MiraTes Chlamydia test 1 ks

13. januára 2021 0
MiraTes Chlamydia test 1 ks
 • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Čo o MiraTes Chlamydia test 1 ks píše eshop

POPIS

Chlamydia test slúži na detekciu baktérie Chlamydia trachomatis, jednej z troch známych typov chlamýdií. Chlamýdiová infekcia je jedna z najčastejších pohlavne prenosných infekcií.

BALENIE 1 balíček s testovacou kazetou, 1 sterilná odberová tyčinka, 1 fľaštička s roztokom A (červený uzáver), 1 fľaštička s roztokom B (biely uzáver), 1 návod

UPOZORNENIE

Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 4-28 ° C mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom. Pred vykonaním testu si prečítajte návod na použitie. Určené len pre ženy.

AKO POUŽÍVAŤ

Ako používať:

 • Na dosiahnutie správneho výsledku testu Nemočte aspoň 1 hodinu pred odberom vzorky.
 • Zaujmite pohodlnú pozíciu. Opatrne zasuňte odberovú tyčinku do pošvy až k ústiu maternice. Otáčajte odberovú tyčinkou po dobu 30 sekúnd a potom ju pomaly opatrne vytiahnite.
 • Vzhľadom na malé množstvo roztoku vo fľaštičke A (červený uzáver), musí byť tento roztok strasené na dno fľaše.
 • Ponorte odberovú tyčinku s odobratou vzorkou do liekovky a tak, aby sa dotýkala dna fľaštičky. Otáčajte tyčinkou v roztoku a niekoľkokrát ju vytlačte o bočnú stenu fľaštičky, aby ste dosiahli dôkladného premiešania vzorky s roztokom.
 • Počkajte 5 minút. Kratšie, alebo naopak dlhšia doba, môže ovplyvniť výsledok. Počas čakania musia zlstat odberový tyčinka v fľaštičke.
 • Pripravte si balíček s testovacou kazetou. Za 15 minút sa dozviete, či ste alebo nie ste infikovaní Chlamýdiou trichomatis. Pridajte 6 kvapiek z menšej fľaštičky B (biely uzáver) do väčšej fľaštičky A so vzorkou. Zamiešajte roztok několkrát odberovú tyčinkou a ešte len ju vytlačte o bočnú stenu lahvničky. odberovú tyčinku vyhoďte do koša.
 • Uzavrite fľaštičku A so vzorkou a ešte raz s ňou zatraste. Držte fľaštičku A uzáverom nahor a ulomte špičku uzáveru.
 • Dajte 2 kvapky roztoku so vzorkou do otvoru "S" na testovacej kazete. Pocket 15 minút. Nie dlhšie ako 20 minút.

Výsledky:

 • Pozitívny výsledok: V reakčnej zóne testovacej kazety sa objaví 2 fialové použky (Test a Control). Prúžok T môže byť aj veľmi svetlý. navštívte svojho lekára a konzultujte s ním výsledok testu.
 • Negatívny výsledok: V reakčnej zóne testovacej kazety sa objaví 1 fialový použek (Control). S najväčšou pravdepodobnosťou rovnajte infikovanie chlamýdií trichomatis.
 • Neplatný výsledok: V reakčnej zóne testovacej kazety seneobjevili žiadne prúžky, alebo sa celá reakčná zóna sfarbila fialovo.

ĎALŠIE OZNÁMENIE

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na ženské pohlavné orgány a ďalšie diagnostické testy.

Viac informácií o Chlamydia sa dozviete v knihe

Chlamýdie - skrytá hrozba v tele (MUDr. Bohumil Ždichynec CSc.) .

Parametre produktu

Súhrn
ZnačkaMiraTes
VýrobcaMiraTes
Určeniepre ženy

Vývoj ceny MiraTes Chlamydia test 1 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.