BOOM Yoyo - krátka recenzia

15. septembra 2021 0
BOOM Yoyo
 • hmotnosť 1 guličky: 40 g, dvojguličky: 62 g
 • priemer: 3,4 cm (samostatná), 3,0 cm (dvojguličky)
 • materiál: silikón
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Venušine guličky
17,29 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Kondomshop.sk

BOOM Yoyo sú, keď sa to tak vezme, vlastne Venušine guličky 2 v 1. Set, ktorý obsahuje guličky s dvoma veľkosťami. Ideálne na posilňovanie svalov panvového dna i vzrušenie, pričom si vyskúšate, čo vám najviac vyhovuje, prípadne ich môžete pravidelne striedať. Povrch guličiek je hladkého silikónu (ktorý sa aj dobre udržiava a čistí a je hypoalergénny), ich tvar zase umožňuje lepšie zavedenie do pošvy. Von im zase pohodlne pomôžu „chvostíky“ na konci guličiek.

V balení teda konkrétne nájdete pár fialových venušiných guličiek, dvojguličky majú priemer 3 cm s celkovou hmotnosťou 62 g, druhá samostatná má 3,4 cm s váhou 40 g.

Výhody

 • set s dvoma kusmi venušiných guličiek
 • optimálny priemer aj váha
 • z jemného hebkého silikónu
 • ľahká údržba
 • overená značka erotických pomôcok
 • priaznivá cena

Nevýhody

 • stredne silné vibrácie
 • možno by mohli byť trochu tichšie

Záver recenzie: Vyberte si aj vy presne to čo vám najviac vyhovuje a vzrušuje vás - s týmito Venušinými guličkami to bude ľahké.

Čítať viac...

porovnanie cien
Kondomshop.sk ⭐️ obrovský výber erotického tovaru (oveľa viac ako len kondómy)
⭐️ aktíva infolinka 0902 394 374 (PON-PIA: 8:00 - 17:00)
⭐️ rýchla a disktrétna doprava
17,29 € Do obchodu Kondomshop.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnajte si ceny vo všetkých eshopoch
⭐️ extra výhodný nákup cez Heuréka košík (nákup priamo cez Heuréku)
15,71 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o BOOM Yoyo píše eshop

Pod značkou BOOM teraz nájdete cenovo výhodný set Venušiných guličiek vyrobený zo silikónu medicínskej kvality. Materiál je hypoalergénny a ľahko sa udržiava.

V tomto sete nájdete jednu väčšiu guľôčku s priemerom 3,4 cm s váhou 40 g, ďalej klasické Venušine guličky s priemerom 3 centimetrov a váhou 62 gramu. Guličky majú "vnútorné" guľôčky, ktoré sa pri pohybe chvejú.

Venušine guličky sú univerzálnou erotickou pomôckou a hračkou zároveň. Vďaka svojmu prevedeniu sú veľmi príjemné, ľahko sa zavádza a vďaka vibráciám vnútri vagíny spôsobujú príjemné pocity - vzrušenia. Niektoré ženy pri použití Venušiných guličiek dosahujú silných orgazmov.

Guličky tiež môžete využiť pre trénovanie svalov panvového dna rovnako ako Kegelove guličky. Takéto cvičenie je nielen veľmi príjemné, ale hlavne účinné. Ako na to? Zaveďte jednu alebo obe guličky do vagíny a jemným ťahom ich skúšajte opäť vybrať. Keď zapojíte tie správne svaly, pôjde to tuho. Takto postupujte vždy po chvíľkach a cvičte cca 10 minút denne. Postupom času zistíte, že svaly sa spevňujú, čo nielen zvýši vaše zdravie (tieto svaly sú veľmi dôležité, aby ste napríklad netrpeli inkontinenciou), ale tiež zvýšili zážitok pri sexe - zvyšuje sa trenie pri milovaní.

Značka BOOM prináša exkluzívne produkty, ktoré vynikajú krásny balením, cenou, lákavými tvarmi a farbami, vysokou funkčnosťou a k tomu úplne jedinečnou cenu.

Overenie zdravotnej nezávadnosti výrobku Štátnym zdravotným ústavom

Na žiadosť výrobcu bol výrobok testovaný Štátnym zdravotným ústavom a bol na neho spracovaný odborný posudok k zdravotnej nezávadnosti.Predmetom posúdenia bolo stanovenie možných nežiaducich biologických účinkov materiálu pri styku s pokožkou. Na základe predloženej dokumentácie, chemického vyšetrenia a stanovenie cytotoxicity bol stanovený záver, že výrobok je bezpečný pre ľudské zdravie pri styku s pokožkou a nie je toxický pre bunky tkanivovej kultúry.

Odborný posudok k zdravotnej nezávadnosti výrobku vydal Štátny zdravotný ústav pod číslom protokolu CTZB 187-1324 / 18-139.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBoom
Materiálsilikóvové

Vývoj ceny BOOM Yoyo


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.