Lovely Lovers Delay spray na oddialenie ejakulácie

13. októbra 2021 0
https://cdn.myshoptet.com/usr/www.intimnenakupy.sk/user/shop/big/166_delay-spray-50ml-intimny-sprej-na-predcasnu-ejakulaciu.jpg?5c0d4d3a
 • Dostupnosť: Skladom
26,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
IntimneNakupy.sk

Čo o Lovely Lovers Delay spray na oddialenie ejakulácie píše eshop

Intímny sprej predlžujúci dĺžku pohlavného styku. Pre oddialenie ejakulácie. Napomáha v otázke predčasnej ejakulácie a slabej sexuálnej výdrže. Pre diskrétne použitie.

Intim sprej predlžujúci dĺžku pohlavného styku

Intímny sprej predlžujúci dĺžku styku. Optimálne spojenie aktívnych zložiek prináša možnosť kontrolovať ejakuláciu, zaručuje pritom spokojnosť vďaka dlhšiemu styku. Prídavky guarany a kofeínu povzbudzujú a stimulujú. Ideálne v prípade problému s predčasnou ejakuláciou.

Čo môžete získať vďaka DELAY SPREJ?

 • Kontrolu doby styku
 • Silnejšiu a pevnejšiu erekciu
 • Efekt znecitlivenia (bez zníženia erekcie)
 • Opakovaný styk (rýchlejšia regenerácia)
 • Príliv energie vďaka guarane a kofeínu – jediný prostriedok svojho druhu na trhu!

Pre koho je DELAY SPREJ určený

Lovely Lovers DELAY SPREJ je vyrobený pre mužov, ktorí nie sú spokojní s dĺžkou styku. Môžeme však vymedziť 3 typy mužov, ktorí budú s jeho účinkami najspokojnejší:

 • "bežec na krátku trať" - ak ejakulujete veľmi rýchlo (do 5 minút), DELAY SPRAY Vám dovolí kontrolovať moment vyvrcholenia
 • "maratónec" - Ak nemáte problém s predčasnou ejakuláciou, ale chceli by ste sa milovať napríklad o pol hodiny dlhšie, aktívne zložky obsiahnuté v Lovely Lovers DELAY sprej Vám toto rozhodne pomôžu uľahčiť.
 • Prípravok je veľmi silný, preto stačí len niekoľko strekov. Partnerka ani nemusí vedieť, že ho používate. Stačí prípravok použiť niekoľko minút pred stykom a partnerku potom prekvapiť. Preto je toto jeden z najčastejšie kupovaných výrobkov z celej rady Lovely Lovers.

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

Prečo DELAY SPREJ pomáha mužom predĺžiť dobu trvania styku?

Unikátne zloženie obsahujúce aktívne zložky, oil. Japonskej ginkgo, mentol, pepermintový olej a výťažok z listov mäty priepornej, znecitlivie penis, takže sexuálne podnety nie sú nadmerne intenzívne - čo je najčastejšia príčina predčasnej ejakulácie. Zároveň však neznižuje príjemné pocity. Práve naopak, doplnok guarany a kofeínu dodávajú energiu, posilňujú erekciu, povzbudzujú a odstraňujú únavu. Výťažok z japonského ginkga navyše zvyšuje prietok krvi do intímnych partií - posilňuje erekciu. A tak sa môžete dlhšie tešiť zo styku, ktorého dĺžku môžete kontrolovať. Navyše urýchľuje regeneráciu po styku, tým umožňuje opakovanie styku.

Môže byť použitý jednorázovo, pretože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používanie DELAY SPREJ umožňuje zbaviť sa problému predčasnej ejakulácie a naučiť sa kontrole, vďaka čomu môžete rozhodovať o dĺžke styku.

Ako pôsobí GUARANA (Paullinia Cupana)?

Guarana zvyšuje energetický výdaj, znižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). Navyše výťažok z plodu Paullinia cupana stimuluje a povzbudzuje.

Ako pôsobí KOFEIN (Caffeine)?

Kofeín prispieva k zvýšeniu fyzickej účinnosti počas krátkeho veľmi intenzívneho fyzického vypätia. Navyše zvyšuje odolnosť, znižuje pocit únavy. Aj vďaka lokálnemu zvýšeniu krvného tlaku v dráždivom teliesku prispieva k ľahšiemu dosiahnutiu erekcie. Stimuluje mikrocirkuláciu, urýchľuje metabolizmus kožných buniek.

Ako pôsobí MENTHOL?

Mentol osviežuje, upokojuje podráždenia a pôsobí protizápalovo. Zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Vďaka pôsobeniu na kožné receptory dodáva pocit sviežosti a chladu.

Ako pôsobí PEPPERMINTOVÝ OLEJ?

Pepermintový olejček uklidňuje a mierne znecitlivuje.

Ako pôsobí VÝŤAŽOK Z LISTOV MäTY PRIEPORNEJ?

Výťažok z listov mäty piepornej ochladzuje, pretože pôsobí na kožné receptory. Používa sa aj ako prostriedok inhibujúci rozvoj mikroorganizmov.

SPREJ na báze vody

DELAY SPREJ je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Ako používať Lovely Lovers DELAY sprej

POKYNY NA POUŽITIE: Pred použitím pretrepte. Aplikujte sprej 2-3x po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 2 minúty do úplného absorbovania tekutiny pokožkou. Môže byť používaný s kondómom. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte ak ste na neho alergický

Lovely Lovers – vášnivá láska…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Súvisiaci tovar

 • Novinka
  Erekciu prinášajúci - Esenciálny olej BEWIT LOVEZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 MLZmesvzácnych100%prírodnýchesenciálnycholejovv najvyššejCTEOkvalite(CertifiedTherapeuticEssentialOils)svojímsynergickýmpôsobením podporuje lásku amôžepomôcť priochraneprednepriaznivýmivplyvmivonkajšiehoi vnútornéhoprostredia.Môže podporovaťaharmonizovaťna úrovnitela,mysleiducha.
  41 €

Podobný produkt

 • Tip
  DELAY 150ml lubrikačný gél na oddialenie ejakulácie
  SkladomIntímny lubrikačný gél predlžujúci dĺžku pohlavného styku. Pre oddialenie ejakulácie. Napomáha v otázke predčasnej ejakulácie a slabej sexuálnej výdrže.Pôvodne: 30 €
  Ušetríte:

  2 € (–7 %)

  28 €
 • AkciaTip
  Doprava zadarmoHYDROMAX X40 + CRILEX + DELAY SPRAY
  SkladomAkčný balíček HYDRO PUMPA HYDROMAX X40 NA ZVÄČŠENIE PENISU + CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIEPôvodne: 169 €
  Ušetríte:

  30 € (–18 %)


  139 €

 • AkciaTip
  CRILEX 120 KAPSÚL + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML
  SkladomAkčný balíček CRILEX 120 KAPSÚL NA ODDIALENIE EJAKULÁCIE + LOVELY LOVERS DELAY SPRAY 50ML NA ODDIALENIE EJAKULÁCIEPôvodne: 70 €
  Ušetríte:

  11 € (–16 %)


  59 €

kde kúpiť
IntimneNakupy.sk
26,00 € Do obchodu IntimneNakupy.sk
Vývoj ceny Lovely Lovers Delay spray


Mohlo by vás zaujímať

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.