Veroval CHLAMÝDIE domáci test

26. októbra 2021 0
Veroval CHLAMÝDIE domáci test
  • Dostupnosť: Skladom
20,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Čo o Veroval CHLAMÝDIE domáci test píše eshop

Rýchlotest na preukázanie infekcie chlamýdiami. Spočíva v zistení baktérie Chlamydia trachomatis (hraničná hodnota: približne 2,5 μg EB/ml) po výtere z vaginálneho traktu.

Veroval CHLAMÝDIE domáci test

Chlamydia trachomatis je sexuálne prenosná baktéria, ktorá spôsobujeinfekciu močového a pohlavného traktu. Chlamýdiové infekcie patria medzi najčastejšie sexuálne prenosné choroby.Sú obvykle bezpríznakov, ale môžu viesť kzápalom očí, močového traktu alebok artritíde. Neliečené infekcie často spôsobujú neplodnosť a zvyšujú rizikovzniku mimomaternicového tehotenstva apredčasného pôrodu. Domáci test by mali pravidelne vykonávať hlavne mladé ženy (vo veku 15 až 25 rokov), ktoré častejšie striedajú sexuálnych partnerov, a ženy, ktoré chcú otehotnieť.

Pomocou domáceho testu Veroval® Chlamýdie môžete rýchlo a bezpečne zistiť, či ste infikovaní baktériou Chlamydia trachomatis. Všetko, čo na to potrebujete, je 15 minút času.

Použitie

Test je určený na jednorazové použitie. Pri testovaní je potrebné postupovať podľa priloženého návodu.
Najprv sa urobí výter tampónom. Potom sa zmieša s riediacim roztokom (cca 5 minút). Tampón sa môže následne zlikvidovať. Zmes sa nakvapká do testovacej kazety. Výsledok je možné odčítať po 15 minútach.

Upozornenie: Tento test nie je vhodný na použitie v tehotenstve, počas menštruácie a 3 dni po nej.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Hartmann, ktoré sú v kategóriách Diagnostické testy, Zdravotnícky materiál a Ostatné diagnostické testy.

kde kúpiť
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
20,00 € Do obchodu Pilulka.sk
Vývoj ceny Veroval CHLAMÝDIE domáci test


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.