PROfertil cps 180

15. októbra 2021 0
PROFERTIL cps 180
  • Dostupnosť: Skladom
166,81 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Čo o PROfertil cps 180 píše eshop

PROfertil je potravinový doplnok určený pre zvláštne lekárske účely pre riadenú diétnu výživu pri zníženej plodnosti u mužov, ktorí si prajú splodiť dieťa.

PROFERTIL cps 180

Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil® –e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu, medzi ktoré patrí:

  • hustota spermií
  • objem ejakulátu
  • progresívna pohyblivosť /postupná pohyblivosť/
  • celková pohyblivosť

Tieto pozitívne výsledky sú založené na vedeckých výskumoch, ktoré boli uskutočnené vo Viedenskej nemocnici AKH (bližšie informácie nájdete pod bodom VÝSKUM.)

Všetky substancie obsiahnuté v PROfertil® boli starostlivo vybrané. Už každá substancia samostatne vykazovala pozitívne účinky na kvalitu semena, čo bolo preukázané významnými vedcami v oblasti výskumu mužskej plodnosti.

Odporúčané dávkovanie:  

Denne 2 kapsuly PROfertil®-u ráno pred jedlom zapiť dostatočným množstvom tekutín. Minimálna doba užívania sú 3 mesiace, aby bola dosiahnutá optimalizácia každého štádia vzniku spermií. PROfertil®

Pozrite tiež ostatné produkty značky Profertil, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Močové a pohlavné orgány a Potencia a prostata.

kde kúpiť
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
166,81 € Do obchodu Pilulka.sk
Vývoj ceny PROfertil cps 180


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.