Feromóny – recenzie a skúsenosti

Peter Kacián 26. februára 2020 3

Možno sa mnoho z Vás pýta, čo sú to vlastne tie feromóny? Všeobecná definícia hovorí, že sú to vlastne pachové látky, ktoré vylučuje telo muža a ženy, priťahujúce a vzrušujúce partnerov. Ak nás niekto priťahuje, možno je to tým, že vylučuje pre nás príjemný feromón. Ferómóny môžeme tiež nazývať sexuálne vône.

Vďaka feromónom sa muž pre ženu stáva príťažlivým, až neodolateľným. Aj my máme vlastné feromóny, no tie sa obliekaním, hygienickými návykmi a používaním rôznych antiperspirantov minimalizovali. Samozrejme kvôli tomu, aby sme boli pre opačné pohlavie príťažlivejším nemusíme zanedbávať hygienu, vďaka napredovaniu vedy si môžeme feromóny dodať aj umele, teda vo forme feromónových parfémov.

Prečítajte si tiež recenziu feromónov pre ženy »

Delenie feromónov

Feromón Androstenone

Feromón, ktorý spôsobí sexuálnu túžbu, dominanciu a úctu. Toto všetko je charakteristické pre Androstenone, iným menom aj „mužský“ feromón, ktorý navráva ženskému pohlaviu, že jeho nositeľom je „alfa samec“. Androstenone je zodpovedný za to, aby ženy cítili, že daný muž je dominantná osobnosť, preto v blízkosti takéhoto muža cítia jeho neodolateľnosť a túžia po jeho pozornosti. Androstenone je silný sexuálny feromón, ktorý vzbudí v ženách sexuálnu túžbu. Androstenone vyvoláva pocit „alfa samca“ v ženách, jeho nositeľ má väčší rešpekt a pozornosť. V dôsledku toho ľudia lepšie zaobchádzajú s užívateľmi parfému, sú zdvorilejší a je možné pozorovať viac dôstojnosti ako obvykle.

Feromón Androstenol

Feromón, ktorý pomáha vzbudiť záujem u žien- Androstenol. Ženy, tak isto aj muži sú nervózni, keď musia osloviť opačné pohlavie. Ešte aj jednoduché „ahoj“ je pre ženy problémom vysloviť ak majú pocit blízkosti „alfa samca“, preto je potrebné „akési“ riešenie, aby žena nemala pocit, že užívateľ Feromónu je pre ňu len „alfa samcom“ ale aby ho dokázala aj osloviť. Tu nastupuje Androstenol, ktorý sa správa ako alfa- a beta-izoméry, a preto sa muž javí priateľskejšie a prístupnejšie. Androstenol umožňuje konverzáciu, a v žene vyvoláva pocit, že je starostlivý a romantický. Tieto pocity prebiehajú pomalšie, ale androstenol tento proces urýchli. Ak sme pozornejší, všimneme si, že to zvyšuje sexuálnu príťažlivosť. Androstenol dáva pocit mladosti a vitality a v neposlednom rade, je zodpovedný za zdravú sexuálnu príťažlivosť.

Feromón Androsterone:

Ženy považujú mužnosť za akési dominantné postavenie. Žena sa pri mužovi cíti byť v bezpečí, aby bol jej poskytoval ochranu a mal sebaistotu. Androsteron našepkáva žene, že muž je držiteľom týchto vlastností. Androsterone je silný mužský feromón. Nositeľa charakterizuje galantnosť a úcta voči ženám, čo vlastne ženy celý život hľadajú. O feromóne alfa-Androstenol sa tiež ukázalo, že zlepšuje náladu, takže úzkosť sa stráca, preto sa zjednodušuje pre muža zblíženie sa so ženou! Počas rozhovoru, sa z minúty na minútu zvyšuje sexuálna príťažlivosť k mužovi. Feromón Androsterone hrá kľúčovú úlohu pri spolupráci s ostatnými feromónmi v rovnakej dobe, aby ich účinnosť zvýšila.

Feromón Androstadienone:

Androstadienone je známy ako „Feromón Lásky“. Ich pôsobenie zobrazuje ženy ako pozorné a sociálne aktívne bytosti. Ako Androsterone aj tento feromón je známy pri zlepšujúcej sa nálade žien a predovšetkým znižuje napätie, nervozitu a iné negatívne pocity. Avšak pri nových výskumoch sa preukázalo, že aj účinky Adrostadienonu ďalej zvyšujú pocit pohody a harmónie, ktorá je nevyhnutná pre intímne chvíle.

Feromón Estratetraenol:

Použi feromón Estratetraenol a pocit „alfa samca“ je jasne badateľný. Ženy veľmi dobre reagujú na tento feromón!. Žena má pocit, že tohto muža musí dostať za každú cenu. Keď je reč o spoločnosti, každý muž by sa rád stal stredobodom a túto moc má Estratetraenol! V spoločnosti s feromónom Androstadienone a Estratetraenol sú ženy pri tebe energickejšie, majú dobrú náladu a okamžite majú pocit, že v danom momente je všetko možné!

Feromón Androstadienol:

Je dôležité, aby sme záujem ženy udržali celú noc a teraz prichádza na rad časovaný Sex Feromon, Androstadienol. Cieľom je, aby ste boli v dôvernom okamihu zosúladení, preto keď už ostatné feromóny zaúčinkovali a žena s mužom sú v sexuálnom nasadení, feromón Androstadienol v kontakte s pokožkou rozvinie svoj účinok. Androstadienol je zodpovedný za dosiahnutie dlhotrvajúceho účinku počas večera. Androstadienol je veľmi silný sexuálny feromón, ktorý pokožka muža mení z Androstadienolu na feromón Androstenol. Počas večera účinky Androstenolu ubúdajú, vtedy je potrebné doplniť Androstenol a aby nemusel znova použiť parfém, Androstadienol za teba túto prácu vykoná. To znamená, že ak si našiel babu počas večera, tak sa ani neskôr nemusíš obávať z pominutia účinku. Noc sa neskončí po zoznámení, Androstadienol pomôže aj v poslednom okamihu!

kupit-feromony

Recenzie feromónov určených pre mužov:

feromon-pre-muzovParfém s feromónmi – pre mužov 5 ml.
Tento parfém obsahuje feromóny, teda má veľmi silný stimulujúci účinok a spôsobuje veľmi silnú sexuálnu príťažlivosť. Zloženie tvoria veľmi silné koncentrované feromóny. Tento parfém má guličkový aplikátor, teda sa veľmi ľahko nanáša. Guličkový aplikátor obsahuje feromóny, ktoré pôsobia na opačné pohlavie vďaka chemickým látkam v nej obsiahnutých a napodobňovať feromóny produkovanej človekom. Tento parfém môžete aplikovať kedykoľvek. Chcete byť neodolateľným. Je určený na každodenné použitie ako iné parfémy. Parfém s obsahom feromónov sa aplikuje na na krk, ramená za ušným podbradovým lalokom alebo zápästia. Balenie obsahuje 5 ml feromonového parfému, vďaka ktorému sa stanete neodolateľným. Cena jedného balenia sa pohybuje v hodnote 7 eur.

DESIRE for MEN miniDESIRE for MEN mini
Parfém Desire for men mini Vám vďaka feromónom zaručí neodolateľnosť a príťažlivosť, pre nežnejšie pohlavie sa stanete doslova magnetom tento parfém obsahuje feromony , ktoré pôsobia na opačné pohlavie vďaka chcemickým látkam, ktoré sú podobné ako feromóny produkované človekom. Desire for men mini má guličkový aplikátor a vďaka ktorému sa uvoľní veľké množstvo feromónov. Môže sa používať každodenne ako bežný parfém, no po jeho aplikácii sa s Vás stáva magnet na opačné pohlavie. Aplikujte ho denne na ho za ušné lalôčiky, na krk,paže či zápästia a budte neodolateľným. Obsah parfému je 5 ml. Jeho cena sa pohybuje okolo 5 eur.

Sprej JO PHEROMONE DEODORANT MENSprej JO PHEROMONE DEODORANT MEN
Sprej JO PHEROMONE DEODORANT MEN je nezvyčajný deodorant. Tento výnimočný deodorant je formulovaný tak, aby obsahoval koncentrované feromóny, ktoré vedú k návale príťažlivosti behom niekoľkých sekúnd a vytvorenie silnej emocionálne a fyzické reakcie zo strany opačného pohlavia. Veľkou výhodu tohto produktu je aj to, že chráni pred zápachom a potom a zároveň priťahuje opačné pohlavie. Tento deodorant Vám pomôže stať sa neodolateľným, zvýší vzájomnú príťažlivosť a pomáha telu uvoľniť čo najviac prirodzených chemických faktorov. Sprej JO PHEROMONE DEODORANT MEN obsahuje 75 ml deodorantu. Jeho cena sa pohybuje okolo 10 eur.

HOT TWILIGHT MAN Mini parfém s feromony 10 mlHOT TWILIGHT MAN Mini parfém s feromonmi
HOT TWILIGHT MAN Mini parfém s feromonmi nenechá žiadnu ženu chladnou. Tento parfém s krásnou a extra silnou vôňou sa navonok od bežných parfémov nelíši, je totiž balený v sklenenom flakóne s rosprašovačom. Je však charakterizovaný ako parfém zo silnou prenikavou vôňou, za ktorou sa obzrie každá žena. Može sa aplikovať denne, ako bežné parfémy, no rozdiel uvidíte už po prvom použití. Ak chcete byť príťažlivým a neodolateľným mužom aplikujte tento parfém denne na krk, zápästia, za ušné lalôčky a paže. Parfém si možno zakúpiť v 10 ml flakóne. Jeho cena sa pohybuje okolo 12 až 13 eur.

Záver

Feromóny sú látky, ktoré produkuje každý z nás a pôsobia ako veľmi silný stimulačný prostriedok sexuálne príťažlivosti. No ako už bolo na začiatku povedané, odev, rôzne deodoranty a iné prvky pôsobia negatívne na vôňu feromónov, ktoré naše telo produkuje. Ak teda chcete byť magnetom pre opačné pohlavie a nevynaložiť na to príliš veľké úsilie feromónove parfémy sú pre vás to pravé. Stretávam sa však aj s názormi, že niečo také, ako feromónové parfúmy v skutočnosti neexistuje a že je to iba dobrý reklamný ťah. Na opačnej strane stoja ľudia s veľmi pozitívnymi názormi, nevedia si feromónové parfémy vynachváliť a vďačia im za svoj sexuálny úspech u opačného pohlavia. Názor na tieto sexuálne zázraky, ktoré Vám pomôžu byť magnetom pre opačné pohlavie si musíte vytvoriť sami, no za skúšku to stojí. Veď kto by nechcel bodovať u opačného pohlavia s vynaložením minimálneho úsilia?

do-obchodu-feromony


Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.