Tribulus Maximus 1+1 ZADARMO!

8. augusta 2020 0

Čo o Tribulus Maximus 1+1 ZADARMO! píše eshop

Detailný popis produktu

Maximum Tribulus - Maximum testosterónu !
Bez kompromisu !
Tribulus Terrestris je Liečivé rastliny , Ktory pouzivaju Ako afrodiziakum . Štúdie dokázali , že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testosterónu o viac Ako 30 % . Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu tím , že zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu ( LH ) . Učinkom LH podmozgová žľaza zvyšuje tvorbu testosterónu v organizme .

Tribulus Terrestris je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov . Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu . Pre Športovcov je to Preto dolezite , lebo toto je základom pre rast svalových -Slovakia .
Podporuje regenerace , Čo je dolezite pre intenzívnejší a efektívnejší tréning , a zväčšenie svalovej hmoty .
BioTech Tribulus Terrestris je bezpečným a legálnym sposobom zvyšovaním hladiny testosterónu. Kto by nechcel mohutné svaly a zvýšenie sexuálnej aktivity ? Vyskúšajte hľa vy fantastický účinok Tribulusu .

Užívaním : uzivaj 1 tabletu denne s nápojom .

Zloženie : Tribulus terrestris extrakt ( kotvičník zemný ) , emulgátor ( fosforečnan vápenatý , mikrokryštalická celulóza ) , protihrudkujúca látka ( kyselina stearová , stearát horečnatý ( E470b ) ) .

Jedna tableta obsahuje : Tribulus terrestris extrakt - 1500mg

Upozornenie : Preparát skladujte na suchom Mies bez pristupu priameho slnečného žiarenie . Skladujte mimo dosahu malých detí . Nevhodné pre ženy . Nevhodné pre osoby do 18 rokov . Užívaním prípravkov sa neodporúča osobám , Ktory uzivaj Lieky . Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmiem presiahnuť . Nesmieme sa používať Ako náhrada pestrej stravy .

Vývoj ceny Tribulus Maximus 1+1 ZADARMO!


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.