YellowVital – afrodiziakum pre mužov: Recenzia, test a skúsenosti

Peter Kacián Téma 10. februára 2021 2
Výhody a nevýhody produktu
Zloženie na prírodnej báze
Možnosť objednať len 1 tabletu na skúšku
Dobrá cena v porovnaní s porovnateľnými produktami
Málo referencií od zákazníkov

Dnes sme si pre vás pripravili novinku v oblasti produktov určených pre zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie, žlté tabletky pomenované Yellowvital. Zameriame sa v prvom rade na to, z čoho sa tento výrobok skladá, aké sú jeho udávané vlastnosti a v akom duchu sa nesú reakcie zákazníkov, ktorý si Yellowvital už odskúšali sami na sebe.

Popis produktu

Tento preparát sa predáva vo forme tabletiek, je prírodného pôvodu a nemal by spôsobovať žiadne vedľajšie účinky. Po užití jednej tabletky by sa jej efekt mal dostaviť do jednej hodiny a udržať počas nasledujúcich 36 hodín. Yellowvital sa prejavuje v tom, že budete mať tvrdší a väčší penis, vaša erekcia bude trvať dlhšie, zvýšite vlastnú sexuálnu výkonnosť a súčasne zabránite tomu, aby ste vyvrcholili predčasne. Tabletky sú dostupné kúpou cez internet, ale predávajú ich aj mnohé lekárne. Yellowvital disponuje aj vlastnou kamennou predajňou, ktorú nájdete v Trenčíne.

yellow-vital-tabletky1

Zloženie YellowVital

Výrobca tohto prostriedku na zlepšenie erekcie a sexuálnej výdrže sa prezentuje ako mnoho iných tiež tým, že jeho produkt je založený na čisto prírodnej báze bez pridania hormonálnych či chemických prísad. Yellowvital teda obsahuje tieto rastlinné výťažky s týmito pripisovanými účinkami:

Muira puama – Známe afrodiziakum z Južnej Ameriky zlepšuje sexuálnu aktivitu a celkovú fyzickú aj psychickú výkonnosť organizmu a tiež predlžuje pocit rozkoše.

Panax Ginseng – Bylina využívaná v tradičnej čínskej medicíne skvalitňuje pohyblivosť spermií a súčasne zabraňuje predčasnému vyvrcholeniu. Zároveň tiež znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Lepidium Meyenii – Tejto rastline sa občas hovorí aj „andská viagra“, keďže sa tvrdí, že výrazne stimuluje sexuálnu túžbu a predlžuje erekciu.

Tribulus Terrestris – Tradičná zložka mnohých afrodiziák slúži na skvalitnenie celkového sexuálneho styku a predĺženie jeho trvania.

Lycium Barbarum – Ďalšia bylina pochádzajúca z čínskej medicíny je známa aj pod prezývkou „recept na dlhovekosť“. Pozitívne pôsobí v prvom rade na prekrvenie tela a môže napomôcť aj pri problémoch s neplodnosťou.

Cena YellowVital

yellow-vital-tabletkaMomentálne sa Yellowvital predáva v dvoch verziách, ktorých účinok je rovnaký, líšia sa len vo veľkosti balenia a cene. V prípade nespokojnosti s výsledkom produktu, existuje možnosť zaslať balenie do 30 dní od kúpy s maximálne jednou chýbajúcou tabletkou späť výrobcovi a mali by vám byť za nevyužité tabletky vrátané peniaze.

Balenie 1 tabletky – 5,90 €
Balenie 6 tabletiek – 24,90 €

Reakcie zákazníkov

Čo sa týka dostupných názorov na Yellowvital, výrobok je ešte stále pomerne neznámy a nový na slovenskom trhu a počet jeho užívateľov teda zatiaľ nie je vysoký. Reakcie, s ktorými sme sa pri hodnotení tohto produktu stretli dosiaľ sú tak 50 na 50 pozitívne a negatívne. Niektorí užívatelia tvrdia, že im zaúčinkoval podľa popisu a navyše účinok trval dlhšie a nastúpil rýchlejšie než v prípade Zerexu. Ako výsledky udávajú okrem iného: dlhšiu výdrž, pevný penis zvýšenie chuti na sex a rýchle dodanie Yellowvitalu k zákazníkovi. Nespokojní klienti tvrdia, že po užití produktu na sebe necítili žiadne zmeny a u niektorých z nich sa prejavili vedľajšie účinky vo forme silnej bolesti hlavy a začervenaných očí.


viac-o-yellowvital

Naše hodnotenie

V prospech Yellowvital hovorí fakt, že tento preparát bol schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a aj na samotnej webovej stránke, cez ktorú sa predáva, si môžete stiahnuť a prezrieť jeho príbalový leták ako aj dva protokoly o skúške. Cena tohto produktu nie je až taká horibilná, ako v prípade niektorých iných výrobkov, je teda cenovo dostupný väčšine mužov s problematickou erekciou. Pozitívom je tiež fakt, že si môžete na skúšku zakúpiť len jednu tabletku, čo naozaj nestojí veľa. Často sa však stáva, že pre dosiahnutie viditeľného účinku treba užiť viac tabletiek, aby sa na ne telo ľahšie adaptovalo.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Avatar

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.