Ako zbaliť muža podľa znamenia

Martina Medzayová Téma 18. augusta 2020 0

Ako zbaliť muža podľa znamenia zverokruhu je téma, ktorá rozdeľuje spoločnosť už od nepamäti. Buď sú takí, ktorí na znamenia vôbec neveria. Na druhej strane, sú medzi nami jedinci, ktorí sa znameniami vyslovene riadia dennodenne. A potom je tu skupina ľudí, ktorí tomu neprikladajú prílišnú váhu, no viackrát sa presvedčia o tom, že tá astrológia má predsa len niečo do seba. Samozrejme, nemám na mysli vykladanie horoskopov ale určité črty majú ľudia narodení v jednotlivých znameniach spoločné, o čom svedčia aj viaceré štúdie.

Muži v znameniach zverokruhu v sebe skrývajú rôznorodosť, ktorá sa môže vďaka znameniam zverokruhu jednoduchšie definovať a vysvetliť. Ak čítate tento článok, pravdepodobne nepatríte do prvej spomínanej skupiny, ktorá astrológii neprikladá žiadnu váhu. No skôr, ako sa dostaneme ku konkrétnym charakteristikám osobnosti alebo tipom a trikom ako na muža podľa znamenia, môžete sa dočítať zopár zaujímavých faktov o zverokruhu a jeho histórii. Z čoho vlastne tieto informácie vychádzajú, a prečo obsahujú z veľkej časti poznatky, ktoré sedia na ľudí podľa ich dátumu narodenia sa dočítate v tomto článku.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť muža podľa znamenia, odporúčam staviť na istotu, ktorou nič nepokazíte a dojem z prvého stretnutia len umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️Pheromone Secret Scent

Zverokruh a jeho začiatky

Skutočný pôvod znamení zverokruhu doposiaľ nie je úplne jasný. Isté však je, že sa mu naši predkovia venovali už v období staroveku. Ľudia odjakživa vzhliadali k nebesám, čítali svoje osudy z hviezd a vesmír vnímali, ako sídlo bohov. Všetky legendy a báje vychádzajú viac, či menej z magickej oblohy. Tá bola predmetom záujmu astrológov už pred tromi až štyrmi tisíckami rokov, čo je naozaj poriadne dávno. Už vtedy rozdelili súhvezdia na oblohe do dvanástich znamení zverokruhu. Rôzne verzie vyobrazenia populárneho kolesa zloženého z dvanástich nebeských súhvezdí sa našli v Egypte, Indii, Ázii, ale aj v Grécku, Ríme, Amerike či islamských krajinách. V babylonskom katalógu hviezd z obdobia 300 rokov pred naším letopočtom už bola naznačená existencia hviezdneho zverokruhu. Ľudia mali teda dostatok času na riadne preskúmanie tejto zaujímavej teórie.

Ako sú teda rozdelené jednotlivé znamenia zverokruhu? Každé z nich odpovedá určitej polohe Slnka na nebeskom zverokruhu v tomto termíne. Začína jarným bodom a znamením Baran. Všetky znamenia zverokruhu sú totiž pomenované podľa súhvezdí na oblohe. Babylonské symboly konštelácií, využívané rovnako Grékmi a Rimanmi, dostali názov znamenia zverokruhu, ktorý pochádza z gréčtiny.  Názov zverokruh, zvieratník alebo zodiak, pochádza zo starého francúzskeho zodiaque, latinského zodiacus a gréckeho zodiakos kuklos, čo v preklade znamená kruh živých bytostí alebo malých zvierat. Teóriu o znameniach prevzali aj židia a pokračovali v jej používaní v rámci lunárneho kalendára. Názvy znamení boli väčšinou židmi preložené z latinčiny, ale názvy mesiacov a ich vzájomný vzťah s konkrétnymi znameniami pochádzajú z Babylonu. A keďže Rimania a kresťania používali solárny, a nie lunárny kalendár a latinské názvy mesiacov, začiatok roka a každého mesiaca znamenia zverokruhu nekorešpondujú. Tak ani znamenia zverokruhu nezodpovedajú presne tým židovským.

Astrológia rozdeľuje zverokruh na dvanásť rovnakých častí, pričom každá nesie názov konštalácie (postavenia nebeských telies). Sedem zo znamení zverokruhu predstavujú zvieratá (Baran, Býk, Rak, Lev, Škorpión, Kozorožec a Ryba), tri znamenia predstavujú ľudské bytosti (Blíženci, Panna a Vodnár), Strelec je zobrazený kombináciou zvieraťa a človeka a Váhy sú ako jediné považované za neživé zobrazenie.

Ešte skôr, ako sa zodiaku pripisovala funkcia objasňovania nášho správania alebo povahy na základe dátumu narodenia, bol zverokruh vyvinutý ako prostriedok na meranie času. Tohto predchodcu hodín alebo kalendára ľudia vyvíjali tisíce rokov na základe dlhodobých skúseností v správnom načasovaní siatia plodín, a iných poľnohospodárskych aktivít. V súvislosti s obdobiami si však ľudia začali všímať a porovnávať aj typické črty a vlastnosti osôb narodených v jednotlivých častiach roka. Zisťovali ako sa povahy líšia alebo naopak skvele dopĺňajú. Z toho postupne vznikala charakteristika osobnosti na základe dátumu narodenia podľa znamenia zverokruhu.

💡 Vedeli ste že…

Kresťanský cyklus začína mesiacom január a znamením kozorožca, pričom židovský cyklus začína mesiacom Nisan a znamením Jahňaťa? Preto aj podoba znamení zverokruhu v židovskom kalendári sa líši od toho rímskeho a kresťanského. Baran je nahradený malým baránkom, Strelec lukom a šípom, Kozorožec je vyobrazený ako kozie mláďa a Vodnár ako vedro. V období 17. až 20. storočia zdobili znamenia zverokruhu múry synagóg východnej Európy, pričom žiadne z nich neboli znázornené ako úplné ľudské bytosti. Blíženci boli prekreslení ako dve zvieratá, Panna ako kytica s vázou alebo ako harfa.

Znamenie, v ktorom ste sa narodili znamená, že sa Slnko v tej chvíli nachádzalo na oblohe v danom súhvezdí. Na základe dňa narodenia ľudia už od pradávna pozorovali a zaznamenávali určité podobnosti vlastností, a dokonca aj fyzického vzhľadu. A tak za stovky rokov skúmania vznikli výklady každého znamenia zverokruhu, ktoré poznáme dnes. Každý človek je samozrejme originál, o tom niet pochýb. Pri bližšom skúmaní však nemôžeme poprieť povahové podobnosti, ktoré na nás vo väčšej miere skutočne sedia. Ak sa snažíte porozumieť typickému správaniu potenciálneho partnera, určite vás budú zaujímať tieto spoločné povahové črty vzťahujúce sa na obdobie narodenia. Opis osobnosti podľa znamenia nám prisudzuje rôzne vlastnosti, charakterové črty, povahu, slabé a silné stránky, a to všetko sú presne tie základné veci, ktoré vás na opačnom pohlaví priťahujú alebo zase odrádzajú. Spoznajte ich a polovicu úspechu budete mať v úvode za sebou.

Ak chcete zapôsobiť na všetky zmysly muža pri prvom stretnutí, odporúčame parfum s feromónmi:

Pozrieť ďalšie

 

Na čom vo vzťahu naozaj záleží

Vzťah, dve ruky sa držiaVybrať si správneho partnera do života, povedzme si úprimne, nie je úplne jednoduché. Dovolila by som si tvrdiť, že je to jedno z najdôležitejších rozhodnutí, vďaka ktorému môžete prežiť šťastný život, a o to predsa ide, no nie? Uistite sa preto, že hľadáte v partnerovi tie správne vlastnosti a vyhnite sa povrchnosti, či klamaniu samej sebe. Sexuálna príťažlivosť spája dvojicu ako prvá a funguje dokonca aj potom, čo opadne prvotná snaha vyzerať pred tým druhým čo najlepšie. Chémia by mala zostať vo vzťahu za každých okolností. Sú však omnoho dôležitejšie veci, ktoré musia medzi vami dlhodobo fungovať. Preto pri otázke ako zbaliť muža, by bolo dobré zamyslieť sa aj nad tým, akého muža si chcete vybrať, a tiež aké kvality na vás potenciálny partner môže oceniť.

Humor je korením života aj vzťahu

Jednou z vecí, na ktorých záleží je zmysel pre humor. Ak ho s niekým máte rovnaký alebo podobný, automaticky vzniká prvá väzba. Prečo je to vo vzťahu dôležité? Určite poznáte situáciu, keď v spoločnosti muž povie niečo vtipné, na čo práve vy zareagujete so smiechom, stretnú sa vám pohľady a okamžite cítite, že ste na jednej vlne. Zmysel hľadania v partnerovi túto vlastnosť je ale hlbší. Priebeh lásky či vzťahu nikdy nie je úplne hladký. V živote sa prirodzene dejú rôzne neľahké situácie ako odchod z práce, sťahovanie, počatie dieťaťa alebo, nedajbože, strata blízkeho. A práve preto je skvelé mať pri sebe osobu, ktorá nás aj v nepríjemných životných okamihoch dokáže rozosmiať a priviesť na iné myšlienky.

Základ je nájsť spoločnú reč

Bez ohľadu na znamenie či povahové črty, ak s niekým máme vydržať celý život, musíme mať rovnaký jazyk, aj keď možno pochádzame z rozličných krajín. Bez dokonale nastavenej komunikácie od začiatku to jednoducho nepôjde. V serióznom vzťahu už nejde o to, kto napísal správu prvý, alebo či povieme niečo tak, aby sa to tomu druhému páčilo. Komunikovať otvorene a úprimne je základ a ten správny partner vždy vyloží karty na stôl aj s rizikom, že by sa vám to nemuselo páčiť. Nech už vás v živote postretne akákoľvek situácia, musíte sa vždy vedieť spoľahnúť na to, že vás partner vypočuje a pochopí. A aj takéto vlastnosti sú v konečnom dôsledku veľmi príťažlivé a platí to vzájomne.

Stáť si za svojím slovom

V neposlednom rade sa nám na druhých páči aj spoľahlivosť. Život je celkom náročný aj bez obáv z toho, či sa niekto chystá ukázať alebo zavolať, keď to sľúbi. Spoľahlivý a solídny partner vás nikdy nenechá v štichu, či neistote. Dajte si preto pri výbere objektu na zbalenie dobrý pozor, či nehovorí len do vetra. Všimnete si to na jednoduchých veciach, ako napríklad, keď vám hovorí o tom, že pôjde cvičiť, má toho veľa v práci alebo, že napíše neskôr. Ľahko si viete overiť, či naozaj chodí cvičiť, pracuje na svojich povinnostiach alebo sa aj sám ozve, keď sľúbil. Ak sa stane pravidlom, že viac toho narozpráva ako urobí, môžete si byť istá, že jeho slovo asi nebude mať veľkú váhu. Vďaka tomu zapracujete aj na svojej spoľahlivosti.

Nájdite, čo máte spoločné

Ak premýšľate, čím ešte dokážeme zaujať opačné pohlavie skôr, ako rozvinieme partnerský vzťah, odpoveď je veľmi jednoduchá. Spoločnými záujmami predsa. Tie bývajú kľúčovou témou už pri prvom rande alebo zoznámení. A nie je to len tak. Aby vás to k sebe neustále priťahovalo, musíte sa zhodovať aspoň v určitej časti záujmov. Či už ide o obľúbený šport, alebo nájdete zhodu v tom, koľko detí chcete mať, ako si predstavujete svoje bývanie alebo vám obom tečú slinky nad misou plnou cestovín. Aj na drobnostiach záleží a spoločné záujmy pomáhajú budovať pevný základ pre šťastnú budúcnosť. Neznamená to samozrejme, že musíte okamžite mať spoločnú väčšinu koníčkov, ide o to, aby ste sa v základných veciach zhodli.

Kľúčom pri výbere je byť na jednej vlne

Vzťah, aby nás bavil a dlhodobo fungoval, musí byť v určitom zmysle harmonický. Bez ohľadu na znamenia, na všetkom sa dá pracovať. Opis našich charakterových vlastností podľa znamení nám môže len pomôcť na ceste k cieľu. Na to, aby ste zbalili muža sa nemusíte meniť. Podľa jeho znamenia sa môžete pokúsiť iba nájsť spôsob vhodnej komunikácie a podania. Nie je nad vzájomné porozumenie, či už ide o banality, humor alebo problémy. Keď sú dvaja naladení na rovnakej frekvencii je to cítiť a môžete si byť istá, že sympatie budú vtedy vzájomné. Ak pochopíte, aký typ je váš objekt záujmu, čo je mu blízke, a ako komunikuje, ľahšie sa mu dostanete pod kožu. Preto sa môžete podľa jednotlivých znamení dozvedieť množstvo informácií o osobnosti ale aj erotický profil mužov či tipy, ako zvoliť tú správnu cestu k jeho srdcu.

Ak sa chystáte zbaliť muža, odporúčame zvoliť erotické prádlo, to funguje vždy a na všetky znamenia zverokruhu:

Pozrieť ďalšie

Zhoda partnerov

Zverokruh je všeobecne známy, ako zoskupenie dvanástich nebeských súhvezdí. Je v ňom obsiahnutý aj matematický model založený na pozorovaniach Slnka, Mesiaca a viditeľných planét prechádzajúcich oblohou. V otázkach znamení teda nejde len o dávne pozorovanie ľudského správania a vlastností, ale je to hotová veda. Zverokruh by sme mohli označiť, aj ako obrovský kalendár. Ten nám ukazuje ako systém jednotlivých planét a konštelácií vychádza zo základných geometrických vzorov, a ako tieto vzorce súvisia so symbolmi zverokruhu, čím ovplyvňujú náš pohľad na svet.

Existuje zhoda partnerov podľa dátumu narodenia? Keď si to rozmeníme na drobné, zhoda partnerov znamená nájsť človeka, ktorý vám bude vyhovovať po všetkých stránkach. Ako prvú vidíme tu vizuálnu, ktorá je tiež veľmi dôležitá spolu s iskrou a chémiou, ktorú by sme mali cítiť. To, čo ale na prvý pohľad vidieť nie je, si viete z veľkej časti odvodiť z dátumu jeho narodenia. Ide napríklad o povahové črty, charakterové vlastnosti, ako aj erotický profil. Z týchto informácií vychádza presne partnerský horoskop podľa dátumu narodenia, čím vám značne uľahčuje prvý krok.

Baran 21. marec až 20. apríl

Znamenie zverokruhu baranKompatibilita muža v znamení Baran bude vhodná jedine so ženou, ktorá bude vedieť skrotiť túto ohnivú guľu. Baran je totiž znamením ohňa a je rovnako silný, ako aj výbušný typ. Títo muži na nás zapôsobia svojou dynamikou a horlivosťou. Avšak, v láske sa môžu viac angažovať počas fázy zvádzania, ako vo fáze vzťahu a jeho ďalšej perspektívy budovania. Ženy v znameniach Lev a Strelec majú najlepšiu šancu ukradnúť srdce tomuto mužovi. Aby sa vo svojom vzťahu cítili dobre, musí mať vedľa seba štedrú, lojálnu a silnú osobnosť, ktorá ho chápe a prijíme ho takého, aký je. Potrebujete mať pri sebe nezávislú osobu, ktorá sa o seba postará. Na ženách ho najviac odpudzuje panovačnosť a pasivita.

Ako jedno spomedzi troch ohnivých znamení sa môže trochu ťažšie zamilovať. Ťažšie je získať si jeho lásku, potom to už ide samo. Je narodení pod vplyvom planéty Mars, ktorá mu dodáva odvahu a silu, no aj značnú bojovnosť. Pravdepodobne si rýchlo všimnete, že jeho hyperaktívna a impulzívna stránka priťahuje presne toľko, koľko odpudzuje. Áno, jeho príťažlivé vlastnosti sú bohaté, ale nie každá žena zvládne aj jeho osobnosť.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Baran + Strelec je ideálna kombinácia!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Vodnár a Blíženci, väčšinou nevedia fungovať harmonicky.

 

Býk 21. apríl až 20. máj

Znamenie zverokruhu BýkKompatibilita muža v znamení Býk bude možná jedine so ženou, ktorá miluje domácu pohodu. Býk je určite jedným z najzmyselnejších znamení zverokruhu, ale dajte si pozor dámy, nie každá má to, čo Býk potrebuje ku šťastiu.  Majú veľmi silnú materiálnu stránku a vzťah k domovu, čo môže ženy so slobodným duchom v znameniach Strelec či Vodnár naozaj obťažovať. Či sa vám to páči alebo nie, naozaj nie všetci sme kompatibilní. Muž v znamení Býk patrí medzi jedno z troch zemských živlov a je narodený pod vplyvom planéty Venuša. Tá mu dáva osobité kúzlo, stabilitu a víziu. Je verný a vášnivý manžel i milenec a naozaj oceňuje, keď má okolo seba príjemné prostredie.

Väčšinou ho nepriťahujú ženy, ktoré sú príliš dynamické a aktívne. Potrebujete niekoho viac uzemneného a šťastného z trávenia času doma. Ak chcete byť vo vzťahu šťastní, musí zdieľať rovnaké hodnoty so svojou partnerkou. Najlepšiu zhodu má s niekým, kto je verný, rozumný, lojálny s nádychom šialenstva. Na druhej strane ho odrádzajú ženy, ktoré sú nespoľahlivé a rýchlo menia názory.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Býk + Váhy je najlepšia zhoda!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Strelec a Vodnár, väčšinou totiž nemajú spoločný pohľad na život.

 

Blíženci 21. máj až 20. jún

Znamenie zverokruhu BlíženciKompatibilita muža v znamení Blíženci bude možná jedine so ženou, s ktorou bude môcť zdieľať svoj vnútorný svet a intelekt. Ona potrebuje byť sčítaná a dostatočne nadaná, aby mu mohla rovnocenne kontrovať. Blíženci stelesňujú zábavu, mladosť a smiech. Títo muži sú veľmi inteligentní a otvorení. Vedia ako pobaviť svoju partnerku a udržať svoj vzťah ďaleko od nudy či stereotypu. Ich slobodný duch spôsobuje, že nikdy nebudú dlhodobo stagnovať alebo trpezlivo vyčkávať. Je to vzdušný živel, na ktorý má vplyv planéta Merkúr. Dátum jeho narodenia mu zabezpečil istú dávku prispôsobivosti, flexibility a ľahkosti zdolávať aj nemožné.

Jeho aktívna osobnosť ho predurčuje k tomu, že je nemožné sa v jeho spoločnosti nudiť! Je to slobodný a otvorený človek, ktorý nedokáže zotrvať v žiadnej rutine, nech už ide o akúkoľvek sféru života. Práve preto nie sú jeho charakterové vlastnosti pre ľudí ľahko akceptovateľné. Jeho silná túžba po slobode by nemala byť prekážkou vo vzťahu, avšak trochu prelietavá povaha môže narobiť isté problémy. Tento muž je večné dieťa a potrebuje zdieľať svoj bláznivý smiech, diskusie a hry so svojou partnerkou. Nehľadá si partnerku do dlhodobého vzťahu jednoducho, občas zvykne byť bezohľadný so sklonom k sebectvu, avšak svojim šarmom to hravo napraví.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Blíženci + Kozorožec majú najväčší potenciál na fungujúci vzťah!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Rak, väčšinou nevedia spolu vychádzať.

 

Rak 21. jún až 22. júl

Znamenie zverokruhu RakKompatibilita muža v znamení Rak bude možná jedine so ženou, s ktorou si vytvorí dokonalé rodinné zázemie. Rak má sklony k precitlivenosti, avšak nedáva to celkom najavo. Ak sa toto znamenie necíti v pohode, rýchlo sa stiahne do vlastnej ulity a odstrihne sa od ľudí. Navonok nepôsobí vôbec placho, ale je veľmi vnímavý a táto skrývaná plachosť môže obťažovať jeho okolie. Ženy v znameniach Škorpión a Ryby vedia presne, ako ich upokojiť, aby sa cítili lepšie, preto sa k nemu väčšinou najlepšie hodia. Toto vodné znamenie je pod vplyvom planéty Mesiac, ktorý mu nadelil veľkorysosť, empatiu a tvorivosť. Rak je nepochybne najcitlivejším znamením zverokruhu.

Títo muži, aj keď pôsobia sebaisto a neochvejne, sú zraniteľní voči úderom od svojho blízkeho okolia. Ich šarm pramení hlavne z toho, že pôsobia naozaj roztomilo a charizmaticky. Rodina je pre nich zmyslom života, a preto snívajú o vytvorení si dokonalého zázemia. Nezvyknú byť vôbec prelietaví, ak nájdu tú pravú ženu, o ktorej si myslia, že bude tou pravou manželkou, matkou a milenkou, na inú ani nepomyslia. Potrebujú niekoho, pri kom budú cítiť istotu a harmóniu.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Rak + Škorpión je harmonická dvojica!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Baran, takýto vzťah často pripomína skôr vojnu.

Ak chcete okoreniť váš sexuálny život s týmito znameniami, odporúčame mať po ruke obľúbené erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

💡 TIP: Ak chcete vedieť, ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak prečítajte si ich charakteristiku osobnosti, a tiež erotický profil, kde nájdete rôzne užitočné tipy.

 

Lev 23. júl až 22. august

Znamenie zverokruhu LevKompatibilita muža v znamení Lev bude možná jedine so ženou, ktorá je empatická a veľkorysá.
Lev je totiž naozaj ambiciózny vo všetkých sférach života, ale predovšetkým veľmi dominantný. Autoritárska stránka týchto mužov je spojená s ich väčším egom, čo môže niektoré ženy odradiť. Napriek tomu je toto znamenie verné a lojálne, dokonca veľmi veľkorysé. Pre týchto mužov je ideálne nájsť si ženu v znamení Baran alebo Ryby. Či sa nám to páči alebo nie, niekedy môže výnimka potvrdzovať pravidlo. Väčšinou však platí, že toto ohnivé znamenie v sebe skrýva nevýdaný temperament. Pod vplyvom planéty Slnko dostali do vienka Levi veľkorysosť, láskavosť a dobrú vôľu.

Títo muži sú veľmi charizmatickí a elegantní, priťahujú ľudí na prvý pohľad, ale pozor, ich dominancia môže vystrašiť citlivejšie nežné pohlavie. Verný, lojálny a veľkorysý je muž v tomto znamení, pokiaľ je šťastný, vtedy je dokonalým partnerom. Nie každá žena je ochotná uspokojiť a akceptovať jeho potrebu po zvýšenej pozornosti. Musí si nájsť niekoho, kto mu rozumie, príjme ho takého, aký je. Žena, ktorá bude pripravená zdieľať s ním lásku k životu a rovnakú vášeň bude zahrnutá nekonečnou starostlivosťou a obdivom. V opačnom prípade to nemusí dopadnúť dobre.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Lev + Baran vytvoria ohnivé duo!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Panna, obaja sú totiž veľmi nároční.

 

Panna 23. august až 22. september

Znamenie zverokruhu PannaKompatibilita muža v znamení Panna bude možná jedine so ženou, ktorá bude priamočiara a rodinne založená. Muži v znamení Panna sú posadnutí neustálym hľadaním dokonalosti v každej sfére svojho života. Ľudia narodení pod týmto znamením sú čestní a úprimní, a preto hľadajú tieto isté vlastnosti u partnerky. Ich snom je nájsť niekoho, s kým môžu žiť v dokonalej harmónii, a prípadne si založiť rodinu. Ich perfekcionizmus môže občas jeho okolie obťažovať, preto sa k nemu najviac hodí partnerka narodená v znamení Býk a Kozorožec. Patrí medzi tri znamenia ovplyvnené zemským živlom, a preto rád stojí nohami pevne na zemi. Racionálna stránka ho neustále ženie vpred, z čoho vyplýva aj jeho prílišný perfekcionizmus, veľmi dobré logické myslenie a dôraz na presnosť.

Sníva o harmonickom živote s partnerkou, ktorá mu dokonale rozumie, môže byť sám sebou a prejaviť sa v celej svojej kráse puntičkára. Jeho silný zmysel pre racionálnosť ho núti dávať si pozor vo vzťahu k ľuďom, často je pred ostatnými na pozore a niektorí ľudia majú s tým problém. Čestný a úprimný, nesmierne spoľahlivý je muž narodený v tomto znamení. Potrebuje mať po svojom boku ženu, ktorá ho upokojuje a dodáva mu pocit istoty, kde jeho neustále pochybnosti nebudú mať miesto.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Panna + Býk majú veľa spoločného!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Lev, väčšinou sú príliš odlišní na to, aby im to vydržalo.

 

Váhy 23. september až 23. október

Znamenie zverokruhu VáhyKompatibilita muža v znamení Váhy bude možná jedine so ženou, ktorá je rozhodná a bez problémov bude udávať ich životu smer. Váhy priťahujú ženy svojím neodolateľným šarmom a zasneným postojom k svetu. Pôsobia jemne a vyžaruje z nich nesmierna chápavosť voči druhým. Keďže sú naozaj láskaví a majú skvelý zmysel pre humor, väčšina žien im neodolá. Na druhej strane sú nevyliečiteľne nerozhodní ľudia. Boja sa konfliktov, preto je niekedy pre nich ťažké vyjadriť svoje názory a musia sa to celý život učiť. Muži v znamení Váhy sú ďalším vzdušným znamením, ktoré ovplyvňuje planéta Venuša. Tá im nadelila poriadnu dávku šarmu, milujú spoločenský život, ale vedia si vytvoriť aj rovnováhu a tráviť čas osamote.

Jeho nerozhodná stránka môže byť pre niektorých ľudí príliš veľkým sústom, ale jeho osobité kúzlo to neraz vykompenzuje. Nie je totiž veľa žien, ktoré by dokázali odolať jemnosti a láskavosti muža v znamení Váhy. Títo muži niekedy nájdu harmóniu so ženami, ktoré majú rovnako podnikavého ducha a originálne kreatívne zmýšľanie, ako on. Títo muži bývajú veľmi očarujúci, a keď ženy objavia ich nežnú a radostnú stránku, doslova im padajú k nohám.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Váhy + Lev majú všetko, čo je potrebné na vytvorenie dokonalého milostného príbehu!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Kozorožec, s týmito ženami tvoria lepšie priateľstvá.

 

Škorpión 24. október až 22. november

Znamenie zverokruhu ŠkorpiónKompatibilita muža v znamení Škorpión bude možná jedine so ženou, ktorá je chápavá, láskavá a veľmi rodinne založená. Taká žena bude muža Škorpióna uzemňovať vo svojej prchkej povahe a dodávať mu potrebnú lásku a zázemie. Títo muži sú totiž známi tým, že sú inteligentní a vášniví ľudia, a zároveň to najvýbušnejšie znamenie zverokruhu. Treba dať hneď na začiatku pozor na ich prirodzenú žiarlivosť a agresiu, tá môže mnohé potenciálne partnerky odradiť. Ak sa vám to podarí dostať pod kontrolu už v úvode, budete mať pri sebe vášnivého a starostlivého partnera. Má veľmi silnú osobnosť, ktorá ženy priťahuje rovnako ľahko, ako ich aj odradí. Títo muži sú naozaj vášniví, ale niekedy príliš agresívni a dominantní.

Toto znamenie nie je kompatibilné s akoukoľvek ženou a z dlhodobého hľadiska sa to zvykne ukázať. Jeho osobnosť je síce pozoruhodná a zaujme veľa ľudí, no keď ho bližšie spoznáte ľahko sa môže stať, že nenájdete spoločnú reč. Aj keď na povrchu sa môže zdať tvrdý, a dokonca aj trochu drzý, hlboko vo vnútri je citlivý a empatický. Potrebuje mať pri sebe ženu, pri ktorej sa cíti nadovšetko milovaný a podporovaný.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Škorpión + Rak sú skvelým predpokladom na vytvorenie dokonalého páru!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Panna, ide totiž o dva polárne protiklady.

Ak chcete zviesť muža z týchto znamení, odporúčame byť vždy pripravená na nečakané: 

Pozrieť ďalšie

💡 TIP: Ak chcete vedieť, ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Lev, Panna, Váhy, Škorpión prečítajte si ich charakteristiku osobnosti, a tiež erotický profil, kde nájdete rôzne užitočné tipy.

 

Strelec 23. november až 21. december

Znamenie zverokruhu StrelecKompatibilita muža v znamení Strelec bude možná jedine so ženou, s ktorou bude na jednej vlnovej dĺžke a môžu zdieľať spoločné životné vízie. Miluje totiž dobrodružstvo a cestovanie natoľko, že je nemožné, aby títo muži sedeli potichu doma a nerobili nič. Pravdou je, že títo muži musia byť neustále v pohybe a v akcii. Ak ste Baran alebo Lev, vedzte, že patríte medzi perfektné partnerky vhodné pre toto znamenie zverokruhu, pretože máte veľa spoločného. Ak k nim nepatríte, ani sa neobťažujte držať krok so Strelcom, je veľmi malá šanca, že to naozaj vyjde. Strelec je ohnivé znamenie pod vplyvom planéty  Jupiter, ktorá mu dožičila množstvo odvahy a optimizmu.

S týmto mužom sa rozhodne nudiť nebudete. Neustále má aktívny nejaký projekt a je akčný, dokonca aj v sfére žien to platí rovnako. Sníva o partnerke, ktorá bude schopná držať krok s jeho dobrodružnou povahou. Strelec si veľmi zakladá na tom, aby mali s partnerkou spoločné koníčky, vízie a smerovanie v živote viac, ako ktorékoľvek iné znamenie zverokruhu. Aby sa vo svojom vzťahu cítil dobre, musí byť s niekým, pri kom sa doslova cíti byť nažive, v opačnom prípade je naozaj prelietavé znamenie. Títo muži sú zábavní, optimistickí a veselí no nie sú kompatibilní so ženami, ktoré sú rodinne založené a očakávajú usedavý spôsob života v rodinnom zázemí. Neudržali by totiž tempo, ktoré strelec udáva.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Strelec + Baran tvorí perfektný pár!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Rak, väčšinou nevedia nájsť spoločnú reč.

 

Kozorožec 22. december až 20. január

Znamenie zverokruhu KozorožecKompatibilita muža v znamení Kozorožec bude možná jedine so ženou, ktorá ustojí jeho tvrdohlavosť a poskytne mu dostatočné zázemie. Kozorožec je múdry, rozumný, organizovaný a zodpovedný. Toto znamenie je veľmi zodpovedné aj vo vzťahoch a k rodine, pretože tieto hodnoty sú pre neho veľmi dôležité. Ak ste Panna, Rak alebo Býk, budete ideálnou partnerkou pre muža Kozorožca, no dajte si pozor na to, aby ste neskĺzli vo vzťahu do nudy. Tej sa vyhýba na kilometre. Títo muži patria k zemskému živlu ovládaného planétou Saturn, ktorá im nadelila pozoruhodnú trpezlivosť a pokoj. Vzťahy sú pre neho veľmi dôležité, sníva o nájdení niekoho, kto by ho mohol upokojiť po všetkých stránkach v živote.

Avšak, majú silné riadiace schopnosti a radi kontrolujú nielen seba, ale aj svoje okolie do takej miery, že to môže mnohých ľudí obťažovať. Pred ľuďmi si držia odstup, a často skrývajú svoje pocity pred ostatnými. Tradičné hodnoty sú pre Kozorožca veľmi dôležité, preto keď už sa zamilujú, tak z celého srdca. Sú vášniví milenci a láskaví partneri. Ich neochota zdieľať a vyjadrovať svoje pocity znamená, že nie sú kompatibilní so všetkými znameniami, takže potrebujú milujúcu a chápavú partnerku po svojom boku.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Kozorožec + Panna sú ideálna kombinácia!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Vodnár, väčšinou majú príliš veľa rozdielnych vlastností, aby sa vedeli pochopiť.

 

Vodnár 21. január až 18. február

Znamenie zverokruhu VodnárKompatibilita muža v znamení Vodnár bude možná jedine so ženou, ktorá má originálnu osobnosť a kreatívneho ducha. Vodnár neustále hľadá slobodu, je vylúčené, aby sa toto znamenie cítilo zviazané. Musia mať kontrolu nad svojou slobodnou vôľou a robiť to, čo chcú. Pokiaľ ide o ich kompatibilitu, nie každé znamenie zverokruhu dokáže spracovať jeho osobnosť, najmä nie Škorpión a Rak. Vodnár je vzdušné znamenie pod vplyvom planéty Urán, ktorý mu doprial kreativitu a talent určovať trendy v pracovnej aj súkromnej sfére. Títo muži sú jednoducho originálni už na prvý pohľad či už v obliekaní alebo životným štýlom.

Mužov v znamení Vodnár charakterizuje sloboda vo všetkom, do čoho sa pustia musia cítiť voľnosť a možnosť robiť vlastné rozhodnutia nezávislé na nikom inom. Vedia tým očariť ženy na prvý pohľad, no len zriedkakedy sa púšťajú do vzťahu. Túžia po tom, aby našli svoju druhú polovičku, avšak väčšinou sú dlhodobo sami lebo máloktorá žena im vyhovuje. Keď ju nájdu, musí byť stotožnená s tým, že ich život je o zábave, slobode a dobrodružstvách, ktoré život prináša. Iniciatívne ich aj vyhľadávajú a ak nájdu ženu s rovnako cestovateľským duchom nemajú problém ísť do vzťahu.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Vodnár + Blíženci sú zhmotnením intelektuálneho páru!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Škorpión a Kozorožec, väčšinou to medzi nimi jednoducho nefunguje.

 

Ryby 19. február až 20. marec

Znamenie zverokruhu RybyKompatibilita muža v znamení Ryby bude možná jedine so ženou, ktorá mu dá lásku a oporu. Tento muž býva často zamyslený až zasnený, je tiež veľmi citlivý a vnímavý k emóciám iných ľudí. To vysvetľuje, prečo jeho prítomnosť vyhľadáva množstvo ľudí, ktorí si chodia k nemu po radu. Neváha podať pomocnú ruku každému, avšak pri výbere partnerky nie je preňho jednoduché nájsť kompatibilitu. Ako je už zjavné, ide o vodné znamenie pod vplyvom planéty Neptún, vďaka čomu sú títo muži plní intuície a citlivosti, avšak bývajú aj náladoví a vzťahovační. Pri hľadaní svojej spriaznenej polovičky bude potrebovať rovnaké pochopenie, starostlivosť a ohľaduplnosť, akú jej sám dokáže dať.

Muž v znamení Ryby je jedným z najemotívnejších znamení zverokruhu. Má vzťah k poézii, kultúre a celkove kreatívnym umeleckým činnostiam. Práve preto je nevyliečiteľný romantik a každá, ktorá ho získa sa bude pri ňom cítiť ako kráľovná. Na druhej strane sa niekedy môže zdať trochu krehký, rozhodne nečakajte, že to bude dominantný alfa samec.  Predtým, ako sa vrhne do partnerstva, potrebuje byť presvedčený, že jeho vyvolená je tá pravá. V opačnom prípade, ak je do vzťahu dotlačený, by mohol inklinovať k „zadným vrátkam“.

💡 Najväčšia zhoda partnerov:

💞 Ryby + Váhy majú skvelé predpoklady na vytvorenie krásneho spoločného života!

💔 Nehodí sa k ženám v znamení Baran, väčšinou si s týmto znamením vôbec nerozumie a vzájomne bojujú.

Ak chcete potešiť muža v týchto znameniach, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

💡 TIP: Ak chcete vedieť, ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby prečítajte si ich charakteristiku osobnosti, a tiež erotický profil, kde nájdete rôzne užitočné tipy.

 

Záver

Ako zbaliť muža podľa znamenia zverokruhu vám určite uľahčí cestu za vašim cieľom tento profil osobnosti a potenciálna partnerská kompatibilita. Samozrejme, nič nie je čierno-biele, a rovnako ani vzťahy nie sú podľa šablóny. Všetky tieto informácie vychádzajú z dlhodobého študovania ľudí, vzťahov a ich dátumu narodenia. Z väčšej časti by tieto informácie mali korešpondovať s realitou, avšak každý z nás je originál, a preto sa nenechajte odradiť od vzťahu so znamením, ktoré by sa podľa teórie nemalo k vám hodiť. Vďaka charakterovým črtám máte možnosť lepšie pochopiť vaše vzájomné rozdiely, a tak sa lepšie pripraviť na potenciálny vzťah, pretože už viete, do čoho idete.  Ani znamenie, v ktorom sme sa narodili teda nie je úplne jasným kľúčom, ako pristupovať k danej osobnosti. Nechajte sa však inšpirovať našimi tipmi a opismi vlastností, ktoré sme vypichli pri každom znamení. Pre nás všetkých jednoznačne platí, že fantázia nemá hraníc. Treba skúšať všetko, čo vám napadne, pretože život je príliš krátky na to, aby sme s čímkoľvek čakali.

💡 TIP na záver

Hovorí sa, že vďaka internetu existuje more možností spoznávania ľudí. Na túto tému by sa dala napísať celá štúdia, keďže online forma zbližovania prináša so sebou aj hrozbu nových dobrodružstiev či prelietavosti. To, čo bolo kedysi nemožné je dnes ľahko dosiahnuteľné, čomu značne pomáhajú aj zoznamky cez internet, dostupné po celom svete. Flirtovanie so zahraničnými cudzincami síce môže byť zábava, avšak netreba zabúdať aj na niektoré kultúrne a generačné rozdiely. Tie by totiž mohli predčasne ukončiť radovánky a pokaziť celý dojem. Ak ste ešte nestretli muža, ktorého chcete zbaliť, možno ho spoznáte práve vďaka internetu. Takže ako to nezbabrať zbaliť chalana cez internet?

 

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.