Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu: Lev, Panna, Váhy, Škorpión

Martina Medzayová Téma 22. septembra 2020 0

Ako zbaliť ženu v znameniach zverokruhu je veľmi obľúbená otázka. Ak na ňu hľadáte odpoveď, potešíme vás, astrológia do veľkej miery vystihuje charakterové vlastnosti, osobnostný profil, ako aj kompatibilitu jednotlivých znamení vo vzťahu. Univerzálny horoskop však nehľadajte, dokonalá zhoda partnerov, či zaručené tipy a triky neexistujú. To, čo môže naozaj pomôcť na ceste za tým, ako ju zbaliť, je dobre poznať jej povahu, záľuby a hodnoty. Podľa dátumu narodenia sa dajú tieto informácie odvodiť s celkom veľkou presnosťou, avšak funguje to len ako pomocná barlička. Neočakávajte od toho zaručený recept na pravú lásku .

Ako zbaliť ženu Leva, Panny, Váhy, Škorpióna môže byť riadna fuška, aj keď sú veľmi kreatívne a zaujímavé. Každá z nich je ovplyvnená jedným zo štyroch živlov, a to oheň, zem, vzduch a voda. Ak je vaša vysnívaná žena narodená v niektorom z týchto znamení, dozviete sa akým spôsobom premýšľa, čo je pre ňu dôležité, a aké vlastnosti považuje na mužoch za príťažlivé. Erotický profil napovie veľa o tom čo preferuje, a možno vám pomôže lepšie pochopiť jej komunikáciu, zanietenosť a vášeň. Poznať jej znamenie vám pomôže ako pomôcka, ktorú môžete využiť na úvod, ak sa ju snažíte zaujať. Každé znamenie má svoje charakterové črty, ktoré z veľkej časti platia na ľudí narodených v danom období, avšak vždy je tam istá rezerva.

💡 TIP: Ak chcete zbaliť ženu podľa znamenia, dojem z prvého stretnutia umocníte vhodne zvoleným parfumom s feromónmi, napríklad značky Magnetifico ➡️ Pheromone Seduction, ➡️ Pheromone Allure, ➡️ Pheromone Selection alebo ➡️ Pheromone Secret Scent.

Lev 23. júl – 22. august

Znamenie zverokruhu LevŽenu v znamení zverokruhu Lev radíme k piatemu znameniu zverokruhu. Ďalší ohnivý živel už automaticky napovedá o silnej a temperamentnej povahe kráľovien džungle. Typické vlastnosti vládkyne sú moc, vznešenosť, sláva, ale aj márnotratnosť. To všetko môžeme pokojne prisúdiť ženám narodeným v tomto období. Levice sú veľmi pozitívne, optimistické a dobrá energia z nich priam srší. Ako vládkyne džungle majú samozrejme rady, keď sú stredobodom pozornosti a prípadne môžu trošku aj dramatizovať. Vďaka tomu sú veľmi dobré rečníčky, ktoré rozprávajú pútavo a zabávajú všetkých naokolo. Zvyknú mať osobitý štýl, ktorý môže pôsobiť výstredne a veľmi originálne. Vyplýva to z toho, že sa rady predvádzajú, pútajú pozornosť a cítia sa jedinečne. Levice, ako to už na prvý pohľad môže byť zrejmé, sú hrdé a občas samoľúbe, no tiež majú silný zmysel pre spravodlivosť a beda tomu, kto bude ubližovať či ponižovať slabších. Vždy sa postavia na ich stranu, pretože sú veľmi nápomocné a starostlivé. Milujú tiež svoj štandard a svoje pohodlie nevymenia za nič.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. júla – 1. augusta

Koniec júla nadelil ženám narodeným v tomto období ambicióznosť, spolupatričnosť a silnú empatiu, vďaka čomu majú v sebe zakorenenú pomoc druhým. Práve preto sa nezriedka stáva, že ich pracovná pozícia je doktorka, opatrovateľka, sestrička alebo aspoň dobrovoľná charitatívna činnosť. Pomáhanie ľuďom ich napĺňa, a keď treba, sú ochotné sa za druhých aj pobiť. Keďže sú priateľské a ústretové, často sa z nich stávajú bútľavé vŕby pre všetkých zronených priateľov a kolegov. Ich ochota sa zhovárať a kedykoľvek poradiť ich nevyčerpáva, práve naopak, dobíja im baterky. Cítia sa totiž potrebné a dôležité. Preto sa môžete spoľahnúť, že táto žena bude mať okolo seba vždy množstvo dobrých priateľov a známych, ktorí sú pre ňu naozaj dôležití, a tak sa musíte zapáčiť nielen jej, ale aj im.

⭐ 2. augusta – 11. augusta

Začiatok augusta uštedril leviciam trochu dramatickejší život. Zvyknú zvládať ťažké skúšky a veľké nároky s prekvapivou eleganciou. Bývajú vystavené nenávisti a závisti od menej schopných ľudí v okolí, ktorých je pochopiteľne väčšina. Sú totiž naozaj schopné a cieľavedomé, sľuby dodržujú a predovšetkým tie, ktoré dali sebe. Muži ich buď bezhranične milujú alebo nenávidia, nič medzi tým. Akonáhle má pocit, že niekto z jej blízkych či priateľov je ohrozený, neváha sa za nich postaviť. Má silný ochranársky pud, a preto je najspokojnejšia, keď je o všetkých v jej blízkom okolí postarané. Každú prežitú skúšku berie ako dar a školu života, aj keď by sa to mohlo zdať ako ťažká úloha. Cíti sa o to silnejšie, sebaistejšie a spokojnejšie. Dajte jej neriešiteľnú úlohu a ona ju vyrieši.

⭐ 12. augusta – 22. augusta

Ženy narodené v polovici augusta rozhodne nemajú na ružiach ustlané. Psychicky sú veľmi silné a schopné v pracovnej i súkromnej oblasti, avšak sú dosť dominantné čo mužom zvykne prekážať. Ako rodené vodkyne sú čestné a úprimné, no tiež hrdé. Práve preto sa vždy ukazujú v pravdivom svetle, plné sily a sebavedomia, na čo sú aj patrične pyšné. Vďaka tomu zvyknú byť tŕňom v oku hlavne silnejšiemu pohlaviu. Narodenie v tomto období ich predurčuje na vedúce pozície v práci, ale aj dominantné postavenie v súkromnom živote z čoho zvyknú prameniť ich starosti. Najčastejšie zo všetkých znamení totiž ostávajú dobrovoľne samy. Preto potrebujú k sebe nájsť muža, ktorý bude ich dominanciu akceptovať, dokonca mu bude vyhovovať, potom môžu fungovať v harmonickom zväzku.

Erotický profil

Čo si zaumieni žena v znamení Lev, to aj dostane. Mužovi, ktorého si vyberie mať po svojom boku dožičí kráľovské zaobchádzanie. Rada sa oblieka vyzývavo, ale nie preto, žeby bola na love, ale rada púta mužskú pozornosť. Miluje byť stredobodom pozornosti, a v posteli to platí dvojnásobne. Dajte jej všetku svoju pozornosť a obdiv, a ona sa vám odvďačí. Nebuďte prekvapený, ak na začiatku predvedie dokonalý striptíz. Má rada zvádzanie, a tiež stupňovanie túžby a vášne medzi vami. Dajte si ale poriadny pozor na to, aby ste nechceli veci urýchliť a skratkou sa dostať do cieľa! Nemusela by to pochopiť, pre ňu je samotné stupňovanie vzájomnej hry príťažlivé a vzrušujúce. V posteli je poriadne vášnivá dračica, ktorá potrebuje byť obdivovaná pokojne aj pri zažatom svetle.

Keďže si naozaj potrpí na svoj celkový vzhľad, môžete si byť istý, že výber spodného prádla bude voliť veľmi starostlivo, dokonca si občas dovolí aj malú sexuálnu bizarnosť v podobe hračky. Tak, ako v živote, aj pri milovaní je priamočiara, dokáže sa úplne oddať prítomnému momentu a užívať si slasť v každej podobe. Táto žena je kráľovná šeliem, preto sa pripravte na drobné škrabance či jemné uhryznutie. Dokonca neraz zobudí aj susedov svojím hlasným vzdychaním. Rozhodne sa neoplatí podceniť predohru, miluje totiž bozkávanie na tvár, uši, šiju a obzvlášť citlivú má vnútornú stranu stehien. Ak to vyskúšate, pocítite jej vášnivú a energickú tvár. Ak sa jej chcete zapáčiť, rozhodne sa budete musieť o seba starať rovnako, ako ona. Udržiavať sa neustále fit a reprezentatívnym dojmom berie ako samozrejmosť, ktorú rozhodne aj ocení.

Ak chcete prekvapiť ženu v znamení Lev vhodným darčekom, odporúčame zvoliť erotické prádlo:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Najobľúbenejšia poloha je každá, pri ktorej môže využiť svoje dominantné sklony. V každej „polohe hore“ väčšinou dosiahne orgazmus, ideálne ak jej pri tom stimulujete bradavky. To, čo doslova zbožňuje je orálny sex, preto nech vám ani nenapadne túto časť obísť. Jej najviac erotogénnou zónou je chrbát, takže jej dajte masáž vonnými olejmi a za sekundu bude nažhavená.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Lev? Ak si chcete túto ženu udržať, tak ju obdivujte, noste jej darčeky a veľmi veľa sa s ňou rozprávajte. Tráviť čas v jej prítomnosti môže byť občas podobné, ako tráviť chvíle s veľkou filmovou hviezdou. Ľudia chcú byť v jej blízkosti vďaka jej charizme, ktorá z nej neustále vyžaruje. Odvážna a krásna sú dve hlavné charakteristiky ženy narodenej v znamení Lev. Miluje kvalitné vína, luxusné čokolády a neuveriteľné reštaurácie. Toto všetko je na dennom poriadku, vtedy je šťastná a spokojná. Čím štedrejší životný štýl, tým šťastnejšia bude. Ak nadobudnete pocit, že sa nudí, zbystrite okamžite pozornosť. To, čo naozaj funguje za každých okolností je humor, tým si ju získate. Od vzťahu očakáva, že to bude vzájomná cesta objavovania nových vecí, ktoré život ponúka. Ak sa pokúsite k nej správať autoritatívne, je to najlepší spôsob ako si zahodiť svoje šance do koša. Rovnako, ak by nadobudla pocit, že nie ste celkom verný typ a občas poškuľujete po iných. Vtedy ucítite hnev tohto ohnivého znamenia v plnej sile.

 

Panna 23. august – 22. september

Znamenie zverokruhu PannaŽenu v znamení zverokruhu Panna charakterizuje v poradí šieste znamenie, tentokrát zemský živel ako jedno z tých nervóznejších a prchkejších znamení. Ženy v tomto znamení sú uzatvorenejšie, dosť kritické a aj konzervatívne. Nie sú kritické len na druhých, ale aj na seba. Ich logické myslenie a analytické schopnosti dostali do vienka už ako deti a dospievaním sa tieto zručnosti iba prehlbujú. Preto nie je jednoduché s nimi diskutovať, pokiaľ nemáte jasné pádne argumenty po ruke. Sú až chorobne poriadkumilovné, preto ak k nim prídete na návštevu, pravdepodobne môžete pokojne jesť priamo zo zeme. Okrem toho, že majú záľubu v upratovaní vlastných priestorov, veľmi rady upracú aj kolegov stôl či pracovný kútik. Ich prehnaná čistotnosť nekončí len pri veciach, ale sú schopné sa niekoľkokrát za deň prezliekať a kúpať. Ich posadnutosť hygienou jednoducho budete musieť akceptovať a radšej to neriešiť, ušetríte si boj s veternými mlynmi.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. augusta – 1. septembera

Ženy narodené v týchto dňoch bývajú dominantné, pracovne výkonné a samostatné po všetkých stránkach. Finančne zvyknú byť natoľko sebestačné, že často zarábajú viac ako partner. Bežne sa preto stáva, že ako živiteľky rodiny nútia muža do submisívnej pozície. Potrebujú mať vedľa seba schopného muža, ktorý je silnou osobnosťou, Panna je totiž veľmi náročná. Disciplína a presný harmonogram je súčasťou ich každodennej rutiny, vtedy vedia byť najproduktívnejšie. So zmenami nemajú veľký problém, sú totiž prispôsobivé a rýchlo sa adaptujú. Potrebujú to ale vedieť dostatočne dopredu, aby si vedeli preorganizovať kalendár povinností. Majú silnú sebadôveru, ktorú strácajú jedine v momente, keď musia improvizovať. Začnú sa potom cítiť neisté a prílišné puntičkárstvo ich dovádza k nespokojnosti so sebou samou. Ak ju chcete potešiť, jasná a zrozumiteľná komunikácia čo sa týka najbližších plánov bude lepšia, ako nejaké nečakané prekvapenia.

⭐ 2. septembra – 11. septembera

V týchto dňoch sa narodili tie z vás, ktoré nemajú také silné ambície presadiť sa v práci ako muži. Dajú prednosť pokojnej a pohodovej pozícii, kde môžu využiť svoju fantáziu a individuálnu činnosť. Rada je si svojou vlastnou paňou, preto má problém ak je nadriadený príliš direktívny a nenechá ju sa slobodne realizovať. Tieto ženy sa z času na čas rady ukážu v spoločnosti, kde upútajú svojim zaujímavým a éterickým zjavom. Ich nevšedná charizma vychádza z prepojenia s prírodou ku ktorej majú blízko. Neraz bývajú liečiteľky, čarodejky či dokonca veštkyne. Majú totiž zvláštny dar, ktorý už na prvý pohľad pôsobí pútavo. Neodporúčam vám ich nahnevať. Tak, ako vedia byť užitočné a prospešné rovnako môžu škodiť a byť poriadne zlé. Dobre si preto zvážte či chcete rozhnevať ženu narodenú v tomto znamení, nemusel by vám podraz voči nej vyplatiť.

⭐ 12. septembra  – 22. septembera

Ženy narodené v týchto dňoch sú mimoriadne inteligentné, ambiciózne a naozaj šikovné. Vďaka prirodzenej autorite a schopnosti nadväzovať nové kontakty s úplnou ľahkosťou, sú obsadzované do vysokých funkcií. Reprezentatívne vystupovanie im tiež napomáha k dosahovaniu riadiacich pozícií. Napriek tomu, že sú prirodzenou autoritou pôsobia veľmi jemne a skromne, čo je pre opačné pohlavie sympatické. Vždy sú šik a elegantne nahodené, čo spolu s vľúdnym vystupovaním pôsobí príjemne. Ľahko si vás omotajú okolo prsta svojim pôvabom a šarmom, no ak ju chcete zaujať vy, budete sa musieť trochu snažiť zapôsobiť. Bývajú dosť náročné ako na seba, tak aj na okolie, a hlavne na svojho partnera. Sú si vedomé svojich predností, a preto vyhľadávajú partnerov, s ktorými majú spoločný humor. Ten je u ženy v tomto znamení rozhodne hlavným korením vzťahu.

Erotický profil

Tie narodené v znamení Panna vedia presne ako si pri sebe udržať muža. Sú totiž skvelé milenky, no zároveň aj skutočné dámy. Môže byť na verejnosti elegantná a reprezentatívna, to však neznamená, že v posteli nemôže byť šialená a vášnivá. Nemá zložitú povahu, čo často mužov priťahuje, avšak je dosť kritická na ľudí a veci, ktoré nespĺňajú jej vysoké štandardy. Ak si myslíte, že je v posteli pokojné a nevinné dievčatko, mýlite sa. Bude sa tešiť všetkému, čo bude muž iniciovať, vrátane zviazania či jemného výprasku po zadočku. Čokoľvek, čo viditeľne poteší partnera urobí šťastnou aj ju samú.

Vo vzťahu je naozaj verná, avšak má tendenciu testovať si žiarlivosť partnera, aby zistila, či sa o ňu stále tak horlivo zaujíma. Existuje mnoho aspektov, v ktorých je konzervatívna a pokorná, avšak v posteli to nie je. To, čím u nej príliš nezabodujete je hranie rolí, preferuje totiž fakty pred takouto fantáziou. Je dostatočne vášnivá a spontánna, preto nepotrebuje predstierať žiadnu rolu okrem seba samej. Má totiž veľmi vysoké libido, ktoré nedáva najavo v spoločnosti. S partnerom je to ich malé tajomstvo. Jej najviac erotogénnou zónou je brucho.

Ak chcete pozdvihnúť jej zážitok do inej dimenzie, odporúčame zvoliť parfum s feromónmi pre mužov, vďaka čomu budete pôsobiť neodolateľne:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Ak máte sex so ženou v znamení Panna, mali by ste vedieť, že sa milujú oddávať všetkým svojim zmyslom počas sexu a súčasťou toho je absencia určitých zmyslov a zosilnenie iných. Ak jej jemne zviažete oči šatkou a pustíte príjemnú hudbu, dostanete ju do varu skôr, ako by ste mohli čakať. Môže mať sex kdekoľvek, ale pre ňu je dôležitá iniciatíva u muža. Preto k jej obľúbeným polohám patria napr. „lyžičky“, kde žena leží na boku a muž za ňou.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Panna? Táto dáma si potrpí na to, aby jej partner bol muž slova a činu. Čo sľúbi, to dodrží a v prvom rade by mal mať rovnaký humor ako ona. Zabudnúť na veci, ktoré ste sľúbili alebo sa brať príliš vážne je jednosmerný lístok do zabudnutia u ženy v znamení Panna.  Veľmi rýchlo totiž s vami stratí trpezlivosť ak bude mať pocit, že sa na vás nemôže spoľahnúť. Vo vzťahu aj v živote potrebuje cítiť silné základy, preto nebude patriť k tým typom vhodným na rizikové podnikanie. Ak jej odhalíte časť zo svojich plánov do budúcnosti, bude vedieť, že s ňou počítate. Muži, ktorí jej dajú tento pocit stability a bezpečia to majú vyhrané. Dajte si ale pozor, ak je vašou vyvolenou kolegyňa z práce, musíte vystihnúť chvíľu, mimo práce. Ak totiž pracuje, nič iné ju nezaujíma a má pred sebou jednoznačný cieľ splniť si svoju profesionálnu povinnosť. Buďte pripravený, že nikdy nie je úplne spokojná, pretože má tendenciu analyzovať veci a problémy, aby zistila, ako ich môže vylepšiť.

 

Váhy 23. september – 23. október

Znamenie zverokruhu VáhyŽena v znamení zverokruhu Váhy patrí medzi vzdušné znamenie, v poradí siedme, ktoré predurčuje všetky jeho nositeľky k spoločenskému a dobrodružnému životu. Ako z názvu vyplýva, ide hlavne o rovnováhu medzi prísnou spravodlivosťou a odpustením. Preto ženy narodené v tomto znamení majú vyvinutý vysoký zmysel pre spravodlivosť, ale aj empatiu a individualitu. Okrem toho, oplývajú láskavosťou a vycibreným vkusom, čo svedčí aj o skrytých umeleckých danostiach. Veľkou výhodou je aj schopnosť vrodenej diplomacie a jednoduché nadväzovanie priateľstiev. Zvyknú mať tendenciu chodiť zo vzťahu do vzťahu, pretože potrebujú, aby mali partnera vždy po boku. Tak sa často stáva, že obdobie, kedy sú tzv. single vyškrtnú zo svojho slovníka a sú permanentne zadané. Váhy neznášajú konflikty, preto sa im snažia vyhýbať. Ak sa dostanú do tejto situácie, a nebodaj sa hádka týka rodinnej sféry, vždy sa snažia o mier, no ak nie je možný, dokážu doslova preplakať celú noc. Pri rozhodovaní zvažujú každú možnosť tak svedomito, až sú nerozhodné a príležitosť im neraz utečie pomedzi prsty.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. septembra – 2. októbra

Ženy narodené na konci septembra bývajú väčšinou obdarené takmer nadprirodzenými schopnosťami, ako napríklad intuícia a predvídavosť. Tiež dokážu vycítiť blížiace sa nebezpečenstvo či potenciálnu hrozbu, pred ktorou neváhajú varovať aj ostatných. Keďže je empatia ich silnou stránkou, mali by si dávať pozor, aby ľudia ich dobré rady nezačali zneužívať. Životné rozhodnutia si dávajú do rovnováhy, aby sa vo finále nachádzali v harmónii, stabilite, pokoji a obklopili sa pohodou i príjemnou atmosférou. Vždy majú okolo seba veľa priateľov, pretože na druhých pôsobia upokojujúcim dojmom a rýchlo sa s každým spriatelia. Ich milá povaha vás preto môže zmiasť, pokiaľ si ich dobrosrdečnosť vyložíte s tým, že majú bočné úmysly.

⭐ 3. októbra – 12. októbra

Ženy narodené začiatkom októbra sú silné osobnosti s tendenciou vládnuť, poučovať a viesť. Tieto vodcovské schopnosti im v spojení s prirodzeným šarmom zaručujú, že v spoločnosti sú vnímané kúzelne a príjemne. Nepôsobia tak direktívnym, ani dominantným dojmom. Napriek ich príjemnému a milému vzhľadu sú veľmi tvrdé, schopné a majú vnútornú silu, ktorá ich neustále poháňa vpred. Nezvyknú sa svojmu okoliu sťažovať na problémy, práve naopak vždy sú tu pre druhých pripravené poradiť. Najlepšie výsledky zo seba dostanú pod tlakom v ťažkých podmienkach, ktoré samé vyhľadávajú. Sú si totiž vedomé svojich kvalít, a preto sa neboja výziev.

⭐ 13. októbra – 22. októbra

Polovica októbra dala týmto ženám do vienka krásu, šarm a kúzelný vzhľad aj vo vyššom veku. Okrem toho sú aj inteligentné, ľahko si spájajú súvislosti a v spojení so všeobecným prehľadom je takmer nemožné im oponovať. Svojou fundovanosťou si totiž dokážu obhájiť každý názor, a táto schopnosť ich neraz posúva na pracovné pozície, ktoré si to vyžadujú. Ich reprezentatívne vystupovanie a talent zapôsobiť z nich robia ideálne manželky vysoko postavených funkcionárov. Bez ohľadu na to, v akej spoločnosti sa narodili, vždy vystupujú na vysokej úrovni a s gráciou. to je aj dôvodom, prečo nemajú o mužov núdzu.

Erotický profil

Heslom tejto ženy je: „urobiť dojem“. Zvykne si starostlivo pripraviť romantický večer od chutnej večere až po vhodnú sexy bielizeň, neponáhľa sa a vyžaduje si predohru. Ak jej budete šepkať do uška romantické verše básnikov, vaše dobýjanie bude pre ňu umeleckým zážitkom. Tak verí vlastnej sexualite, až sa niekedy stáva prekvapujúco vyzývavou či koketnou. Miluje zrkadlá a neodpustí si ich ani v spálni, kde bude mať dokonalý výhľad počas milostných hier. Väčšinou je zamilovaná do vlastného tela a je ochotná sa s ním podeliť s tým, kto ju bude ochotný obdivovať. Ak je v dobrej nálade, ľahko povie svojmu milému bezpodmienečné áno. Po vášnivej noci si väčšinou rada pospí, preto neplánujte raňajky do postele veľmi skoro.

V rámci predohry sa rada necháva masírovať, špeciálne ocení, ak sa presuniete do sprchy. Pri predohre vám rada prenechá voľnosť a dominantné postavenie, rada je totiž rozmaznávaná. Pri samotnom sexe je však pani situácie a neváha sa zhostiť dominantnej úlohy sama. To, čo ju naozaj dokáže odradiť je vulgárnosť a agresívne prejavy, napríklad aj nevinného charakteru ako je ťahanie za vlasy. Tomuto sa radšej vyhnite, ak nechcete pokaziť vášnivú atmosféru. Je to žena, ktorá potrebuje silného partnera, ktorý ju zahrnie harmóniou a bezpečím. Na muža v posteli má vysoké štandardy, najmä ak je vzťah vážny. Sex totiž vníma nielen ako niečo fyzické, ale aj duševné. V spálni je priaznivcom objímania, bozkávania a orálneho sexu.

Ak chcete očariť znamenie Váhy, odporúčame byť poriadne pripravený: 

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Miluje, keď sa jej chlap dotýka oblasti okolo zadku, a preto k najobľúbenejšej polohe patrí „doggy style“, alebo poloha na psíka, pretože zadná časť je jednou z jej najsilnejších erotogénnych zón. Okrem toho má tiež rada obyčajného misionára, z ktorého dokáže vykúzliť vďaka skvelému ovládaniu svalov panvového dna nezabudnuteľný zážitok.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Váhy? Keď túžite po tejto žene, potešíte ju darčekmi ako sú parfumy či krásne maľby. Uvidí, že ste sofistikovaný muž so vzťahom k umeniu a rozhodne sa vám dať šancu. Jej silný zmysel pre správne a zlé znamená, že vždy hrá čestne. Čestnosť a integrita sú pre ňu dôležité a očakáva to isté od svojho muža. Všetko, čo vo vzťahu chce je mať po svojom boku niekoho, kto môže byť skvelým milencom aj najlepším priateľom. Ak ju nechcete odradiť navždy, vyhnite sa chvastaniu a vulgárnemu vyjadrovaniu. Tieto veci naozaj nestrpí. Patria k tomu aj neslušné vtipy alebo čierny humor, ktorý by nemusela správne pochopiť. Muži, ktorí sa radi predvádzajú svojim bohatstvom a mocou nemajú šancu u ženy v znamení Váhy. Považuje to za provokáciu a nemiestne vystupovanie. Peniaze pre ňu znamenajú jednoducho spôsob, ako si kúpiť potrebné veci ale nepatrí k tým, ktoré by ich veľmi zhromažďovali.

 

Škorpión 24. október – 22. november

Znamenie zverokruhu ŠkorpiónŽena v znamení zverokruhu Škorpión je druhé vodné znamenie, a v poradí ôsme. Tento dátum narodenia charakterizuje ženy ako citlivé, tajomné a vášnivé bytosti. Niektoré si tieto hlboké city a tajomstvá dôkladne strážia, a tak pôsobia nedostupne, až introvertne. Ostatné sú veľmi priame a vedia naozaj presne pomenovať svoje očakávania a potreby. Dva extrémy, nič medzi tým. Ak svoje hlboké prežívanie dlhodobo uzavrú vo svojom vnútri, môže sa stať, že vybuchnú doslova ako sopka. Keďže ide o veľmi citlivé ženy, treba veľmi zvažovať čo, a akým spôsobom im poviete. Neraz sa môže stať, že si vaše slová zoberú príliš k srdcu. Aj keď to ostatní budú považovať za drobné pokarhanie, či výčitku, im to môže spôsobiť obrovskú bolesť a duševnú traumu. Svoje city si pred okolím uzatvárajú do seba, avšak keď ich pohár trpezlivosti pretečie, vylejú von všetku svoju nahromadenú „škorpiónsku“ energiu v plnej sile, kedy vedia byť až nepríčetné a zúrivé. Preto si svoj temperament zvyknú ventilovať pri kreatívnych umeleckých činnostiach, ktoré ich upokojujú a robia šťastnými. Ak chcete urobiť dojem na ženu narodenú v tomto znamení, zistite ktorý druh hudby má rada. V tomto prípade naozaj platí, že hudba je liek. Lepšie povedané „protijed na škorpiónku,“ ktorá je následne vyrovnaná, spokojná a upokojená.

Charakteristika osobnosti

⭐ 23. októbra – 1. novembra

Koniec októbra priniesol ženám silu a ambicióznosť. Nerady chodia po vyšliapaných cestičkách, oveľa radšej si hľadajú svoju vlastnú cestu. To sa zvykne prejavovať na ich osobitom životnom štýle, ale aj obliekaní, či celkovom imidži. Sú veľmi originálne a kreatívne, čo sa odráža aj na spôsobe obliekania. Rady provokujú, dokonca zvyknú byť až výstredné a vyzývavé. Vyslovene celou svojou bytosťou túžia po nezávislosti a sloboda duše je základ ich šťastného fungovania. Nestrácajú čas zbytočným vysedávaním a klebetením, sú to ženy činu. Často sa stáva, že sú na seba až neprimerane prísne, lebo ak sa pre niečo rozhodnú, idú si cieľavedome za tým.

⭐ 2. novembra – 11. novembra

Pôsobia síce veľmi krehko a jemne, no v ich vnútri sa skrýva silný temperament. Majú tiež zvláštnu charizmu, napriek tomu, že chcú rozdávať dobro a lásku, vyžaruje z nich čosi nebezpečné. Možno práve to sa skrýva za príťažlivou tajomnou energiou, ktorou si hneď na prvý pohľad každého získajú. Vnímavejší ľudia môžu mať silný pocit nedôvery, pretože zvyknú rozdávať vrelé úsmevy a štedré gestá, ktoré nie sú vždy celkom úprimné. Pod kožu sa im dostanete len veľmi ťažko, zvyknú byť totiž dosť opatrné čo sa týka odkrývania svojho vnútra. Keď už sa vám to podarí, máte vyhraté. Nie je veľa tých, ktorých si k sebe naozaj pustia.

⭐ 12. novembra – 22. novembra

Ženy narodené v týchto dňoch sú schopné dobrého úsudku, lepšie zvládajú svoje emócie ako ostatné „škorpiónky“ a majú tendenciu sa dlhšie rozhodovať. Väčšinou si nájdu blízku dušu, od ktorej si nechajú vždy dobre poradiť. Majú skvele vyvinutú schopnosť diplomacie, preto sa v živote nestratia, ani ak si vybrali ťažšiu cestu za vytúženým cieľom. Okrem krásneho zovňajšku oplývajú aj poriadnym sexepílom, z čoho vedia naozaj vyťažiť. Ak v kolektíve spozorujú neprávosť či známky šikany, nezostanú ticho a postavia sa za slabších. Vďaka tomuto daru reči a odvahe sa často dostanú do „nemilosti“ v spoločnosti. Pôsobia sebaisto, dokonca až hrdinsky vďaka ich silnému citu pre spravodlivosť.

Erotický profil

Nie je nič lepšie, ako mať v posteli ženu narodenú v znamení Škorpión. Mohli by sme ju nazvať aj ako bohyňu sexu, pre jej vysoké libido a vrodený talent v sexuálnych zručnostiach. Rozhodne sa pripravte na dlhé noci už teraz. Pre túto ženu sú veľmi stimulujúce obscénne vyzývavé slová šepkané počas milostných hier. Je nepokojná, nenásytná a rada experimentuje. Svojou inovatívnosťou prekvapí aj skúsenejších partnerov. Jej cieľom je dostať vás na tú istú úroveň rozkoše, akú sama prežíva. Môžete si byť istý, že pre to urobí všetko, aby vám dopriala nezabudnuteľný zážitok. Škorpión je najzmyselnejšie znamenie zverokruhu, a tak nikoho neprekvapí, že ak dostane chuť nič ju nezastaví.

V súkromí sa dokáže chovať ako poriadne zvodná mrcha, avšak toto vyžarovanie účinkuje na mužov ako magnet. Rafinované sexy nohavičky so spodným otvorom, priesvitná spodná bielizeň, podväzkový pás, podpätky či sexuálne hračky, to všetko má zaručene doma a v neustálej prevádzke. Jednoducho povedané, všetky možné druhy spestrenia sexuálneho života a zvýšenia rozkoše sú vítané a rada ich zakúsi. V posteli sú s obľubou tie dominantné, čo nie každému chlapovi vyhovuje. Ak máte dominantné pohnútky, verte tomu, že vám to vynahradí takým milovaním, na ktoré určite budete ešte dlho spomínať.

Ak túžite okoreniť vzťah so ženou v znamení Škorpión, odporúčame mať po ruke vhodné erotické pomôcky:

Pozrieť ďalšie

Obľúbená poloha

Žena v znamení Škorpión, ktorá je prirodzene intenzívna a vášnivá, miluje viac orgazmov a pozície, ktoré môžu spôsobiť niekoľko vyvrcholení. Namiesto toho, aby ste sa sústredili na overené polohy, skúste skúmať svoju partnerku, a venujte pozornosť inej časti jej tela ako ste zvyknutý. Majú rady dotyky v okolí nôh, krku alebo uší, čo môže viesť k vyvrcholeniu, aké ste nikdy predtým nevideli. Jej obľúbená poloha je každá, avšak uprednostňuje zaujímavé miesta, ako napríklad kuchynskú linku či verejné priestranstvá s rizikom objavenia.

💡 Tip, ako ju zbaliť

Ako zbaliť ženu v znamení Škorpión?

Táto žena hľadá sebaistého muža, ktorý pozná svoju cestu a konečné ciele. Hoci jej ideálnym mužom je niekto tvrdohlavý, treba povedať, že chce niekoho, kto je pevnejší ako ona. Napriek tomu, že jej hrdosť bráni v tom, aby si to niekedy priznala. To však znamená, že by ste nemali žiť v ilúzii, že je to neuveriteľne tvrdá žena. Pamätajte si, že akýkoľvek podvod môže zničiť všetky vaše šance so ženou narodenou v tomto znamení. Napriek svojmu vonkajšiemu tvrdému vonkajšiemu povrchu a silnému odhodlaniu sú tieto ženy emocionálne a sentimentálne. Miluje klasické gestá lásky ako napríklad kyticu kvetov, ručne písaný list alebo dokonca jednoduché objatie a bozk, pretože jej to všetko hovorí, ako vám na nej záleží. Kľúčom k budovaniu dlhodobého vzťahu s touto ženou sú prekvapenia, udržte ju v stave neustáleho hádania a pravidelného prekvapenia, výsledok budete mať istý.

Záver

Ako zbaliť ženu Leva, Panny, Váhy, Škorpióna, keď sú v posteli skutočné dračice, aj keď je každá úplne odlišná? Spoznávanie sa a randenie s potenciálnou vašou vyvolenou môže byť celkom náročné, preto vám odporúčam držať sa jedného pravidla. Čo najviac informácií o nej zistíte, tým rýchlejšie sa vám ju podarí zbaliť. Nebojte sa pýtať a zaujímať sa, ženy to určite ocenia. Ak spoznáte jej charakterové vlastnosti a spôsob rozmýšľania, budete vedieť lepšie porozumieť aj jej osobnosti. To vám pomôže ju jednoduchšie zaujať a zbaliť. Dostanete sa tak bližšie k vytúženému cieľu, čím je najprv upútať jej pozornosť, aby ste nesplynuli v dave iných, a potom si môžete overiť tipy z erotického profilu v realite.

Zoznam použitej literatúry

 

‼️ Upozornenie:

Cieľom nášho webu je informovať aj o význame rôznych prírodných látok tak, aby si čitateľ mohol vytvoriť lepší obraz aj o tejto problematike. V žiadnom prípade však neručíme za následky, ktoré by mohli vyplynúť s nekontrolovaného použitia tu odprezentovaných informácií. V prípade, ak riešite akýkoľvek viac či menej závažný zdravotný problém, v každom prípade je na prvom mieste vyhľadanie odbornej lekárskej pomoci! Odporúčania uvedené v článku sú len informatívneho charakteru, v žiadnom prípade nenahrádzajú lekára!


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Martina Medzayová

Študovala som masmediálnu komunikáciu a 6 rokov sa venujem písaniu článkov. Najviac ma zaujíma problematika medziľudských vzťahov, hlavne v sexuálnej a psychologickej oblasti, preto som sa rozhodla písať relevantné informácie, ktoré budú prínosom pre ostatných. Skúmam rôzne postupy a výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť odstrániť bežné partnerské a osobné problémy.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.