Predčasná ejakulácia – ako oddialiť vyvrcholenie

Peter Kacián 7. augusta 2018 1

Dokážete ovládnuť svojou ejakuláciu, alebo vo víre vášne dosiahnete vyvrcholenie ďaleko skôr, než by vám bolo milé? Nestrácajte nádej, nič nie je definitívne, ani predčasná ejakulácia. Umenie oddialenia ejakulácie nie je žiadnou záhadou, chce to len správny tréning a pevnú vôľu.

Dokážete sa pri styku ovládnuť, alebo si vaše telo doslova ide svojou vlastnou cestou? Z pohľadu matky prírody nie je rýchla ejakulácia žiadnou prekážkou, pud velí “skórovať” čo najrýchlejšie. Sex by však mal obom stranám prinášať aj istú dávku uspokojenia, ak tomu patrí aj patrične dlhá súlož a následné vyvrcholenie.

Ako oddialiť vyvrcholenie?

Ak vás už niekedy napadlo začať v najlepšom myslieť na škaredú kolegyňu, svokru alebo podobnú potvoru, varujeme vás, neskúšajte to v praxi, nie je to dobrá metóda. V najhoršom prípade si sex poriadne znechutíte a namiesto predčasnej ejakulácie skončíte bez erekcie.

Ako teda oddialiť vyvrcholenie?
Pri sexe je nutné byť tam celým telom i dušou. Pre dostatočné ovládnutie svojho tela sa však musíte správne sústrediť. V tom by vám mohlo prekážať hneď niekoľko vecí, sebakontrolu človek stráca napríklad pod vplyvom niektorých liekov, prirodzene drog a hlavne alkoholu. Svoje problémy ani uvoľnenie pred sexom týmito prostriedkami teda neriešte.

Trénujte masturbáciu.
A predstavujte si pri tom ženský orgazmus, nie svoj. Inými slovami, dajte si na čas: Makajte tak 15 minút. Priveďte sa k bodu, odkiaľ niet návratu, ale nedovoľte si ejakulovať, pokiaľ nenastane tá pravá chvíľa.

Dráždite ju inak.
Hnevajte ju a dráždite: Pritlačte hlavu penisu na jej klitoris. Zdržujte sa vo vaginálnom vchode, kde je najviac nervových zakončení. Pri pohlavnom styku sa sústreďte sa na malé a plytké pohyby s prienikom hlbokým päť až sedem centimetrov. Pritlačte penis na jej bod G. Vydržíte dlhšie, ak nebudete prenikať príliš divoko.


Buďte gentleman.

Najskôr dámy, páni – a mám na mysli viac než len vchádzanie do dverí. Udržujte svoju ženu šťastnú. Ženy majú schopnosť prežívať mnohonásobný orgazmus. Keď jej pomôžete k prvému, zbavíte sa často napätia z toho, že ju musíte uspokojiť, aj psychologickej úzkosti, ktorá je dôvodom predčasnej ejakulácie. Preto najskôr použite prsty alebo jazyk.

Zmeny polohy.
Je jedno ako to máte najradšej, pri každej zmene polohy získate čas na to sa upokojiť a tým vydržíte o niečo dlhšie. Navyše váš sex bude zaujímavejší a pestrejší.

Partnerka musí spolupracovať
Keď nie je sex dostatočne dlhý, je prirodzené, že vaša partnerka nie je spokojná. Mnohokrát však žena nedokáže odhadnúť stimuláciu, ktorú vám poskytuje, preto je dobré, aby s vami spolupracovala a v správnom okamihu prestala so stimuláciou.

Vyskúšajte znecitlivujúce gély
Výborným a efektívnym riešením predčasnej ejakulácie je vyskúšať znecitlivujúcy gél, ktorý sa nanáša žaluď penisu v malom množstve. Účinné látky mierne znecitlivia penis a tým nedochádza k tak intenzívnym prenosom podnetov a sex trvá dlhšie.


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.