Vákuové pumpy a hydropumpy: Ako zväčšiť penis?

Peter Kacián Téma 9. februára 2021 0

Na slovenskom trhu sú dnes dostupné klasické pumpy ako aj vodné, nazývané aj hydropumpy. Výber z oboch druhoch je veľmi široký a zhrubnutie a zväčšenie, ktoré zapríčiňujú často sprevádza aj silná erekcia. Ich používanie je tiež veľmi jednoduché, penis sa vloží do tuby a následne sa pumpuje podľa odporúčaní.

Hydropumpy zvyknú zaúčinkovať rýchlejšie, keďže spolu s nimi nemusíte použiť aj lubrigačný gél, ako je to v prípade vákuovej pumpy. Podtlak ktorý v pumpe jej používaním vzniká je tiež väčší a vákuové pumpy občas spôsobujú dočasné začervenanie pokožky alebo menšie červené fliačky na koži. Sú aj efektívnejšie a jemnejšie, v porovnaní s vákuovými pumpami ale tiež aj oveľa drahšie.

Vákuovú pumpu tvorí valec, ktorý sa nasádza na penis a zariadenie na odsávanie, vo forme balónika, klieští alebo pumpičky. Tým že sa vzduch z valca odsáva, dochádza v ňom k nárastu tlaku a ten spôsobuje vháňanie krvi do penisu. Toto riešenie je teda vhodné aj pre všetkých tých, ktorí túžia po pevnejšej a silnejšej erekcii, aj pre mužov ktorí ju strácajú s vyšším vekom aj pre mužov trpiacich erektílnou dysfunkciou. S lepšou erekciou sa zároveň zvyšuje schopnosť oddialiť vyvrcholenie a vychutnať si tak sexuálny styk dlhšiu dobu. Pri používaní pumpy je dôležité nasadiť valec čo najbližšie ku koreňu penisu, tým sa zabráni aby z priestoru unikal vzduch. Asi 10-15 minút od začiatku používania by ste mali pocítiť ako u Vás dochádza k erekcii.

Ceny vákuových púmp sú rôzne, kúpiť sa dajú za pár desiatok eur, ale aj za pár stoviek. Všeobecne platí, že čím drahšia pumpa, tým väčšia výkonnosť, príslušenstvo a dlhšia záruka. Niektoré pumpy sa predávajú spolu s erekčným krúžkom, či s regulátormi tlaku alebo prichádzajú dokonca so zabudovaným vibrátorom.

kupit-vakuovu-pumpu

Zatiaľ čo vplyv pumpy na erekciu je nespochybniteľný, na samotný nárast veľkosti penisu až taký veľký vplyv nemá a ak tak skôr na objem než na dĺžku. Pri dlhodobom a pravidelnom využívaní pumpy však k čiastočnému zväčšeniu skutočne môže dôjsť. Napomôže ale ak súčasne s pumpou praktizujete aj niektoré s cvičení, ktoré spomíname. Výhodou púmp je tiež jednoduché používanie a nie sú až tak cenovo náročné než niektoré iné možnosti, teda pokiaľ si nevyberiete najdrahšie dostupné na trhu. Je si tiež treba dať pozor na odporúčaný čas použitia, ten by nemal presiahnuť 30 minút, inak miesto pôžitku môže nastúpiť bolesť. Pri príliš častom používaní môže tiež na penise dôjsť k vzniku modrín, pľuzgierov či prasknutých cievok.

Pozrite si video reálneho použitia vákuovej pumpy

Záver

Vákuové aj vodné pumpy sú na Slovensku pomerne bežné a známe a väčšinou sa pri nich stretnete s pozitívnymi ohlasmi. O niečo väčšia spokojnosť vládne s vodnou pumpou než s vákuovou, keďže jej účinok je dlhodobejší a pri pravidelnom používaní trvalý. Niektoré z nich dokonca ponúkajú aj verzie pre začínajúcich ako aj pokročilejších užívateľov a nájdete ich v rôznych veľkostiach.

Tento článok patrí do série šiestich článkov “Ako zväčšiť penis?”


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.