Feromóny pre ženy: ako si vybrať a ako fungujú?

Peter Kacián 7. augusta 2018 0

Spôsobov ako atraktívnejšie pôsobiť na opačné pohlavie je naozaj veľa, hoci niektoré sú úspešnejšie ako iné. Jedným z nich sú feromóny, ktorých efektívnosť si možno overiť aj v prírode už od nepamäti.

Feromóny vyrábané v súčasnosti sú navyše vytvárané buď špeciálne pre ženy alebo pre mužov. Ak by ste teda rada zistili, čím na svojho terajšieho alebo možného budúceho partnera spraviť čo najlepší a najsilnejší dojem, skúste vašu voľbu vizáže a oblečenia doplniť o feromóny, určite nebudete sklamaná.

Ako feromóny fungujú?

V prvom rade by ste mali vedieť, že v určitom množstve sa feromóny už v ženskom tele vyskytujú a môžu byť obsiahnuté aj v pote či slinách a to bez toho aby sme o tom vedeli alebo ich cítili, keďže v prirodzenej forme žiadny zápach nevylučujú. Telo ich zachytáva prostredníctvom maličkého Jacobsonovho orgánu v nose a aj vďaka pôsobeniu feromónov je pre nás jedna osoba atraktívnejšia než iná. Zároveň sa žena s feronómnmi preukázateľne sama cíti príťažlivejšie a s ich pomocou intenzívnejšie vníma vlastné telo, čo môže napomôcť aj v otázke sebavedomia a sebadôvery.

Ako vybrať feromóny?

Momentálne môžeme všetky druhy feromónov predávaných na Slovensku rozdeliť do dvoch skupín, na čisté a parfemované feromóny. Čisté feromóny majú väčšiu silu, avšak práve preto si ich pri používaní treba dať pozor aby ste to s ich dávkou neprehnali, inak dosť možno dosiahnete opačný účinok, než o aký by ste mali záujem. Prípadne si ich môžete skombinovať s niektorým zo svojich parfémov.

Otázku množstva naopak nemusíte riešiť, pokiaľ si zvolíte niektorý z feromónov, ktorý už je parfemovaný. Pri tomto druhu feromónov navyše existuje aj dosť široká škála vôní a značiek, takže je dosť vysoká pravdepodobnosť, že natrafíte na taký parfumovaný feromón, ktorý vašu osobnosť vystihne a vyzdvihne najlepšie.

Tak čisté ako aj parfumované feromóny sa vo väčšine prípadov predávajú s aplikátorom v podobe rozprašovača, vďaka ktorému si feromón nastriekate na dekolt, zápästie či oblečenie podobným spôsobom ako bežný parfém.

kupi-feromony-pre-zeny

Feromóny pre ženy

Sensual Fragrance Woman

Sensual Fragrance WomanTento parfém s rozprašovačom má skutočne elegantný a luxusný dizajn v romantických odtieňoch červenej a ružovej farby. Jeho výhodou je tiež jeho veľký objem, vďaka ktorému vám vydrží naozaj dlho. Pôsobí tiež veľmi nenapádne ako bežný parfém, bez bližšieho pohľadu by zvedavú domácu návštevu určite nenapadlo, že používate feromóny. Feromónovou zložkou tohto parfému je špeciálna aróma Pheromo PHOBIUM, vyvolávajúca u mužov silnú túžbu.

Femme Fatale

Femme FataleZvodné meno, zvodný vzhľad a zvodná sila, to všetko v sebe ponúka parfém obohatený o feromóny z kolekcie JO. Vôňa týchto feromónov je síce na prvý dojem menej výrazná, v skutočnosti je však podmanivejšia, než by sa mohlo zdať. Pozitívom tohto parfému, ktoré nemožno opomenúť, je aj jeho výhodná cena, keďže je teraz dostupný za akciovú sumu. Vďaka tej tak za parfém v objeme 100 ml môžete ušetriť až 33% z bežnej ceny, čo sa podľa nášho názoru oplatí využiť.

Toaletná voda s feromónmi

Toaletná voda s feromónmiPokiaľ príliš neobľubujete parfémy, môžete si vyskúšať aj feromóny obsiahnuté v toaletných vodách. Tie sú pre ľahšiu aplikáciu taktiež vybavené rozprašovačom a ich hlavnou výhodou je možnosť výberu z viacerých vôní a značiek. Okrem iného napríklad môžete siahnuť po aróme Opium od Yves Saint Laurent, Miracle od Lancome, Flower od Kenzo a ďalších. Toaletné vody s feromónmi sú navyše dostupné za výhodné ceny a vďaka praktickému baleniu ich so sebou môžete nosiť doslova všade.

Feromóny bez parfému

Feromony-bez-parfémuAk si nie ste istá aká aróma by sa vám páčila, prípadne radšej dáte prednosť feromónom v ich čistej podobe, nič vám v tom nebráni. Na rozdiel od parfémov alebo toaletných vôd nie sú takéto feromóny vybavené rozprašovačom, ale naopak guličkovým aplikátorom.

Masážne sviečky Tantric

Sviečka masážna TANTRIC s feromónmi White LavenderNapokon by sme ešte radi vyzdvihli ženské feromóny v podobe masážnych sviečok. Erotická masáž môže sexuálny život výrazne okoreniť a s použitím podobnej masážnej sviečky je jej potenciál ešte väčší, keďže tak prebudíte každý zmysel vášho aj partnerovho tela. Podľa vašej preferencie máte na výber možnosť sviečky s arómou zeleného čaju, granátového jablka a zázvoru alebo bielej levandule.

kupi-feromony-pre-zeny


Autor článku

Som Peter Kacián a už 10 rokov skúmam pôvod mužských sexuálnych problémov, hlavne erektilnej dysfunkcie a poruchy erekcie. Testujem postupy a výživové doplnky, pomocou ktorých je možné tieto problémy odstraňovať. Tento web píšem preto, aby som poradil, ako znovu dostať chuť na sex a ako pomôcť odstrániť znížené libido. Keďže sa mi už roky darí pomáhať priateľom, známym, ale aj ostatným, kamaráti ma volajú Erekcia Guru.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.