa nemôžete spoľahnúť, že ho budete mať pri sebe stále, vždy vyrazí na nejaké neplánované dobrodružstvá, ale nuda s ním rozhodne nebude.

⭐ 1. júla až 10. júla

Ak stretnete charizmatického a sympatického chlapa, je dosť pravdepodobné, že je to práve Rak. Má totiž zvláštne kúzlo osobnosti. Je to lámač ženských sŕdc. Voči ostatným je veľmi prívetivý, súcitný a milý, kolektív ho má v obľube. Miluje aktivity, ktoré môže vykonávať vo svojom domácom prostredí osamote, a vďaka tomu má čas premýšľať. Tieto umelecké typy radi čítajú, dokonca majú sklon sami písať poviedky, romány alebo osobný denník. Majú zmysel pre výtvarné umenie, farby a módu. Sú to celkom súťaživé osoby, ktoré neodmietnu ani riskantné príležitosti. Vďaka úžasnej charizme ich každý miluje a obdivuje. Pri nich sa budete cítiť príjemne, pretože im je prirodzená štedrosť a obetavosť. Sú citliví, plní lásky a porozumenia, na druhej strane aj veľmi zraniteľní a ťažko znášajú sklamanie.

⭐ 11. júla až 22. júla

Pracovití, poriadkumilovní a nesmierne nadaní sú muži narodení v poslednej fáze znamenia. Vyžaruje z nich dôstojnosť a chladná krása, skromnosť a pokora. S veľkým nasadením sa bez strachu zahryznú do každého problému a neprestanú, dokiaľ to nedotiahnu do úspešného konca. Vyhľadávajú neustále príležitosť sa vzdelávať, túžia po úspechu a majú ambíciu to v živote ďaleko dotiahnuť. Vyznačujú sa pevnou vôľou a sebakritikou. Vynikajú aj schopnosťou riešiť problémy, vždy prídu so zaujímavým riešením aj na takmer neriešiteľné situácie. V spoločnosti sa môžu javiť ako zdržanliví a tichí, takže na „tykanie“ po zoznámení si musíte chvíľu počkať. Vďaka nedôvere si ťažšie hľadajú priateľstvá a trvá o čosi dlhšie, kým rozvinú hlboký partnerský vzťah. Ak už sa tak stane, buďte si istá, že tento muž vám bude verný a môžete sa naňho vo všetkom spoľahnúť.

Erotický profil

Pokiaľ ide o sex a erotiku, je to majster zmyselnosti a intimity. Aby sa dokázal v sexe úplne uvoľniť, musí sa najskôr cítiť vo svojej koži a mať dobrý vnútorný pocit zo sexuálneho partnera. Akonáhle sa tak stane, stáva sa z neho nezabudnuteľný sexuálny partner. Kým ostatné znamenia vyjadrujú svoje túžby a fantázie slovne, Rak komunikuje prostredníctvom dvojzmyselných narážok alebo len očami. Je veľmi citlivý na vibrácie ostatných ľudí. Číta im myseľ a vníma reč tela. Sex preňho nikdy nie je len pud alebo fyzický akt. Vyžaduje aj emocionálne puto, ktoré môže trvať aj týždne či mesiace, kým sa plne rozvinie. Potrebuje mať pocit jedinečnosti, že si žena vybrala práve jeho a nikoho iného. Raci sa ľahko „namotajú“ na sexuálnu partnerku a sú známi, ako jedni z najviac emocionálne závislých znamení zverokruhu.

Môže to znieť smiešne, ale pri Rakovi občas máte pocit, že vám číta myšlienky a intuitívne reaguje na to, čo verbálne nebolo vyjadrené. Ak je ale všetko v poriadku a vzťah dobre funguje, Rak sa bude rád cukrovať v posteli, túliť, láskať a eroticky masírovať. Vzrušuje ho, keď môže vidieť ako navzájom dráždite jeden druhého, už len pohľad na odhalenú pokožku, prsia a zadok ho privádza do varu. Má citlivé končeky prstov, čo dobre využíva pri predohre. Tento muž je schopný prekračovať jemnú hranicu medzi normálnym a perverzným. Nie je iba posteľový typ, rád si ženu pripraví napríklad v kúpeľni, na sedačke alebo pri nejakej inej vhodnej príležitosti. Vyslovene ho zaujíma ženský klitoris a prsia, a tak venuje veľkú pozornosť ich dráždeniu.

Ak chcete pôsobiť originálne a zmyselne pre pre muža v znamení Rak, odporúčame parfum s feromónmi:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Chrániť tých, na ktorých mu záleží je jeho prirodzený inštinkt. Rak je milujúci partner alebo manžel, ktorý sa chce s vami každé ráno prebúdzať a prepojiť s mysľou, telom aj celou dušou. Práve jeho citlivá povaha zohráva dôležitú úlohu aj v posteli. Obľúbenou polohou je tzv. „obrátená mačka.“ Pri klasickej mačke je partnerka na štyroch, ale keďže pre Raka je dôležitý očný kontakt, ideálne ak je žena na chrbte s nohami pokrčenými, stehnami pri sebe a muž kľačí obkročmo cez ňu. Budete si vidieť do očí, a jemu sa naskytne nezabudnuteľný výhľad na všetko, čo má rád.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Raka? V úplne prvom rade si pripravte poriadnu dávku trpezlivosti. Treba mať na pamäti, že tento muž, ktorý by sa pre ostatných aj rozdal, potrebuje byť najskôr chápaný, utešovaný, obletovaný a hýčkaný, kým ho úplne ľapnete. Buďte typická ženská, Raci si totiž podvedome hľadajú ženy, ktoré zodpovedajú ich predstave o dokonalej žene a matke. Oblečte si niečo zmyselné a sexy zároveň (obtiahnuté šaty sú záruka). Veľmi dobre funguje, aj keď ho požiadate o pomoc pri niečom v domácnosti. To ho máte bez veľkej námahy rovno vo svojom teritóriu. Cesta k jeho srdcu vedie cez plný žalúdok a teplo domova. Oprášte teda receptár, dajte si zásteru, pod ňu čipkované spodné prádlo a pripravte mu niečo veľmi chutné. Keď už príde do tuhého, citlivou oblasťou tohto muža je zadok. Vyžíva sa aj v bozkoch, no najcitlivejším miestom jeho tela je oblasť hrudníka. Dotýkajte sa jemne jeho hrude, hlaďte mu pokožku v okolí a sledujte, ako sa okamžite zvyšuje to elektrizujúce napätie medzi vami.

 

Záver

Ako zbaliť muža Barana, Býka, Blížencov, Raka? Určite mi dáte za pravdu, že „randenie“, balenie a erotika sú jedna veľká veda. Vždy v tejto oblasti bude čo objavovať, a nikdy na to nebude existovať jasné pravidlo. Skrátka preto, že sme ľudia, každý z nás je originál a formujú nás rôzne životné udalosti. Ani znamenie, v ktorom sme sa narodili teda nie je úplne zaručeným kľúčom, ako pristupovať k danej osobnosti. Nechajte sa však inšpirovať týmito tipmi a opismi vlastností, ktoré som vypichla pri každom znamení. Pre všetkých jednoznačne platí, že fantázia nemá hraníc. Treba skúšať všetko, čo vám napadne, pretože život je príliš krátky na to, aby sme s čímkoľvek čakali.

 

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.