Ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu: Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby

Martina Medzayová Téma 23. augusta 2020 0

Ako zbaliť muža v znameniach zverokruhu znie ako ezoterický recept na zaručený úspech u akéhokoľvek chlapa. Takto jednoducho to síce nefunguje, avšak existuje niekoľko faktov, ktoré charakterizujú jednotlivé znamenia zverokruhu. Vďaka nim sa dozviete kľúčové vlastnosti jeho osobnosti, ktoré vás navedú k tomu ako ho najprv zaujať, a neskôr nenápadne uloviť. Pravdou je, že univerzálny horoskop či overené tipy pre zbalenie ideálneho muža neexistujú, ale dátum jeho narodenia o ňom prezradí viac, než by ste si mohli myslieť.

Ako zbaliť muža Streleca, Kozorožeca, Vodnára, Ryby, keď ich spájajú viaceré vlastnosti, ktoré vám pomôžu s tým, ako ho zbaliť, na čo si dávať pozor alebo kedy je treba prehodnotiť výber? Sú to znamenia plné prekvapení a občas klamú telom. To znamená, že by ste mali byť pripravené na všetko neočakávané. Okrem analýzy osobnosti sa dozviete aj praktické informácie z jeho erotického profilu, ktoré neskôr využijete v posteli. Asi najviac oceníte tipy, ako ho zbaliť, vďaka čomu ho určite zaujmete na prvý pohľad.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť muža podľa znamenia, dojem z prvého stretnutia umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️Pheromone Secret Scent

Strelec 23. november až 21. december

Znamenie zverokruhu StrelecMuža v znamení zverokruhu Strelec, ak by sme mali charakterizovať jedným slovom, dá sa povedať, že je to chodiaca sloboda. Jeho skrátka nespútate, potrebuje voľne dýchať, tešiť sa zo života a dať to najavo celému okoliu. Nesie v sebe obrovskú dávku optimizmu, ktorý prenáša aj na druhých. Bude vás rozveseľovať svojimi žartíkmi a odľahčovať ťažké situácie. Je veľmi prezieravý, dôvtipný, svojský a nepodriadi sa autorite. Preto zvykne mať v zamestnaní občas problémy s vyššie postavenými zamestnancami. Názory druhých príjme iba ak sú mu podané priateľsky, a nie z pozície nadradeného. Strelca len tak ľahko o niečom nepresvedčíte, preto ak nemáte dosť pádnych argumentov ani sa do toho nepúšťajte. Nie preto, že by bol tvrdohlavý ale je príliš múdry a bystrý, takže potrebuje počuť inteligentné a podložené informácie, aby zmenil svoj názor.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. novembra až 2. decembra

Muži narodení v týchto dňoch cítia silnú potrebu pomáhať slabším a chorým. Väčšinou zastávajú pozíciu, ktorá je skôr poslaním, ako prácou. Reč je o lekároch, liečiteľoch alebo učiteľoch. Muž narodený koncom novembra bude o svoje miesto a pozíciu húževnato bojovať. Má v sebe veľkú dávku štedrosti, takže za všetko, čo preňho urobíte vás znamenite ocení. Je to spravodlivý muž, ktorý vo svojej prítomnosti neznesie bezprávie a krivdu. Za priateľa, ktorému sa krivdí, pokojne nasadí aj vlastný krk. Strelec má silný predpoklad byť lekárom, ale ak sa ním náhodou nestane, určite pôjde svojmu okoliu vzorom svojím zdravým životným štýlom. K zdraviu má veľmi blízko, a tak sa pozorne stará o svoje telo zvonku aj zvnútra. K alkoholu má väčšinou postoj, že v malej miere je to liek, avšak väčšej konzumácii sa vyhýba.

⭐ 3. decembra až 12. decembra

Je neustále starostlivo pripravený, preto má v živote šťastie. Dokonale sa vždy prichystá, vzhľadom aj vedomosťami, keby náhodou. A ak tá náhoda príde, rýchlo sa jej chopí a už nepustí. Tento vyrovnaný, schopný a ctižiadostivý muž bude pri stretnutí vždy pôsobiť milo a priateľsky. Má ale jednu slabinu, je nesmierne náročný, čo občas môže vyústiť až do sebectva. Zakladá si na úspechu, spoločenskom postavení a morálnom ohodnotení. Vedzte, že tento muž bude starostlivo sledovať váš pohyb, oblečenie, účes alebo dôkladne vyčistené topánky. Je to skrytý perfekcionista, túto svoju tendenciu ale maskuje zvýšenou láskavosťou a komplimentami. Vďaka svojej pracovitosti a šikovnosti sa často dostáva na vedúce miesta, ale potom býva veľmi náročným šéfom.

⭐ 13. decembra až 21. decembra

Ľudia narodení v tomto období majú zmysel pre investície a sú obdarení intuíciou na nákup a predaj. Majú zmysel aj pre disciplínu, poriadok a systém. Aj preto ako podriadení dokonale vykonávajú vôľu svojich nadriadených. Ak sa dostanú do vedúcej pozície, ich podriadení budú musieť pracovať podľa jasne daných pravidiel a poriadku. Dámy pozor, tento muž má aj veľmi rafinovaný pohľad a iba zriedka minie svoj cieľ. Ak sa teda rozhodne, že ste v jeho hľadáčiku, nie je cesty späť.  Fantáziu s realitou prepája doslova majstrovsky. Je to jeden z najväčších znalcov toho, ako namiešať ženám ten správny kokteil romantiky, pôžitku a neúprosnej reality.

Erotický profil

Iste vám napadne aspoň jeden chlap, pri ktorom viete, že to je „jasný Strelec“. Je to jeden z najodvážnejších a najkoketnejších mužov zo všetkých znamení zverokruhu. Muži v tomto znamení majú vďaka svojej živočíšnosti reputáciu „túto dosiahnem a chcem ďalšiu“. V jednom okamihu sú do vás blázni a v druhom okamihu sú už fuč. Pre Strelca je sex bežný fyzický akt ako aj behanie, chôdza alebo cvičenie, a nemá rád ak naňho žena tlačí otázkami „takže čo tento vzťah pre teba znamená“ hneď ako s ňou nadviaže nejaké sexuálne partnerstvo. Jeho okolie si musí veľmi dobre uvedomiť, že osobný priestor, sloboda a nezávislosť sú absolútne základné piliere jeho života. Ak po skvelom sexe so Strelcom nie ste príliš prítulná a sladká, určite príde znova a bude chcieť viac.

Od žien tiež očakáva, že mu vyslovia aj tie najhlbšie erotické túžby. Dámy, uvedomte si jednu podstatnú vec, pre chlapa v tomto znamení musí byť sex jednoducho zábava. Žiaden nekonečný očný kontakt alebo celovečerné túlenie, na to rovno zabudnite. Strelec vás omnoho radšej bude rozosmievať neslušnými vtipmi a narážkami, kým si to užívate v polohe psíka, alebo vám schuti „napláca“ po zadku s komentárom, aký ho máte poriadny a pevný. Vyžíva sa aj v sextingu, ktorým sa vám už snaží dostať do nohavičiek, a potom len priamo vhupne na vec. Vzrušuje ho sex v exteriéri, na pláži, v lietadle, v škole, na zadných sedadlách v kine, a pod.  Súčasne môže v hlave nosiť dve aj tri ženy, a nový vzťah nemusí znamenať, že už skončil s predošlými. Áno, Strelec vie byť verný aj jednej žene, ale vyžaduje si čas a trpezlivosť, kým nájde nadmieru špeciálnu osobu, ktorej odovzdá svoju slobodu.

Ak chcete okoreniť sex s mužom v znamení Strelec, odporúčame mať po ruke obľúbené erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Miluje pozície, ktoré rozširujú hranice normálnosti a dostanú ho do nových výšin. Každá žena, ktorá s ním vlezie do postele by mala vedieť, že ide o nemravného muža. Miluje orálny sex, dostávať ale aj dávať. Jednoznačne sa bude s vášňou venovať aj ženskému zadočku a nevynechá ani pokus o análny sex. Má pružný a ohybný jazyk a veľmi citlivé ruky, takže si môžete domyslieť aká sladká vie byť predohra s ním. Okrem toho, že sa do sexu vkladá úplne celým svojim telom, rád používa aj sexuálne pomôcky. Strelec patrí k znameniam, ktoré sú otvorené aj polygamii v mene hesla „čím viac sexuálnych partnerov, tým veselšie“. So Strelcom je život jedno veľké dobrodružstvo a sex s ním je z tých dobrodružstiev to najlepšie.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Strelca začína jedným základným pravidlom, nezľaknite sa jeho priamočiarosti. Pre niektoré typy žien by totiž mohol byť spôsob jeho komunikácie drzý alebo neokrôchaný. To ale Strelec nie je, len jednoducho hovorí veci priamo presne tak ako ich cíti a myslí. Strelci sú tiež veľkými nadšencami prírody a športu, takže by stálo za zváženie dať si prvé rande niekde na čerstvom vzduchu. Jeho sympatie si získate ak budete v jeho očiach pôsobiť trochu nepolapiteľne a záhadne. Miluje naháňať svoju korisť, preto mu nedajte hneď všetko najavo. Pre Strelca sú nesmierne príťažlivé ženské nohy. Odhaľte teda tieto partie a doprajte mu pohľad na vaše stehná, lýtka alebo aspoň členky vynímajúce sa v topánkach na vysokých podpätkoch. A rozhodne si len prihráte body, ak zvolíte jemné pančušky. Tento muž je pôžitkár, v prvom rade vás vníma očami, preto odporúčam aj dbať na pekne upravené nechty na rukách aj nohách, červený lak je nesmrteľná istota. Ak premýšľate, kde je najefektívnejšie sa ho dotýkať, rozhodne to bude v oblasti bokov a stehien. Najzraniteľnejšími miestami sú panva, slabiny, bedrá a vnútorná strana stehien. Ak využijete telový olej a pomalými krúživými pohybmi ho budete láskať smerom k rozkroku, okamžite vám dá najavo slasť, ktorú pri tom prežíva.

 

Kozorožec 22. december až 20. január

Znamenie zverokruhu KozorožecMuža v znamení zverokruhu Kozorožec spájame s vlastnosťami, ako ctižiadostivosť, pracovitosť, húževnatosť, spoľahlivosť a vytrvalosť. Je veľmi prakticky založený, nepatrí k ľuďom, ktorí radi snívajú, považuje to totiž za stratu času. Skôr neustále pracuje na svojom zdokonaľovaní sa.  Má rád všetko pod kontrolou a zlepšuje čo sa dá. Kozorožec má v obľube plánovanie, nielen svojich aktivít ale napríklad aj členom rodiny bez hanby naplánuje, ako budú tráviť voľný čas. Má silné mocenské ambície, a preto je najspokojnejší, keď môže pracovať na vedúcej pozícii. Pre Kozorožca je sladké ničnerobenie a nečinnosť trestuhodná strata času, preto uprednostňuje aktívny oddych pre seba, ale aj svoje okolie. Môže byť preto občas vďaka svojej činorodosti, pracovitosti a túžbe organizovať postrachom svojho okolia. Napriek tomu, že pôsobí veľmi odmerane a chladne, má výborný zmysel pre humor, takže máte o zábavu postarané. Nudiť sa s ním rozhodne nebudete.

Charakteristika osobnosti

⭐ 22. decembra až 31. decembra

Pestrý život, dobrodružná povaha, talent, zvedavosť, improvizácia a flexibilita. To sú vlastnosti, ktoré najlepšie vystihujú Kozorožca narodeného koncom roka. Pri ňom máte istotu, že sa len tak ľahko nestratíte, pretože si dokáže poradiť naozaj v každej situácii. Vďaka prispôsobivosti je schopný prežiť kdekoľvek, a ani náročné podmienky mu prekážať nebudú. Vďaka rozvinutému zmyslu pre humor je v kolektíve veľmi obľúbený. Muži, ktorí sa narodili v tomto období, bývajú veľmi zhovorčiví, vtipní, milujú spoločnosť, a aj ostatní sa v ich prítomnosti cítia skvele. Nemajú problém kdekoľvek a s kýmkoľvek sa dorozumieť, dokážu sa pekne zaliečať a získať si tak priazeň iných, ale aj možnosti, ako sa presadiť. Opatrne s Kozorožcom, pretože vie veľmi dobre vyjednávať a je vyslovene rodený obchodník.

⭐ 1. januára až 10. januára

S januárovým Kozorožcom sa spája množstvo skvelých vlastností. Je ochotný, milý, veľkorysý, srdečný, láskavý, štedrý a usmievavý. No, čo viac vám treba pri komunikácii s opačným pohlavím? Táto ušľachtilá povaha sa netají ani veľkou odvahou, zvedavosťou a ochotou púšťať sa do každého dobrodružstva s veľkým nadšením. Muži narodení začiatkom januára aj veľmi radi objavujú svet a najradšej by cestovanie mali zahrnuté v rámci svojej práce, preto veľmi ochotne chodia na služobné cesty. V domácnosti bude pravdepodobne kutil, lebo má v sebe malého bádateľa a vynálezcu. Ak mu to však nevyjde úspešne je dosť možné, že si jeho vedecké ambície s veľkou neľúbosťou odnesie partnerka alebo členovia rodiny.

⭐ 11. januára až 20. januára

V povahe Kozorožca narodeného v polovici januára sa prejavuje nesmierna pracovitosť, húževnatosť, nadanie a dôstojnosť. Určite v ňom zbadáte veľký zmysel pre originalitu. Dokáže na sebe tvrdo pracovať, ide si za svojim cieľom, a niekedy ho vyslovene treba až nútiť k odpočinku. Nemá rád leňošenie a rovnako náročný a prísny býva aj na svoje okolie. Muži narodení v tomto období bývajú veľmi úspešní v práci a nepoznajú zľutovanie, či už nad sebou alebo svojim okolím. Pre Kozorožca jednoducho neexistuje dostatočne veľká prekážka, ktorá by ho na ceste za vytúženým cieľom zastavila. To, čo ho nezabije ho vždy posilní, z každého problému sa rýchlo spamätá a pokojne začne od znova. V práci máva originálny prístup a vlastný rukopis, vďaka čomu sú jeho výtvory nezameniteľné. Býva to veľmi náročný šéf, ktorého tempo a pracovné nasadenie znesie len málokto.

Erotický profil

Kozorožec rád venuje čas spoznávaniu. Je najambicióznejší zo znamení zverokruhu, takže do všetkého, čo robí, vloží to najlepšie zo seba, vrátane sexu. Vníma ho ako povinnosť potešiť a urobiť dobre svojej partnerke. Potrebuje mať tiež istotu, že svoju „prácu“ odviedol tak dobre, ako sa len dalo. Ak zistí, po čom žene srdce piští, tak jej to jednoducho rád splní. S jeho mocenskou povahou prichádza v posteli aj dominancia. U Kozorožca zabodujete napríklad hraním rolí, ktoré ho postavia do vedúcej pozície. Spravte z neho generálneho riaditeľa, ktorý zvádza novú stážistku alebo zlého policajta, ktorý dáva lekciu väzenkyni. Fantázii sa medze nekladú.

Tie filmové scény ako napríklad spútanie rúk, zaväzovanie očí, fackovanie po zadku alebo „nepovieš nič až kým ti to nedovolím,“ sú presne prejavy, ktoré driemu v hĺbke Kozorožcovej erotickej duše. Je omnoho prešibanejší, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Akonáhle má sexuálnu partnerku, ktorej dôveruje, neváha odkryť svoju skrytú stránku sexuálneho dravca. Vzrušujú ho ženy, ktoré sú fyzicky, emocionálne a duchovne zrelé, a ktoré dokážu držať krok s jeho húževnatosťou a silnou sexuálnou energiou. Často teda vyhľadáva aj v radoch starších skúsenejších žien. Ak nie je vo vzťahu alebo nie je zaľúbený, je úplne bežné, že má aj viac sexuálnych partneriek naraz. Keď ale nájde svoju polovičku, stane sa tým najvernejším partnerom.

Ak chcete potešiť muža v znamení Kozorožec, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Obľubuje viaceré polohy, no najlepšie sa cíti „hore“, kedy má prehľad o situácii a určuje tempo. Patrí k hlasnejším milencom, ktorí spravidla dosahujú viac, ako len jeden orgazmus. Dokáže sa milovať i niekoľko hodín a pomerne často. Tí, čo sa narodili v znamení Kozorožca, majú mimoriadne citlivú oblasť pupka, druhou citlivou sférou je oblasť pod kolenami. Majú radi aj dráždenie podpazušia. Fantázii sa medze nekladú, treba skúšať aj veci, ktoré ste do teraz neskúsili a on sa vám odmení.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Kozorožca? Jeho nezvediete len sexi výzorom alebo ľahkým flirtom. Bude si to vyžadovať o niečo viac energie. Je to hĺbavý muž, ktorého musíte zaujať niečím zmyselnejším ako obnaženým dekoltom. Zapôsobí naňho ozajstná elegantná dáma, ktorá pôsobí dojmom sebestačnosti. Kozorožca očaria dobré spôsoby a inteligencia viac, ako krása a erotika. Keď sa už dostanete do želanej blízkosti, miluje láskanie po chrbte a stehnách. Mimoriadne citlivú má aj oblasť pupka. Nájdite si teda cestu postupne od hrudníka cez bruško, po vnútorných stranách stehien až k jeho lonu.

 

Vodnár 21. január až 18. február

Znamenie zverokruhu VodnárMuža v znamení zverokruhu Vodnár môžeme považovať za vynaliezavého, originálneho svojim myslením, ale aj veľmi inteligentného a sústredeného človeka. Ide o silnú osobnosť túžiacu po slobode a nezávislosti. U Vodnára je typické, že za každú cenu vysloví svoj názor, bez servítok. Býva vzdorovitý a často sa stavia do opozície. Ak možnosť oponovať nemá, uzavrie sa do svojho sveta, vyzerá zasnene, akoby žil v inej dimenzii a čaká, kým dostane príležitosť presadiť svoje nápady. Dobre si uvedomuje, že by vzdorom spôsobil zbytočné problémy, a preto radšej v tichosti počká, kým sa situácia preňho stane priaznivejšou. Obľubuje všetko nové, moderné, pokrokové, zaujímavé či neobvyklé. Na svoje okolie môže niekedy pôsobiť chladne, pretože svoje city nedáva až tak najavo, dokonca ani voči svojim blízkym.

Charakteristika osobnosti

⭐ 21. januára až 29. januára

V prvom rade je to veľký optimista s nesmiernou chuťou do života, ktorý túži veľa poznávať. Najmä v mladosti je spokojný s tým čo má, k životu nepotrebuje veľa, berie ho taký, aký je a vie sa z neho radovať. Je to veľmi spoločenská osobnosť, má veľa priateľov a rád si s vami zatancuje alebo zaspieva. Je to presne ten typ, ktorý chce tráviť čas obklopený množstvom ľudí. Je obetavý a štedrý ku svojim milovaným. Avšak, nemá príliš rád obmedzenia, a preto rodina a deti nie sú preňho to pravé prostredie. Z lásky k nim ale obetuje veľa. Títo muži dokážu byť nesmierne sporiví, aj keď sa tak možno netvária. Na získanie partnerky využívajú svoj šarm, príťažlivosť a humor. Vyhľadávajú ženy, ktoré by ich mohli finančne zaistiť alebo byť nejakým spôsobom prospešné, preto nie je prekvapením ak si Vodnár nájde o niekoľko rokov staršiu partnerku.

⭐ 30. januára až 8. februára

Tolerantný, vynaliezavý a verný, taký bude váš Vodnár. Má samozrejme aj negatívne vlastnosti, a tam by sa dala zaradiť značná lenivosť a pohodlnosť. Nebadať uňho veľké ambície presadiť sa a niekedy si nechá uniknúť aj skvelé príležitosti. Vodnár z tohto obdobia je ale obľúbený medzi priateľmi, je milý, dobrosrdečný a vždy sa naňho dá obrátiť so žiadosťou o pomoc. Neznáša konflikty, je to celoživotný optimista a ani v najťažších životných situáciách nestráca nádej. Voľnosť a sloboda je kľúčová, v tomto sa nenechá obmedzovať. Muž narodený v tomto období nie je príliš vhodný na usadený spôsob rodinného života. Vraví sa, že by sa nemal ani ženiť skôr, ako dovŕši aspoň 30 rokov. Potrebuje sa najskôr trochu „vybúriť“ v rôznych oblastiach, cestovať a spoznávať svet, vyskúšať viacero zamestnaní a nechať sa viesť životom.

⭐ 9. februára až 18. februára

Títo ľudia pôsobia sebaisto, sú rozhodní a veľmi rýchlo reagujú na podnety. Vedia ovplyvniť aj druhých a zapôsobiť na okolie. Radi dominujú a predvádzajú sa. V práci nemusia mať veľa priateľov, nakoľko sú k sebe aj k ostatným veľmi prísni. Pravdu a svoje názory, nech sú akékoľvek, hovoria priamo do očí, čo sa niektorým typom osobností nemusí veľmi pozdávať. Vodnár nie je taktik ani diplomat, preto by sa mal vyvarovať spoločnosti, ktorá mu nesedí. Zvykne mať unáhlený úsudok, čo spôsobuje, že sa môže v názoroch na ľudí aj mýliť, a tak si privodí nejedenkrát nepríjemnosti. Muž v tomto znamení môže byť napríklad aj vaším šéfom, vďaka spomínaným vlastnostiam a na tejto pozícii im to ide veľmi dobre. Svoju prácu odvádza pedantne, chýbajú mu však dobré morálne vlastnosti pre prácu v kolektíve.

Erotický profil

Vodnár je naozaj unikátny a výstredný sexuálny partner. Je to výkonný milenec s veľkou fantáziou. Na ženu sa nedíva ako na sexuálny objekt, ale pristupuje k nej pomaly a postupne, užíva si dlhé predohry a sexuálne napätie. Je to tiež veľký intelektuál a niekedy sa až tak prehlbuje v myšlienkach, že sex odsúva na druhú koľaj. Hľadá teda partnerky, ktoré sú na podobnej vlne, tak trošku mimo reálneho sveta. Ak narazí na niekoho, kto v ňom vyvolá záujem po intelektuálnej stránke, niekoho, s kým môže nekonečne diskutovať o tajomstvách života, jeho sexuálne nutkanie sa zintenzívni a bude chcieť preskúmať fyzickú anatómiu partnerky do posledného detailu.

V erotike sa uňho prejavuje výstrednosť, dobrodružnosť a túžba objavovať. Muž v tomto znamení nemá rád predvídateľné situácie a už vôbec nie rutinu, tým by ste ho mohli nadobro odradiť. On skrátka potrebuje veľa rôznorodosti a neustálej stimulácie, aby bol sexuálne uspokojený. Má rád inakosť, vzrušujú ho ženy, ktoré sú niečím iné alebo zvláštne. Malou slabinou Vodnára je, že má tendenciu utekať pred príliš emocionálnymi prejavmi náklonnosti, takže či ide o jednorazový sex alebo náklonnosť, ktorá povedie k milovaniu budete musieť jednoducho vycítiť z jeho prejavov. Keď sa Vodnár zamiluje, vie o tom dlhú dobu len on sám.

Ak chcete zviesť znamenie Vodnár, odporúčame byť vždy pripravená na nečakané: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Chce mať v posteli ženy, ktoré sa neboja ísť za hranice a skúšať aj netradičné alebo tabu pozície. Nebuďte preto prekvapená ak bude mať chuť na análny sex, trojku alebo sex cez telefón. Vodnár neverí na obmedzenia, všetko čo mu jeho sexuálna fantázia ponúka bude chcieť aj realizovať.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Vodnára? Moja rada znie, buďte tajomná, uňho majú úspech presne také ženy. Rád experimentuje a vyhľadáva záhady a tajomstvá. Pri tomto znamení funguje ten najotrepanejší trik – najväčšiu šancu bude mať tá, ktorá oňho prejaví najmenší záujem. Stačí, že si na vás všimne len maličkosť, a už vás zaručene nespustí z očí. Preto chvíľku hrajte nedostupnú a on vás ambiciózne bude dobíjať. V druhom kroku zafunguje ak sa budete mať o čom uvoľnene rozprávať, pretože rád vedie dlhé zaujímavé rozhovory. V posteli zas ocení, keď budete zvodná a dáte otvorene vedieť, čo chcete. O zbytok sa s radosťou už postará sám. Ak ho chcete na rande navnadiť, členky a oblasť nôh sú jeho erotogénne zóny.

 

Ryby 19. február až 20. marec

Znamenie zverokruhu RybyMuža v znamení zverokruhu Ryby možno považovať za citlivého, súcitného a starostlivého. Váži si aj starostlivosť iných a prejavy lásky, ale aj on sám je láskavý, milý, vľúdny a nekonfliktný. Vždy vám podá pomocnú ruku, keď vycíti potrebu iných. Veľmi ho trápi nešťastie druhých ľudí a vzhľadom na to je aj zraniteľný a veľmi ťažko znáša sklamanie dôvery. Medzi negatívne vlastnosti patrí vzťahovačnosť a náladovosť. Muž v znamení Ryby je aj romantik a „snílek“. Často sa natoľko ponorí do svojho vnútorného sveta a snov, že nevníma okolie alebo si nepamätá, a tak sa môže zdať nespoľahlivý. V partnerke potrebuje a hľadá lásku a oporu. Pretože ťažko rieši povinnosti a problémy sám, zvyčajne pred nimi uteká. Jeho polovička by teda mala byť tiež romantická a súcitná duša, ktorá mu pomôže na ceste životom. Ryba nie je žiaden nespútaný cestovateľ, práve naopak, túži po pokoji, bezpečí a láskavom domove. Miluje umenie, či už v podobe básní, romantických a dobrodružných príbehov, ale potešíte ho aj dobrou hudbou, tancom alebo spevom. Mnohé Ryby majú aj veľký talent na športy, čo sa prejavuje už od raného detstva.

Charakteristika osobnosti

⭐ 19. februára až 28. februára

Húževnatá osobnosť, ktorá v sebe nesie silný motor a odhodlane ide za svojimi cieľmi. Spája sa v ňom zdravá drzosť a sebavedomie. Napriek tomu, že je muž Ryby nekonfliktná povaha, ak už ku konfliktu dôjde, dokáže byť neústupný, razantný ale aj tvrdohlavý a vzdorovitý. To, že rád sníva sa prejavuje v jeho bujnej predstavivosti. Často máva univerzálny talent a zvládne viacero umeleckých odborov zároveň. Muž narodený v tomto období je obzvlášť ambiciózny a odvážny. Nevzdáva sa svojho cieľa, aj keď sa mu niekedy nedarí. Je optimisticky naladený a nestráca vieru v úspech, a to je jeho najsilnejšia zbraň. Treba s ním vždy komunikovať diplomaticky a inteligentne, nátlak a komunikácia z pozície sily naňho vôbec nefunguje.

⭐ 1. marca až 10. marca

Veľmi citliví, senzibilní, vnímaví a súcitní sú chlapi narodení začiatkom marca. Dokážu sa vcítiť do problémov iných, na druhej strane ale prechovávajú často vnútorný nepokoj, ktorý im nedá spávať a neustále ich prenasleduje chorobná nespokojnosť alebo podozrievavosť. Z toho dôvodu bývajú náladoví, majú tendenciu sa často sťahovať, meniť zamestnanie alebo profesiu, ale najmä striedať partnerov. Vraví sa, že muž Ryba narodený v týchto dňoch nie je príliš vhodný adept na rodinný život. Jeho aktivity sú zvyčajne búrlivé a topánky nepokojné. Potrebuje žiť bohatým spoločenským životom a vzbudzovať obdiv u opačného pohlavia. Ak teda nájde svoju vysnenú partnerku, mali by chvíľku počkať, kým si založia rodinu, aby s deťmi nezostala jeho žena sama.

⭐ 11. marca až 20. marca

Ide o mimoriadne odvážnych a priamočiarych ľudí. Sú predurčení byť akčnými hrdinami, idú dobrým príkladom svojmu okoliu statočnými skutkami a dokonalosťou. Svojej veľkej myšlienky sa držia a dobré skutky robia „hlava – nehlava“. Môže to byť prekvapivé, ale muži tohto znamenia bývajú obzvlášť krásni fyzicky, ale aj svojím dobrým srdcom. Sú to rodení ochrancovia ohrozených a pre veľké myšlienky nasadzujú svoju kožu. Dokonca majú blízko aj k prírode, a pre vnútorný pokoj vyhľadávajú vidiek. Keďže na svojej filozofii si niektoré Ryby vedia veľmi zakladať, stanú sa často až fanatikmi. A pretože majú mnoho obdivovateľov, môžete tohto muža spoznať ako vedúcu osobnosť, napríklad nejakej politickej strany.

Erotický profil

Dúfam, že ste dostatočne pripravená na silu vášne a intimity, ktorú muž v znamení Ryby ponúka. Keď sa jedná o sex, je to absolútny profík, niektorí by dokonca mohli dostať aj nálepku sexuálny maniak. Všetko preciťujú veľmi intenzívne, takže ani sex nie je pre nich iba obyčajná záležitosť. Vnímajú ho ako inú dimenziu, iný svet, ktorý chcú preskúmať s veľkou citlivosťou a uvedomením. Títo muži sú známi tým, že v sexe búrajú všetky hranice. Neostýchajú sa ničoho, pretože vedia, že im to prinesie želaný pôžitok. Ryby sú považované za najčudnejšie zo znamení pokiaľ ide o erotiku, pretože dopodrobna, bez zábran skúmajú svoju aj partnerkinu psychiku, aby sa dostali čo najviac do hlbín svojej či jej sexuálnej fantázie.

O Rybách sa tiež vraví, že sú tak trochu fetišisti, a to najmä na veci, ktoré sa týkajú vody. Milujú ženskú vlhkosť, užívajú si verbálne aj kontaktné predohry. Ak ste jedna z tých, ktoré majú rady starostlivosť, tak práve muž v znamení Rýb je pre vás, pretože si doslova vychutná ak vás bude môcť urobiť orálne alebo prstami. Absolútne tu sedí heslo „čím vlhšie, tým lepšie,“ takže prichádza do úvahy aj sex na pláži, v bazéne, vírivke alebo v sprche. Toto vodné znamenie veľmi ťažko delí sex od lásky. Aj keď si užívajú jednorazovky alebo viacero sexuálnych partnerov súčasne, záleží im na tom, aby k nim niečo cítili. Niečo viac ako len fyzickú príťažlivosť. Ak si muž v znamení Ryby s partnerkou navzájom dôverujú, je ochotný ísť aj na koniec zemegule, aby ju potešil a urobil najšťastnejšou ženou, a to platí v posteli aj v partnerskom živote. Jedno je isté, sex, ktorý vám dá muž v znamení Rýb, bude určite intenzívny a nezabudnuteľný.

Ak chcete zapôsobiť na všetky zmysly muža v znamení Ryby, odporúčame parfum s feromónmi:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Robiť dobre svojej polovičke sa stáva jeho prioritou, je otvorený všetkým formám experimentovania a hrania rolí. Ryby vo väčšine pôsobia ako milí a milujúci partneri, majú ale aj svoju temnejšiu stránku, a tou je manipulácia. Neraz totiž môže dôjsť k situácii, že bude tento muž sexom chcieť niečo získať alebo vám bude sex odopierať kým niečo nedosiahne. Polohy rád mení, preto je pre neho dôležitejšie skôr prostredie, detaily a okolnosti, než samotná poloha. Potešíte ho ak zvolíte zaujímavý parfém, útulné prostredie a navodíte dokonalú atmosféru.

💡 Tip, ako ho zbaliť

Ako zbaliť muža Ryby? Poradím vám milé dámy, nerobte naňho nátlak, ak ho teda chcete zbaliť, choďte na to veľmi zvoľna. Ideálne je naladiť sa na jeho intelektuálnu vlnu a debatovať o túžbach a snoch. Pokojne pri ňom môžete byť úprimná a odhaliť svoje vnútro, jeho citlivej duši to bude veľmi imponovať. Ryby prežívajú všetko naplno a veľmi intenzívne. Sú to ukážkoví romantici, takže by prvé rande mohlo byť napríklad pri dobrej večeri alebo pri kultúrnom zážitku v galérii, divadle či kine. Keď už príde na dotyky, vzrušujúce je pre nich hladenie a masírovanie nôh, a to konkrétne od členku cez celé chodidlo až k prstom. Ak mu takú erotickú masáž doprajete vo vani, máte vyhraté.

 

Záver

Ako zbaliť muža Streleca, Kozorožeca, Vodnára, Ryby, ktorí sú v posteli naozaj neprekonateľní milenci? Asi mi dáte za pravdu, že spoznávanie sa a randenie s potenciálnym princom na bielom koni môže byť celkom náročné. Odporúčam vám milé dámy, držať sa pravidla, že čo najviac informácií o mužovi zistíte, tým rýchlejšie sa vám ho podarí zbaliť. Ak totiž spoznáte jeho charakterové vlastnosti a záľuby, budete vedieť lepšie porozumieť jeho osobnosti a pomôže vám to ľahšie ho zaujať. To vás dostane bližšie k vytúženému cieľu, čím je najprv upútať jeho pozornosť, a potom si vyskúšať tipy z erotického profilu v realite, určite sa vám budú hodiť.

 

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.