4 najlepšie afrodiziaká alebo rozvášnite sa!

Peter Kacián 7. augusta 2018 0

V afrodiziakálne účinky verili ľudia už v dávnych dobách. Domnievali sa, že nejaké lekváry, kúzelné amulety, netopieria krv alebo snáď vývar z kozích semenníkov podnecujú vášeň a zvyšujú sexuálnu výkonnosť a potešenie. Hovorí sa, že láska prechádza žalúdkom. Čo je na tom pravdy? Sex a jedlo majú veľa spoločného! Prináša nám neskonalé potešenie …

Čokoláda

Táto pochúťka je jedným z najsilnejších afrodiziák. Obsahuje látku fenylalanín, ktorá zvyšuje množstvo hormónu šťastia teda endorfínov. Tie dokážu povzbudiť naše libido, doprajú nám pocit šťastia a pohody. Tip: Rozpustite čokoládu vo vodnom kúpeli. Pridajte kvapku oleja, aby zostala dlhšie tekutá a nestvrdol. Potom stačí namazať svoje telo touto hmotou a nechať partnera, aby si na vás pochutnal!

Jahody

Jahody sú známym afrodiziakom. Obsahujú zinok a mangán, čím rozpumpujú produkciu hormónov a zvýši naše sexuálne chute. Zinok navyše podporuje tvorbu testosterónu. Tip: Okrem klasickej kombinácie jahôd so šampanským vyskúšajte tiež jahody so šľahačkou. Stanú sa úplne ideálnou predohrou. Jahody môžete nechať na chvíľu v mrazničke. A dopriať si spolu s partnerom ľadové dotyky a bozky.

Šľahačka

Ak práve nemáte po ruke jahody, postačí vám aj samotná šľahačka. Môžete si z nej vytvoriť spodnú bielizeň a nechať partnera, aby vás vyzliekol jazykom.

Prečítajte si tiež: TOP 10 prírodných afrodiziák.

Banány

Toto ovocie sa radí medzi afrodiziaká možno aj vďaka tvaru. Banány obsahujú draslík a vitamín B, ktoré podporujú produkciu pohlavných hormónov. Tip: Je len na vás akým spôsobom budete banán konzumovať. Môžete ho namáčať do čokolády alebo medu. Poukladať si ním telo a poslať partnera na “pašu” alebo sa navzájom kŕmiť. No a ak vám partner nebude stačiť, použite banán. Veď aj vaše učiteľky ho v škole používali ako náhradu za skutočnosť.


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.